Autor Wątek: Risen  (Przeczytany 106302 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #220 dnia: 27 Listopad 2009, 21:56:25 »
Telekinezę można kupić również u Jacka. Ale dla mnie była to była mała strata, bo majątek miałem dość duży ponad 1500 SZ ;p.

Lord_Mud

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #221 dnia: 18 Grudzień 2009, 17:46:29 »
Ciekawe czy piranha bytes zrobi jakiś dodatek albo 2 część

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen
« Odpowiedź #221 dnia: 18 Grudzień 2009, 17:46:29 »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #222 dnia: 19 Grudzień 2009, 11:12:33 »
Pewnie będzie druga część, na dodatek raczej bym nie liczył. Najprawdopodobniej będziemy tam walczyć z tytanami z kontynentu albo innych wysp (tytani będą odpowiednikami smoków z G2). Wzorem Gothiców powrócą niektóre postacie z jedynki (pewnie Patty, Fincher, Don Esteban). Walka i questy będą podobne jak w jedynce. Może też świat będzie mroczniejszy. To oczywiście tylko moje domysły, ale wydaje mi się , że bardzo prawdopodobne.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #223 dnia: 19 Grudzień 2009, 12:37:22 »
...Risen 2 też wydadzą na tym samym oklepanym silniku g3. Risen 3 będzie innowacyjną grą na nowszym silniku, który okaże się niewypałem jak i sama trzecia część. Deja Vu?

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #224 dnia: 20 Grudzień 2009, 13:00:13 »
A wiecie może gdzie znajdują się savy od Risena? W folderze gry szukałem i nic tam nie było.

Dobra, już znalazłem.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2009, 13:08:42 wysłana przez Grashnak »

Lord_Mud

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #225 dnia: 20 Grudzień 2009, 13:12:06 »
tak z ciekawości gdzie można kupić/znaleźć "najgorszy miecz świata''

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #226 dnia: 20 Grudzień 2009, 17:54:05 »
Znalazłem takowy okradając skrzynie w dokach w mieście. Nie pamiętam jednak gdzie dokładnie, chyba gdzieś koło karczmy Patty :/

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #227 dnia: 26 Lipiec 2010, 10:16:09 »
Hmm, wybaczcie, że odświeżam stary wątek, ale mam problem z jednym questem i nie wiem, co dalej.
Mianowicie, jestem już Inkwizytorem i zbieram ten pancerz władcy tytanów, czy coś w ten deseń. Mam 4 elementy i jak wywnioskowałem, brakuje mi Tarczy. Gdzie ja ją mogę znaleźć? Przeczesałem te ruiny koło farmy, pod wulkanem, za wodospadem i u bandytów. I teraz biegam jak idiota szukając głupiej tarczy. Podpowie ktoś, gdzie ona jest?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #228 dnia: 26 Lipiec 2010, 11:13:04 »

Tarcza Władcy Tytanów znajduje się w tym samym kompleksie jaskiń co buty. Wejście do interesującej Cię świątyni oznaczone jest na mapie znalezionej przy okazji poszukiwania butów symbolem po prawej stronie. Z dotarciem tam nie będzie problemu, więc od razu przełam barierę i ruszaj do środka. Idź przed siebie, aż natkniesz się na kolumnę z mapą, którą oczywiście należy obejrzeć.
Skieruj kroki do korytarza po prawej stronie, przeskocz nad zapadnią w podłodze i podnieś posążek. W drodze powrotnej pozwól zaszaleć fizycznemu silnikowi gry i nadepnij na pułapkę. Po upadku otrzep się z kurzu i skorzystaj z korytarza w punkcie 2. Na końcu, po prawej stronie, rozbij kruchą ścianę kilofem i po kilku krokach potraktuj telekinezą dźwignię po drugiej stronie przejścia po lewej. Za pomocą lewitacji dostań się na drugą stronę rzeki z lawy i, jako łodzik, skorzystaj z małego przejścia w ścianie naprzeciwko. Po drugiej stronie znajdziesz kolejny posążek. Otwórz kratę, wróć na miejsce, w którym zmieniłeś się w ślimaka i tym razem idź prosto, do pomieszczenia z kolumną. Połóż figurki na piedestałach w punkcie 3. i ruszaj po tarczę.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #229 dnia: 26 Lipiec 2010, 11:59:09 »
Wszystko się wyjaśniło :/. Wcale nie chodziło o ruiny za wodospadem (czyli tam, gdzie buty), a o te pod wulkanem. Okłamali mnie w solucji. Kurwa.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #230 dnia: 23 Luty 2011, 09:34:29 »
Pierwsza część mi się podobała, naprawdę fajna klimatyczna, chociaż z fabułą do znudzenia przypominającą nasz ukochany Gothic. Nie podobał mi się system walki i magia, ale tutaj duży plus za zaklęcie Lewitacji - przydatne! Co do zaś dwójki spodobał mi się pomysł z wprowadzeniem broni palnej - jestem ciekaw jak twórcy rozwiążą tutaj ten problem. Dobrze, że będzie bardziej rozbudowany świat, bo Faranga była troszkę mała. ;c

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #231 dnia: 23 Luty 2011, 09:52:44 »
Mnie podoba się podoba pomysł z bronią palną. Jak sam powiedziałeś to 1 przypomina Gothica. Można więc powiedzieć że takimi rzeczami 2 będzie mniej gothicowa. I dobrze że tak robią bo Risen nie równa się Gothic. On jest jego duchowym spadkobiercą tak jak Dao do baldura.
Zauważyłem że klimat poszedł w strone Fable. Jakiś taki bajkowy jest.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen
« Odpowiedź #231 dnia: 23 Luty 2011, 09:52:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything