Autor Wątek: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #  (Przeczytany 6673 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XardasLII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mod - Developer
# Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« dnia: 06 Lipiec 2009, 17:49:37 »
Jest to modyfikacja tworzona przez polską grupę "New Gothic Team".
Jak na tą chwilę brakuje jeszcze fabuły, twórcy skupiają się teraz na innowacjach.

G2009 a właściwie Gothic 2 : Noc Kruka to mod który ma za zadanie uatrakcyjnić naszą rozrywkę w świecie Gothic'a 2 : Noc Kruka poprzez różne dodatki jak tarcze, duale i wierzchowce. Jednak jest to tylko przygotowanie teamu tworzącego modyfikację czyli New Gothic Team (www.newgothicteam.pun.pl) pod przewodnictwem Vayurax'a do stworzenia większej modyfikacji, która ma wyjść między 2011 a 2012 rokiem.
Jesteś Bezimiennym, wylądowałeś pod barierą, twoim zadaniem jest wydostać się stamtąd czyli trzeba przejść fabułę z Gothic'a 1, po wydostaniu się zza bariery jesteś w wieży Xardasa, gdzie wprowadza Cię On do dalszej części fabuły czyli tej z G2 : NK. Po pokonaniu smoka ożywieńca płyniesz na Myrthanę, gdzie musisz wykonać fabułę z trzeciej części sagi, po jej przejściu jednak gra się nie kończy gdyż możesz nadal zwiedzać świat moda.
Oprócz głównej fabuły możesz wykonywać wątki poboczne na róźnych wyspach które długośćią można porównać do fabuły Jarkendaru.


A oto one:
Cytuj
- Tarcze;
- Walka dwoma ostrzami(zupełnie nowa animacja);
- Hełmy;
- Sterty nowych itemów(zbroje, miecze itp.);
- Prawdopodobnie zmieniona muzyczka tytułowa;
- Odświeżone tekstury;
- Wierzchowce(Szybki transport);
- Fryzjer i tatuażysta;
- Mase nowych NPC;
- Wątek fabularny wpleciony w fabułę Gothic;
- Zmieniony Interface
- Czas gry porównywalny z dodatkiem Noc Kruka;
- I wiele wiele więcej...

Nie konsultowałem się z szefem teamu, ale mod może ukażę się jeszcze w tym roku.
Skład grupy:

*Vayurax - Założyciel teamu, 2D, 3D, Screnariusz, Skrypty, Programowanie
*Xardas52 - Level designer, 2D, Skrypty
*Hagen960 - Scenariusz, Beta-testy
*GGG - Beta testy, Level-Design
*timex550 - Level design, 3D
*Remix - Programowanie
*Kamilas86 - Filmy
*Ciacho - 3D
*Jablko - 2D


A oto porcja screenów:



Oczywiście rekrutacja do teamu jest otwarta piszcie na GG 8211480  <_<



« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2009, 17:54:53 wysłana przez XardasLII »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec 2009, 18:11:37 »
Cytuj
G2009 a właściwie Gothic 2 : Noc Kruka to mod który ma za zadanie uatrakcyjnić naszą rozrywkę w świecie Gothic'a 2 : Noc Kruka poprzez różne dodatki jak tarcze, duale i wierzchowce. Jednak jest to tylko przygotowanie teamu tworzącego modyfikację czyli New Gothic Team (www.newgothicteam.pun.pl) pod przewodnictwem Vayurax'a do stworzenia większej modyfikacji, która ma wyjść między 2011 a 2012 rokiem.
Jesteś Bezimiennym, wylądowałeś pod barierą, twoim zadaniem jest wydostać się stamtąd czyli trzeba przejść fabułę z Gothic'a 1, po wydostaniu się zza bariery jesteś w wieży Xardasa, gdzie wprowadza Cię On do dalszej części fabuły czyli tej z G2 : NK. Po pokonaniu smoka ożywieńca płyniesz na Myrthanę, gdzie musisz wykonać fabułę z trzeciej części sagi, po jej przejściu jednak gra się nie kończy gdyż możesz nadal zwiedzać świat moda.
Oprócz głównej fabuły możesz wykonywać wątki poboczne na róźnych wyspach które długośćią można porównać do fabuły Jarkendaru.
Buahahaha, niech mnie ci ludzie nie załamują... Czy oni wiedzą, co to modding i praca nad jakąkolwiek modyfikacją? ^^ Teraz mamy rok 2009, premiera tego moda ma być między 2011 a 2012, czyli w ciągu 2-3 lat mają przekonwertować do NK całego Gothica 1, Gothica 2 i NK oraz G3. Już samo przepisanie i przygotowanie questów i skryptów do tego zajmie im te trzy lata, a oni jeszcze planują dodatkowe lokacje i questy? O_o I w dodatku dwóch skrypterów ma się tym zająć? :D
Cytuj
- Czas gry porównywalny z dodatkiem Noc Kruka;
Już samo to zajęłoby by 3 lata...
Cytuj
Nie konsultowałem się z szefem teamu, ale mod może ukażę się jeszcze w tym roku.
...
Cytuj
Jak na tą chwilę brakuje jeszcze fabuły
W dodatku nie ma nawet ogólnego konceptu fabuły? O matko polko, to nawet szkoda mojej fatygi, żeby się na stronę logować, aby newsa o tym napisać. xD
God bless the America...
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2009, 18:15:22 wysłana przez PanAdolf »

Forum Tawerny Gothic

Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipiec 2009, 18:11:37 »

Offline XardasLII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mod - Developer
Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipiec 2009, 18:39:04 »
Buahahaha, niech mnie ci ludzie nie załamują... Czy oni wiedzą, co to modding i praca nad jakąkolwiek modyfikacją? ^^ Teraz mamy rok 2009, premiera tego moda ma być między 2011 a 2012, czyli w ciągu 2-3 lat mają przekonwertować do NK całego Gothica 1, Gothica 2 i NK oraz G3. Już samo przepisanie i przygotowanie questów i skryptów do tego zajmie im te trzy lata, a oni jeszcze planują dodatkowe lokacje i questy? O_o I w dodatku dwóch skrypterów ma się tym zająć? :DJuż samo to zajęłoby by 3 lata......W dodatku nie ma nawet ogólnego konceptu fabuły? O matko polko, to nawet szkoda mojej fatygi, żeby się na stronę logować, aby newsa o tym napisać. xD
God bless the America...


OMg...
Cytuj
ednak jest to tylko przygotowanie teamu tworzącego modyfikację czyli New Gothic Team (www.newgothicteam.pun.pl) pod przewodnictwem Vayurax'a do stworzenia większej modyfikacji, która ma wyjść między 2011 a 2012 rokiem.

Na początek, pomyśl racjonalnie że to żart. Z tym g3 i g1 a nastepnie: 1.Wyśil komórki mózgowe 2.Spójż no na ten cytat.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipiec 2009, 19:25:54 »
Aaa, takie buty. To źle przeczytałem wtedy.

Cytuj
- Tarcze;
- Walka dwoma ostrzami(zupełnie nowa animacja);
- Hełmy;
- Sterty nowych itemów(zbroje, miecze itp.);
- Prawdopodobnie zmieniona muzyczka tytułowa;
- Odświeżone tekstury;
- Wierzchowce(Szybki transport);
- Fryzjer i tatuażysta;
- Mase nowych NPC;
- Wątek fabularny wpleciony w fabułę Gothic;
- Zmieniony Interface
- Czas gry porównywalny z dodatkiem Noc Kruka;
- I wiele wiele więcej...
W tym roku ma to wyjść? A ile jest już zrobione?
Cytuj
Na początek, pomyśl racjonalnie że to żart.
Uwierz mi, że na themodders.org wiele osób całkowicie na powaznie takie rzeczy pisze, więc nie wiem jak to potraktować.

Offline XardasLII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mod - Developer
Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipiec 2009, 19:31:32 »
A skąd mam widzieć kiedy będzie? Może beta albo prolog będzie w tym roku

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec 2009, 20:01:41 »
A skąd mam widzieć kiedy będzie? Może beta albo prolog będzie w tym roku
I bądź tu miły i napisz im newsa, to potem padalce niewdzięczne nienawiścią pałają...
Cytuj
Może beta albo prolog będzie w tym roku
Ale coś mało słychać o tym modzie w branży, jak tylko lamom na GSie się zareklamowali to chujnia...

Forum Tawerny Gothic

Odp: # Gothic 2 : Noc Kruka 2009 Edition #
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec 2009, 20:01:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything