Autor Wątek: Jak otworzyć krate i pare innych pytań  (Przeczytany 8072 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cookie Monster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« dnia: 07 Lipiec 2009, 11:35:43 »
1. Idąc od piramid do czarnego trola dochodzimy do jeziorka - teraz mamy do wyboru w lewo lub w prawo. Jeśli pójdziemy w lewo natkniemy sie na kilka ścierwojadów i topielców. Za nimi jest jaskinia ze szczurami oraz kilkoma goblinami, które są w lewej odnodze jaskini. Wejścia do prawej broni krata. Czy ktoś wie, gdzie znajde przełączniki, cokolwiek co ją otworzy? Realizuje plan maksymalnego rozwoju maga i w każdym rozdziale wybijam prawie wszystko. Narazie jestem w I i została mi tylko ta krata, krypta onara i aktualnie wybijam potwory w lesie na północy. Swoją drogą znacie jakiś fajny sposób na szkielety pojawiające się po otwarciu skrzynki (krypta onara)? Bo nie moge ich pokonać w żaden sposób  :angry:

2. (rozwiązany) Wychodząc z miasta przez wschodnią bramę i skręcając w prawo (w strone farmy akila) przechodzimy kawałek ścieżką. Na lewo jest ukryta jaskinia z orkiem i wilkiem. Za nim jest teleport, który przenosi nas w okolice tawerny "Martwa Harpia". Kiedy już sie przeniesiemy to za nami są drzwi. "Bez właściwego klucza nigdy tego nie otworze...". To mój drugi problem. Według mapy za nimi jest magiczna tabliczka (chyba many). Jak je otworzyć?

Narazie to tyle, ale pewnie jeszcze coś tu dorzuce  ;)

EDIT: dzięki Devristus  ;D. OK to problem numer 2 rozwiązany.
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec 2009, 11:42:29 wysłana przez Cookie Monster »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2009, 11:39:25 »

2. Wychodząc z miasta przez wschodnią bramę i skręcając w prawo (w strone farmy akila) przechodzimy kawałek ścieżką. Na lewo jest ukryta jaskinia z orkiem i wilkiem. Za nim jest teleport, który przenosi nas w okolice tawerny "Martwa Harpia". Kiedy już sie przeniesiemy to za nami są drzwi. "Bez właściwego klucza nigdy tego nie otworze...". To mój drugi problem. Według mapy za nimi jest magiczna tabliczka (chyba many). Jak je otworzyć?

Narazie to tyle, ale pewnie jeszcze coś tu dorzuce  ;)

Klucz dostajesz od Orlana- szefa "Martwej Harpi". Po prostu musisz z nim zagadać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2009, 11:39:25 »

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec 2009, 22:26:35 »
Też się nad tą kratą zastanawiałem kiedyś już dokładnie nie pamiętam czy coś tam jest ale najłatwiej będzie sprawdzić kodami wpisz jeden na nieśmiertelność potem podejdź do kraty i naciśnij k-przeniesie cię 3 metry do przodu w tedy możesz sprawdzić czy coś tam jest. Jeśli nic tam nie ma to znaczy że ta krata jest tylko do picu jeśli jest tam coś w co wątpię to można to jakoś otworzyć.

Nawiązując do twojego wątku to jest jedna skrzynia której nie mogę otworzyć potrzeba do niej klucza ale nie wiem gdzie go znaleźć. Otóż gdy idziemy z Khorinis do Martwej Harpi po drodze spotykamy dwa Kretoszczóry skręcając w prawo jest grota a w niej dwie skrzynie jedną otwiera się wytrychem a do drugiej potrzeba klucza tylko gdzie znajdę ten klucz?

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2009, 13:19:59 »
drugą skrzynię można otworzyć tylko jak jest się kapłanem. Sa tam 2 kamienie do utworzenia runy.

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2011, 10:45:27 »
drugą skrzynię można otworzyć tylko jak jest się kapłanem. Sa tam 2 kamienie do utworzenia runy.
No tak, ale klucz dostaje się od Pyrokara? (Ten klucz do wykonania próby?)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak otworzyć krate i pare innych pytań
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Czerwiec 2011, 10:45:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything