Autor Wątek: Gdzie jest guru? <zadanie>  (Przeczytany 16440 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Gdzie jest guru? <zadanie>
« dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:09:08 »
Szukałem takiego tematu na forum i nie znalazłem więc zakładam nowy.
Chodzi tu oto że na jednej z wysepek na południe od Varantu (chodzi tu o jedną z kilku malutkich wysepek na południu do których można dopłynąć w wpław) znalazłem książkę zatytułowaną "Dziedzictwo Dziadunia1" Gdy zabrałem tę księgę pojawiło mi się zadanie "Gdzie jest Guru?". Była ona w "uszkodzonym kufrze", w ty kufrze był także klucz ("klucz guru 1"). Okazało się że jest to tak jakby inna wersja "Chromanina" z G1. Druga część tej "serii" była w jaskini z dwoma czy trzema ogrami na drodze z Bragi do Ben Erai. Gdy zabrałem drugą część tej księgi i "klucz guru2" (znajdowało się to w "zreperowanej skrzyni") pojawiły się trzy pomarańczowe gobliny o dziwnych nazwach jeden miał 1tyś. złota, drugi (tu uwaga) "ÂŁzy Adanosa" (leczą 100% życia, many i wytrzymałości) oraz Pigułki Szczęścia.
Tu moje pytanie czy ktoś już na to wpadł i czy wie gdzie są kolejne części tego swoistego "Chromanina"?
Tutaj screny jeśli ktoś nie wierzy
http://w798.wrzuta.pl/obraz/0fEyD0fIZV6/pigulki_szczescia
http://w798.wrzuta.pl/obraz/8ED90RFfBTW/dz1
http://w798.wrzuta.pl/obraz/09iSVrujafC/dz2
http://w798.wrzuta.pl/obraz/3GhhVwwhZRm/klucz1
http://w798.wrzuta.pl/obraz/9iZOG8TkS3S/klucz2
http://w798.wrzuta.pl/obraz/1pnJznnSv20/zy_adanosa

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:23:48 »
Grasz na patchu 1.70, tak?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:23:48 »

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:25:37 »
Tak z dlaczego pytasz??

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Czerwiec 2009, 18:26:01 »
Tak, w tej skrzyni znajduje się klucz do kolejnej, i tak dalej, z każdej wychodzą potworki. Jest też chyba Gniew Beliara, Rapier kogoś tam itp. Kolejne skrzynie są w okolicy Silden, w ruinach niedaleko przejścia do Nordmaru, niedaleko grobowca Akashy i jeszcze gdzieś, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć gdzie :?/

Offline johny.caravagio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec 2009, 22:29:54 »
No to Sirius trochę namotałeś  ;D

oprócz wcześniej wymienionych skrzyń są jeszcze tylko 2: w ruinach niedaleko przejścia do Nordmaru ( najłatwiej trafić idąc z Nordmaru przez obóz orków płoszących zwierzynę ); druga faktycznie w kotlinie blisko grobowca, ale nie Akaschy tylko Baldara, nad jaskinią z cieniostworem, który miał kamień przodków

każdy z przeciwników, który pojawia sie po otwarciu skrzyni ma coś ciekawego, od złota zaczynając na miksturach czy broni kończąc
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2009, 16:56:26 wysłana przez johny.caravagio »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lipiec 2009, 23:11:17 »
Nordmar, w kotlince niedaleko grobowca Akashy :D

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2009, 19:57:50 »
To tajemnicze zadanie (kojażące sie z błędem "where is guru?", może i słusznie) pojawia się w Gothic 3 po przeczytaniu książki "Tajemnice Druida" (czy coś) schowanej w "Sfatykowanej skrzyni" (czy jakoś tak). Skrzynie znajdziemy na małej wysepce z ogrami u wybrzeży Al-Shedim (zaznaczona jest czerwoną kropką). W skrzyni znajdziemy także tajemniczy klucz i oczywiście nie mamy pojęcia do czego służy.  :( W tym wszystkim jedyną pocieszającą rzeczą jest "Władca niczego" (czyli mały czerwony goblin, materializującuy się za wami po zamknięciu skrzyni) z 500 sz. złota w kieszeni. :angry:

P.S. Gram w Gothic 3 z patchem 1.72.  B) Pomocy!

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipiec 2009, 18:32:30 »
Podsumowując:

1. Pierwsza skrzynia znajduje się w Varancie na wysepce (tej ostatniej) na południowy zachód od Bakareshu. W skrzyni znajdziemy pierwszą księgę i klucz, który posłuży do otwarcia drugiej skrzyni. Po ich zabraniu pojawi się goblin - Przywódca Niczego, przy którym znajdziemy 500 szt. złota.

2. Druga skrzynia znajduje się w jaskini (trudno ją trochę zauważyć), która jest umiejscowiona w ścianie skalnej na drodze pomiędzy Bragą, a Ben Erai. W skrzyni znajdziemy drugą księgę i następny klucz do otwarcia trzeciej skrzyni. Po ich zabraniu pojawi się grupa goblinów, takich samych, jak ten z wysepki. Znajdziemy przy nich 1000 szt. złota, roślinkę o nazwie ÂŁzy Adanosa (przywracają całkowicie utraconą wytrzymałość, energię życiową i manę), pigułki szczęścia (zwiększają wytrzymałość, energię życiową i manę na stałe o 1, a także je przywracają o 1%).

3. Trzecia skrzynia znajduje się w ruinach na północny wschód od Silden (dostaniemy się tam idąc przełęczą tą najbardziej wysuniętą na północny zachód od Silden). W skrzyni znajdziemy kolejną księgę i klucz. Po ich zabraniu pojawi się grupa przeciwników podobnych do schratów. Przy nich z kolei znajdziemy Amulet Siły ÂŻyciowej (premia +50 do energii życiowej), broń Rapier Fingera (Obrażenia od ostrza - 95, Wymagane - Lepsza walka mieczem i Zdolności łowieckie - 180), roślinkę o nazwie Ukojenie Innosa (to samo, co w przypadku ÂŁez Adanosa), Kuszę Penetracji (Siła - 180, Wymagane - Ciężka kusza, Obrażenia od pocisków - 155), oraz 2000 szt. złota.

4. Ostatnia skrzynia, czyli już czwarta, znajduje się w Nordmarze, a konkretniej w kotlince po prawej stronie jaskini w pobliżu grobowca Baldara. W skrzyni znajdziemy ostatnią księgę, po zabraniu której pojawi się spora grupa przeciwników (tych samych, co w ruinach). Po pokonaniu ich, znajdziemy przy nich zwój Armię Strachu (po użyciu go pojawia się grupa zająców :unsure:. Nie wiem w jakim celu), notatkę (zbędna), Wino (przywraca manę o 1), Ciastko (przywraca o 1 energię życiową), roślinkę o nazwie Gniew Beliara (efekt taki sam, jak w przypadku Ukojenia Innosa i ÂŁez Adanosa), Topór Zamieci (Siła - 230, Wymagane - Duży oręż III, Obrażenia od ostrza - 110), miksturkę Boski błysk (zwiększa na stałe o 10 energię życiową, wytrzymałość i manę), ÂŁuk Mistrza (Zdolności łowieckie - 215, Wymagane - Mistrz łucznictwa, Obrażania od pocisków - 100), 5000 szt. złota oraz teleport, który przeniesie nas w okolice wodospadów na północ od Silden. Tam natkniemy się na tego Guru, o którym wspominano w tej księdze. Napotkanego Guru należy zlikwidować, dzięki czemu wykonamy zadanie (oczywiście, doświadczenia żadnego nie dostaniemy). A to mięso Robabol, który uzyskamy od chrząszczy przy tym Guru, to chyba na pamiątkę możemy sobie wziąć.

I tak oto kończy się historyjka o Guru. Fajne? No, jasne. ÂŻądam repa za to.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Gdzie jest guru? <zadanie>
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipiec 2009, 19:41:38 »
Jeśli ci aż tak bardzo zależy :P

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie jest guru?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Sierpień 2010, 16:27:32 »
Witam!
Dostałem zadanie, którego nigdy wcześniej nie miałem i nie wiem o co za bardzo w nim chodzi :)
Otóż, na jeden z wysp Varantu, a dokładnie tej najbardziej wysuniętej na południe była sobie skrzynia. W skrzynie tej była księga o nazwie "Dziedzictwo dziadunia I". Po odczytaniu księgi dostałem zadanie "gdzie jest guru?". W szczegółach zadania nic. Nie wiem w ogóle o co chodzi, co mam zrobić? Zapewne domyślam się, że trzeba znaleźć następne księgi ale ile ich jest i gdzie one są? Z góry dziękuje za odp... :)

Offline Czosnek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Przywal Niemcowi ! www.erepublik.com !
Odp: Gdzie jest guru?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Sierpień 2010, 19:25:31 »
Wpisz : gdzie jest guru w wyszukiwarce Youtube'a, powinien wyskoczyc filmik złożony z czterych części. Wszystko jest tam ładnie pokazane.  Naprawde świetna sprawa z tym zadaniem ^^

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie jest guru?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Sierpień 2010, 19:25:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything