Ankieta

Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?

Downloadu (pobieralni plik
111 (47.8%)
Artyku
27 (11.6%)
Cz
39 (16.8%)
Ciekawych ankiet
35 (15.1%)
Innych rzeczy (napisz w po
20 (8.6%)

Głosów w sumie: 224

Autor Wątek: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?  (Przeczytany 142521 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Czerwiec 2007, 20:57:48 »
Cytat: Orc Szaman
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.
Newsy pisane są cały czas gdy tylko jest o czym pisać przecież jeżeli nie dzieje się nic ciekawego nie będziemy pisali o tym, że jakiś serwis państwa trzeciego świata napisał recenzję Gothic'a 3...


Cytat: Orc Szaman
Również brakuje downloadu jest na prawde lichy przydało by sie więcej plików (patche, demo itp.)
http://gothic.gram.pl/download/
Jak dla mnie to download a mało plików ma z powodu ostatniej awarii na gram.pl przepadły wszystkie pliki. A jakoś obecnie nikt nie ma czasu by na nowo wrzucić tyle giga.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Czerwiec 2007, 15:32:14 »
Cytuj
Mi brakuje "Częstszych newsów, ze świata Gothic" przydało by sie ich więcej, fani powinni sie dowiadywać o nowościach.
Ja osobiście muszę przyznać, że w malutkim stopniu zaniedbuję tą kwestię, ale przez ostatnie kilka tygodni nie miałem zbytnio czasu nawet na dodanie kilku newsów. Mamy wakacje (free time), więc w najbliższej przyszłości postaram się, by informacji i wiadomości ze świata Gothica było troszkę więcej.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Czerwiec 2007, 15:32:14 »

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Czerwiec 2007, 16:50:12 »
Cytuj
Newsy pisane są cały czas gdy tylko jest o czym pisać przecież jeżeli nie dzieje się nic ciekawego nie będziemy pisali o tym, że jakiś serwis państwa trzeciego świata napisał recenzję Gothic'a 3...

Farmazon. Ostatnimi czasy pojawiły się jakieś wywiady z PB, info dot nowego projektu, patcha i narzędzia pozwalającego tworzyć/modyfikować questy do G3. Dawałem Ci nawet namiary na to na GG. Nie będę o tym pisał, tym bardziej że moja znajomość języków (odpuść sobie argument z kałowym translatorem który najczęściej całkowicie przeinacza sens całego zdania [do tego tekst był po angielsku]) jest znikoma.

Poza tym przydały by się jeszcze ze 2 osoby od newsów. Obecnie pisane są one dorywczo przez 2/3 osoby więc trudno zadbać o punktualność.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Czerwiec 2007, 17:47:16 »
Cytuj
Poza tym przydały by się jeszcze ze 2 osoby od newsów. Obecnie pisane są one dorywczo przez 2/3 osoby więc trudno zadbać o punktualność.

Thor ma racje. Newsy, pojawiają sie dość często na niemieckich stronach. Mozę nie wszystkie są aż tak bardzo ważne, ale na pewno co drugiego usera, interesuje nawet mało istotna informacja na temat PB czy gry Gothic. Musimy pomyśleć nad zatrudnieniem jeszcze z jednej osoby do tej funkcji.

Offline Diego95-cwaniaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Czerwiec 2007, 20:44:55 »
Czego brakuje?
Brakuje:

-Modów w downloadzie

-Różnych ciekawostek np. Takich modów co prawie nic nie zmieniają tylko tyle że w różnych miejscach są ukryte nowe bronie zbroje itd.

-tych najdłuższych modów i najciekawszych

- Do niektórych modów nigdzie nie znajdziemy spolszczeń więc Tawerna mogłaby się postarać i je sama wykonać (nie ma spolszczenia np. do Die Bedrohung którego nawet nie ma w downloadzie)

No to tyle z downloadu.

Brakuje jeszcze na stronie poradników do modów. Dlatego głosowałem na "Innych rzeczy" w "Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?"

Założyciele z "Tawerna Gothic" też mogli by sami robić nowe mody.Durze i małe.
                 [/i]

Ej a jeśli chodzi o mody to "Tawerna Gothic" mogła by się pofatygować i sama pare zrobić.Oczywiście po polsku. Długie i krótkie.
 
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 21:01:56 wysłana przez Diego95-cwaniaczek »

Thoro

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Czerwiec 2007, 21:59:53 »
Cytuj
- Do niektórych modów nigdzie nie znajdziemy spolszczeń więc Tawerna mogłaby się postarać i je sama wykonać (nie ma spolszczenia np. do Die Bedrohung którego nawet nie ma w downloadzie)

Taa, TG jest wszestronne. Ledwo wyrabia z przekładaniem newsów na nasz język nie mówiąc już o polonizacji modów.

Cytuj
Brakuje jeszcze na stronie poradników do modów. Dlatego głosowałem na "Innych rzeczy" w "Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?"

Oczywiście! Najlepiej niech jeszcze założyciele założą jakąś fundację charytatywną i nową anty-katolicką religię z siecią kościołów-instytucji. Bez urazy, ale wydaje mi się że nie wiesz o czym mówisz. Spolszczenia modów, tworzenie nowych - tego nie robi się na kiwnięcie palcem. Mało kto ma czas nie wspominając już o potrzebnych umiejętnościach z którymi znikomo.

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Sierpień 2007, 10:30:16 »
Według mnie artykuły dotyczące gier powinny być bardziej rozbudowne:
-Dokładny opis map z Gothica I, II i III
-Zdjęcia opisywanych broni
-Zdjęcia i opisy działania czarów (Nie wszystkie nazwy są oczywiste np. podróż duszy, żądza krwi, terror)
-Dokładny opis postaci

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Sierpień 2007, 12:26:22 »
Część z artykykułów, które wymieniłeś są przygotowywane. Na stronie powinny się pojawić do końca tego miesiąca - tak sądze...

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #48 dnia: 25 Wrzesień 2007, 18:10:23 »
Takie coś to nie wytłumaczenie IsentoR bierzesz dział modyfikations na WOG.pl i patrzysz. To chyba szanownego Admina nie boli, a tak w ogóle chcę więcej artykułów do GIII :P

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Wrzesień 2007, 20:04:59 »
Cytat: Kereth130
Takie coś to nie wytłumaczenie IsentoR bierzesz dział modyfikations na WOG.pl i patrzysz. To chyba szanownego Admina nie boli, a tak w ogóle chcę więcej artykułów do GIII :P
Wchodzisz sobie do downloadu tak na początku, a dopiero później bierzesz udział w dyskusji. To chyba szanownego moddera nie boli. Jeżeli czegoś brak zgłaszasz to w temacie z prośbami. Nie muszę chyba przypominać, że wszystkie pliki zostały usunięte podczas awarii serwera dowlnoadu gram.pl a ponowne wgranie kilku giga nikomu się nie uśmiecha. Tym bardziej w takim okresie i z naszymi polskimi łączami.

Offline Xam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Wrzesień 2007, 19:15:44 »
Coz wedlug mnie jest dobrze. Wiadomo ze wszystkiego posiadac nie mozemy ale z czasem forum jak i stronka rozrosna sie w nowe funkcje i bajery.

Pozdrawiam
 :]

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Październik 2007, 20:40:13 »
Ja się tylko domagałem artykułów, czy coś nie tak jest że nie można sobie powiedzieć chcę więcej artów do GIII, ach tutaj trudno coś napisać bo wszyscy potem będą jeździć...
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2007, 20:41:28 wysłana przez Kereth130 »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #52 dnia: 01 Październik 2007, 20:44:01 »
Ja przede wszystkim chciałbym więcej ankiet na głównej stronie. I przede wszystkim poprawy niektórych patchów, (większość nie działa, tak samo z modami). Ale pomimo to, wszystko jest wporzo.

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Październik 2007, 08:53:58 »
A gdyby tak zrobić dział pt. SPORT? Moglibyśmy tam komentować zawody itp...
teraz też jest wporzo, mi arty nie przeszkadzają, zresztą, jak ci którzy są tacy mądrzy sami zrobią artykuł i niech wrzucą go na strone!
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 08:55:25 wysłana przez XAR_DAS »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #54 dnia: 07 Październik 2007, 12:37:13 »
Cytuj
A gdyby tak zrobić dział pt. SPORT? Moglibyśmy tam komentować zawody itp...

Omg skoro tak to zróbmy też dział kulinaria w końcu będziemy tam dawać przepisy siostry Marysi na dobry rosołek ... :F

Jest to kompletnie nie przydatne. Sport zawsze można wrzucić do działu Tawerna pod martwą Harpią, poza tym TG nie jest serwisem n/t sportu, a jedynie dział "Tawerna pod" jest dodatkiem do forum, miejscem gdzie można porozmawiać poza serią Gothic. Nie ma to zupełnego sensu.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Styczeń 2008, 21:54:49 »
Za mało downloadu ! Powinno być więcej plików do ściągnięcia , a także powinno być więcej newsów ze świata gothica . Na innych polskich stronach o gothicu forum jest zapełnione newsami .

Pozdrawiam

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Styczeń 2008, 22:07:54 »
Download jest poprawiany w tej chwili i bedzie plików bardzo dużo. Poczytaj trochę zanim walniesz post identyczny d 300 innych ;p Ale co rozumiesz przez "pelne newsow" ? Nasze www ma moze nie tyle newsow ale sa sprawdzone i mamy pare bajerow. I powiem ci że świat gothica to nie Sport i nie ma codziennie nowych wieści. A to ze inne portale zrzynają newsy nawzajem od siebie to ich sprawa, my pozostajemy oficjalnym portalem Serii Gothic w Polsce i od nas możesz mieć jedynie pewne info. Np. wszystkie portale dudniły o screenach G4 , każdy bez wyjątku. Ale nie my ( tu graty dla Isa naszego Bossa ). Dotarlismy do plików gdzie pokazane byly tylko mozliwosci graficzne slinika Spellbound. Jak się później okazało JoWooD zaprzeczyło iż to był screeny G4 i nasz portal jako jedyny w Polsce mogł się czuć godnie w tej sytuacji...

Respev

  • Gość
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Styczeń 2008, 01:34:02 »
Cytuj
gothicu forum jest zapełnione newsami .
Jakie forum? Nie wiem jak u innych, ale u nas newsy ujawniane są na stronie...

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Styczeń 2008, 20:32:21 »
Cytuj
Gdzie wy mAcie download na forum !!!!!!!!!

Ostatnio często dostaje takie wiadomości i na gg i na pocztę. Ludzie opamiętajcie się. Gothic.gram.pl tam znajdziecie dział a w nim download w którym umieszczone są odpowiednie pliki do ściągnięcia. To nie takie trudne uwierzcie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Styczeń 2008, 20:42:01 »
Cytat: Casano
Ostatnio często dostaje takie wiadomości i na gg i na pocztę. Ludzie opamiętajcie się. Gothic.gram.pl tam znajdziecie dział a w nim download w którym umieszczone są odpowiednie pliki do ściągnięcia. To nie takie trudne uwierzcie.
Casano nie wiem czy wiesz co obecnie dzieje się na tawernie ale dla twojej jak i innych informacji. Dział download/pliki jest obecnie wyłączony ze względu na modernizacje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czego brakuje, w "Tawernie Gothic"?
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Styczeń 2008, 20:42:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything