Autor Wątek: Raport z północy  (Przeczytany 14211 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #180 dnia: 11 Wrzesień 2011, 18:27:40 »
Droga powrotna do Filii odbyła się bez żadnych przeszkód. Po dotarciu do Filii i po przywitaniu się z Alice, a następnie przywróceniu siebie do normalności tj. umyciu i spożyciu posiłku, Dev rzekł:
Zelerisie uczyń honory i opowiedz Alice co żeśmy spotkali

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #181 dnia: 11 Wrzesień 2011, 18:53:06 »
- Oczywiście... - mruknął Dracon i odchrząknął. Spojrzał na elfkę. - Zgodnie z twoja prośba udaliśmy się do wskazanego budynku. Już od samego wejścia dało się wyczuć nieco podejrzaną atmosferę. Mrok i pustka potrafią pobudzić wyobraźnię, szczególnie gdy widziało się tyle paskudnych rzeczy co my. W holu budynku odkryliśmy ukryte przejście. Prowadziło ono do tunelu w skale, który z kolei kończył się wielką jaskinią. I kiedy mówię "wielką", mam na myśli naprawdę ogromną. Aż dziw, że o niej nie wiedziałaś, bo przecież powiedziałabyś, prawda? - zapytał, lecz nie dał Alice czasu na odpowiedź. - W jaskini napotkaliśmy dwa z trzech powodów problemów, które was napotkały. Były nim dwa monstrualne pajęczaki. Arachna i jeden, którego gatunku nie znam. Pokonaliśmy się z trudem i sporym ubytkiem mocy magicznej. Po walce i szybkiej regeneracji naszych rezerw poprzez wypicie mikstur, udaliśmy się dalej. Tam z kolei znaleźliśmy jeszcze większe dziwy. Grota łączyła się bowiem z grobowcem. Nie wiem jak był stary, ale na nowy to nie wyglądał. Atmosfera wewnątrz niego była... niepokojąca. Wyraźnie czuliśmy, że ktoś lub raczej coś jest jeszcze w tym mauzoleum. W jednej z sal wyszedłem z ciała, dzięki projekcji astralnej. I dzięki temu poznałem ostatni powód waszych. niepokojów. Grobowiec był pełen duchów. Znaczna część z nich nie stanowiła zagrożenia, lecz jeden z nich - dusza pewnej kobiety, była już niebezpieczna. Zaatakowała mnie i usiłowała przejąć moje ciało. Ale cóż... najwyraźniej trafiła na kogoś silniejszego, niż reszta magów, których opętywała. Prócz duchów w sali były obecne tez inne istoty. Sądzę że to pewna forma demonów. Podejrzewam, że to one umożliwiały tej kobiecie na opętywanie naszych ludzi. Po udanej walce o moje ciało, wróciliśmy tutaj. Wcześniej Devristus zamknął tajne przejście o którym wspominałem. I na tym kończy się moja relacja.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #181 dnia: 11 Wrzesień 2011, 18:53:06 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #182 dnia: 11 Wrzesień 2011, 19:07:36 »
Przepraszam Was za ta wszystkie kłopoty, ale o niczym nie wiedziałam powiedziała Alice P Spojrzała na osobnika stojącego obok Ja wyjeżdżam do Efehidion na kilka dni. Zabezpiecz budynek kontemplacyjny i wzmocnij straże, Panowie to co jedziemy? zwróciła się do Nas, a my wstaliśmy i wróciliśmy do domu.

Zadanie zakończone

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #183 dnia: 12 Wrzesień 2011, 22:27:11 »
Devristus otrzymuje 1 złoty talent + 500 sztuk złota bonusu
Zeleris otrzymuje 1 złoty i 1 brązowy talent + 500 sztuk złota bonusu

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raport z północy
« Odpowiedź #183 dnia: 12 Wrzesień 2011, 22:27:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything