Autor Wątek: Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!  (Przeczytany 3050 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« dnia: 21 Wrzesień 2007, 11:59:45 »


Prosze. Nie chcecie czytac tylko wyzywac to macie.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2007, 12:32:22 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2007, 21:21:40 »
Ciastku wywiad jest bardzo podobny do tlumaczenia z innej strony. Czy tlumaczyles sam i jestes w stanie potwierdzic to jakby zaistnial problem czy skopiowales to?

Forum Tawerny Gothic

Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2007, 21:21:40 »

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2007, 21:34:23 »
No, ciekaw jestem jak to wyjdzie... Trochę dziwna nazwa Genesis. Może nawet im się coś udać, ale na pewno będzie to lepsze od G3. Szkoda że nie było jednego baaaardzo ważnego pytania. A mianowicie: Czy ta gra pójdzie na słabszych kompach , na których G3 chodził na najmniejszych detalach i jeszcze się zacinał?(Hehe to mój kompek )
GALERIA CIASTEK, MAM NADZIEJE ¯E TO NIE OMNIE,JA CIE CIE WYZYWAM TYLKO MÓWIE ¯E <SZKODA> ¯E NIE MA PYTANIA KTÓRE PRZED CHWIL¡ NAPISA£EM, TO PRZYNAJMNIEJ MNIE CIASTEK NIE OSKAR¯AJ
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2007, 13:11:11 wysłana przez XAR_DAS »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrzesień 2007, 08:51:32 »
Dante--> Jeśli o to chodzi, byłem w Czechach 2 tygodnie, i troche poznałem czeski. Po za tym nie musiałem poznawac. I od czego są słowniki??? Wywiad wyszedł tydzień temu, i by pewnie przeleciał przed nosem gram.pl i ty byś nawet tego nie zauważył. Po za tym, gdyby to napisał moderator, to byś to grzecznie do końca przeczytał, składając literki, a nie idąc na łatwizne czyli ślepy traf. Trafiłeś źle, bo tudzież znam ten język. Teraz moja kolej:
Dante, a czy ktoś ci mówił, że nie nabija się bezsensownie postów, i nie wysuwa się tak głupich i bezpodstawnych oskarżeń, nie wiedząc całkowicie nic, o oskarżanym Userze?


Z pełnym szacunkiem,
Ciastek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Wrzesień 2007, 09:20:29 »
Cytat: Galeria_Ciastek
Dante, a czy ktoś ci mówił, że nie nabija się bezsensownie postów, i nie wysuwa się tak głupich i bezpodstawnych oskarżeń, nie wiedząc całkowicie nic, o oskarżanym Userze?
Z pełnym szacunkiem,
Ciastek.
Tak, tak a zbieżność formy, czasowników, rzeczowników interpunkcji to taki jeden ogromny przypadek. Może po prostu przyznasz się, że skopiowałeś to z GS i będzie spokój.
http://www.gothic.phx.pl/news.php?id=753

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Wrzesień 2007, 12:30:31 »
Cytuj
Tak, tak a zbieżność formy, czasowników, rzeczowników interpunkcji to taki jeden ogromny przypadek. Może po prostu przyznasz się, że skopiowałeś to z GS i będzie spokój

Khmm. Khm. Interpunkcje i formy czasowinku w języku Czeskim widac tak dobrze, jak to, że prowokujesz mnie do soczystego przeklinania. Nie, to nie jestes hańba nie znac czeskiego. Po poprostu przypadek to nie jest. tamtej stronie TEÂŻ można narzucic kopiowanie, skopiowała to z Gothicza i przetłumaczyla tak jak i ja. Strony tej nie odwiedzam, co nie znaczy, że jej nie znam. Podczas rejestracjii niedoszedł mail aktywacyjny, więc se spokój z nią dałem. Myślałem, że fan gothica wieźmie na serio ten wywiad. Oskrażac mnie nie możesz bo nie masz dowodów. I jeśli myślisz, że to forum to banda dzikusów z samymi jedynkami z dykand to sie mylisz, bo wiem akurat gdzie się stawia przecinki itp.
Dante--> żal.pl

Z malutkim szacunkiem.
Ciastek.


Ehh i co z tego wszystkiego wynikło? Wywiad został skasowany i nie dowiemy się czy to plagiat czy nie. W każdym bądź razie pozostaje tylko zamknąć temat///Crisis
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2007, 13:26:26 wysłana przez Crisis »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Luty 2016, 20:32:30 »
Każda walka o sprawiedliwość nie zawsze wychodzi na dobre.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wywiad z Jochem Hamma z firmy Spellbound!
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Luty 2016, 20:32:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything