Autor Wątek: Tajemnice Ruin  (Przeczytany 15060 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #260 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:23:07 »
Dracon szybko się cofnął, chowając swe skrzydła, by nie zostały spalone przez truciznę.
- Strzelać! Muszę się przygotować do zaklęcia!
A rzekłszy to, wystawił miecz przed siebie i zaczął kumulować energię magiczną w swej lewej dłoni.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #261 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:24:52 »
Cholera- wykrzyknął elf, po czym schował się za stalagmitem, gdy żrący kwas przeleciał mu obok ręki. Przetrzymał całe bombardowanie kwasem po czym wystawił strzałę za kamień. Znowu usłyszał syk i zobaczył, jak roztopiony metal spływa po drzewcu, zbliżając się do jego ręki. Zdziwiony odrzucił strzałę i spróbował ponownie. Tym razem z pozytywnym skutkiem: nic jej się nie stało. Ostrożnie wychylił się za kamień, po czym ponownie pewnie stanął, unikając jednak kałuż kwasu na nierównym dnie jaskini. Załadował na cięciwę kolejne dwie strzały, i podobnie jak poprzednio celował w łeb. Tym razem było inaczej, ponieważ strzała dracona urwała pająkowi pół gęby, jednak nie wydawał się tym faktem zbytnio zmartwiony: im mniej jej mordy, tym lepiej dla nas. Ponownie wziął za cel oko, i strzelił podwójnymi pociskami prosto w pysk nadbiegającej poczwary, która mimo tego, iż odwłokiem szorowała dno jaskini, wciąż zapieprzała z prędkością dobrze odżywionego wilka. Strzelił, mając nadzieję iż drewno sterczące arachnie z oczu troszkę ją wkurzy i spowolni...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #261 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:24:52 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #262 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:40:38 »
//Sirius... Nie strzała Dracona ale jego atrybut jakim jest Pirokineza. I niby czemu szoruje odwłokiem po jaskini? Ona go trzyma w górze.
//Arachna zdecydowała się na atak, zeskocyzła ze skałki w miękim przysiadzie, zapiszczała i machnęła trzema kończynami, odrzucając Sado, Gordiana i Siriusa, każdego w inną część jaskini. Po czym w szybkich kroczkach, wesoła pomaszerowała za lecącym Gordianem. Jednak ubytki w podgardlu, jak i strzały w korpusie zacząły powoli dawać o sobie znać. POWOLI! (bo będą pisać, że już na pół martwa ;/ )

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #263 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:47:15 »
// A wybuchająca strzała to co... ?
Elf podniósł się, po czym podbiegł do łuku, który wylądował kilka kroków dalej. Kołczan cudem dalej znajdował się na swoim miejscu. Podniósł łuk na wysokość oczu i wypuścił strzałę prosto w kusząco kołyszący się odwłok <XD> zbliżający się kocim chodem do Gordiana. Strzała radośnie zasychała w powietrzu, po czym wbiła się między płyty chitynowego pancerza arachny, sprawiając prawdopodobnie nieprzyjemne swędzenie w miejscu, gdzie z pewnością nie może się podrapać. Mimo to pajęczyca wciąż zapieprzała w kierunku powalonego elfa...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #264 dnia: 23 Wrzesień 2009, 20:55:06 »
//Sirius. Piękny post. Gdybyś był Opiekunem wyprawy i jednocześnie był na niej... Strzała wbiła się w odwłok.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #265 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:03:50 »
Elf ocknął się w miarę szybko przez co dość sprawnie podniósł się z ziemi nim pająk doszedł do niego. Dobył miecza, nie stał jednak czekając na przeciwnika. Umknął, chowając się za stalaktyty. Gordian wiedział że pająk nie zrezygnuje więc przygotował się do obrony. Oparł się plecami o najbliższą ścianę i czekał. Nie czekał długo gdy tuż obok niego zatrzymała się jedna z nóg szukającego go potwora. Elf widział dokładnie mocny, płytowy pancerz chroniący jedną z nóg. Widział też jednak miejsca spoinowe, te, które umożliwiały pająkowi zginanie kończyn. Noga poruszyła się i przeniosła się dalej. Jej miejsce zajęła kolejna. Elf nie czekał uniósł miecz na wysokość klatki piersiowej i z rozmachem oraz siłą uderzył w nogę. Trafił między spoiny pancerza, tam gdzie celował. Noga a właściwie stopa odpadła a na ziemię poleciała pajęcza nimfa, lecz elf wiedział, że dla pajęczaka to zaledwie mały uraz. Dlatego szybko zmuszony był zmienić pozycję i ukryć się w innym miejscu. Schował się za innym ze stalaktytów. Idealnie w tym samym momencie usłyszał plask przyklejanej pajęczyny. -Idealnie.- pomyślał-Gdybym to był ja. Było by pomnie.

Walka mieczem IV, Kobra, Potężny cios, Klasyczne pchnięcie(prawo)

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #266 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:07:23 »
Elf nie pozwolił sobie na odetchnięcie. Zachowując bezpieczną odległość, obiegł arachnę od lewej strony, kryjąc się za prowizorycznymi osłonami: stalagmitami. Kałuże wciąż wrzącego kwasu wcale nie polepszały i tak kiepskiej już sytuacji drużyny. Kiedy znalazł się na wysokości głowy poczwary, spróbował strzelić w łeb. Wyciągając swoje dwie srebrne strzały, starał się trafić w kołyszącą się w rytmie kroków głowę na sztywnej szyi. Nie było to łatwe, toteż elf przez kilka chwil skonfundowany wybierał cel do ataku. Aż wreszcie nie mógł dłużej czekać. Wiedział że takie nieprawdopodobne szczęście jakie zdarzyło się z odwłokiem może się nie powtórzyć... Posłał dwie strzały w kierunku łba, tak by uderzyły w oko i wbiły się w głąb ciała potwora. Dwie milczące, dzięki lotkom obiegającym strzałę spiralnie, nie prosto, szypy poszybowały w powietrzu wirując wokół własnej osi, tak, by wkręciły się w cel... Strzały osiągnęły cel, gdy pajęczyca wystrzeliła w elfa pajęczynę... Nie oglądając wyników swoich strzałów szybko zawrócił tak, by znaleźć się za wielkim stalagnatem, którego upatrzył sobie podczas cichego podbiegu do potwora....
_________________________________________________________
Walka łukiem IV, Strzał 2 pociskami, Celny strzał

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #267 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:20:13 »
//Gordian. Odrąbałeś nogę, jednak bestia porusza się bardzo szybko na 9 pozostałych.
//Sirius. Twe strzały wbiły się w ostatnie oko, przeszywając płyty pancerza. Strzały nie trafiły jednak do mózgu. Racja! Arachna strzeliła w ciebie siecią. Potężny sznur sieci uderzył w ciebie. Drugi jego koniec przyczepił się do pobliskiego staktytu. Jesteś uwięziony na 10m smyczy.
//Nie powiedziałem. Myślałem, że to jasne. ÂŻrący kwas na podłodze już dawno stracił swe żrące właściwości. Jest jednak bardzo śliski.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #268 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:29:39 »
Dracon powstał z ziemi, podniósł miecz leżący obok i zaczął spieprzać jak najdalej od arachny. Dwa razy niemal upadł, ślizgając się na kwasie. Gdy znalazł się już wystarczająco daleko, schował miecz i zdjął łuk. Wyjął jedną z ostatnich wybuchowych strzał i celował przez paręnaście sekund. Przyuważywszy zagranie elfa, wypuścił strzałę, którą pomknęła ku miejscu spoinowemu przedniej odnogi (żeby nie było - Potężny Strzał). Sado, nie czekając na dalszy rozwój wydarzeń, wyjął miecz i przyszykował się do rzucenia zaklęcia.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #269 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:36:16 »
Elf miał jeszcze dwie strzały drakona więc postanowił zaryzykować strzał w łeb bestii. Schował miecz i nałożył dwie strzały na cięciwę. Za zasłony rzucił okiem za tym gdzie znajdował się pająk. Był nie daleko jednak odwrócony tyłem. Elf podniósł leżący na ziemi kamień i rzucił go w stronę pająka. Oddźwięk upadku rozniósł się echem po całej jaskini. Pająk szybko zlokalizował źródło dźwięku i ruszył w tamtą stronę dokładnie sprawdzając nogami to co ma przed sobą. Elf czekał wychylony zza stalaktytu. Potwór był już jakieś 10 metrów od niego i cały czas się zbliżał. Gordian podniósł łuk i wycelował w pokiereszowany już łeb pająka. Potężne naciągnął strzałę. ÂŁap!- krzyknął, pająk momentalnie znieruchomiał. Elf wykorzystał to i strzelił. Nie czekał ani chwili uciekł z miejsca z którego atakował, lawirując między wystającymi z posadzki jaskini skałami, by uniknąć strzału pajęczynom.

Walka łukiem IV, Potężny strzał, Strzał 2 pociskami, Celny strzał

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #270 dnia: 23 Wrzesień 2009, 21:47:23 »
//Sado. Twoja strzała uderzyła w głowę, odrywając z niej kawał płyty.
//Gordian. Twoje strzały wbiły się w lukę po strzale Sado.
//Bestia padła na ziemie. Z jej czaszki wystawały dwie strzały. Agonia jeszcze trwa, bestia miota się. Po kilku minutach znieruchomiała.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #271 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:00:15 »
- Ale dupa. Gordian, sprawdź, czy to jeszcze żyje. Możesz sobie spuścić truciznę, jak umiesz. A teraz ruszta dupę, idziemy do wampirzycy.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #272 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:01:30 »
Brawo.. udało się nam; a teraz mnie odetnijcie. Sado, użycz płomyka...
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2009, 22:07:57 wysłana przez Sirius »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #273 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:13:57 »
Wampir wyjął miecz, złapał go pewniej,  wycelował i rzucił w kierunku sieci, do której przymocowany był Sirius. Kiedy ostrze rozcięło pajęczynę, elf zaczął spadać. Nif złapał go pewnie i postawił na ziemi. Potem podszedł do broni, która zdążyła upaść i schował ją do pochwy na plecach.
[Walka mieczem V]

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #274 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:15:53 »
Dziękuję wampirze- elf otrzepał ubranie- To co, idziemy ?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #275 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:16:42 »
Niestety nie potrafię pozyskiwać trucizny, więc za bardzo mi się nie spieszy lecieć tam pod jej łeb. Niech sobie tam leży i spokojnie gnije. A teraz chodźmy- rzekł elf po czym ruszył w kierunku do którego zmierzali. A no jeszcze nasze drugie elfie.- rzekł widząc Siriusa zaplątanego w sieci pająka. - Na twoim miejscu nie odklejałbym tego zbytnio od siebie. Pamiętaj te nici są nierozerwalne.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #276 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:28:57 »
Toteż nie chcę je rozrywać, tylko zdjąć w całości...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #277 dnia: 23 Wrzesień 2009, 22:46:27 »
- Patrzcie co ja znalazłem - rzekł Cetoe wychodząc z pośród kolumn stalagnatów. Był w ormie Wilkołaka, niósł ciężką skrzynię. Kufer był robiony na stare metody, co świadczy o tym, że leżał tutaj nawet kilkanaście lat. Wilkołak położył kufer przed wami...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #278 dnia: 24 Wrzesień 2009, 15:17:01 »
- Otwórzta, bierzta i wracajta... - powiedział Dracon, zarzucając miecz na ramię i zmierzając ku wyjściu.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #279 dnia: 24 Wrzesień 2009, 15:25:12 »
Wampir pochylił się nad skrzynią, wyciągając ręce przed siebie. Złapał mocno wieko starego kufra i szarpnął w górę, chcąc unieść pokrywę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #279 dnia: 24 Wrzesień 2009, 15:25:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything