Autor Wątek: II zadanie Metztli  (Przeczytany 1824 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
II zadanie Metztli
« dnia: 20 Grudzień 2006, 19:26:53 »
Metztli, wypoczęta po ostatniej wyprawie przypomniała sobie że zgłosiła się do zadania. Wzięła swój miecz i szybkim krokiem ruszyła w stronę lasu gdzie mieszkała zielarka. Na swej drodze napotkała kilka goblinów, śmierdzące istoty myślały że dadzą sobie radę z jedną podróżniczką... Jakże się myliły, ich wnętrzności ozdobiły śieżkę. Dalsza część spaceru minęła spokojnie, doszła do chatki zielarki...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2006, 19:46:38 »
Dochodząc do drzwi, zauważyłaś przypięty pergamin. Szybkim ruchem zerwałaś świstek papieru i przeczytałaś. Dowiadujesz się że zielara wyszła i zaraz wróci. Mija 15 minut, 30 minut, godzina. Zielarka sie nie pojawia więc ty...

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Metztli
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2006, 19:46:38 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2006, 21:18:31 »
Znałam trochę staruszkę, wiedziałam gdzie można ją spotkać... Ruszyłam szybko, zastanawiając się czy jest cała. To silna kobieta, lecz niegdy nic nie wiadomo... Po drodze znalazłam tylko jej torbę na zioła, nieco przestraszona zaczęłam ją wołać, nikt nie odpowiadał, doszłam do niewielkiej polanki i ujrzałam...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2006, 21:23:17 »
Ujrzałaś jak zielarka rozmawia z postaciami ci nieznanymi, byli oni ubrani w ciemno bordowe szaty i wydawali sie być pomiotami Beliara. Odwaga nie pozwoliła ci pozostać obojętną, podeszłaś bliżej a zielarka nagle spojrzała na ciebie i wydała przeraźliwy okrzyk, po czym zniknęła razem z swoimi towarzyszami, zostawiając amulet...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2006, 17:52:38 »
Podniosłam go i dokładnie mu się przyjrzałam... Pobiegłam do domu zielarki, jeśli jej nie bedzie, zamierzam tam wejść, wziąć zioło i zostawić zapłatę...

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2006, 16:35:45 »
Gdy Metztli niepewnym krokiem stanęła w progu domku zielarki, zobaczyła spory bałagan. Meble były poprzewracane, na podłodze rozsypany był jakis dziwny proszek ...

Przepraszam, nie wiedziałam. Ale czemu moj post jest niewazny ? Jesli mozna proszę o wyjasnienie i wyrozumiałosc ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2006, 19:18:45 wysłana przez Madzia »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudzień 2006, 16:47:44 »
Poprzedni post jest nieważny i proszę IsentoR'a o kasację i nagrodę w postaci  -2 pkt reputacji dla pani Madzi.

Wchodząc do jaskini zielarki zauważyłaś, że ona siedzi w swoim fotelu, choć mogłabyś przysiądz że widziałaś jak znika. Poprosiłaś o zioła, i je otrzymałaś. Po zapłaceniu, postanowiłaś wrócić...wtem...


Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Grudzień 2006, 17:12:17 »
Gdy wychodziłam z jaskini, podeszło do mnie dwóch mężczyzn, ubranych w ciemne szaty...- Masz coś, co należy do nas...-zaczął jeden- Amulet- dokończył drugi...- Co kolwiek to jest teraz należy do mnie i nie zmaierzam wam tego oddawać...- I wyjęłam miecz, oni zrobili to samo. Rozpoczęła się walka, jeden zadrasnął mnie w nogę, po chwili leżał na ziemi z rozprutym brzuchem, drugi rzucił się na mnie, kopnął mnie w ręke, mój miecz wylądował kilka metrów dalej...- I po co było walczyć... Oddała byś amulet...z teraz muszę ci zabić...- powiedział ze złośliwym uśmiechem. Nie zdążył nic zrobić, rzuciłam się na niego i wbiłam mu kły w szyję...Po czym szybko ruszyłam w stronę klasztoru...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
II zadanie Metztli
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień 2006, 20:48:15 »
Po drodze napotkałaś niewielką ilość stworów, były to gobliny, wilki, krwiopijcy. Nie stanowiły dla ciebie problemu, bezpieczne wróciłaś z dostawą do klasztoru, opowiadając o dziwnym zjawisku arcymagowi.

Zadanie Wykonane, Reputacja +2

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Metztli
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Grudzień 2006, 20:48:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top