Autor Wątek: Młoty i kilofy  (Przeczytany 10918 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:22:29 »
Diomedes spojrzał z ukosa na Patty wyraźnie rozbawioną zaistniałą sytuacją. Chciał jej coś złośliwie napomknąć, ale ugryzł się w język. To nie było miejsce na prywatne sprzeczki. Odpowiedź Gordiana go nie satysfakcjonowała, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Posłał jedynie groźne spojrzenie w kierunku inkwizytorki i chwycił barani udziec leżący nieopodal na tacy. Mięso było wspaniale przyprawione, soczyste i bardzo smaczne. Diomedes ukąsił kilka razy, rozkoszując się smakiem i aromatem wspaniałego dania. Otarł usta i znów zwrócił się do Gordiana
- Jeszcze jedno pytanie. Kiedy wyruszamy?


\\ Nie podlizuj się Nif... <ignorant>

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:30:11 »
Dostrzegłam "groźną" minę Diomedesa, uśmiechnęłam się szerzej i posłałam mu całusa.

// po prostu mnie to bawi. To nie jest moralitet, żebyśmy wszyscy mieli na imię Każdy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:30:11 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:33:57 »
Diomedes zarumienił się lekko, ale starając się ukryć rumieńce wrócił do jedzenia i niemalże ukrył twarz w misce puddingu, która leżała na stole. Ciekawe co by się stało, gdyby dajmy na to, była to miska z łajnem - pomyślał Diomedes, który nawet nie patrzył co bierze do rąk, byle by tylko ukryć zakłopotanie.



\\ Jeej, żartowałem ;p

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:34:20 »
Zeleris zachichotał widząc wymiany spojrzeń pomiędzy Patty i Diomedesem. Aż żałował, że nie wypadało teraz się bezsensownie odzywać, gdyż zamierzał rzucić jakimś błyskotliwym komentarzem. Zanotował więc we pamięci, by później nieco poużywać sobie na Diomedesie. Mag uśmiechnął się pod nosem i słuchał dalej.



I mi ten balans też się podoba. Nie wstąpiliście do Gildii, to wara od magii :P

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Styczeń 2011, 16:40:51 »
Zeyfar jedynie skinął głową na znak, że rozumie.

//: Ale była mowa, że zbierania odpowiednich ziół itd można się nauczyć w jednej misji. A jeśli tylko dla nowicjuszy to po co było ogłaszane w informacjach ogólnych ? :/

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:25:59 »
-Właśnie teraz wyruszamy Diomedesie.- odparł Gordian odwracając się teraz w kierunku chłopaka. Zrzucił z głowy kaptur i podał słudze maskę, która trzymała się twarzy dzięki magii, którą była przesycona. Gdy sługa oddalił się elf ruszył w kierunku wyjścia z Uniwersytetu gdzie czekały konie.
-Masz mieć oko na tych dwoje kochasiów, żebyśmy czasami nie wrócili z dodatkowym poszukiwaczem przygód.- szepnął gdy przechodził obok Zelerisa - Masz kostur więc go używaj.- dodał i z lekkim uśmiechem poszedł dalej.

//: Zbierania ziół może nauczyć się każdy, nie koniecznie musi być magiem ale takie zadanie jest dostępne tylko u Aretha więc jakby nie patrzeć póki nie będziesz miał do niego dostępu to się nie nauczysz. Oczywiście, może zdarzyć się tak, że na tej misji wyciągnę z ziemi lecznicze ziele i pokarzę wam jak wygląda, gdzie szukać itp. wtedy będziesz wiedział jak ono wygląda i zbierać je będziesz mógł.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:30:46 »
- Znaczy się mam studzić ich zapędy lejąc ich kosturem po łbach? - zapytał Flamel. - Nie ma problemu, Mistrzu. - dodał z podłym uśmiechem. Podszedł do Diomedesa, uśmiechając się bezczelnie.
- Co tam? - zapytał, chociaż niezbyt go to interesowało. Następnie ruszył ku wyjściu z budynku.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:34:12 »
Wstałam od stołu, wzrokiem żegnając leżącą na stole strawę i ruszyłam za resztą grupy, uśmiechając się przy tym niewinnie. Przecież nic w końcu nie zrobiłam...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:35:31 »
Aragorn pokręcił głową na prośbę Diomedesa. "Ehhh...< <facepalm>>" Wyszedł z budynku i wybrał jednego z koni.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:40:31 »
Zeyfar znów wstał i ruszył za resztą. Chciał jak najszybciej ujrzeć to zapomniane krasnoludzkie miasto, o którym mówił mistrz Gordian.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Styczeń 2011, 17:54:06 »
-Panie. Konie są wypoczęte a przy trokach znajduje się jedzenie i napitek tak jak poleciłeś.- rzekł sługa podbiegając do Gordiana gdy ten tylko wyszedł na zewnątrz.
-Dziękuję. Poślij teraz kilku stajennych przodem. Niech zrobią nam miejsce byśmy mogli szybko wyjechać z miasta.- polecił i podszedł do swojego konia. Chwilę później widział jak dwóch młodych chłopaków popędziło w dół ulic, którymi mieli się kierować.
-Ruszamy. Musimy jak najszybciej opuścić miasto. Kierujemy się do wschodnich bram. Potem na most i dalej na północ ku górom. Podróż będzie długa gdyż teleport wiodący do kopalni srebra został tydzień temu zniszczony przez powalone drzewo i teraz kilku magów stara się przywrócić go do użytku. - powiadomił towarzyszy i wsiadł na grzbiet swojego konia. Gildię opuścił jako pierwszy.
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2011, 17:56:45 wysłana przez Gordian »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:07:05 »
Wskoczyłem na dużego karego konia i od razu popędziłem naprzód za Gordianem. Błękitny płaszcz trzepotał targany wiatrem. Zaraz obok jechała reszta towarzyszy. Nie uśmiechało mi się znowu podróżować kawał drogi, jednak zobowiązałem się do czegoś, a raz danego słowa się nie łamie.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:12:30 »
Lees wsiadł na konia i podjechał do Zeyfara.
- Widzę, towarzyszu, że ważne rolę w twoim życiu zajmuje pojęcie sprawiedliwości, nie czujesz czasem zmęczenia tym praworządnym życiem?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:13:24 »
Kilka informacji:
//: Nasza trasa to około 500 km więc wprowadzam coś takiego co nazywać się będzie skoki hiperprzestrzenne. Znajdujemy się w mieście pośrodku mapy. Akcja rozgrywa się na tym czerwonym szlaku . Gdy zastosuję skok napiszę: <kilka dni później> w mgnieniu oka przejedziemy ten niebieskawy szlak i już będziemy na początku tego czerwonego szlaku niedaleko kopalni.


//: Walka. Macie zabijać jak najbardziej wiarygodnie. Czyli wiedźmińskie akcje typu rozorałem scyzorykiem skórę cieniostwora odpadają. Wilki i inne mniejsze stwory zabijacie szybciej i łatwiej niż wiwerny czy mantikory. A do niektórych bestii trzeba już obrać taktykę w kilku graczy więc możecie stosować takie jakby bullet-time w których coś tam na szybko ustalacie. Wtedy inni z łaski swej nie atakować im tej bestii bo może się okazać, że nie traficie;]
//: Jeśli ktoś zna się na skórowaniu to obierać bez pytania.
//: Jeśli natraficie gdzieś na fajny klimatyczny utwór muzyczny, obrazek czy filmik wstawiać będzie ciekawiej;p

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:15:36 »
-Po czym to poznałeś Leesie, tak? - spytał mauren nie pewien imienia nowicjusza w Kruczym Bractwie.

//: Z towarzystwa to tylko ja mogę pozyskiwać futra i trofea zdaję się ^^

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:18:41 »
- W twoich wypowiedziach zauważyłem silny nacisk na sprawy honoru, niezrównanego oddania przyjaciołom i wzorowego przestrzegania kodeksu organizacji. Choć oczywiście można dostrzec też pewną dawkę humoru. :P

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Styczeń 2011, 18:59:17 »
-Może to stąd że pochodzi z takiego a nie innego kręgu kulturowego.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Styczeń 2011, 19:13:01 »
Diomedes wsiadł bez problemu na konia i usłyszał znajomy głos. Głos Zelerisa. Odwrócił głowę powoli, jakby bał się widoku za plecami. Od razu uderzył go znany, złośliwy uśmieszek maga. Kruk westchnął i odwzajemnił uśmieszek.
- A nic ciekawego. Nowi Bracia, nowe obowiązki, ale życie stare. A Twój mistrz, że tak powiem moją prośbę potraktował dosyć surowo - skrzywił się - I nie szczerz się tak...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Styczeń 2011, 19:14:53 »
Jeźdźcy bardzo sprawnie opuścili miasto co było także zasługą tych, którzy torowali im drogę. Mieszczanie z zaciekawieniem przyglądali się zbrojnemu pocztowi, który w pośpiechu opuszczał miasto. Niezwykłe było w tym to, że pocztem dowodził mag i że zmierzali w odwrotnym kierunku niż to zazwyczaj bywa. No cóż... Prosty lud też czasem potrzebuje jakiejś odmiany.
-Kto z was ma aspiracje, żeby prowadzić kolumnę po wyjechaniu z miasta?- zapytał elf jadących z tyłu.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Styczeń 2011, 19:19:57 »
Zbliżyłam się do elfa z podejrzanym uśmieszkiem.
- Przyznam, hrabio, że prowadzenie całej kolumny samców byłoby niezapomnianym doświadczeniem...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Młoty i kilofy
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Styczeń 2011, 19:19:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top