Autor Wątek: Propozycje zmian  (Przeczytany 169502 razy)

Description:

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1960 dnia: 20 Maj 2015, 18:15:49 »
Bry pomysl a to nie powinienes tego w izbie zarzucic na jedno szybkie glosowanie? <ignorant>

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1961 dnia: 20 Maj 2015, 18:17:16 »
Tartak jest też pod opieką marszałka koronnego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1961 dnia: 20 Maj 2015, 18:17:16 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1962 dnia: 20 Maj 2015, 18:43:07 »
Wrzucam link do nowego miasta w mojej gminie Lafos.
Tihios
Może jakiś dodatek pieniężny do gminy? :)
Wrzucam link do kolejnej lokacji w gminie Lafos.
Giethoorn
Może jakiś mały dodatek pieniężny do gminy?

 [member=1]Isentor[/member] nie zapomnij o tym.

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1963 dnia: 20 Maj 2015, 19:24:19 »
szeklan ty tylko o sobie myślisz

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1964 dnia: 20 Maj 2015, 19:48:20 »
szeklan ty tylko o sobie myślisz
Nie siedze w izbie więc nie interesuje sie tartakiem. Mam inne rzeczy na głowie.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1965 dnia: 20 Maj 2015, 19:55:07 »
Ok, dodałem. Sam zamysł się nie zmienił, po prostu doprecyzowaliśmy zasady, zatem wszyscy ci, co ich nie spełnili nie powinni otrzymać wynagrodzenia.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1966 dnia: 20 Maj 2015, 19:55:40 »
[member=25349]Szeklan z Tihios[/member] Chodzi o zasady kultury i oto ze jak themo cos mowil to nie wpieprzamy mu sie z czyms innym ;) I nie spamujmy juz ;)

Offline Creed Canue

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 1343
  • Reputacja: 1763
  • Laa shay'a waqui'n moutlaq bale kouloun moumkine.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1967 dnia: 20 Maj 2015, 20:03:04 »
[member=4775]Rakbar Nasard[/member] ukarać go w takim razie jak aranu, jakieś lekkie stłuczenie.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1968 dnia: 02 Lipiec 2015, 09:27:22 »
Mam propozycje taką, aby odblokować wszystkich niewolników/ najemników. Zablokowanie ich, jak widać, nie przyniosło żadnego skutku, jeśli chodzi o przyspieszenie prac nad zasadami gry, bo w chwili obecnej nawet gdyby projekt był gotowy to i tak sprawa stałaby ze względu na brak Isentora.

Dlatego nie widzę sensu karać wszystkich graczy za nieobecność Isentora, opieszałość Izby czy cokolwiek innego. Mnie to szczególnie nie przeszkadza, ale sytuacja jest dość marna.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1969 dnia: 02 Lipiec 2015, 09:33:01 »
Mam propozycje taką, aby odblokować wszystkich niewolników/ najemników. Zablokowanie ich, jak widać, nie przyniosło żadnego skutku, jeśli chodzi o przyspieszenie prac nad zasadami gry, bo w chwili obecnej nawet gdyby projekt był gotowy to i tak sprawa stałaby ze względu na brak Isentora.

Dlatego nie widzę sensu karać wszystkich graczy za nieobecność Isentora, opieszałość Izby czy cokolwiek innego. Mnie to szczególnie nie przeszkadza, ale sytuacja jest dość marna.

Kurde koles masz wielkie propsy za ta wypowiedz  <fajka>

Niechaj ujrzy to [member=268]Devristus Morii[/member]

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1970 dnia: 02 Lipiec 2015, 09:53:25 »
ÂŻebyśmy się źle nie zrozumieli -  ja nie mam do nikogo pretensji, nikogo nie oskarżam. Po prostu uważam, że nie warto karać wszystkich, bo jest gro osób, którzy nigdy w Izbie nie byli, a ponoszą odpowiedzialność za obecną sytuacje. Tylko tyle.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1971 dnia: 02 Lipiec 2015, 09:56:05 »
Kurde koles masz wielkie propsy za ta wypowiedz  <fajka>

Niechaj ujrzy to [member=268]Devristus Morii[/member]
Rakbar ma wielkie propsy? Ja tam słyszę identyczne postulaty co kilka dni. Co nie zmienia faktu, że, tak jak zawsze, do owego postulatu się przyłączam.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1972 dnia: 02 Lipiec 2015, 10:09:03 »
Rakbar ma wielkie propsy? Ja tam słyszę identyczne postulaty co kilka dni. Co nie zmienia faktu, że, tak jak zawsze, do owego postulatu się przyłączam.

Co nie zmienia faktu iz teraz walnal super wnioskiem. Najemnictwo to skomplikowana ustawa i potrzebuje czasu.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1973 dnia: 02 Lipiec 2015, 13:40:29 »
Z góry muszę was przeprosić, ale nie do końca jestem w temacie, bo sam wróciłem do gry już po tym, jak najemnictwo zostało zablokowane i odkąd zostałem kanclerzem ten stan nie uległ żadnej zmianie. Dlatego przede wszystkim muszę zadać pytanie: jak to ma wyglądać? Czy chcecie, bym zaakceptował wadliwą mechanikę tej ustawy? Na czym polega cały problem, czemu zostało to zawieszone i czemu uważacie, że najemnictwo powinno zostać odblokowane w tej formie, w której jest obecnie, mimo, że prace nad nim nadal trwają.

Na ten moment jestem raczej na "nie". Tak jak mówiłem, nie znam do końca tematu, ale faktem, jest, że z jakiegoś powodu najemnictwo zostało zawieszone do czasu poprawienia ustawy, a ja nie chce brać odpowiedzialności za konsekwencje odblokowania go.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1974 dnia: 02 Lipiec 2015, 13:59:56 »
Odblokowac by dotychczasowo pracowalo na starej ustawie "Niewolnictwo" jak wczesniej, do czasu uchwalenia "Najemnictwa". Zostalo zablokowane po spinie pana Devristusa z panem Salazarem. :)

Canis

  • Gość
Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1975 dnia: 02 Lipiec 2015, 15:31:12 »
Z góry muszę was przeprosić, ale nie do końca jestem w temacie, bo sam wróciłem do gry już po tym, jak najemnictwo zostało zablokowane i odkąd zostałem kanclerzem ten stan nie uległ żadnej zmianie. Dlatego przede wszystkim muszę zadać pytanie: jak to ma wyglądać? Czy chcecie, bym zaakceptował wadliwą mechanikę tej ustawy? Na czym polega cały problem, czemu zostało to zawieszone i czemu uważacie, że najemnictwo powinno zostać odblokowane w tej formie, w której jest obecnie, mimo, że prace nad nim nadal trwają.

Na ten moment jestem raczej na "nie". Tak jak mówiłem, nie znam do końca tematu, ale faktem, jest, że z jakiegoś powodu najemnictwo zostało zawieszone do czasu poprawienia ustawy, a ja nie chce brać odpowiedzialności za konsekwencje odblokowania go.

Restrykcje marszałka co do zablokowania całkowitego najemnictwa są bezzasadne, gdyż blokowane są kwestie, które nie dotyczą zmiany ustawy z zasad gry.

Wystarczy by została zablokowana tymczasowo we wszystkich miejscach nauka najemnika, gdyż taki jest sens zmian w ustawie.

Salazar zauważył, ze radni bezpodstawnie akceptują nauki najemników bez obecności właścicieli, gdyż taka restrykcja istniała w zapisie o niewolnikach. I zapowiedział, ze radni będą za to karani, że akceptują nauki najemnikom bez obecności właściciela nauczanego najemnika.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2015, 15:33:22 wysłana przez Salazar Trevant »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1976 dnia: 03 Lipiec 2015, 12:00:47 »
w chwili obecnej nawet gdyby projekt był gotowy to i tak sprawa stałaby ze względu na brak Isentora.
Proszę nie zakłamywać rzeczywistości. ÂŻaden projekt nie został mi przedstawiony od tygodnia. Cały czas czekamy na rezultaty referendum. To jednak leży już w kwestii Wielkiego Lorda Eletka.


Dlatego nie widzę sensu karać wszystkich graczy za nieobecność Isentora, opieszałość Izby czy cokolwiek innego. Mnie to szczególnie nie przeszkadza, ale sytuacja jest dość marna.
Jak wyżej. Nie wiem to się wypowiem.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1977 dnia: 05 Lipiec 2015, 16:12:19 »
Proszę nie zakłamywać rzeczywistości. ÂŻaden projekt nie został mi przedstawiony od tygodnia. Cały czas czekamy na rezultaty referendum. To jednak leży już w kwestii Wielkiego Lorda Eletka.

Jak wyżej. Nie wiem to się wypowiem.

Napisałem wyraźnie, nie ma znaczenia z czyjej winy. Najwyraźniej nie chciano mnie zrozumieć, takwięc sami wrzuciliście się do worka: winny.  :-X

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1978 dnia: 05 Lipiec 2015, 22:50:13 »
Napisałem wyraźnie, nie ma znaczenia z czyjej winy. Najwyraźniej nie chciano mnie zrozumieć, takwięc sami wrzuciliście się do worka: winny.  :-X
Wymieniłeś winnych. <ignorant>

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1979 dnia: 06 Lipiec 2015, 10:11:44 »
Wymieniłeś winnych. <ignorant>

Gdzie?  <huh>

Tu?

ÂŻebyśmy się źle nie zrozumieli -  ja nie mam do nikogo pretensji, nikogo nie oskarżam. Po prostu uważam, że nie warto karać wszystkich, bo jest gro osób, którzy nigdy w Izbie nie byli, a ponoszą odpowiedzialność za obecną sytuacje. Tylko tyle.

A może tu?

Mam propozycje taką, aby odblokować wszystkich niewolników/ najemników. Zablokowanie ich, jak widać, nie przyniosło żadnego skutku, jeśli chodzi o przyspieszenie prac nad zasadami gry, bo w chwili obecnej nawet gdyby projekt był gotowy to i tak sprawa stałaby ze względu na brak Isentora.

Dlatego nie widzę sensu karać wszystkich graczy za nieobecność Isentora, opieszałość Izby czy cokolwiek innego. Mnie to szczególnie nie przeszkadza, ale sytuacja jest dość marna.

Nigdzie nie napisałem, że projekt jest gotowy i czeka na ciebie, to raz. Przez kilka dni cie w ogóle nie było, stąd zdanie o twojej nieobecności. Przy czym dalej jest napisane:

Dlatego nie widzę sensu karać wszystkich graczy za nieobecność Isentora, opieszałość Izby czy cokolwiek innego.

Czy wg. ciebie w tym zdanie pada stwierdzenie, że winnym jest Izba lub ty?

Ostatnio uczyłeś nas rozróżniać spójniki w dekrecie, ale chyba i tobie przydałaby sie mała potwórka. To akurat stwierdzenie.  :*

Forum Tawerny Gothic

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1979 dnia: 06 Lipiec 2015, 10:11:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top