Autor Wątek: Witaj na forum Tawerny Gothic  (Przeczytany 36760 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arni1552

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pomagaj bo nigdy niewiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Styczeń 2014, 18:46:53 »
Ja też siedze tutaj troche czasu i poprosze nagrode. Dowiedziałem się o forum przypadkiem i zaczołem być na nim aktywny

Offline umli

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Marzec 2014, 17:26:59 »
Siedzę tu już dość długo, najczęściej w poszukiwaniu ciekawostek albo rozwiązań drobnych problemów. Ostatnio znowu rozpocząłem odświeżanie sobie serii. To i znowu trafiłem na forum w poszukiwaniu pomocy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Marzec 2014, 17:26:59 »

Offline Drajwer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drajwer <3
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Kwiecień 2014, 21:41:06 »
Cześć ludziska, jestem ÂŁukasz. Na tą stronę trafiłem dawno temu, szukając kodów do gry Gothic i Gothic 2 Noc Kruka. Konto założyłem dopiero wczoraj.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #63 dnia: 19 Kwiecień 2014, 00:05:57 »
Witam, ją również jestem Lukasz. Na tawernę trafiłem właściwie przypadkowo, szukałem wtedy poprostu odpowiedzi na pytanie związane z gothikiem. Zaraz po tym zarejestrowalem się i rozpocząłem dyskusję. Szwedem się tak chwilę, po czym zacząłem grać w "Marant".  Minęło jeszcze trochę czasu i napisałem w tym wątku. Ogółem witam wszystkich.:D

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #64 dnia: 24 Kwiecień 2014, 18:41:01 »
A mnie aż dziwi fakt, że nie ma tutaj mojego posta. :D

Cóż, Tawernę Gothic znam od very początków jej istnienia, kiedy jeszcze nawet nie była Tawerną. Miałem krótsze, lub dłuższe przerwy pomiędzy siedzeniem na forum, zabawą w Marant, czy pracą redaktora. Koniec końców jednak teraz tu siedzę i mam nadzieję, że teraz zostanę już na stałe, że moja postać powróci chociażby do takiej siły jak niedgdysiejszy Arcymag. :P

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Maj 2014, 13:44:51 »
Zdrastwujcie, rebjata.

Na imię mi Krzysztof, lat jakieś 20 i trochę. Gothic był jedną z pierwszych gier jakie miałem zainstalowane na PCie, także ten, nie jest mi obcy - ba! znam wszystko na pamięć. O Tawernie wiedziałem już od dawien dawna, lecz nigdy nie widziałem potrzeby przesiadywania tutaj, zaglądania nawet.
Swego czasu, tj. jakiś rok, czy dwa przez wydaniem Arcanii, siedziałem aktywnie na (wtedy jeszcze) konkurencyjnym arcania.gram.pl, gdzie byłem redaktorem, korektorem po innych redaktorach, moderatorem, szefem moderatorów, Mistrzem Gry w ichnim PBFie, który w sporej części kreowałem z użytkownikiem o ksywce Xingu (świeć Panie nad jego elektroniczną duszą). Jakieś pół roku po premierze gry forum się rozpadło, więc i ja zniknąłem.
A tutaj trafiłem przez Wujka Google, kiedy szukałem właśnie jakiegoś PBFa, w którego mógłbym sobie pograć. Miało to być coś pokroju naszego Everlandu, a tutaj wygląda to podobnie. Powiedziałbym, że niezmiernie podobnie, w wielu kwestiach i takie tam. Pewnie zbieg okoliczności.
Na tę chwilę na resztę forum raczej nie będę zaglądał, bo nie mam po co. Może kiedyś się skuszę.
I nawet lajkłem Was na fejsie...

Cheers. :)

Offline Radowit

  • Mor Andor
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 190
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #66 dnia: 05 Styczeń 2015, 21:56:48 »
Na wasz trop trafiłem przez Google, bo nie mogłem przejść jednej misji w Gothic III. Większa historia się za tym nie kryje.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #67 dnia: 05 Styczeń 2015, 22:01:44 »
 Witam trafiłem na to forum ponieważ szukałem zapisu do gothica 3 z konsekwencjami. Zapisu nie znalazłem ale zostałem dla dobra naszej wspaniałej krainy o dzwiecznej nazwie Marant.

Offline Fenron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Styczeń 2015, 18:32:27 »
Polubiłem was na facebooku i w końcu zdecydowałem się zarejestrować. Jestem ciekawy tej gry w marant. <niezdecydowany>

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #69 dnia: 16 Luty 2015, 16:27:01 »
Trochę późno na przywitanie, ale skorzystam z tej okazji. Początkowo nie byłam przekonana do tej gry, bo nie rozumiałam wielu kwestii dotyczących rozgrywki. Z czasem jednak zaczęłam pojmować o co chodzi i teraz sprawia mi to przyjemność.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #70 dnia: 16 Luty 2015, 23:35:42 »
Dopiero teraz wpadlem na ten temat i pomyslalem ze pasowaloby sie przywitac, lepiej pozno niz wcale. A wiec witam. Na forum nie siedze lecz Marant bardzo przypadl mi do gustu.

Offline Razjel

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #71 dnia: 03 Maj 2015, 02:08:44 »
Witam. Post testowy.

Offline Gaorth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #72 dnia: 14 Maj 2015, 21:55:44 »
Witam, kiedyś miałem konto na tym forum i porzuciłem je w styczniu 2014.


Gestat

  • Gość
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Grudzień 2015, 20:45:45 »
Witam,w tę grę grałem po ras pierwszy 9 lat temu to była moja pierwsza gra jaką brat mi dał do grania,zrobiła ona na mnie duże wrażenie, od tego czasu bardzo uwielbiam gry z serii Gothic.O Tawernie Gothic dowiedziałem się przypadkiem podczas poszukiwania rozwiązania do misji,ale nie paliło mnie do rejestracji na tym forum.Jednak od jakiegoś czasu chciałem bardzo odszukać to forum i mi się udało.Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej .
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2015, 23:47:33 wysłana przez Gestat »

Offline TheSzympek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 3
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Styczeń 2016, 22:47:59 »
Poznałem stronę  gdy szukałem odpowiedzi do moich problemów z gothica i postanowiłem się zarejestrować (chce tez nagrodę :P ).

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Styczeń 2016, 21:26:59 »

Offline Borys333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: -235
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Luty 2016, 16:14:06 »
O Tawernie dowiedziałem się sam, w końcu seria Gothic to świetna przygoda przed kompem. Nie wiem czasem czy nie zawitałem tu po raz pierwszy w czasie poszukiwani odpowiedzi na pytanie czy jest jeszcze na sprzedaż  Gothic Złota Kolekcja Universe. Stronka ma klimacik i chyba zaczynam byc jest aktywnym członkiem. Wcześniej bywałem dosc rzadko.  Z reguły fajne stronki zanikają po latach, byłem już świadkiem nie jednego końca świetnych stron. Zobaczymy jak będzie z tą.

Offline Gedran

  • Bękarty Rashera
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Reputacja: 770
  • Ból to tylko kwestia siły woli!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Luty 2016, 23:00:56 »
Witam.Na Tawernę wpadłem przypadkiem, gdyż szperałem po neci, w poszukiwaniu jakiegoś serwisu o grach z serii Gothic, po długich poszukiwaniach w końcu, mi się udało znaleźć odpowiednie forum.Na forum, znajduje się jeszcze znakomita gra PBF "Marant", którą mam zamiar jeszcze długo pograć, w wolnym czasie.

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Lipiec 2016, 12:15:12 »
Można dostać coś za free? A. No to trza się tu wpisać.
Od premery ciekawiła mnie seria gothic, lecz na forach dotyczących wyżej wymienionej gry jestem dopiero od niedawna. Ot wpisałem coś tam w wyszukiwarce i wyskoczył mi martwiak. Wtedy zainteresowałem się zjawiskiem zwanym gothic forum.
Tak jakoś posiedziałem sobie na innym, ale nie dorasta do pięt, pod względem technicznym, tawernie...
A tutaj wpadłem przez przypadek. Sam już nie wiem... Jakiś link czy cuś.

Offline Zygfryd.

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Maj 2017, 10:06:38 »
Witam,wszystkich użtkowników forum, ja jestem tu nowy, ale widząc to forum zostane tu na długo~~Pozdrawiam całą administrację!!!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Maj 2017, 10:06:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything