Autor Wątek: Problem z Urizielem  (Przeczytany 3471 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Noisecontrollers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Kobieta
Problem z Urizielem
« dnia: 31 Styczeń 2012, 19:14:07 »
Witam, mam dość nieciekawy problem. Gram w Gothika po raz któryś z kolei, ale takiego przypadku nie miałam. Otóż: kiedy rozmawiałam z Xardasem na temat Uriziela, którego akurat przyniosłam, on zlecił mi zadanie znalezienie maga i naładowanie miecza mocą. Po rozmowie włączyłam handel i nie zauważyłam, jak sprzedałam Uriziel! Zorientowałam się dopiero, kiedy dotarłam już z Miltenem do kopca rudy. Wtedy szybko wróciłam do Xardasa. Miecz miał założony, więc nie mogłam go odkupić, a stłuc go i zabrać broń nie da rady, bo jest nieśmiertelny... Do tego nie mam jakiegoś dodatkowego zapisu, oprócz jednego gdzieś w połowie gry.
Czy jest jakaś szansa na odzyskanie Uriziela, czy będę musiała wczytywać ten stary zapis? Może będziecie wiedzieć, co mam zrobić? Czekam na Wasze propozycje (:.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Problem z Urizielem
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2012, 19:29:51 »
Próbowałaś używać kodów? W tym przypadku, jeśli nie posiadasz wcześniejszego zapisu, ta droga będzie najprostsza i chyba jedyna. Dla przypomnienia: po wciśnięciu B wklepujesz szybko "marvin" i znów B. Wtedy bierzesz na celownik Xardasa i wciskasz "O", jak Ola. Przeskoczysz do ciała Xardasa, a tutaj już prosto, zrzucasz miecz na ziemię i przenosisz się ponownie do ciała bezimiennego. Zdaje się, kody wyłącza się wklepując ponownie marvin.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Urizielem
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2012, 19:29:51 »

Offline Noisecontrollers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Problem z Urizielem
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2012, 19:37:43 »
Nigdy nie używam kodów podczas gry, ale w tej krytycznej sytuacji zastosowałam się do Twojego pomysłu i... podziałało! Bardzo się cieszę, dzięki wielkie! :D

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Problem z Urizielem
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2012, 19:45:01 »
Nie ma problemu, polecamy się na przyszłość :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Urizielem
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2012, 19:45:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything