Autor Wątek: Witaj na forum Tawerny Gothic  (Przeczytany 36691 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Witaj na forum Tawerny Gothic
« dnia: 22 Lipiec 2011, 19:07:54 »
Witaj w Tawernie Gothic.

Zachęcamy do czynnego udziału w życiu forum. Znajdziesz u nas rzeszę pomocnych i przyjaznych użytkowników, z którymi będziesz mógł miło spędzić czas w wolnych chwilach.

Jeśli masz problem z grą, warto byś udał się do działu przeznaczonemu pomocy. Gdybyś nie znalazł rozwiązania w istniejących już wątkach, zawsze możesz założyć nowy. Być może chcesz podyskutować o grze, bądź poznać opinię innych na jej temat - nie mogłeś lepiej trafić. W każdym dziale przeznaczonym grom z serii Gothic znajdziesz odpowiednie miejsce, gdzie możesz wymienić kilka zdań z innymi.

Zawsze możesz również zajrzeć do działów wolnych od rozmów o grze i porozmawiać na luźne tematy. Zachęcamy do wzięcia udziału w ciekawych konkursach a nuż uda Ci się wygrać. A może lubujesz się w fantastyce? W każdej chwili możesz wyrazić opinię na temat filmu, książki fantasy lub podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami.

Na zakończenie gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszej forumowej grze RPG pt. Marant, która zapewnia kupę dobrej zabawy i zajęcie na długie i nudne deszczowe dnie.



Przywitaj się w temacie i napisz skąd o nas wiesz. Wszyscy którzy to zrobią otrzymają wstępną nagrodę pt. Witaj w Tawernie Gothic! []

 <rycerz>
Pozdrawiamy
Ekipa Tawerny Gothic
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2013, 13:06:14 wysłana przez Isentor »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:52:35 »
To ja chce, ja chce nagrode. Witajcie ludzie. Jestem już tu trochę i zamierzam jeszcze posiedzieć. O Tawernie dowiedziałem się przypadkiem przeglądając neta w poszukiwaniu odpowiedzi co go Gothica i chęciu porozmawianiu o nim. Pamiętam jak tutaj przygodę zaczynałem. Matko, ile to lat temu było...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2011, 19:52:35 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:01:37 »
Salve. Znaczy się cześć... Przybyłem w te skromne progi sześć lat temu (w gimnazjum byłem wtedy ;p), po tym jak na pudełku od Gothica 3 przeczytałem adres "jakiegoś" oficjalnego forum. Przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej, głównie dzięki Marantowi, w którym to przeważnie (tylko(?) siedzę.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:50:24 »
Yo ;). Podobnie jak przedmówcy na forum spędziłem już około 6 lat i jeśli dobrze pójdzie chętnie nawet bym tę liczbę podwoił. Trochę tu zamieszałem może, trochę pomogłem, tak czy inaczej cały ten czas dobrze wspominam. Oczywiście najbardziej okres 3-4 lata temu, kiedy forum rozkwitało i przetaczała się przez nie masa osób. No i do tego marant, w sumie dopiero teraz mam z nim styczność na dłuższy okres czasu, ale spodobało mi sie. A forum polecił mi Jasiek, znaczy się kolega (którego najprawdopodobniej większa część osób, która ten post przeczyta, już zna).

Edit: Mój błąd... Forum nie polecił mi Jasiek, było na odwrót. Ja trafiłem tutaj, gdyż te 6 i 7 nawet lat temu byłem userem na nieistniejącym obecnie portalu Gothic Net. To tam zaczęła się moja przygoda, poznałem parę ciekawych osób, z niektórymi utrzymuję (słaby, ale jednak) kontakt. Mowa tutaj o Trivecie, Rajcy, Reinmarze (tego chyba pamiętacie? :D), Riddlu. Byłem wtedy jeszcze w podstawówce, grałem z nimi trochę w Wolfenstein Enemy Territory, która do tego czasu wydaje mi się jedyną słuszną strzelanką i w moim mniemaniu bije na łeb wszystkie kanter strajki itp. Po rozpadzie GN, do którego nie chwaląc się (a gdzie tam) się trochę przysłużyłem, w takim chłopskim buncie przeciwko Isaacowi, adminowi tegoż forum, który zamiast dbać o dobro portalu obkleił je od stóp do głów reklamami, zabrałem się z wyżej wymienionymi stamtąd. Warto wspomnieć, że cały hajs zebrany z tych reklam pakował do swojej kieszeni. Dowiedziałem się, że kumple przeszli tutaj. No to przybyłem razem z nimi, a co. Na koniec dodam, że fora o Gothicu, a w szczególności TG, podobnie jak Dyum stwierdził kilka postów niżej, ukształtowały mnie i mogę chyba się nawet pokusić o stwierdzenie, że wychowały. Wiele ciekawych rzeczy się tutaj nauczyłem, wiele temu zawdzięczam. I cholera dalej mi się to podoba w takim samym stopniu.

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2011, 00:51:09 wysłana przez Yak. »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec 2011, 20:58:17 »
No dobra. Też chce mieć kozacki znaczek w profilu. Pamiętam, jak szukałem wtedy rozwiązania pewnego problemu w jednej z gier serii Gothic. Znalazłem je tutaj. Było to dawno temu. Konkretnie 4 września 2006 roku.  To chyba dość dawno, by czuć do Tawerny pewien sentyment. Lecz jednocześnie o wiele zbyt krótko, bym miał jej dość. Na pisaniu tutaj minęło sporo wspaniałych chwil, poznało się wielu nietypowych ludzi. Nieraz znikałem z tego forum, lecz później zawsze wracałem. Po prostu ciągnęło mnie tutaj. Tak mijały lata, a ja wciąż tutaj jestem. I oby minęło jeszcze więcej lat. Było miło i oby się szybko nie skończyło.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lipiec 2011, 21:03:41 »
Kilka lat temu zafascynowany grą, jaką był Gothic, przeczesywałem siećw poszukiwaniu informacji o nim. Wtedy założyłem konto, które obecnie zapadło w niepamięć. To konto założyłem dużo później, gdy już nie mogłem dostać się na tamto. Na tym koncie przez długi czas byłem nieaktywny.

Informacja z mojego profilu:
Cytuj
Dołączył: 31 Październik 2009, 15:21:22

Mój pierwszy post (chyba)
Na dobry początek na tym forum - Wchodzę!


Przyjęty.

Zaczęłem być aktywny, ponieważ zafascynował mnie Marant :)

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lipiec 2011, 21:29:01 »
Zaraz po tym jak pierwszy raz grałem w Gothica znalazłem pewne forum w internecie (gothic.phx.pl). Po około tygodniu limit ostrzeżeń zwiększył się o 2 punkty na cztery możliwe :/ Co było bardzo dziwne, jedno dostałem za odpowiedź na życzenia urodzinowe O_O W między czasie znalazłem inne forum o Gothicu i była to Tawerna. Zarejestrowałem się 15 października 2006, ale aktywny zacząłem być dopiero wtedy, gdy w marcu następnego roku (chyba) Dev zaprosił mnie do Marantu ;>

I zapomniałbym. Byłem zwykłym szarym userem, szlachcicem, weteranem, apostołem. Teraz jestem moderatorem...  :D
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2011, 21:39:19 wysłana przez Nikolai »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lipiec 2011, 21:31:09 »
Dlaczego przybyłem na Tawernę nie wiem. Zapewne grałem w gothica i potrzebowałem porad co i jak. Długi czas jako Bolox1325 (ta taki był mój pierwszy zajebisty nick) pozostawałem aktywny w dziale Mrocznych Tajemnic, które przez dosyć długą chwilę mnie interesowały, jednak później rozpocząłem przygodę z Marantem jako elf Bolox, który krótką chwilę później przyjął imię Gordian. No i tak sobie rosłem, najpierw jako user, potem szlachcic punktowałem przy nieosiągalnych wtedy weteranach i siejącym grozę Isentorze, do którego bał się człowiek PW wysłać (ta tak było;p) aż tu nagle Gutek wysłał mi konspiracyjną wiadomość na gg, że zostałem przez Grisa zaproponowany na MG. Jakież to szczęście było dla mnie gdy nim zostałem;] Bardzo szybko dowiedziałem się, że weterani to wcale nie tacy bogowie... albo w sumie nie. Są to bogowie! A Is nie gryzie. Sam stałem się najpierw Patronem, z zajebistym złotym nickiem i weteranem;] Teraz tylko czekać na Apostoła:D No.. Tyle... Może nie do końca o to chodziło w tym temacie i wielu z was powie:

Ale swoim przykładem mogę pokazać, że jak się chce to można zajść wysoko;]

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipiec 2011, 22:26:49 »
Moja historia nie jest specjalnie porywająca, bo co może być ciekawego w całkowicie zwyczajnym znalezieniu serwisu? Fakt, serwis ten jest według mnie wspaniały i jako że dołączyłem doń bardzo młodziutkim berbeciem będąc (nadal nim w gruncie rzeczy jestem, aczkolwiek już trochę mniej) to miał duży wpływ na moje... wychowanie? Tak, to odpowiednie słowo. Wszystko zaczęło się od urodzinowego numeru CD-Action, który oferował wówczas Splinter Cella, który to przyciągnął mój 8-letni wzrok... A zaraz, był tam jeszcze Gothic. Kiedy już z wypiekami na twarzy ukończyłem skradankę z Samem Fisherem, wziąłem się za Gothica i wtedy... zostałem oczarowany. Gra mnie pochłonęła, jak żaden inny RPG i nadal żadnemu innemu nie udało się mnie tak wciągnąć. Potem, jak mi się zdaje, na portalu gram.pl szukałem drugiej części do kupna. Gdy ją znalazłem, zacząłem badać ów serwis, aż natknąłem się na kolektyw, gdzie znalazłem Tawernę. Początkowo ograniczałem się jedynie do czytania newsów i opowiadań zamieszczonych na stronie głównej. Potem odkryłem forum (data rejestracji: 30 Marzec 2007, 22:46:33 hihihi), gdzie przez dosyć długą część mojego pobytu, skutecznie blefowałem, żem jest 15-letni, ponieważ w mym małym móżdżku zawitała myśl, o nietolerancji młodszych trolli. Dziwi mnie to, że nie wyszło to na jaw, dopóki się nie przyznałem, a moje posty jechały wtedy totalnym infantylizmem i jak na nie patrzę teraz to aż mi wstyd. Miałem kilka przerw, kilka kam-beków, ale niedawno zaliczyłem comeback na stałe i już tu zostanę. Dostałem ładną rangę Weterana i na ponów cieszę się dyskusjami z naszym Tawernianym gronem. :)

<ociera łezki wzruszenia>

A to wszyćko dzięki Isentorowi. Aż trudno uwierzyć, że zakładając Tawernę miał 15 lat.


Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lipiec 2011, 22:51:45 »
Pierwszy raz zarejestrowałem się na TG z powodu problemów jakie napotkałem w grze. Szukałem odpowiedzi. Nie pamiętam czy je znalazłem, ale wiem, że tutejsza formowa gra pochłonęła mnie całego. Początkowo jednak wkręciłem się, odpisując na tematy typu „Jaki wybrałeś obóz?” i zdobywanie rang „Strażnik”, „Myśliwy” – wiem, że to lamerskie ale to było kawałek czasu temu. Prawdopodobnie dzięki temu forum w zasadzie nie popełniam błędów ortograficznych, co wówczas było moim problemem.  Cała ta historia - moja banicja, amnestia (czy oczyszczenie?), MG, moderowanie (encyklopedia), marant... Na koniec dostałem weterana i tu się moja przygoda kończy.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Lipiec 2011, 14:07:53 »
Na TG natknąłem się, gdy dostałem swoje pudełko Gothica 3, czyli zaraz po premierze. Czekając na instalacje zazwyczaj oglądam zawartość pudełka jak i samo pudełko, wystarczyło odwrócić i tuż pod obrazkami widnieją dwie strony internetowe. Oczywiście nie odrazu się zarejestrowałem na forum, bo to zrobiłem 2 Kwietnia 2007, wcześniej czytałem wiadomości, których było pod dostatkiem. Po trzykrotnym przejściu trzeciej części i przypomnieniu sobie poprzedniczek, postanowiłem zarejestrować się na forum. Zacząłem odpowiadać na pytania i wypowiadać się na różne tematy związane z grą. Gdy miałem już te około 100 postów otrzymałem wiadomość od Deva, jeszcze wtedy jeżeli dobrze pamiętam AlculusMori z zaproszeniem do Marantu. Gra wciągnęła mnie i zostałem.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lipiec 2011, 20:35:12 »
Już zapomniałem, ale felieton Beli (http://tawerna-gothic.pl/biuletyn/numer_2/felieton_bela.html) i stary temat (http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=3642.0) odświeżyły mi pamięć.

Otóż z 7 lat temu byłem zafascynowany konkurencyjnym g.upem. Nie miało się w tych czasach Internetu, więc chodziło się do kafejki i czytało opowiadania na stronie. Kiedy już podpięli mi neta, to zaczęła się moja przygoda. Półtora roku przed rejestracją na TG zawitałem na konkurencyjny portal (lat 2005) i tam też się udzielałem, będąc potwornym noobem - po paru dniach zabawy dostałem warna, więc w ramach buntu założyłem drugie konto (Sado -> Lord Sado, dotąd nie mogę uwierzyć, że kapnęli się dopiero po paru latach, haha). Tam też szybko dotarłem do 75% na pasku ostrzeżeń, ale bana nie dostałem. Swoją drogą miałem też trzecie konto, na którym chciałem to sobie wyrobić pełno postów (jeny, człowiek wtedy spamował, żeby tylko zmieniła mu się ranga od ilości napisanych postów). Niestety, nie pamiętam nawet nicku. A historia młodego trolla skończyła się na shackowaniu (?) portalu. Cóż to za nieszczęście było, człowiek był strasznie niepocieszony. Chciałbym mieć teraz takie problemy ;] Buszowałem po jakichśtam mniejszych forach, aż trafiłem na gothic.zyw, dzisiaj już nieistniejący. Trafiłem tam w dość dziwny sposób. Napisał do mnie chyba Casano, już nie pamiętam, żebym obrał przywództwo w gildii w zabawie, która tam była (chociaż całkiem to się różniło od Marantu). Ktoś musiał mnie polecić, bo kto brał takiego nooba jak ja? Zastanawiałem się tylko, kto, bo na g.upie nieźle spamowałem, chociaż trafiłem do "gildii zbóji" (też taka zabawa). W każdym razie wspominam miło czasy na g.zywie, zwłaszcza że były też tam osoby z g.upa - Boba Fett i tutejszy Arkhan, kryjący się wtedy pod nickiem Snake. Po jakimś czasie g.zyw przestał istnieć, tworząc swego rodzaju fuzję z Tawerną. I nie pamiętam dokładnie, czy trafiłem wcześniej, czy później po tym zdarzeniu. Chociaż bezpośrednią przyczyną - chyba, nie pamiętam - było zobaczenie linku na gram.pl oraz rekomendacja kolegi, który tu zawitał już wcześniej. W każdym razie od razu zauważyłem tu znajomych z poprzednich portali: Arkhana, Bobę Fetta, Arthasa, Casano i Kapiego Pogromcę. Jak kogoś zapomniałem, to przepraszam, pamięć szwankuje. Tak czy siak, oto cała moja historia.

Offline Vanex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 6
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Lipiec 2011, 16:37:37 »
Ostatnio znowu zachciało mi się fajnego RPG. Mój komp jest słaby i mało rzeczy uciągnie(gram głównie na X360), więc pomyślałem o Gothicu, który ma małe wymagania, a jednocześnie sprawia dużo frajdy. :) Przy okazji poszukałem fajnego, przyjaznego forum i tak trafiłem na Tawernę. Mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej i więcej będę czerpał zabawy z gry dzięki poszerzonej wiedzy po przeczytaniu artykułów w serwisie.

Offline Aharo

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miej serce i patrzaj w serce
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Sierpień 2011, 12:58:41 »
@Hajo: Fajnie tylko nie zapomniał wytrzeć po sobie. Aha i naucz się pisać poprawnie tz. usuń błędy z twoich pięknych postów.

A co do tematu:
Chciałbym się przywitać :D
Trafiłem tutaj gdy miałem problem z Gothicem 4 - dzięki pomocy forumowiczów udało mi się go rozwiązać. ;)
Potem zaprzestałem odwiedzać to forum... Wróciłem, gdy otrzymałem maila od Isentora (jak wszyscy zarejestrowani) o rekrutacji na redaktorów. Zgłosiłem się i postanowiłem pisać sobie na forum :)

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień 2011, 17:58:00 »
Witam
Ja dołączyłem tu również dość dawno, niektórzy mogą mnie jeszcze kojarzyć. Swego czasu sporo na forum pisałem, ale, że nie lubię gadać, szczególnie jak nie mam co, to przez większość czasu byłem na forum duchem ;] W każdym razie zawsze lubiłem być na bieżąco ze wszystkim co się tutaj działo. Dłuższą chwilę pełniłem też funkcję moderatora, stety/niestety teraz przypomina o tym tylko sygnaturka. Poznałem też tutaj parę osób. Jednych słabiej, z innymi gadało mi się jak z kumplami z podwórka ;] Jestem zbyt leniwy żeby wyszukiwać co dokładnie na forum robiłem a czego nie, w każdym razie miło większość wspominam. Przez ostatni rok mnie nie było bo piłem...

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Sierpień 2011, 09:32:58 »
witam wszystkich moja historia z tawerną zaczeła się gdy razem z kolegą odkryliśmy mroczne tajemnice i nie umieliśmy przejść więc on wymyślił że popyta graczy w necie i natrafił na tawerne i się zainteresował a później mi link przesłał i również się zalogowałem i jestem tu codziennie i bardzo mi się to podoba :D :D :D :D :D

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Sierpień 2011, 23:41:33 »
Ja tu trafiłem, bo szukałem jakichś informacji o dodatku do G3 i Gothiku 4, gdyż nie wiedziałem, czy powstają (w żadnych czasopismach nic nie pisano), więc wystukałem w goglach odpowiednie hasło i szczęśliwym trafem trafiłem tutaj. Serwis mi się spodobał, w związku z czym postanowiłem zagościć tu na dłużej i podzielić się swoją (wątpliwą) wiedzą na różne tematy. Niejednokrotnie napisałem posty niewiele wnoszące do tematu, ale, jak to początkujący, trza było nabić posta, aby uzyskać rangę, i poudawać, że się wie to i owo. ^^ Często udzielałem się w pomocy, bo zwłaszcza na początku chciałem się podlizać użytkownikom. Wkrótce po moim zarejestrowaniu została zorganizowana Gala Statuetek Innosa, w której od razu wziąłem udział, bo miałem wielką chęć na nagrodę, ale nie udało się, bo zostałem niedoceniony (nie wiem dlaczego nie wygrałem w kategorii ,,najbardziej lubiany user'' lub chociaż ,,najbardziej pomocny user''. Wiem tylko, że wygrały jakieś pokemony, choć nie pamiętam dokładnie które ;]). Za późno tu wstąpiłem, bo jakby konkurs był później, to bym zgarnął wszystko. Co było później? Cóż, znudziło mi się bycie zwykłym użytkownikiem, więc polowałem na posadę moderatora. Za dobre sprawowanie oczywiście dostałem tę posadę i wyprowadziłem na prostą wiele zagubionych dusz. Później ekipa się wypalała, więc zgodziłem się też pełnić funkcję redaktora (przy okazji otrzymałem także rangę Lord, czyli wyróżnienie dla najbardziej zajebistych ludzi na forum), a właściwie to newsmana, który wrzucał na stronę tyle niusów, ile wlezie (ciekawe, że akurat wszyscy wtedy dali sobie spokój i musiałem wszystko robić sam ;]). Niestety w końcu mój limit się skończył i również i ja z bólem musiałem opuścić tę planetę, na którą teraz tylko czasem zaglądam, aby na przykład napisać tego posta. Oczywiście tym razem już nie chodzi mi o nagrodę. Po prostu jest okazja, więc postanowiłem opowiedzieć moją wzruszającą historyjkę. Jeszcze miałem coś napisać, ale mi wyleciało z głowy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Sierpień 2011, 20:39:11 »
Ja zainteresowałem się serią Gothic po sporym czasie. Potem jakoś w gimnazjum zacząłem z moim kumplem tworzyć własny świat pod opowiadania i RPG. Później wspomniał mi nieco o Tawernie, że można pogadać, dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy i przede wszystkim zagrać w Marant :] Tak zaczęła się ta przygoda. Porównując swoje posty wiele się zmieniło. Zacząłem pisać mniej dziecinnie, bardziej rozbudowane i pomysłowe teksty. Zajęty głównie naszym Marantem spędziłem tu już ponad rok, awansując niedawno z zwykłego usera na szlachcica ;) zamierzam tu jeszcze posiedzieć i stać się jakąś bardziej rozpoznawalną postacią, która na pewno zapadnie komuś w pamięć.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sierpień 2011, 12:21:33 »
Ja trafiłem na to forum szukając forum tylko i wyłącznie o grze Gothic. Przeszukując internet to forum, wydało mi się profesjonalne, i aktywne. Dołączyłem i spodobało mi się. Teraz po 2 latach przerwy wróciłem do Gothica i do tego forum.

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Sierpień 2011, 15:55:32 »
Witajcie! Pewnego słonecznego, wakacyjnego dnia kiedy ja i mój brat Gunses razem z dziweczkami miło spędzaliśmy czas nad jeziorem, zaczęliśmy rozmawiać o Gothic. Ja, jako fan typowego wojownika wstałem biorąc do ręki leżący nieopodal kij. <rycerz> Jednak w mych dłoniach zmienił się on w rządne krwi ostrze ]:->
Zacząłem nim wymachiwać mówiąc przy tym jaki cios wykonuję, jak pada przeciwnik, jak wychodzą mu flaki itp.(oczywiście wszystko w humorystycznym stylu(nie powiem co obciąłem bandycie)) <aniołek>
Gunses powiedział że fajnie wychodzi mi samo opowiadanie(nie wspominając o machaniu kijem) <fajka> .
"Zarejestruj się na forum o Gothic, tam jest taka gra, Marant i właśnie w ten sposób opowiada się o walce" - mniej więcej takie słowa padły z jego ust. No to poszliśmy do domu i zarejestrowałem się tu. TADAAAAAAAAAAM


Dajcie reputka plx

Forum Tawerny Gothic

Odp: Witaj na forum Tawerny Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Sierpień 2011, 15:55:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top