Autor Wątek: Serialowe bad boy'e  (Przeczytany 2432 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Serialowe bad boy'e
« dnia: 20 Październik 2011, 19:56:40 »
Tytuł już pewnie daje do zrozumienia o czym jest ten temat. Kto jest waszym ulubionym serialowym złoczyńcą? :P Kogo lubicie, a kogo może się boicie? Zapraszam. ;] Przy pisaniu o kim mówicie, proszę o napisaniu z jakiego serialu jest to bohater. :]

Proszę nie wymieniać złoczyńców z anime i mangi oraz filmów. Podobny temat zrobię w dziale anime, a o filmowych zrobi się, jeśli będzie to konieczne.

Cóż, ja mam ciężki wybór z wyborem jednego ulubionego złoczyńcy, bowiem jest paru, których naprawdę lubię. Są to:

- Sylar z Heroesów - mój zdecydowany lider, mój ulubiony bad boy. Dlaczego? Fascynuje mnie ten koleś. Sam on nie ma żadnej wielkiej mocy. Jednak jego zdolność to rozumienie mechanizmów, gdy "zrozumie" (na swój pokręcony sposób) jak działa moc innego bohatera, to Sylar może jej używać. Czasami współczuje Sylarowi, bo to jego moc wpływała tak na niego i został mordercą. Jednak bądź co bądź jako czarny charakter robił wielkie wrażenie przez cały serial. Jego walka z Peterem Petrellim była mistrzowska. Choć nie podobała mi się jego zmiana w ostatnim, cienkim moim zdaniem, sezonie serialu Heroes, to jako czarny charakter był genialny.

- Trinity z Dextera - spośród wszystkich głównych przeciwników Dextera, to właśnie Trójkowy/Trinity zrobił na mnie ogromne wrażenie, na samym Dexterze także. Przez wiele lat robił swoje "rytuały" nie dając się złapać. Największy przeciwnik Dextera i tak już zostanie, nie sądzę żeby pojawił się ktoś lepszy od niego. Trinity to morderca doskonały. Nigdy nie zostałby złapany gdyby nie Dexter.

- Dexter z Dextera - pisanie o tym w jego temacie jest dość dziwne, bowiem to główny bohater, jednak nie zmienia to tego, że Dexter jest mordercą, a w związku z tym jest złym człowiekiem. Sam Dexter, to postać, którą podziwiam. Diabelnie inteligentny, fizycznie sprawny jest lepiej od większość policjantów z jego posterunku, a dodatkowo jest bardziej spostrzegawczy i szybciej dedukuje co jest istotą sprawy. ÂŻaden policjant nie ma szans go złapać, tylko jego siostra (ale to nie o tym mowa). Dexter jest jednocześnie postacią tragiczną. Przeżył wiele, jako dzieciak i w 4 sezonie serialu. W 5 dostajemy informację, że Harry, przybrany ojciec Dextera, mógł ustrzec go przed jego demonami. Na to jednak już za późno. Dexter będzie dalej zabijał, ale tak wiecznie być nie może. Coś się zmienia w Dexterze, ciekawe czym się stanie. :] ÂŚledzę jego historię i nie mogę się doczekać końca Września i początku Października.

To jest trójka moich ulubionych, aczkolwiek lubię jeszcze:
- "Q" - Star Trek The Next Generation i Voyager
- "Michael" - StarGate Atlantis
- "Anubis" i "Ba'al" - Strgate SG1
- "Jordan Collier" - 4400

Forum Tawerny Gothic

Serialowe bad boy'e
« dnia: 20 Październik 2011, 19:56:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything