Autor Wątek: Wielkie łowy  (Przeczytany 3734 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Sierpień 2010, 11:05:56 »
-Dobra skoro nie macie żadnego pomysłu jak zlikwidować tego tu to ja wam powiem.- rzekł elf pochylając się.
-Patrzcie.- rzekł rysując w pyle długi prostokąt razem z widocznymi gdzieniegdzie stalagnatami.
Jesteśmy tu.- rzekł wskazując palcem na jedną stronę-A potwór jest mniej więcej w połowie jaskini.- dodał podnosząc głowę by dokładnie przyjrzeć się miejscu gdzie stała bestia.
-Zrobimy tak: Wy dwaj weźmiecie ode mnie obydwie runy błyskawic i łukiem przejdziecie tak by znaleźć się po obu stronach łba potwora. Ja z kolei spróbuję dostać się tam na górę gdzie jest ta półka i dzięki niej znajdę się tuż obok potwora. Na mój sygnał wystrzelicie z run celując w łeb Paradraka a ja spróbuję zeskoczyć na niego i wbić miecz w kręgi tuż za rogami. Jeśli wszystko pójdzie gładko to nawet nie będziecie musieli wyciągać broni. Zrozumieliście?- zapytał podając towarzyszom oba kamienie runiczne.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Sierpień 2010, 14:48:04 »
Elf wziąwszy kamień zajął wskazaną przez Gordiana pozycję.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Sierpień 2010, 14:48:04 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Sierpień 2010, 14:55:23 »
Elf złożył pod ścianą wszystko co ze sobą zabrał i zostawiając sobie tylko miecz podszedł do ściany jaskini. Popatrzył w górę szukając odpowiedniego miejsca do rozpoczęcia wspinaczki i chwytając za wystający kawałek skały podciągnął się w górę. Nogi opierał na niewielkich wgłębieniach skalnych, których wyszukiwanie też było dosyć męczące, gdyż skała była dosyć śliska i gładka. Jednak dzięki poznanym technikom akrobatyki wspinanie szło dosyć dobrze. Po chwili elf był już w połowie drogi. Spojrzał w dół na swoich towarzyszy, którzy powoli zajmowali swe pozycje i omal nie spadł gdy noga ześlizgnęła mu się ze skalnego występu.
-No... Powoli.- szepnął sam do siebie i po krótkim odpoczynku kontynuował wspinaczkę.
Wreszcie był na górze. Przytrzymując się skały odetchnął chwilę i przylegając do ściany zaczął powoli pełznąć w stronę potwora, który zdawał się być zainteresowany przebywającymi w jaskini wojownikami i śledził ich poczynania wzrokiem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Sierpień 2010, 17:47:07 »
Zająłem umówiona pozycję z boku potwora i czekałem nieco zdenerwowany.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Sierpień 2010, 17:52:54 »
Gordian był już na miejscu. Dokładnie nad cielskiem potwora lecz jednak jakieś 5 metrów wyżej.
-Teraz albo nigdy.- szepnął na zachętę i wyciągnął miecz. Kierując sztych ostrza w dół gwizdnął przeciągle czekając aż obydwa elfy uderzą błyskawicami w Paradraka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Sierpień 2010, 19:19:44 »
Skierowałem runę w stronę gada i czekałem, nie musiałem długo.Upgrysh! - słowa te padły z moich ust zaraz po gwizdnięciu Gordiana.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Sierpień 2010, 08:49:43 »
Aragorn również skierował runę w stronę gada.
-Upgrysh! Błyskawica pomknęła w stronę stwora.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Sierpień 2010, 12:05:50 »
Widząc błysk obu run elf nabrał powietrza i skoczył w dół kierując ostrze w kark bestii, która oszołomiona tym co się stało rzuciła łbem i w tym samym czasie trafiła go błyskawica posłana z rąk Aragorna. Trwający dosłownie moment lot Gordiana zakończył się prawie w tej samej chwili. Srebrne ostrze utkwiło właśnie tam gdzie chciał elf więc zadowolony z siebie podniósł głowę spoglądając na Anva.
-No i co już po wszystkim.- rzekł a jego słowa zagłuszył odgłos upadającego potwora.
-Szybko i bezboleśnie. Teraz jeszcze szybko zbierzemy trofea i wracamy do ostatniego tunelu.- rzekł i odwracając się ruszył w stronę miejsca gdzie zostawił swój ekwipunek.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2010, 12:16:50 wysłana przez Gordian »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wielkie łowy
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Sierpień 2010, 12:05:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything