Autor Wątek: Zdradzająca żona  (Przeczytany 3387 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:09:28 »
Amonef usiadł z upitymi obywatelami i udawał że jest ze znajomymi. Pijacy zagadnęli do wojownika:
-Zenek...(czknął) Co ty tu robisz? Miałeś dzisiaj nie przyjść przecie... Osobnik nie dokończył padł na stół i usnął. Kaparig nadstawiał ucha by usłyszeć panie. Po chwili rozglądania się dostrzegł...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:13:24 »
//Po jakiś 30 minutach panie lekko podchmielone wyszły z karczmy. Udały się do budynku, w którym zorganizowano zoo. Chodziły tak od klatki do klatki, a w ostatniej z nich znajdował się mężczyzna, odpowiedzialny za porządek. Jego koszula, rozpięta na piersi uwydatniała duży zarost. Sam mężczyzna miał około 35 lat. Kobiety zaczęły zagadywać do niego i żartować...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:13:24 »

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:18:02 »
Amonef udał iż zainteresowała go jedna klatka i zaczął przyglądać się dokładniej od strony, w której widział także kobiety. Zaczął myśleć o tym kiedy żona ostatecznie zdradzi męża. Miał przeczucie że już niedaleka droga do prawdy.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:26:29 »
//Kobiety pośmiały się, pożartowały. Mężczyzna znacznie zainteresowany ich wdziękami, klepną żonę magnata w tyłek. ta jak sprężyna odwróciła się i strzeliła mężczyznę prosto w twarz. Wszystkie panie odwróciły się i wyszły z zoo śmiejąc się radośnie...

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:29:26 »
Am dziarskim krokiem wyszedł z zoo udając znowu zmęczenie. Po wyjściu z budynku rozciągnął się i patrzył w którą stronę wyszły panie. Zaczął również zastanawiać się czy żona, aby na pewno zdradza.
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 09:32:54 wysłana przez Amonef »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:44:27 »
//Kobiety zatrzymały się przy wielkiej fontannie na deptaku. Posłuchały kilku utworów granych przez grajka na lutni, pośmiały się. Zatrzymałeś się nieopodal, usłyszałeś:

- No tzreba już wracać do domów. Ale za tydzień znowu wychodzimy!
- Tak, tak! Ale następnym razem pójdziemy do opery, albo na kurs szermierki!
- Ja bym konno pojeździła. Wstyd się przyznać, ale nie umiem...
- Ja też nie...
- No to kochane
- rzekła wesoło żona magnata - mamy już plany na trzy tygodnie do przodu! Bywajcie! - wszytkie pocałowały się w pokilki po czym rozeszły się, każda w inną stronę. Wszystko było by dobrze, gdyby nie ciemny ruch w zaułku, do którego zmierzała żona magnata.

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:47:30 »
-No to się kurwa zaczyna Powiedział w myślach Am i udając pijanego usiadł się przy zaułku. Udał że położył się i usnął koło innego towarzysza. Był maksymalnie skupiony na tym zaułku by usłyszeć ewentualne jęki. 

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:52:52 »
//Zauważyłeś czarną postać, która wyłoniła się zza rogu, a która teraz podążała za żoną magnata. W dłoni postaci, błysnął sztylet...

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Wrzesień 2009, 09:58:22 »
Amonef wstał wykonał 2 kroki po czym skoczył obalając postać. Szybko wziął sztylet z dłoni osobnika i przyłożył do gardła. Wytargał go w stronę światła pochodni. Na uwadze miał również zmieszaną żonę magnata do której rzekł:
-Pani, damie nie wypada chodzić po zaułkach. Tym bardziej gdy jest to kobieta tak piękna Zaczął flirtować, by sprawdzić czy żona jest wierna.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Wrzesień 2009, 10:04:09 »
- O Bogowie! Uratował mi pan życie! Straż! Straż! - zaczęła krzyczeć. Po chwili, trzech funkcjonariuszy przybyło i pjmało zamachowca - Wielkie dzięki nieznajomy! mas ztutaj 50 sztuk złota za pomoc! Uff..! Odprowadz mnie do domu, bo boje się teraz sama iść!

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Wrzesień 2009, 10:07:44 »
-Oczywiście pani, służę pomocą Amonef rzekł z dworską grzecznością. Czekał czy aby panna będzie chciała wziąć go pod rękę czy iść osobno. Zapamiętał twarz zamachowca.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Wrzesień 2009, 10:25:29 »
//Panna szła spięta, co chwilę oglądając się na boki w zaułki. Była wsystraszona. Po kilku minutach znaleźliście się przy jej domie. Pożegnała się z tobą, ucałowała w polik i zniknła w drzwiach domu...

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Wrzesień 2009, 10:31:18 »
Kaparig odchodząc pomyślał lepiej przekoczuję godzinkę w tym miejscu dla pewności Am schował się w miejscu w którym zaczął śledzić damy. Po tym czasie dostrzegł, iż...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:02:17 »
//... nic się nie dzieje.

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:02:53 »
No to wygląda, że się chłop pomylił pomyślał Amonef i poszedł do karczmy. Po chwil  dostrzegł zleceniodawce. Usiadł wygodnie i zdał raport:
-Proszę pana, mylił się pan. Pańska żona nie zdradziła. Ale opowiem cały przebieg za pozwoleniem. Pańska żona wraz z przyjaciółkami wyszła wieczorem wpierw do nielegalnego kasyna. Tam popieściły genitalia jednego barmana po czym ruszyły w kierunku karczmy. Następnie panie zmierzały do zoo. Tu zaczął flirtować z nimi opiekun. Po klepnięciu w tyłek pańską żonę bardzo rozbolał go policzek. Panie wyszły i zaczęły żegnać się. Każda zmierzała w innym kierunku. Bardzo dziwne wydało się mi zachowanie pańskiej żony, ponieważ ta ruszyła w kierunku ciemnego zaułka w którym coś się ruszało. Po chwili zauważyłem sztylet, i już podejrzewałem co się kroi, zamachowca obaliłem i obezwładniłem pańska małżonka wezwała straż. Poprosiła, abym odeskortował ją do domu. Po odprowadzeniu dla pewności byłem godzinę przed pańskim domostwem i nie zauważyłem nic podejrzanego. Panie w każdym tym miejscu były rozpoznawalne, więc co tydzień chodzą raczej do tych miejsc. Kaparig mówił poważnym, spokojnym głosem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:35:20 »
- A więc jednak coś kroiło. Moja żona głaska jakiegoś faceta po jajach?! Jej szczęście, że się nie póściła, ale i tak dostanie karę! Dobrze się spisałeś. Trzymaj tutaj 300 sztuk złota! I żegnaj - to rzekłszy wstał i wyszedł, zostawiając na blacie stołu mieczek z pieniędzmi.

Zadanie Zakończone!

Amonef - 395 sztuk złota.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Wrzesień 2009, 12:32:35 »
A oto talenty na jakie zasłużyłeś:

Amonef: 2 brązowe

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zdradzająca żona
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Wrzesień 2009, 12:32:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top