Autor Wątek: Mądrość i Prawda  (Przeczytany 28907 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #360 dnia: 14 Grudzień 2010, 16:55:38 »
Flamel jadł, pił i słuchał rozmów wszelakich. Ich "gospodarze", mimo z z początku wydawali się dość srodzy, teraz zyskali w jego oczach. Zdawali się być dobrymi kompanami. Takimi jakich chciałoby się mieć u boku, na przykład podczas polowania na jakąś paskudna bestię. Na poborce podatków, chociażby. Gdy wojownicza zgraja zaproponowała naukę, mag przemyślał to. Miał ze sobą złoto, więc zapłata nie stanowiła problemu. Lecz brakowało mu czegoś... chęci? Weny do nauki? (lub raczej talentów ;) ) Jako że wczuł już się w towarzystwo odparł.
- Z chęcią skorzystał bym z nauk, a nóż zawsze się przydadzą umiejętności bojowe. Lecz.. coś czuję ze dziś niewiele bym pojął z tych wszystkich zastaw, bloków i pchnięć. Magia jakoś lepiej mi wchodzi... - stwierdził. Usłyszawszy jednak wzmiankę o runach spojrzał na wskazanego elfa.
- Albert, jak mniemam? - zapytał. - Pokaż, jeśli łaska, runy jakie masz na sprzedaż. - poprosił elfa.   

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #361 dnia: 14 Grudzień 2010, 17:30:02 »
- Mało mi tego zostało. Odsprzedałem większość towaru do Gildii Magów. Ale kilka mi zostało:

Cytuj
Stoisko:

Nazwa runy: Heshar
Rodzaj: runa ognia
Opis: Po wypowiedzeniu nazwy runy, w wolnej dłoni powstaje niewielki ognisty pocisk, zawieszony w powietrzu nad ręką czarującego. Zasięg jest zależny jedynie od rzucającego. Pocisk, podobnie jak kamień, leci tak daleko jak zostanie rzucony. Czar może być manipulowany umiejętnościami magicznymi typu telekineza, psionika i mortokineza. Po trafieniu w cel, kulka rozpryskuje się parząc oponenta. Poparzenia jednak nie są duże, więc cel rzadko ginie w wyniku zadanych czarem obrażeń.
Cena: 150 sztuk złota


Nazwa: Eshanish
Rodzaj: runa ziemi
Opis: Po wypowiedzeniu nazwy runy, krucha część podłoża tj. piasek, żwir, kamienie zaczynają unosić się wokół Ciebie. Piasek zaczyna łączyć się ze sobą i wytwarzać dodatkowe warstwy. W ten sposób wytworzyć możesz ochronny mur lub kopułę, która chroni Cię przed 5 seriami strzał czy bełtów oraz 1 zaklęciem ofensywnym z I stopnia wtajemniczenia. Zasięg zaklęcia jest dość ograniczony, więc działa tylko na jedną osobę. Czar działa dopóki nie zostanie zneutralizowany lub zniszczony przez silniejsze zaklęcie lub uderzenie.
Cena: 200 sztuk złota


Nazwa: Eloshru
Rodzaj: runa wody
Opis: Po wypowiedzeniu przez Ciebie nazwy runy, w wolnej dłoni wytwarza się kula wody, która po chwili przekształca się w wodny pocisk. Zasięg pocisku jest zależny jedynie od rzucającego. Pocisk, podobnie jak kamień, leci tak daleko jak zostanie rzucony. Czar może być manipulowany umiejętnościami magicznymi typu telekineza, psionika i mortokineza. Po trafieniu w cel, pocisk rozbija się przewracając, ogłuszając lub uszkadzają mu kości poprzez stłuczenie.
Cena: 150 sztuk złota

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #361 dnia: 14 Grudzień 2010, 17:30:02 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #362 dnia: 16 Grudzień 2010, 20:11:46 »
Młodego maurena ogarnęło dziwne uczucie, że ktoś go obserwuje. Wstał powoli trzymając kurczowo rękę na mieczu. Wyjrzał poza namiot żeby przyjrzeć się otoczeniu. Na zewnątrz zdążył zapaść mrok. Czarna noc otuliła wszystko wokół niczym matka swoje dziecko w koc.
-Wychodzę na zewnątrz. - rzucił beznamiętnie do towarzyszy mężczyzna.
Mauren wyszedł z namiotu powolnym krokiem. Po chwili zarys jego sylwetki zginął w głębiącej się masie cieni. Nie odszedł jednak daleko. Mając wciąż na widoku obóz zatrzymał się. Stojąc jakby się nad czymś zastanawiał po chwili wskoczył na drzewo nieopodal. Ułożył się wygodnie na mocniejszej gałęzi i pewny, że nie spadnie zaczął spoglądać w gwiaździste niebo.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #363 dnia: 16 Grudzień 2010, 20:28:33 »
- Nad czym dumasz? - rzekł Gunses pojawiając się znikąd na gałęzi obok. Stał, i choć gałąź była dość cienka utrzymywał równowagę. - Ja zastanawiam się co zrobić. Nie ma Gordiana. Udał się gdzieś, nie wiem gdzie. Może te ruiny coś nam powiedzą...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #364 dnia: 16 Grudzień 2010, 21:27:06 »
-Wspominam dzieciństwo wampirze. Wydaje się tak odległe, a w sumie było tak niedawno. Ty masz więcej racji mówiąc takie słowa. - odpowiedział mauren bez choćby cienia zaskoczenia. Hmm, mag. Być może to była część jego planu, a może nie. W sumie po ich kaście można spodziewać się bardzo wielu rzeczy, zwłaszcza tych odchodzących od wszelakich norm. - dodał po chwili i ponownie skupił się na obserwacji nieboskłonu.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #365 dnia: 07 Styczeń 2011, 12:13:46 »
Każdy z uczestników wyprawy otrzymuje 1 złoty talent i 500 sztuk złota premii.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mądrość i Prawda
« Odpowiedź #365 dnia: 07 Styczeń 2011, 12:13:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything