Autor Wątek: Kilka zadań  (Przeczytany 2876 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Kilka zadań
« dnia: 24 Październik 2010, 17:34:00 »
1. Agresywne wilki
Mam problem z agresywnymi wilkami (zadanie z Montery). Otóż zanim otrzymałem to zadanie, zdążyłem już wyczyścić jaskinię z tych bydląt - tyle że nie wyskoczyło nic o zaliczeniu zadania. Teraz jak je otrzymałem, gość nie chce mi go zaliczyć. Wilczków też już tam nie ma (choć słychać wycie - nie wiem, czy to aby nie są normalne odgłosy z tła...).  Da się coś zrobić?

2. Szkatułka Basira
W solucja pisze, że znajdę ją wśród zniszczonych wozów. Jeśli są to te wozy koło obozowiska najemników, to nie wiem czemu, ale nie mogę nic tam znaleźć (tak samo przy rozwalonych wozach niedaleko leśnych gońców). Może źle szukam? Gdzie ona dokładnie jest?

Pytania pewnie jeszcze z czasem będą, więc proszę tematu nie zamykać.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2010, 17:41:39 »
1. Szczerze mówiąc, nieszczególnie mam pojęcie, czemu tak jest. Może jeden wilk uciekł "poza planszę"? Tutaj nie znam odpowiedzi.

2. Szkatułka znajduje się tuż przy obozowisku buntowników, tj. obóz, gdzie jest buntownik Otis. Zleca on zadanie z wypędzeniem najemnika. Patrząc się na wieżę z tego zadania obracasz się, idziesz kawałek drogą i za wozem leży ta szkatuła. Tuż przy drodze do Montery. Jest tam rozwalony konwój, poprzewracane wozy, itepe.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2010, 17:41:39 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Październik 2010, 17:51:02 »
Sprawdź jakoś czy któryś z wilczków nie wpadł w ścianę;p

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2010, 19:15:07 »
Cytuj
Sprawdź jakoś czy któryś z wilczków nie wpadł w ścianę;p
Jak?


A teraz dwa pytania z innej beczki:

a) Póki co zbieram kosztowności, szkatułki i inne błyskotki. Czy warto? Tj. czy gdzieś można je komuś sprzedać po lepszej cenie? Czy też WSZYSCY odkupią je za te marne grosze?

b) To samo tyczy się bryłek złota. Sprzedać od razu, czy zbierać je i sprzedać je konkretniej osobie?

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Październik 2010, 19:51:02 »
Jak?

ÂŁaź przy ścianach i rzucaj obszarowe zaklęcia ze scrolli

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Październik 2010, 21:31:35 »
A nie lepiej uruchomić kamerę za pomocą CTRL+INSERT i wtedy sprawdzić? Tylko wcześniej trzeba aktywować kody w g3ini.

a) Póki co zbieram kosztowności, szkatułki i inne błyskotki. Czy warto? Tj. czy gdzieś można je komuś sprzedać po lepszej cenie? Czy też WSZYSCY odkupią je za te marne grosze?

b) To samo tyczy się bryłek złota. Sprzedać od razu, czy zbierać je i sprzedać je konkretniej osobie?
Sprzedać. Każdy płaci tak samo. Ale bryłki złota chyba potrzebne są do kucia mieczy, choć nie jestem pewien.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Październik 2010, 02:04:26 »
Cytuj
A nie lepiej uruchomić kamerę za pomocą CTRL+INSERT i wtedy sprawdzić? Tylko wcześniej trzeba aktywować kody w g3ini.
Opisz jak to zrobić, bo czary obszarowe nie zdały egzaminu.

Cytuj
2. Szkatułka Basira
W solucja pisze, że znajdę ją wśród zniszczonych wozów. Jeśli są to te wozy koło obozowiska najemników, to nie wiem czemu, ale nie mogę nic tam znaleźć (tak samo przy rozwalonych wozach niedaleko leśnych gońców). Może źle szukam? Gdzie ona dokładnie jest?
Szkatułkę mogłem oddać już Basirowi. Co najlepsze, nie przypominam sobie, bym koło tych ,,wraków" cokolwiek takiego znalazł.

Cytuj
a) Póki co zbieram kosztowności, szkatułki i inne błyskotki. Czy warto? Tj. czy gdzieś można je komuś sprzedać po lepszej cenie? Czy też WSZYSCY odkupią je za te marne grosze?
A jednak. Buntownik w Okarze (Shawn?) daje lepsze ceny.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Październik 2010, 20:48:04 »
Normalnie w pliku g3.ini zmieniasz TestMode=false na TestMode=true i w trakcie gry naciskasz CTRL+INSERT.

PS - A ile tych wilków zabiłeś?

A jednak. Buntownik w Okarze (Shawn?) daje lepsze ceny.
Tak? O tym nie wiedziałem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka zadań
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Październik 2010, 20:48:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything