Autor Wątek: Oceń poprzednika VI  (Przeczytany 21327 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Oceń poprzednika VI
« dnia: 30 Wrzesień 2010, 16:24:46 »
Jako że poprzednia edycja tego tematu padła, postanowiłem założyć kolejną. Miałem to zrobić już jakiś czas temu, no ale cóż. Chyba nikomu nie muszę wyjaśniać o co tu chodzi, ale napisze, by post wydawał się dłuższy. Każdy ocenia osobę, która napisała przed nim, według podanego niżej wzoru. 

Wzór:

O nicku: (oczywiste)

O avatarze: (oczywiste)

O sygnaturce: (oczywiste)

O prywatnym podpisie: (oczywiste)

O profilu: (ogólnie o całym profilu usera. Ja sygnatura współgra kolorystycznie z awatarem itd. Luźne przemyślanie na temat całości profilu)

O userze, słów kilka: (oczywiste)

O jego charakterze: (oczywiste)

Obrazek który kojarzy ci się z userem: (oczywiste)

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: (oczywiste)

Jego tekst/post, który ci się spodobał: (jakiś cytat, zwrot, lub cały post, który kompletnie ściął cię z nóg, zasmucił, czy nawet podniecił)

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: (popuść wodze fantazji i opisz dalsze losy opisywanego
podmiotu. Nie musi być poważnie :P)

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: (trochę to dwuznaczne, więc wyjaśnię. Po prostu wpisujecie czynność, którą chcielibyście zrobić z danym userem. Np. schlać sie jak świnie, zamnąć go w beczce śledzi, ukrzyżować go itd.)

Twój stosunek do usera: (lubisz go, boisz się, a może ubóstwiasz?)

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? (czyli co z zachowania usera, lub tak ogólnie, zmotywowało cie do napisania oceny)

O co chciałbyś go zapytać?: (oczywiste)


Post w tym temacie należy pisał wyłącznie, gdy zna się danego usera. By nie pisać czegoś na siłę. Ponad to należy wypowiadać się pełnymi zdaniami. W każdym punkcie opisowym, winny być co najmniej dwa. 

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2010, 21:07:38 »
Trzeba rozbujać ten temat

O nicku: Dragosani, a właściwie DrĂŁgĂŁÂşani. Według mnie nick bardzo przyjemny, idealnie pasujący do jego osoby. Taki niby tajemniczy, poważny, pamiętam, że dobrze pasował do jego Marantowej postaci. Ogólnie bardzo mi się podoba.

O avatarze: ÂŁaaał. Sam bym taki chciał. Blondasek który "najwspanialszym placem" bawi się kuleczką energii. Czaaad.

O sygnaturce: Odwieczny kroolik, mający na celu opanowanie świata. Jakby nie było stał się kultowy, Drago ma go już bardzo długo, co mi osobiście bardzo się podoba. Cool.

O prywatnym podpisie: Podpisik wspomina o Aurze Zajebistości, która została stworzona w FW. Miły akcencik z jego strony. Jest OK.

O profilu: Czy sygnaturka komponuje się kolorystycznie z jego Avatarem? Ciężko stwierdzić. Mimo to wszystko jakoś wspólnie gra, działa i żyje. Cudny podpisik dopełnia całości. Ach, no i ten nick zapisany z niepolskimi znakami...

O userze, słów kilka: Interesujący. Ogółem fajnie, że wrócił na forum, z nim ma ten swój specyficzny klimat. Da się Draga lubić. Po wymianie kilku postów widać, że jest wesoły i potrafi uprzyjemnić forumowe życie.

O jego charakterze: Człowiek, z bardzo ciekawym poczuciem humoru. Teksty Dragusia potrafią powalić na kolana, ot tak.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Mhrok!

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "Złam sobie nogę, a najlepiej obie. Wtedy ból głowy magicznie minie." Czyli Dragowe porady odnośnie pozbywania się kaca, przez Altaira.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Kostnica, on, jakaś zdechła staruszka, świece. Nekrofil? Może... Studiuje, więc może wyrośnie z tego złego nasienia jakieś przydatne coś dla społeczeństwa.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: O tak! Chciałbym kiedyś z nim urządzić jakiś grill z kotami w roli głównej. Pewnie reszta TG tez by była zaproszona. Taki meeting biznesowy.

Twój stosunek do usera: Lubię dziada, mimo, że nigdy nie rozmawiałem z nim na osobności. Pewnie chciałby, żeby go jednak ubóstwiać.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Zmotywował mnie brak innych odpowiedzi, a jako, że staramy się rozruszać forum, trzeba było i tu.

O co chciałbyś go zapytać?: Ile kotów zjadłeś w swoim życiu?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Październik 2010, 21:07:38 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2010, 20:21:02 »

O nicku: Anvarunis. Cóż mi się od razu nasuwa LotR, klimaty fantasy, etc. Podoba mi się :)

O avatarze: Boobies. Me likes.

O sygnaturce: dówod na to, że zUo jest wszędzie.

O prywatnym podpisie: fakt jakże oczywisty i powszechnie znany, ba, nawet praktykowany!

O profilu: Są cycki jest pozytywna ocena. Choć mnie się raczej cycki nie kojarzą ze zUem, nie wiem jak wam. W każdym razie takie zuo lubię.

O userze, słów kilka: o czym by tu nadziubdziać... Widzę kreatywność po ciekawym nicku, zamiłowanie do cycków po avatarze... Czego chcieć więcej? Najwyraźniej zacny człowiek!

O jego charakterze: zastanawiam się czy go znam, czy nie. Sporo miałem tych przerw na tawernie, więc nie do końca ludzi pamiętam. Ale znam cechę, która pasuje do większości użytkowników, więc i do tego pewnie pasuje - inteligencja.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Booooooooooooooooobieeeeeeeeeeeeeeees, fap, fap, fap.

Jego tekst/post, który ci się spodobał:
Marant mnie nie fascynuje, a głównie w nim się udziela, więc...

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: no cóż... Zawodowa obsługa magicznego szpadla przy użycia łokcia. Uniwersalny człowiek potrafi robić wszystko, o!

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: wyprać brudną stertę skarpetek w spirytusie.

Twój stosunek do usera: nie znam ;/

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? : tak jak on - rozruszać forum. Nie było mnie trochę to ucichło trochę i tylko ten Marant jest oblegany ;pp

O co chciałbyś go zapytać?: Są prawdziwe?


Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2011, 18:12:24 »
Diomedes!

O nicku: To był bodajże jakiś tam król z greckiej mitologii. Nick sam w sobie brzmi nieźle, tak grecko. To niespodziewane, prawda? Zerżnięcie go z mitologii nieco psuje efekt, ale w sumie ja mój nick też zerżnąłem, tyle że nie z mitów. Ogólna ocenę walnę taką: Ujdzie.

O avatarze: Toż to Jezusek palący peta, czy cygaro. Przyznam, ze awatar wyjątkowo mi się podoba. Jest świetny. Do tego fajnie dobrane barwy. Ogólna ocena: Ujdzie.

O sygnaturce: Szpetny ryj z armią za plecami. Tym bardziej szpetny, że ma minę jak srający pies na pustyni. Sygna nie podoba mi się. Dodatkowo wszystko to psuje jeszcze link pod obrazkiem. Napisany w języku brzydkich bab. Wniosek jest prosty, Diomedes jest brzydka babą. Ogólna ocena: Ujdzie.

O prywatnym podpisie: To chyba miał być filozoficzny, epicki tekst a wyszło jak zwykle. Chociaż jakiś sens w tym jest. Jednak ocena ogólna: Ujdzie.

O profilu: Kolorystyka awatara nie pasuje do weterańskich tarcz. Ale to nie wina Diomedesa. Ponad to nie mogę zdzierżyć tej szpetnej mordy w sygnie. ogólna ocena profilu: Ujdzie.

O userze, słów kilka: Drań, łobuz i pomiot diabelski. Niedawno dostał Weterana i myśli, że jest fajny. Ale pisze całkiem przyzwoicie w porównaniu do innych. Da się lubić. Ogólna ocena: Ujdzie.

O jego charakterze: Jakoś nie wyróżnił się niczym szczególnym, poza tym że jest zdrowo popieprzony. Inni Weterani zresztą też, więc nie jest to jakieś wyjątkowe. Lubi borsuki i króliki.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Kurwa, znowu on"

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "A próbowałeś go uderzyć?" odpowiedź na minecraftowe problemy Monka.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zarządca hodowli borsuków, gdzieś w Teksasie. Taki w kapeluszu, ciemnych okularach i z lasso.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zamknąć go w beczce pełnej kartek z zapisanymi "żartami" Monka, a następnie zakopać go na kilka dni. Potem ciało oddać Canisowi.

Twój stosunek do usera:
Powtórzę swoje słowa. "Ujdzie".

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?:
Bo miałem taki kaprys.

O co chciałbyś go zapytać?: Gdzie był pan w nocy z soboty na środę?

Offline Istedd

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 684
  • Reputacja: 751
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drick! FĂśr Odin!
Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2011, 21:39:06 »
O nicku: Dragosani... Jak kiedyś się domyśliłem i wywiedziałem poprawnie kojarzyć pochodzenie owej nazwy z Rumunią. Dokładniej mówiąc (a raczej tu pisząc) z pewną wioską o idealnie podobnej nazwie. Do tego w jakiejś tam książce. Jak wiele dzieł Dragosaniego, sama nazwa Dragosani jest po prostu Dragosańska. Czyli wielce przychylna zajebistości.

O avatarze: Jezus pokazujący międzynarodowy gest królikowego cienia, z miną mówiącą "Daniel zna twoje bluźnierstwa i aktywnie wypowiada się na temat twojego potępienia. Po prostu bluźniercza propaganda poglądów antychrześcijańskich. Nic nowego.

O sygnaturce: Potęga samych buziek, "Krooolika", linku do domostwa w Marancie sprawia a jakże błędne wrażenie o ubogości. W rzeczywistości jest tak bogata, jak jest i koniec! Możet byt.

O prywatnym podpisie: Po prostu ... .

O profilu: Ma nagrodę ÂŻelka Mocy czyli jest kól. Na resztę tytułów szkoda miejsca przy Apostole z ÂŻelkiem Mocy. Reszta w należytym porządku, w tym wypadku bluźnierczym.

O userze, słów kilka: Dane mi znać to, co widzę. W Strefie Weteranów pewno sieje zgorszenie... Na reszcie forum chyba też. Jest dość zaangażowany w Marancie, a Zeleris, jak każda jego postać, z jaką miałem do czynienia nie jest "klopsem"* bez duszy. Chociaż klopsy z mięsa mają podobno duszę. Mniejsza. Jest temu forum oddany już od kilku lat i widać na pierwszy rzut oka (i kalosza), że jest tu osobą znaną i szanowaną.

O jego charakterze: Przytaczając sam charakter Dragosaniego, druha mojego nie mogę powiedzieć czegokolwiek złego, oprócz częstych jego prób wkurwienia mnie, a także ciągłym przypominaniu mi o schizmowych lekach, czyli po prostu drobnych złośliwościach. Jednakże, ktokolwiek myśli o Danielu, jako personie zupełnie pozbawionej serca i przyrównując go do Lokiego z mitologii Nordyckiej wywijać mi przed nosem świstkiem tym, jako argumentum o jego mroku wyśmiałbym go. Daniel bowiem jest mi przyjacielem. Widziałem go, chociaż nieświadomie na Festiwalu Wolińskim, rozmawiałem czasu sporo i na podstawie tego mogę powiedzieć, że jego charakter jest wielce zmienny i zależny od sytuacji, ale zawsze gotów jest (o dziwo) wspomóc mnie słowem. Ceni sobie (jako ja) wolność (nie wiem w pełni) czy i warcholską. Jest bałaganiarzem, bezdusznym, pozbawionym skrupułów sadystą, antysemitą, rasistą, ale i dobrym towarzyszem, bynajmniej dla mnie. Do tego nie da się go, cholera jasna, wyrwać z równowagi.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "No."

Jego tekst/post, który ci się spodobał:
Cytuj
Dragosani :: 8392958
Kurwa, dobre te kanapki.

Jak wyobrażasz sobie jego przyszłość: Z pewnością czeka nas los gorszy, niż najciemniejszych podmiotów Oszczercy. W końcu tam Draculani przejmie władzę, schleje się i przez przypadek, celowo wszystkich nas zapragnie zniszczyć. Jest jednak zbyt leniwym, żeby to osiągnąć, tak więc jego przyszłość owiana jest tajemnicą wędrowania po druhah i obżerania ich z wszystkiego co mają. Innymi słowy zostanie politykiem.

Co chciałbyś zrobić z userem: Zmusić go do złożenia Przysięgi Nordelag przed Jarlem Sivaldem, na ostatnim Wolińskim festiwali już Obajarlem. ^^

Twój stosunek do usera: Wyrażę to jednym jedynie zdaniem, które wielce wymowne w ustach moich do jego persony jest. Dragos, bat'ko nasz; druh!.

Dlaczego tutaj napisałeś?: W celu wbiciu liczby postów.

O co chciałbyś go zapytać?: Czemu stara się pozyskać cudzoziemskich przyjaciół i wychędożyć ich żony?





* Rab ja przytaczając słowa i porównania Wielkiego Proroka.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2011, 02:23:05 »
Istedd

O nicku: Istedd... Z tego co doniósł mi mój wywiad, podmiot opisywany przekształcił słowo "instead", wywodzące się z języka Herbacianych Wyspiarzy i w ten sposób stworzył swój nick. Przyznam że nick ów podoba mi się. Jest rozpoznawalny i oryginalny, bo ja tak mówię. Ocena ogólna: Ujdzie.

O avatarze: Wygląda to to jak jakiś kapitan rosyjskiego statku wielorybniczego. Oczywiście imieniem Borys. Taki co harpunem morduje niewinne ssaki morskie, by potem schlać się z towarzyszami. Zresztą nawet Gordian tak go porównał. Czyli jak widać wizja ta pasuje idealnie. Sam awatar pasuje do użytkownika, bo ja tak mówię.  Ogólna ocena: Ujdzie.

O sygnaturce: Tekst pieśni niejakiego Kaczmarka, wraz z odnośnikiem do marantowego domostwa podmiotu omawianego. Sygnaturka uboga, lecz znośna. Chociaż lepiej by to to wyglądało, gdyby było wyśrodkowane. Ogólna ocena: Ujdzie.

O prywatnym podpisie: Dwa słowa, które perfekcyjnie pasują do podmiotu opisywanego. Kardynał, gdyż Istedd jest taki... kardynalski. Po prostu jest i już. Zaś drugi człon ukazuje jego skłonności do popadania w tak zwane "schizy". Po prostu czasem mu odpierdala i pisze głupoty. Ogólna ocena: Ujdzie.

O profilu: Wszystko jest bardzo Isteddowe, więc już samo to ukazuje, że dobrane jest to dobrze. Trochę mi tutaj za mało okrzyków do Odyna, lecz mimo to całość profilu jest znośna. Jego nick jakoś pasuje do niebieskiego koloru, zaś awatar pasuje do usera. Ogólna ocena: Ujdzie.

O userze, słów kilka: Cóż... Istedd jest świeżym userem. ÂŚciągniętym tutaj, nie bez trudności, przeze mnie. Z początku obawiał się, czy zostanie tutaj dobrze przyjęty, lecz chyba każdy potwierdzi, że został. Pisze rewelacyjne posty, które doskonale wpasowują się w jego marantową postać. Po prostu nie da się go nie lubić. Swój chłop, można rzec. Ogólna ocena: Ujdzie.  

O jego charakterze: Przyszedł więc czas, by go obsmarować. Zaczynajmy. Istedd, zwany też Aleksandrem, albo Alexem (czego nie znosi :D ) ma bardzo trudny charakter. Powodem są wspomniane wcześniej "schizy". Niemal wszystko może go wkurzyć, co zazwyczaj kończy się potokiem bezsensownych słów i narzekaniem na Lachów. Naprawdę ciężko jest z nim wytrzymać i nie zamordować go brutalnie, przy użyciu wideł, siekiery, szpadla, krzesła, stada słoni, śledzia, magicznego soku z brzozy czy też wyjedzeniem mu wszystkiego z lodówki i zagłodzeniu go. Jak mu odwala, to ciężko jest zdzierżyć. Podejrzewam że jestem jednym z nielicznych, co wytrzymują jego chore humory. Jednak gdy jest spokojny i nic mu nie odpierdala, jest druhem. I to takim, z którym bez wahania można chwycić broń i lecieć na tureckie hordy. Taki towarzysz nie zostawi druha w potrzebie. Po prostu mu zaufać i na nim polegać. Toż to druh prawdziwy!

Obrazek który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Musze się napić"

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Wyżyna jego ciętych ripost. "Chyba ty!"
 
Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Więc tak... gdzieś na odludziu, gdzie do dziś trwa średniowiecze, Aleksandr ma swoja wioskę, co zapyziała jest i brudna. Tam chłopi pracują na polach w pocie czoła, dla swojego pana, który albo jeździ na polowania, albo też urządza biesiady, na których spija się w trzy dupy i zasypia pod stołem. I koniecznie mieć musi warcholskie wąsy i ubierać się w starodawny rynsztunek bojowy. Od czasu do czas napadanie również inna wioskę, celem pozyskania dóbr i bab.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Schlać się w trzy dupy pitnym miodem.

Twój stosunek do usera: Lubię tego cholernego warchoła. Toż to swój chłop!

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Po prostu nie mam nic lepszego do roboty o 2:30 w nocy.

O co chciałbyś go zapytać?: Dlaczego zgoliłeś brodę?
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2011, 02:53:25 wysłana przez Dragosani »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty 2011, 17:14:53 »
O nicku: Jakoś zżyłem się już z tym nickiem, przyzwyczaiłem doń, lecz nie powiem, żeby te zmiękczenie "sani" tutaj bardzo pasowało. A przynajmniej do charakteru tego usera. Chociaż z drugiej strony samo "drago" byłoby cokolwiek nieoryginalne. Może więc Sanidrago? Brzmi jak imię jakiegoś azerbejdżańskiego rozbójnika leśnego. Stop.

O avatarze: Dość ciekawa wariacja na temat wizerunku Jezusa. Zapewne miała to byś mało inteligentna satyra na symbol chrześcijaństwa, lecz nie posądzałbym pokojowo usposobionego Dragosaniego o chęć dopieczenia katolickiej swołoczy. Niestety mano cornuta, czyli sławetne różki z satanizmem kojarzone są niesłusznie. Satyrę więc chuj strzela. A pozostaje Chrystus-metal. I o to chodziło od początku.

O sygnaturce: Stare, niemodne, od początku wkurwiające mnie króliczki(-ek). 2 lata łagru. Jeden z moich ulubionych emotów, metal pacman. -2 lata łagru. Wchodzę w "Zeleris Flamel", a tu:
"Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu. " "nie istnieje" - 0 lat łagru, "nie masz do niego dostępu" - dożywotni łagier.

O prywatnym podpisie: 42? What the fuck is "42" it? 4 litera alfabetu to D, 2 litera alfabetu to B, a więc DB. Ewentualnie - 4 litera alfabetu to C, 2 litera alfabetu to ÂĄ. CÂĄ. Lepiej wypada alfabet w okrojonej wersji. DB - oczywiście Dragon Ball! Bo cóżby innego? Wszyscy kochamy Dragon Balla!

O profilu: Nic z niczym nie współgra poza gestem Jezusa i gestem rodziny emotów.

O userze, słów kilka: Ta kategoria to jest nie wiem po jaki chuj. Mam pisać, że jest dobrym userem, bo napierdala dwieście postów miesięcznie w Weteranum?   

O jego charakterze: Specyfika Dragosaniego równać się może, aczkolwiek na zupełnie innej płaszczyźnie i "o przeciwnym wektorze" ze specyfiką Grisona. Potrafi sypnąć żartem, jakkolwiek w 3/4 przypadków są to niezbyt ostre (nie znaczy bynajmniej, że tępe) riposty na popularne "disy" na temat jego samego. Roztacza wokół siebie aurę tajemniczego spokoju. Wywiad z nim prowadziło mi się szczerze mówiąc trudno, bo jest w stanie zgodzić się z każdym, dla świętego spokoju. Chciał być sprytny, ale jak mówi popularne przysłowie: "Kozłowa nie wysiudasz". 

Obrazek który kojarzy ci się z userem:

Tylko, że czarny.

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Guadelupe.

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Nie przypominam sobie, zwłaszcza, że na tym forum dobre są tylko teksty Kozłowa.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Myślę, że zostanie papieżem. Mało tego, pierwszym papieżem - murzynem. Wtedy wykorzysta dogmat o nieomylności papieża w sprawach wiary i obwieści światu z okna Bazyliki ÂŚw. Piotra, że Boga nie ma, czym wprawi w zakłopotanie miliony katolików. Zamordują go kardynałowie, po czym obwieszczą go antychrystem.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Myślę, że chciałbym wywieźć go do lasu po czym kazać mu jeść drzewo.

Twój stosunek do usera:

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? No bo veteranae Weteranum należy oceniaty.

O co chciałbyś go zapytać?: Po ile buraczki w Tesco?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty 2011, 19:17:33 »
O nicku: Kozłow. Poczynając kminić jak prawdziwy Sherlock Holmes można wydedukować, że ma on związek z jego ideologią. Ruski akcent jak najbardziej pasuje do jego osoby, acz ja jakoś fanem owego języka nie jestem to też podoba mi się tak średnio. Jednakże przyzwyczajenie w jakiś sposób nakazuje mi lubić ten nick. o.O

O avatarze: Facjata, która kojarzy mi się z jego wizerunkiem już od tylu lat... ÂŁebek Lenina wklejony na screen jakiegoś świętego obrazu. Kozłow prekursorem nowej religii? Jak najbardziej!

O sygnaturze: Nie ma tu praktycznie nic specjalnego, czy rzucającego się w oczy. Nie ma co oceniać ogólnie rzecz biorąc.

O prywatnym podpisie: Kolejna wskazówka dla wprawnego detektywa (a jak!) wskazująca na ideologię użytkownika. Chuj, że w avku o tym nie napisałem, ale bywa. Na dodatek potwierdzenie tego, że kreuje nową religię. Lenistwo? :D

O profilu: Wszystko ze sobą ładnie współgra, efekt psuje nieco zielony kolor w tle avatara, ale mimo wszystko jest git.

O userze słów kilka: Znam go już parę lat, toteż jakieś tam zdanie mam o nim wyrobione - na pewno jest to człowiek inteligentny, asertywny i zaciekle broniący swoich ideałów, które bądź co bądź, w ostatnich czasach dosyć rzadko są spotykane. Napierdala dużo postów w FW, jak zresztą niemal każdy aktywny weteran, ale i w Martwiej Harpii co nieco pisuje.

O charakterze: Większość zawarłem w rubryczce wyżej, jednakowoż żeby tego nie zostawić pustego postanowiłem coś wymyślić. Jak już wspomniałem jest to byt inteligentny, asertywny i zaciekle broniący swych ideałów. Na dodatek jest obdarzony dobrym poczuciem humoru (choć nie kiedy jego teksty mogą się przejeść, no ile można z tym Instytutem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego?!) i wszystkim czym najedzony weteran obdarzonym być powinien. Nie sposób nie zauważyć  jego komunistycznych ideałów, które tak zaciekle 'reklamuje' na swoim profilu i niekiedy w swoich wypowiedziach.

Obrazek, który kojarzy Ci się z userem:


Pierwsze słowo/zdanie, które kojarzy Ci się z userem: iChuj.

Jego tekst/post, który Ci się spodobał: Wszystkie 'odcinki' jego szołu.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: W trakcie desperackiego propagowania swojej ideologii na ulicy Pakistanu zostaje postrzelony, na wskutek czego jego psychika zostaje trwale uszkodzona i staje się konserwatywnym katolikiem, nie uprawiającym seksu całkowitym abstynentem i wrogiem komunizmu!

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Wystąpić w 192318 edycji Tańca z Gwiazdami.

Twój stosunek do usera: Hmmmmmm... Się da pogadać, się da lubić.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: żeby go ocenić, głupie pytanie. o.O

O co chciałbyś go zapytać?: A ten pieprzyk to operacyjnie usuniesz?



Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maj 2011, 15:51:02 »
ZEYFAR!
O nicku: Nigdy nie podobały mi się nicki na literkę 'z'. Ten jest wyjątkiem od reguły. Ma dobre wybrzmienie, nie trzeba łamać języka, by go wypowiedzieć, a i wygląda dosyć przyzwoicie. No i oryginalny jest, nie spotkałem się wcześniej z takowym.

O avatarze: Podoba mi się. ÂŁadne, czerwone barwy, nadają obrazkowi nastrój tajemniczości, swego rodzaju grozy. ÂŁadna dziewoja z groźnym uśmieszkiem na twarzy i ślicznych oczkach. No i krwią na paluszkach, ale to przecież szczegół. Nie pasuje jednak do niebieskiego koloru nicku.

O sygnaturce: Chujowa. Serio. Dialog. Nie wzbija się na jakieś ekstremalne wyżyny intelektualne, ani nie bawi. Słowem: chujowy.

O userze, słów kilka: Trochę już się znamy, tak więc mogę co nieco o tym zaślinionym osobniku powiedzieć. Otóż, na forum może się wydawać eleganckim, wyrafinowanym userem z klasą, który pisze w miarę poprawne posty, które dosyć przyjemnie się czyta... Ale prywatnie to... Kawał chuja z niego! Wulgarny, lubi się wyzywać i marudzić jaki to świat jest smutny i zuyy. Ale go kurwa lubię. No i lubi M&A. Ale głównie Bleacha, który to jest mocno-średni.

O charakterze: Ma poczucie humoru, jest zboczony, jak to każdy facet, choć często lubi zgrywać dżentelmena (szczególnie w Marancie...). Malkontent jak chuj. Lubi się wyzywać.

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:

Bo to w Marancie w gruncie rzeczy czarnuch kurwa jest.

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Co u ciebie słychać, Patty?"

Jego tekst/post, który ci się spodobał: jakby nie pisał prawie tylko w Marancie, to by się i coś znalazło...

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: ÂŚwiatowej skali plantacja buraków cukrowych, której to właścicielem byłby właśnie on, a spadkobiercami jego dziatki, zrodzone z chorych stosunków kazirodczych.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zdetronizować w Marancie. >.<

Twój stosunek do usera: Lubię go, kurwa. No.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Z tak zwanych "nudów".

O co chciałbyś go zapytać?: Dziewczyny lecą na twoją trwałą?






Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maj 2011, 17:05:22 »
Dyum

O nicku: Dyumcio, krótko i ładniaście. Kiedyś było dłuższe, ale postanowił skrócić, żeby nie wyszło, ze długim nickiem leczy pewne kompleksy :*

O avatarze: Anime! Kurwa, japońskie gówno. No ale, czasami nawet może być. Co po niektóre bajeczki były ładne także toleruję tą "żółtą" kreskę. Avek ani brzydki ani ładny, lecz do Diomcia pasujący raczej

O sygnaturce: Armia tych cosiów z Kilzołna i pan na pierwszym planie z przekomicznie srogą miną. Ujdzie..

O userze, słów kilka: No znam dziubka juz duugi czas. Siedzi z łapami w mandze lub oczami w anime. Jak wejdzie do Majnkrafta to na tydzień i kończy, ufam, ze to się zmieni. Lubię go bo to moje takie zwierzątko, w marancie braciszek..

O charakterze: Śmieszny chłopczyk, zafascynowany mangą i anime. Ogólnie milusi i słodziusi, ciekawa osóbka. Zarzuci raz na jakiś czas swoją jakże ciętą w jego mniemaniu ripostą, czasem dwoma i sobie pójdzie.

Obrazek, który kojarzy ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Chuju, nie reloguj się tak."

Jego tekst/post, który ci się spodobał: hmm poszukajmy... ten troszkę wyżej, opisujący mnie jak jeszcześmy się nie znali.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zawodowy fapfaper przed monitorem z włączonym hentai.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Wybudować Sekte taką wyjebistą, że na wejściu ludzie by sikali...

Twój stosunek do usera: No lubię, bo i pomoże mi i graficznie coś uklei jak powiem. A i w majnkrafcie wierny.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Bo mi się tak pomyślało: "Czemu nie?"

O co chciałbyś go zapytać?: Masz już owłosienie łonowe?


« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2011, 17:15:40 wysłana przez Anvarunis »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Lipiec 2011, 12:00:25 »
O nicku: Patty, hmm jakieś babskie

O avatarze: Jakaś panienka

O sygnaturce: WTF?!

O prywatnym podpisie: . jest spoko<ok>

O profilu: ten dziwny kolor skryby. ÂŁee. Zarejestrowany później ode mnie a ma więcej postów.;/

O userze, słów kilka: Wielki szacun dla niego za odgrywanie kobiecej postaci w Marancie. Wiadomo, wejść w umysł kobiety nie łatwo a On się tego podejmuje

O jego charakterze: Nie wiem, nie znam Go.

Obrazek który kojarzy ci się z userem: Przez tą rangę


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: To facet?

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Nie ma:D

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Hm, piekarz?

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: pograć w jakieś papierkowe RPG

Twój stosunek do usera: neutralność, nie znam Go ale wydaje się spoko

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: chcę zobaczyć kto mnie pierwszy zhejtuje:D

O co chciałbyś go zapytać?: To co, gramy?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Lipiec 2011, 19:17:43 »
Nick: Ocian. Nick, prosty, łatwy do wymówienia na głos. Ale nie podoba mi się :/ Wolę takie które mają kilka sylab, bo nadają charakteru użytkownikowi. (No chyba że ktoś dobrze wymyśli). Gdy o nim myślę, nicku oczywiście, do przypomina mi się gostek z filmu który wymawiało się: "Ołszyn" i tam liczby. 11, 12, 13. Tak go aktualnie czytam :)

Avatar: Jak to szło? "Jaranie się Japonią to pedalstwo, a manga i anima to ciota i chuj"? ;p Na serio, to nawet w porządku, kolorki ładnie skomponowane, postać która nie lubi marznąć (ogień w oddali i sporawe wdzianko). Rzekłbym może być 7/10

Sygna: Tiruriru! Ha! Genialne! Prosta onomatopeja skłaniającą do refleksji nad sensem życia i śmierci! Psychologowie by się z tobą nie nudzili...
I na marginesie. Musiałem prawie wbić nos w monitor by odczytać owy napis...

Podpis: Taa... Podziel się. Hasło polskich wycieczek do ciotki znad Renu i to zdziwienie gdy chcą oclić nasz bagaż podręczny... Zapewne gdzieś zasłyszałeś, a więc mało twórczości własnej! Błąd!

Profil: Kolor pasuje do tarcz, słaby podpis... Sygna... No może być, ale bez rewelacji...

User: Bezproblemowy. Nie był chyba nigdy upomniany, za to udziela się na forum i w marancie. Z drugiej strony, owo udzielanie zamyka się w jednym albo dwóch zdaniach ( a przynajmniej większość). A co postu powyżej, to powinienem go usunąć!

Charakter: Eeee... Rzadko rozmawiam z innymi użytkownikami przez komunikator, jak to miało miejsce dawno dawno temu. Niemniej jednak zdaje się być dobrym towarzyszem, który mocno trzyma się swojej grupy.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Coś jak "Elfy? Ludzie? Hołota! Ja jestem Wampirem!" Nie żeby to on powiedział, ale tak brzmią jego posty ;p

Jego tekst/post, który ci się spodobał (?):

-I ja jestem chętny.
Chłopak uśmiechnął się...

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Szkoła>Praca>ÂŻona>Dzieci>Emerytura>ÂŚmierć>reinkarnacja>szczęśliwy żywot stonki ziemniaczanej

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: W tym miejscu ujawniają się sadomachistyczne schorzenia Draga który wymyślił te pytanie (chyba). A więc, popijając zimne piwko, przybić go kołkami za dłonie i stopy do piasku, i patrząc jak skwierczy na słońcu pytać się go czy nie chce może łyka. Gdy wyjęczy ostatkiem sił że tak, wyciągam ukradkiem drugą butelkę z octem i mu ją podaje.

Twój stosunek do usera: Dobry :)

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: Bo mi mama kazała.

O co chciałbyś go zapytać?: Płakałeś gdy Sam brał na swoje barki Froda na Górze Przeznaczenia?
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2011, 20:18:30 wysłana przez Nikolai »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Lipiec 2011, 21:26:29 »
Nikolai!

O nicku: Nikolai, Nikuś lub po prostu Niko. Nick brzmiący nieco... wschodnie. Kojarzący się z małym, łysym człowieczkiem mieszkającym gdzieś w Petersburgu co w piwnicy swego domu prowadzi destylację alkoholu. Taki miejski, "współczesny" alchemik. Nikc jest znośny, na pewno lepszy od poprzedniego.

O avatarze: Hrabia Dracula w pełnej okazałości. Albo raczej cień hrabiego Draculi w pełnej okazałości. Pasuje to to do postaci Nikusia w Marancie. Postawa zaś hrabiego bardzo ładnie ukazuje upodobanie Nikusia do małych dzieci. Taki śliniący się zbereźnik, co nocami zakrada się do dziecięcych sypialni. Jednak pomijając to awatar jest całkiem dobry. Pasuje do jego postaci, jak i jakoś tak ładnie to to wygląda.

O sygnaturce: Słowa, które Niko zamieścił w swojej sygnaturce, Mogą ukazać bardzo wiele, jeśli tylko zna się ich kontekst. Autor ujawnia w nich swoją przeszłość na tym forum. Przeszłość w której nosił miano "Elrond", czyli Edzio. Dodatkowo daje do zrozumienia że Edzio wciąż żyje, lecz w innej formie. Ostatecznie można wyczuć również cień sugestii, iż autor jeszcze trochę z nami pobędzie. Tak więc sygnaturka w trzech słowach łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Poza tym jest szpetna.

O prywatnym podpisie: Ehm... No cóż, nieudolna próba ukazania jak to Nikuś jest szalony. Zmyślne zamknięcie słów w znaki, sugerujące iż są one emotikoną. Brakuje jednak temu specyficznej głębi, jaka posiadałby prawdziwy śmiech szaleńca. Czegoś w rodzaju błyskawicy i grzmotu, uderzającej w chwili, gdy jakiś szalony naukowiec ożywia zwłoki. Mimo to jest to całkiem miła odskocznia od wszelkich pseudofilozoficznych podpisów.

O profilu: Kolor nicka jest szpetny. Jakoś tak nie pasuje do samego nicku. Nikolai powinien być pomarańczowy! Albo biały. Tarcze poniżej są całkiem dobre, ale nie jest to zasługa samego usera. Awatar... jego kolorystyka niezbyt pasuje do koloru nicka. Więc ich połączenie wywołuje we mnie wewnętrzne fuj. Dobrze chociaż, że sygnaturka pasuje kolorem do awatara.

O userze, słów kilka: Nikuś niedawno dostał nieco władzy i już widać jak się panoszy. Wystarczy zerknąć na jego prośbę ocenienia go w Offtopicu. No jak tak można. Pomimo tego jako user jest znośny. Czasem zdarzy mu się napisać coś z sensem, czasem błyśnie żartem, a czasem wywoła pięknego fejspalma. Dobry user to!

O jego charakterze: Wystarczyło by napisać, że jest on Weteranem. Wszystko byłoby jasne. Jest z nami od dawna, więc przeszedł porządne pranie mózgu. Jakbym miał porównać jego charakter do czyjegoś innego, to porównałbym go do zapijaczonego kanadyjskiego drwala, który miał to nieszczęście, ze podczas wycinki drzew odrąbał sobie nogi, przez co jego marzenia zostania tancerką legły w gruzach. Przez to obecnie wyszywa dzierga swetry, a w wolnych chwilach strzela do Murzynów. I ma kanarka. Z którym rozmawia.

Obrazek który kojarzy ci się z userem:



Te spojrzenie! Te kaprawe oczka!

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Hmm... "ÂŻelki".

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "<facepalm>" Ileż w tym emocji!

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Więc tak... Nikolai pracować będzie w branży spożywczej. Będzie zajmował bardzo prestiżowe stanowisko kasjera z McDolanldzie. Jednak po pewnym czasie wyjdzie na jaw afera związana z nim, frytkami i środkiem do usypiania słoni. Nikuś, by uniknąć wtrącenia za kratki, ucieknie do jakiegoś kraju trzeciego świata. Tam zdobędzie znajomości wśród ludzi wątpliwej reputacji i po czasie pewnym zacznie zdobywać coraz lepsza pozycję w świecie przestępczym. Po kilku latach zostanie baronem narkotykowym i zarobi kupę kasy. Lecz wtedy przyjdzie kryzys. Jego żona, latynoska imieniem Lucia, uknuje spisek wraz z trenerem jeździectwa, który zakończy się zamachem na Nikusia. Zamach się powiedzie, po części. Nikolai zostanie ranny, ale przeżyje. Niestety po raz kolejny będzie musiał uciekać. Nie mając domu i będąc bez pieniędzy postanowi wstąpić do Legii Cudzoziemskiej. Cudem przeżyje trening i sama służbę by po kilku latach zrezygnować z dalszej służby. Ciężkie przeżycia z Lucią wpłynie niestety na jego psychikę. Wykorzystując pieniądze uzyskane z żołdu sfinansuje sobie operacje zmiany płci i od tej pory znany będzie jako Maria. Zostanie supermodelką i znów zarabiać będzie kupę kasy. Jednak szybko nadejdzie koniec. Maria rozkocha w sobie pewnego mężczyznę, a gdy ten dowie się o tym że ona była Nikusiem w szale zabije ją. Ciało potnie na małe kawałki i zje w ciągu miesiąca.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Hmm... spotkać go w jakiejś zapyziałej knajpie, upić go do nieprzytomności tanim piwem, następnie rozebrać, pomalować go sprayem na fioletowo, wsadzić mu w tyłek flagę Francji i porzucić w środku miasta.

Twój stosunek do usera: Bezkonfliktowy z wahaniami na dobry.

Dlaczego tutaj napisałeś? Ku chwale Satana i TG!

O co chciałbyś go zapytać?: ...?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Lipiec 2011, 21:30:04 »
DRAGO KURWA!
O nicku: Dragosani, często skracane do smoczego Drago i słodkiego Draguś. Do niedawna uwielbiałem ten nick, bardzo podobał mi się jego wydźwięk, brzmienie, nawet pisownia. Kiedy jednak ten sam osobnik nakazał mi podczas jednej z naszych niewątpliwie chorych i zuych komunikatorowych rozmów zapoznać się z twórczością Briana Lumleya, twórcy cyklu Nekroskopu, którego głównym bohaterem jest Borys Dragosani, cały ten nick nagle stracił całą swoją magię. Fakt, nigdy nie był specjalnie oryginalny, Drago od razu kojarzy mi się z Dragonem, zaś Sani z formami grzecznościowymi używanymi w Japonii, w tym wypadku -san co znaczy mniej więcej pan. A więc pan smok. Hihihi.

O avatarze: Ten chuj zawsze potrafił znaleźć jakiś fajny avek, co dla mnie jest sztuką tajemną. Jego aktualny przedstawia sylwetkę jednego z władców Polski - Bolesława Chrobrego. Obrazek jest jednak dość karykaturalny i raczej pobudza rozbawienie niż szacunek, który należy się jednemu z królów naszego kraju. Palce ułożone w charakterystyczny "pokój" nieco nie pasują do mojego wyobrażenia Draga, a także jego kotożernej mordy, ale wskazują, że najwyraźniej Chrobry starał się być na czasie. Kolorystyka bardzo ładna, ciemny brąz i żółć wyglądają świetnie, nawet dodają taki nieco archaiczny klimat. Może i to rozpikselowanie miało taki klimat nadawać, ale zdecydowanie nie spełnia swoich założeń, bo wyraźnie oszpeca ładny avatar. Słaba jakość. :< Gdybyś Draguś zostawił pozycję Weterana i nie pchał się wyżej - do Apostoła - to kolorystyka ta pasowałaby Ci do tarcz i nicku. A teraz? Ni chuja!

O sygnaturce: Klasyczny królik propagujący zło, anarchię, nekrofilię i inne imiona Draga. Jest to nieodłączny element jego sygnatury już od wielu, wielu lat i muszę przyznać, że przywiązałem się do niego. Darzę go sentymentem. I sympatią. Chorą sympatią, ale sympatią. Muszę jednak przyznać, że jest on przerażająco koślawy i prawie całkowicie symetrycznie! Symetrię psują tylko niejednakowe oczy, których różne rozszerzenie wskazuje na poważne wahania emocjonalne, tudzież zwyczajne zło w czystej postaci. Dalej mamy obrazek przedstawiający Draga w jego nowym kostiumie bożonarodzeniowym, w którym chodzi i rozdaje ciasteczka kolędnikom, przy okazji podpisując z nimi pakty krwi. Tak, jestem jednym z nich. Sygnatura jest cała czarna, nie licząc białych konturów, co oznacza, że:
a) jego Marantowa postać ma wiele wspólnego z Zeyfarem.
b) udaje tolerancyjnego.
c) wskazuje na rasę jego postaci - czarnego dracona (najmniej prawdopodobna opcja)
Oczywiście, może to oznaczać również tyle co nic. :) Niżej mamy link do jego domostwa, domostwa czarnego, obleśnego dracona z krzywymi rogami i nieumytymi zębami. Warto tutaj wspomnieć, że jak sam Drago się przyznał, czarni draconowie pocą się benzyną i srają uranem. Mieszanka wybuchowa.

O prywatnym podpisie: Aura Zajebistości! Jest to zaklęcie o wysokim stopniu zaawansowania, opanowane jedynie przez mistrzów tej sztuki. Jak widać, Drago ograniczył się tylko do inkantacji, efekty są znikome, a nawet notuje się ich brak. Podpis jest nieoryginalny i trywialny. Lubię go. Doszukując się głębszych powodów takiego, a nie innego podpisu, można stwierdzić, że Drago w internecie stara się przyjąć inną osobowość, lecząc tym samym pewne kompleksy. Oczywiście jest to tylko mało prawdopodobna teza.

O profilu: Właściwie wyższe elementy oceny ładnie składają się na tę ocenę, teraz jednak należy je zsumować i ocenić ich kompatybilność. Otóż jak już wcześniej wspomniałem, dużym plusem jest nick, dopóki nie pozna się jego pochodzenia. Jego barwa jest ładna, ale nie pasuje do żółto-brązowego avatara, gdyż tarcze Apostołów rażą swą szarością, niczym czarne ciuchy wyprane w czymkolwiek innym niż Perwoll Black Magic. ÂŁadna sygnaturka jest dużym plusem, podpis ujdzie. Ogólnie jest dobrze, ale nie ma cudów.

O userze słów kilka: Nie nazwałbym go kulturalnym, przymilnym dżentelmenem, za to nazwałbym go zgryźliwym i złośliwym skurwysynem, co jest jedną z cech, które sprawiają, że go lubię. Ciągnie swój do swego. Draguś lubuje się w ironicznych i sarkastycznych uwagach, prychaniu i wytykaniu innym głupoty. Jest nekrofilem i nie wstydzi się tego. Wtrącę też, że jest to bestia inteligentna, niestety.

O jego charakterze: To jest bardzo trudny orzech do zgryzienia, gdyż charakter Draga jest tak skomplikowany i nieprzewidywalny jak nastolatka w czasie okresu. Nie mniej jednak ja postaram się podołać temu zadaniu i opisać szaleńcze siły wewnętrzne miotające tym ciekawym osobnikiem jak szatan. Otóż, jak już wcześniej wspomniałem, Drago to kawał złośliwego i opryskliwego sukinsyna, ale ponoć jest to cecha ludzi inteligentnych. Lubi sobie czasami na coś ponarzekać, ponabijać się z innych, pożartować. Cenię sobie to, że podchodzi do wielu rzeczy, w tym i do siebie, z dalekim dystansem. Jest to duży plus, bo w tych czasach ludzie są dziwnie przewrażliwieni na swoim punkcie. Nasz nekros ma dobre poczucie humoru, często ironizuje i używa sarkazmu w celnych uwagach i ciekawych żarcikach. Co do żarcików, lubi te o żydach i murzynach (mimo że uparcie deklaruje, że rasistą nie jest, w końcu rasizm to przestępstwo, a przestępstwa są dla murzynów, nie?), co pokazuje, że bliżej mu do Hitlera niż na przykład do Matki Teresy z Kalkuty, a to już jest pewien powód, dla którego można się go bać. Ale nie trzeba oczywiście.  Jego, powiedziałbym idealną personifikacją jest jego postać w Marancie Zeleris Flamel, z którym dzieli mnóstwo wspólnych cech. Draga lubię też dlatego, że mamy całkiem sporo wspólnych zainteresowań, m. in.: anime. Potrafimy sporo czasu przegadać wymieniając się wrażeniami, które wynieśliśmy z poszczególnych seansów. Najbardziej jednak dziwi mnie to, że ta bestia ogląda anime na komórce. Fakt, jego Avilla ma całkiem spory ekran, ale przy monitorze wymięka, nie? Poza tym - literatura. Draguś lubi Pratchetta, Diomuś lubi Pratchetta. Draguś lubi metal, Diomuś lubi metal. Diomuś lubi Dragusia. Zażarcie praktykuje pożeranie zwłok (doceńcie grę słowną!) i nie ma w tym granic. Draguś naturalnie sądzi, że przestrzeń jest po to, by ją poszerzać, a więc granice po to, by je nieustannie przesuwać. Tak więc granice jego czynów zwanych kanibalizmem przemieszczają się ruchem jednostajnym i prowadzą koczowniczy tryb życia, w jednym miejscu utrzymując się niemalże tak długo, jak erekcja u impotenta. Chyba ma powodzenie u kobiet (co potwierdza, że kobiety lubią skurwysynów), bo kręcił kiedyś na poważnie z Metztli, która to ładną dziewoją jest (zarobiłem na buziaczka? Od Met oczywiście :-\). Lubię bestię i tyle. Nie ma co poradzić.

Obrazek, który kojarzy Ci się z userem:


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy Ci się z userem: "<zaczepia go bez powodu>", jak często zaczyna nasze rozmowy, bestia. Nie przywita się nawet. <poirytowany>

Jego tekst/post, który Ci się spodobał: Zbyt wiele ich było, by je teraz przytaczać. Za duży wybór.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Normalnie. Drago, gdy osiągnie kryzys wieku średniego i przejedzą mu się koty i białe zwłoki, wyemigruje do Afryki, gdzie przerzuci się na czarne mięso. Będzie to również miało aspekt charytatywny, zmniejszając populację afrykańską, zmniejszy też ilość głodujących! Drago zawsze był czuły przy takich sprawach. W końcu, gdy mrok spowije jego duszę, każdy jego krok na sawannie powodował będzie wypalenie traw, każdy krok na pustyni utworzy oazy lawy, aż w końcu i to zacznie go nudzić i postanowi wykonać rytuał AshkEnte od tyłu, teleportując się do ÂŚmierci. Uda mu się i wyzwie ÂŚmierć na pojedynek, który wygra i jednocześnie przejmie jego obowiązki. Od teraz ÂŚmierć, miast przenosić dusze na drugą stronę będzie pożerał i je i ciała, by wiecznie wędrowały w nieskończonych ogrodach jego jelita grubego.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem?: Zjeść jakieś porządne, świeże zwłoki.

Twój stosunek do usera: Mogę go określić chyba mianem bardzo dobrego, bo z mało kim prowadzę tak częste rozmowy na komunikatorze i ogólnie go lubię, on mnie chyba też.

Dlaczego tutaj napisałeś?: Właściwie to miałem iść się odlać, ale kibelek był zajęty, więc postanowiłem napisać.

O co chciałbyś go zapytać?: Dostajesz zatwardzenia po Niemcach?
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2011, 23:06:41 wysłana przez Dyum »

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Lipiec 2011, 19:40:34 »
O nicku: Dyum
Hmm kojarzy mi się z ziuum. Czyli wnikając w aspekty psychologiczne mogę stwierdzić iż ów użytkownik ma potrzebę przejechania się autem. Pewnie chce zostać kierowcom rajdowym malucha z napędem nitro i z trzema kołami. Chce zapierdzielać z kosmiczną prędkością 45 km/h a może po prostu zremasterował nick Diomedes który miał wcześniej.

O avatarze: Wygląda to mi wzięte z jakiegoś anime czy tym podobnego stwora. Jednak wnikając głębiej użytkownik chce pokazać że się uśmiecha i jakie to ma anielsko białe zemby. Prawda jest jednak inna, koleś jest skryty i zamknięty w sobie, chciałby wykrzyczeć światu jak mu źle i jaką ma h*jową grzywkę która mu oczy zasłania.

O sygnaturce: chyba z czegoś wzięte ale wnikając głębiej to Dyum chce nam pokazać że lubi kłamać i cały czas kłamie. Możliwe że twierdzi że jak ten okruch i tak się rozpuści to po co go używać.

O prywatnym podpisie: . widać dzięki temu że Pan Diomedes jest człowiekiem głębokiej wiary i lubi rock.

O profilu: Kolory fajne, dużo postów jest mężczyzną i człowiekiem (haha?) jednak jest tam małe kłamstwo- brak wyznania a pokazałem wcześniej że to nieprawda. Ma 14 lat ale pewnie to kolejne kłamstwo. Daje mu ze 150.

O userze, słów kilka: Kolesia lubię, zrobił mi fajny obrazek który używam do dziś. Ma LETKIE zaburzenia emocjonalne i psychologiczne. Ale lubię go.
 
O jego charakterze: Kłamliwa, wstydliwa dziewica albo jak kto woli prawiczek.

Obrazek który kojarzy ci się z userem: hmm


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Anime i Manga. Muzyka i rock.

Jego tekst/post, który ci się spodobał: niestety brak

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Zostanie kierowcą rajdowym siadającym za polonezem. będzie psiojczył na każdego czemu przegrywa każdy wyścig i będzie rzucał bobrami w każdego który wytłumaczy mu że jego auto nie nadaje się do jazdy i równie dobrze może je wyrzucić na złom.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Jeść żelki, upić go i patrzeć jak się ośmiesza.

Twój stosunek do usera: lubię go barzdzo, jest spoko i chyba nie bierze wszystkiego na serioo.

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś?: wożę się nowym stanowiskiem więc wszędzie mnie dziś musi być pełno

O co chciałbyś go zapytać?: Jak myślisz kiedy pojawi się Sasuke ( dla wtajemniczonych tylko mwahaha)
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2011, 20:08:52 wysłana przez Ocian »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Lipiec 2011, 19:24:01 »
O nicku: Ocian, jakiś taki po prostu neutralny. Ni zły, ni dobry. Może być

O avatarze: O ile pamięć mnie nie myli to Vincent z FF. Swego czasu grałem. Nieźle się komponuje z tarczami. Nawet pasuje pod wampa

O sygnaturce: Jakoś mnie nie porywa.

O prywatnym podpisie: (oczywiste)

O profilu: Na marancie moja postać raczej nie pała do niego zbytnią miłością i szacunkiem, ale to tak już bywa. Pisać potrafi, udziela się, jest aktywny, więc fajnie i to się chwali ostatnio, według mnie.

O userze, słów kilka: Nie miałem zbytnio okazji zamienić z nim normalnie kilku słów ale może nadarzy się jeszcze takowy moment. Muszę przyznać, że jak wrócił w V3 to katorgą było spoglądanie na posty. Oczywiście wiem, że sam nie pisałem od razu pięknych poematów godnych zapamiętania w historii. No tak po prostu było, mimo to się wyrobił. Nie powiedziałbym, że go nie lubię czy coś. Jest mi raczej taki obojętny.

O jego charakterze: Nie znam za dobrze, więc nie mogę się zbytnio wypowiedzieć

Obrazek który kojarzy ci się z userem:
Jakoś tak ten nick kojarzy mi się...

Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Vampires uber alles!

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Niestety nie przypominam sobie żadnego >_<

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Hmm, jakiś prawnik albo dyrektor bezdusznej firmy wykorzystującej nastoletnie koreanki do robienia Nike'ów czy innego obuwia tego typu.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Nałoić się najtańszym winem w cztery dupy, bo w trzy to tylko leszcze.

Twój stosunek do usera: Lubię

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Mój Daimonion mi kazał

O co chciałbyś go zapytać?: Chciałeś zaliczyć Patty?(marantowo)

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Lipiec 2011, 20:50:03 »
O nicku: Trochę jak jeden z bożków greckich, będący uosobieniem wiatru - Zefir (i chyba strzelałbym, że stąd ten nick), trochę jednak jak jeden z nowoczesnych proszków do prania, reklamowany przez Zygmunta
Chajzera - Wizir. Ja wiem, czy oryginalny, w sumie - nie razi oka ani ucha.
PS. Zauważywszy liczbę postów i ślachecki rodowód - pewnie to ktoś, kogo dobrze znam z TG, ale kto nie wiedzieć po chuj zmienił nick - jak wielu z naszej kochanej gromadki.

O avatarze: Wyzwijcie mnie jeżeli nie, ale nienawidzę i nie znam się na pierwszoświatowej japońszczyźnie czy wszystkim, co chociażby nią pachnie. Taki mangowy Jezus. Ale chytry i japoński. Przynajmniej tak mi się ten, ciekawie tajemniczy avatar kojarzy. W sumie nienawiść nie wychodzi na światło dzienne w przypadku tego obrazeczka. A i pasuje do nicku. 

O sygnaturce: Wiedźmin? Zapewne. Wszyscy kochają wiedźmina. Trochę jednak wyrwane z kontekstu. A może i nie, chociaż ja nie słyszałem, żeby wiosła nosiło się na plecach.

O prywatnym podpisie: Cytacik przyjazny, tchnący tajemniczością i próbą usprawiedliwienia się kogoś, kogo oskarża się o nienormalność i wariactwo. A ja kocham takie coś. Jak Jokera, który tłumaczył swoje szaleństwo.

O profilu: Dobrze grająca szafa. Nie jakaś szczególnie piękna czy zachwycająca, ale można się zatrzymać, bez wymiotów, a nawet trochę oddać ciemności tego profilu. Szafa więc gra!

O userze, słów kilka: Nie wiem kto to jest. Postów jego nie czytałem.

O jego charakterze: Nie znam człowieka.

Obrazek który kojarzy ci się z userem: Jak zwykle, nie mi, tylko google. Kiedy wpisuję "zeyfar" wyświetlają się na całej pierwszej stronie obrazki z TG, które mu "przydawano". Spolszczyłem więc na "zejfar" Zobaczmy.


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: "Definitywnie? Ostatecznie?"

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Powtórzę - nie czytałem.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Co najmniej obersturmbannfuhrer w Waffen SS.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Pojedynkować się na czołgi.

Twój stosunek do usera: Nie mam. Wszystkiemu zaprzeczam. Nie współpracowałem!

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Bo kocham powiększać TG! Dobra, teraz na poważnie. Bo gdy mam do wyboru czytanie o epoce kamienia w starożytnej Grecji a napisanie posta na TG - wybieram jednak opcję numer 2.

O co chciałbyś go zapytać?: Jaki był twój poprzedni nick?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipiec 2011, 21:30:15 »
O nicku: Kozłow, Rosyjski, a ja nic nie mam przeciw naszym sąsiadom. Tym bardziej niektórym ich kobietom.

O avatarze: Ktoś jest na tyle głupi by nie poznać wielkiego umysłu i postaci jaką był Lenin?

O sygnaturce: Pasuje do avatara, ma się po prostu wrażenie jakby to on je wypowiadał

O prywatnym podpisie: Podobnie co powyżej ;]

O profilu: Wygląda na starego gracza, choć ani razu nie zamieniliśmy słowa. Nieco żałuje z tego powodu.

O userze, słów kilka: Nie mam zbytnio jak się wypowiedzieć. Z tego co słyszałem ciekawa persona. Mam nadzieję kiedyś samemu się przekonać

O jego charakterze: Nie znam zupełnie

Obrazek który kojarzy ci się z userem: Gość (Platon) miał dobrą koncepcje idealnego państwa, podobną do wiadomo kogo


Pierwsze słowa/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Towarzysze!

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Nie widziałem, nie mam

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Prawdziwy wódz lub rzeźnik mający swoją masarnię o wdzięcznej nazwie "Baleronik" przy jakimś komunistycznym osiedlu.

Co chciałbyś/chciałabyś zrobić z userem: Zatańczyć kankana

Twój stosunek do usera: Zwykły

Dlaczego tutaj napisałeś/napisałaś? Aby przysłużyć się i powiększyć opinie o wyżej przedstawionym człowieku

O co chciałbyś go zapytać?: Tańsze jest tam paliwo rakietowe czy wódka?
P.S Mój nick wcześniej to Anvraelet, też pewnie niewiele mówi ;>

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Lipiec 2011, 12:31:51 »
Zeyfar

O nicku: no właściwie bardzo w porządku, brzmi oryginalnie i ma całkiem niezły wydźwięk. Nie plącze języka i jest łatwy w wymowie, a to plus. Nie kojarzy mi się z niczym specjalnym, więc nie mogę wnieść do wypowiedzi żadnych wywodów. Przykro mi. ;[

O avatarze: Mushashi Miyamoto, legendarny samuraj i główny bohater mangi Takehiko Inoue pod tytułem Vagabond. Zeyfar pewnie chciałby się z nim utożsamiać, gdyż ten potężny wojownik stoczył ponad 60 pojedynków i żadnego nie przegrał. Niesamowita postać, naprawdę. Mangi nie czytam, choć wiem, że była wydawana w Polsce, ale wydawnictwo nieszczęśliwie upadło. Co do walorów avka: wygląda mi to na zwykły screen z mangi, czarnobiały Mushashi, większość jego twarzy spowija mrok, co nadaje avkowi nuty groźby, ale i tajemniczości. Osobiście bardzo mi się podoba, a i pasuje do tarcz szlachty.

O sygnaturce: Cytat z Wiedźmina, nieco wyrwany z kontekstu i ogólnie rzecz biorąc średnio mi się podoba. Lubię teksty Geralta, ale ten jakoś wyjątkowo mało mi pasuje, no ale może dlatego, że jest wycięty z większego fragmentu. Jakoś tak pustawo w tej sygnaturze, jak już cytujesz to mógłbyś jakoś ten tekst wyróżnić, przybajerować. Mocno średnio tutaj.

O prywatnym podpisie: Nie odszukuję w nim jakiegoś głębszego sensu :P To pewnie jakiś cytat, ale nie mam pojęcia skąd. Stwierdzenie brzmi trochę paradoksalnie, aczkolwiek nie do końca. Nie wiem, co Zeyfar chce przez to przekazać, pewnie po prostu spodobał mu się ten fragment i go sobie do podpisu skopiował, ot co.

O profilu: Avatar ładnie komponuje się z tarczami szlachty, ale nieco blado wypada tu sygnatura, a prywatny podpis jest bardzo przeciętny. Ogólnie rzecz biorąc, ujdzie, acz można się było postarać, by ten profil nieco urozmaicić.

O userze słów kilka: Jest już przez dłuższy czas na Tawernie i udziela się dosyć aktywnie i sensownie. Głównie w Marancie, nad czym ubolewam. Fakt, też uwielbiam Marant, ale na forum też można od czasu do czasu popisać. Jest rozgarnięty, pisze poprawnie i raczej nie popełnia błędów. Ma olej we łbie, da się z nim pogadać, choć bardzo czepliwy i bitny jest. :P Lubi się wyzywać, kłócić. Chociaż wiem, że robi to w dobrej wierze.

O charakterze: Jak już wspomniałem, jest to człowiek czepliwy i bitny, lubi łapać za słówka, kłócić się i wyzywać, chwalić i akcentować to, żem jest odeń młodszy. :P Lubię go, choć potrafi mi czasami podziałać na nerwy. Nie podoba mi się Bractwo jakie zaczął kierować, ale to już z deka inna sprawa. Ma dobre poczucie humoru, ale czasami walnie sucharem, jak i ja. Ma mnogie zainteresowania, poczynając od anime (choć tu głównie kiepski Bleach) przez wszelaką literaturę fantasy idąc i na przeróżnej muzyce kończąc. Lubi mnie rozbawiać stwierdzeniem, że Slipknot gra heavy metal. Ogólnie fajny gość, nic do niego nie mam i go lubię. :)

Obrazek, który kojarzy Ci się z userem:


Pierwsze słowo/zdanie, które kojarzy ci się z userem: Diom, cipo.

Jego tekst/post, który Ci się spodobał: Było kilka takich w Marancie, których 'tajemniczość i groza" sprawiały, że wybuchałem śmiechem, ale nie będę ich tu teraz przytaczał.

Jak wyobrażasz sobie jego/jej przyszłość: Ciężko powiedzieć. Przyciskany presją przemaluje się na czarno i wyjedzie do Arabii Saudyjskiej, gdzie odkryje nowe złoża ropy naftowej. Przez pewien czas będzie taplał się w forsie, ale nagle zaszaleje za popierdoloną kobietą i splajtuje nim się obejrzy, a ta i tak na niego nie spojrzy. Widzicie pewną analogię...? :D

Co chciałbyś zrobić z userem: Rosół. Taki porządny ze świży kury.

Twój stosunek do usera: Lubię go, ale też bez przesady. :D

Dlaczego tutaj napisałeś?: Bo czekam aż ten pierdolony Sado tu coś napisze, żebym mógł go chuja ocenić. :P

O co chciałbyś go zapytać?: Olejek z filtrem 10% czy 15%?

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2011, 21:31:24 »
Darlenit

O nicku: Teraz jak patrze na ten nick na myśl nasuwa mi się jakaś postać gry Gothic bądź jej podobnej. Ale taki spoko, jednym minusem jest nicku jest to, że nie można go zdrabniać.

O avatarze:
Orzeł w ogniu. Na myśl przychodzi mi legenda o Lechu, Czechu i Rusie. Jak to Lech zobaczył białego orła na czerwonym niebie. W tym wypadku jest czerwony orzeł na czerwonym niebie.

O sygnaturze: On chyba go nie uznaje. Więc nie ma co ocenia

O prywatnym podpisie: Cytat z filmu Seksmisja. Bardzo mi się podoba

O profilu: Profil jak to profil. Prywatny podpis jest, avatar jest, uczestnictwo w Marancie jest. Nic specjalnego.

O userze słów kilka: Aktywny user, posiada własny PBF. Przypadł mi do gustu, fajnie pisze, jest ok.

O charakterze: Nie wiem, nigdy z nim nie rozmawiałem, więc nie mogę o tym zbyt wiele powiedzieć.

Obrazek, który kojarzy mi się z userem:

Wiem, że mały. Ale wariat, ale wariat.

Pierwsze słowo/zdanie, które kojarzy Ci się z userem: JA MAM PBF

Twój stosunek do usera: LIKE IT

Dlaczego tutaj napisałeś: Bo dawno temat nie był odświeżony i mnie prosił :*

O co chciałbyś go zapytać: "Chyba widziałem tutaj kotecka?"

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika VI
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2011, 21:31:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything