Autor Wątek: Polska wersja - wrażenia  (Przeczytany 4948 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Polska wersja - wrażenia
« dnia: 13 Styczeń 2012, 13:33:36 »
Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę główną do newsa na temat Polskiej premiery gry. Na podstawie zaprezentowanych materiałów filmowych jak ocenianie dubbing w Upadku Setarrif?



Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2012, 00:55:38 »
Zbyt wiele to nie można wywnioskować z tak krótkich dialogów, no ale przeważnie CDP robi dobre dubbingi do gier, zresztą upadek setariff to niesmaczny, odgrzewany kotlet;p Wolałbym prawdziwego gothica od PB, na razie trzeba czekać na risen 2 ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2012, 00:55:38 »

Offline Yeed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Diabolique...zza miedzy :)
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Styczeń 2012, 10:20:33 »
Jakość lokalizacji jak wiadomo na najwyższym poziomie z pewnością lepsza niż otwarte (google translator) tłumaczenie fanowskiej ekipy, która bawiła się w to przy odpaleniu dodatku na Steam. Ja mówię dla samej fabuły warto przejść dalej. Arcania zła gra nie jest, gdy nie traktujemy jej stricte jako następcy Gothica :)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2012, 16:49:32 »
Prezentujemy pierwsze 15 minut z gry Upadek Setarrif. Materiał filmowy przedstawia intro oraz sam początek rozgrywki. Zapraszamy do oglądania.


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2012, 20:14:32 »
To to powstało? o.O Widzę, że jest aktor z głosem, który był moim ulubionym w grze i trochę szkoda mi było, że go zabrakło w trzeciej części. Niestety, dubbing ani ten dodatek mnie nie interesują, bo w Arcanię nie grałem i nie zamierzam, dopóki nie pojawi się w jakiejś wyjątkowo taniej serii albo najlepiej w CD-Action. A poza tym to całe rozszerzenie jest tylko po to, aby zarobić dodatkowych parę groszy, bo przecież te mapy mogliby już umieścić w podstawowej wersji gry, ale woleli wyciąć i właśnie zostawić sobie na teraz. Zauważcie też, jakie te nazwy tych dodatków są prorocze. Najpierw mieliśmy Zmierzch (całej serii Gothic) Bogów, a teraz znowu mamy Upadek (pewnie i samej Arcanii) Serarrif. xD

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2012, 14:46:02 »
Na serwisie gry-online pojawiła się recenzja dodatku.

Przykro sie robi, gdy się słucha dubbingu (do Upadku Setarrif) i słyszy się głosy z Gothica 1, 2... Myślami powraca się do tamtych czasów.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2012, 01:36:31 »
Teraz powinny rozlegnąć się prawa dla JoWood, że udało im się w ciągu trzech lat spieprzyć tak świetną grę jak Gothic, wydając trzy gnioty pod rząd, z których tak naprawdę trudno już teraz wybrać tego najgorszego. Po nędznym Zmierzchu Bogów i słabej Arcanii JoWood zaserwowało nam teraz dodatek do niej, który okazał się chyba największym niewypałem z nich wszystkich. Ciekawe co dalej. Firma zbankrutowała, więc chyba już przestaną obrażać fanów tymi tanimi ,,podróbkami'' porządnej serii. I jeszcze ten pedał z mordą na pudełku z grą.  <facepalm> Co to? Niemcy chcą zachęcić do kupna ludzi pokroju emo? Jego morda widnieje również na koszulkach, które to można wygrać w tym jakimś konkursie. Jakby mnie ktoś w takiej koszulce zobaczył, to bym się chyba spalił ze wstydu.

Offline Aharo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miej serce i patrzaj w serce
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Styczeń 2012, 10:44:38 »
Kraczecie tak trochę trzy po trzy koledzy. Arcania to był straszny niewypał i myślę, że twórcy gry więdzą co zrobili źle i teraz postarają się to naprawić, już sam fakt odkopania starych głosów zasługuje na wyrazy uznania bo idą oni w dobrym kierunku, możliwe że teraz gra będzie znacznie ciekawsza, a liczę też, że część piąta (jeśli będzie) wróci całkowicie w dobre strony naszego starego Gothica.

Wrażenia z filmików napiszę, później jak wrócę ze szkoły tutejsze kompy nie otwierają filmików ;)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Styczeń 2012, 22:58:59 »
Kraczecie tak trochę trzy po trzy koledzy. Arcania to był straszny niewypał i myślę, że twórcy gry więdzą co zrobili źle i teraz postarają się to naprawić, już sam fakt odkopania starych głosów zasługuje na wyrazy uznania bo idą oni w dobrym kierunku, możliwe że teraz gra będzie znacznie ciekawsza, a liczę też, że część piąta (jeśli będzie) wróci całkowicie w dobre strony naszego starego Gothica.

Wrażenia z filmików napiszę, później jak wrócę ze szkoły tutejsze kompy nie otwierają filmików ;)
Bez urazy kolego, ale to chyba Ty kraczesz trzy po trzy. Czytałeś recenzje? Czytałeś opinie? Pewnie nie, by byś wiedział, że ten dodatek od niewypału Arcanii jest jeszcze większym niewypałem. Na filmikach zawsze wszystko wygląda fajnie, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, więc nie sugeruj się tak nimi.

Offline Aharo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miej serce i patrzaj w serce
Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Styczeń 2012, 17:26:12 »
Nie sugeruje się nimi, tylko liczę na to iż wiedzą gdzie błąd popełnili i postarają się go poprawić, nie skazujmy od razu tego na stracenie. Filmiki obejrzałem dopiero teraz i dialogi są lepsze niż w podstawce - moim zdaniem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Polska wersja - wrażenia
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Styczeń 2012, 17:26:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything