Autor Wątek: Restrukturyzacja Tawerny Gothic  (Przeczytany 9769 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« dnia: 23 Lipiec 2011, 18:58:33 »
Cytuj
Po niechwalebnej aktywności z naszej strony w ciągu ostatniego roku postanowiliśmy wynagrodzić to naszym czytelnikom. W związku z tym poprawiliśmy kilkanaście archiwalnych artykułów sprzed lat i przygotowaliśmy kilka nowych pozycji. Na tym nie poprzestaniemy. Już wkrótce opublikujemy nowe artykuły. Obecny wygląd strony jest stanem przejściowym pomiędzy zupełnie nowym stylem graficznym.



Można nas utożsamić z Biezimiennym 30 dni po pokonaniu ÂŚniącego - jest słaby i wiele zapomniał ale żyje. Ostatnimi czasy nie próżnowaliśmy. Tawerna Gothic znajduje się obecnie na szybszej maszynie, dzięki czemu przeglądanie naszej strony odbywa się bezawaryjnie w najlepszej jakości przesyłu danych. Skrypt strony i forum został ulepszony by usprawnić wam przeglądanie naszych zasobów.

Obchodzimy dziś 6 urodziny Tawerny Gothic w związku z tym pragniemy podziękować naszym czytelnikom, że są z nami tyle lat. Dziękujemy!

Zostańce z nami na dłużej. Już wkrótce rozpocznie się konkurs związany z urodzinami strony. Bądźcie czujni i czekajcie na informacje.

Daje nam to ponad 40 przygotowanych na nowo artykułów. Zapraszamy do lektury oraz na nasze forum dyskusyjne do dyskusji na temat restrukturyzacji Tawerny Gothic.


Zapraszam do dyskusji na temat restrukturyzacji Tawerny Gothic. Wasze odczucia, uwagi i sugestie.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2011, 19:47:07 »
Moje odczucie... Wszystko piękne ale, ale rozwala mi obraz, jest za szeroki, nie wiem czy to wina mojej przeglądarki (najnowszy FF) czy serwera?

Aż się wzruszyłem na samą myśl o sześciu latach aktywności serwera Tawerna Gothic. Kto by przypuszczał :] Dorastałem razem z innymi buszując po świecie Gothica i samym forum TG. Zainicjujmy więc to hucznym...

STO LAT! STO LAT! NIECH ÂŻYJE, ÂŻYJE NAM!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2011, 19:47:07 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2011, 19:57:47 »
Mam ten sam problem, ale Iseq wyszedł z założenia że nikt nie ma monitorów o przekątnej obrazu 4:3 ;p

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:00:00 »
Moje odczucie... Wszystko piękne ale, ale rozwala mi obraz, jest za szeroki, nie wiem czy to wina mojej przeglądarki (najnowszy FF) czy serwera?
Jaka rozdzielczość pulpitu?


Mam ten sam problem, ale Iseq wyszedł z założenia że nikt nie ma monitorów o przekątnej obrazu 4:3 ;p
Ponawiam pytanie i do Ciebie. Jest to przejściowy styl strony. Dzięki takiej szerokości artykuły są bardziej czytelne.


STO LAT! STO LAT! NIECH ÂŻYJE, ÂŻYJE NAM!
Dziękujemy. :)

Offline Sylar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • I AM SYLAR
Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:00:47 »
No ja tez mam mozille i też ta strona taka duża się zrobiła, ale fajnie że strona odżyje, ale baner na stronie głównej to mógł zostać stary bodajże to Faring było i strasznie fajny był jeżeli ktoś by mógł z administracji dać jakiegoś linka do tego baneru będę wdzięczny.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:14:52 »
1024x768

A mi się baner bardzo podoba. Tawerna Gothic to nie tylko Gothic 3, to wszystkie części, a w każdej można było znaleźć karczmę. Ta wersja mi się podoba, zresztą gościu przypomina lekko Diego, więc fajny smaczek :]

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:18:56 »
Uooohoouuu 6! LAT! Ja to bym chciał jeszcze 660, i byśmy mieli ładną rocznicę. A Tawerna, owszem, przejściowo jest szersza, niż poprzednio nawet na 1366x768. Ale i tak jest sw33t :*

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:31:06 »
U mnie to wygląda tak:




Ja proszę o jedno, czego mi brakowało tutaj od początku, a co mnie niemiłosiernie wkurzało. Przycisk na forum, który przenosi nas na stronę główną.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:35:48 »
1024x768
W takim razie proponuje zwiększyć rozdzielczość przynajmniej do czegoś w granicach 1400x900.


A mi się baner bardzo podoba. Tawerna Gothic to nie tylko Gothic 3, to wszystkie części, a w każdej można było znaleźć karczmę. Ta wersja mi się podoba, zresztą gościu przypomina lekko Diego, więc fajny smaczek :]
Jeśli coś podoba się Guciowi. To znaczy, że coś się dzieje.


Ja proszę o jedno, czego mi brakowało tutaj od początku, a co mnie niemiłosiernie wkurzało. Przycisk na forum, który przenosi nas na stronę główną.
Takie coś było od zawsze na forum. Zostało usunięte podczas aktualizacji SMF do wersji 2.0 gold. Zaraz umieszczę ponownie. Zapomniałem poprawić.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lipiec 2011, 20:41:41 »
W takim razie proponuje zwiększyć rozdzielczość przynajmniej do czegoś w granicach 1400x900.
W kwietniu spalił mi się monitor 19', karta graficzna i płyta główna :o moje 1024x768 to max

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Sierpień 2011, 16:59:37 »
Również i ja dorzucę swoje "trzy grosze".
Moim skromnym zdaniem cytaty na stronie głównej serwisu to bardzo dobrzy pomysł, ale te z I części gry już się przejadły. Proponuje dorzucenie cytatów z reszty części gry, oczywiście jeżeli są wśród nich jakieś fajne.
Jak ktoś na dole powiedział: "Przecież Gothic to nie tylko jedna część"
A i powracając do baneru, jestem jak najbardziej za. Skoro cała strona ma być zrestrukturyzowana, to i baner powinien być inny.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Sierpień 2011, 09:14:02 »
Ja mam inne zastrzeżenie co do serwisu. Mianowicie, gdy na stronie przeglądam w danym momencie strefę NK, włączę jakiś artykuł z tej strefy, po lewej stronie pokazują mi się artykuły strefy Gothic. Nie wiem czy tak działa strona, czy to niedopatrzenie Iska, ale warto byłoby to poprawić.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Sierpień 2011, 10:41:03 »
Ja mam inne zastrzeżenie co do serwisu. Mianowicie, gdy na stronie przeglądam w danym momencie strefę NK, włączę jakiś artykuł z tej strefy, po lewej stronie pokazują mi się artykuły strefy Gothic. Nie wiem czy tak działa strona, czy to niedopatrzenie Iska, ale warto byłoby to poprawić.
Na stronie nie ma żadnego błędu. Po prostu jest kilka ogólnikowych artykułów jak np. bogowie, które zostały umieszczone w każdej  ze stref.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Sierpień 2011, 10:42:47 »
mnie się podoba nie mam nic do zażucenia :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Restrukturyzacja Tawerny Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Sierpień 2011, 10:42:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top