Autor Wątek: kucie broni  (Przeczytany 8703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zdzisiu197Autor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • zdzisiu197 nie ma żadnego wpływu.

kucie broni
« dnia: 11 Czerwiec 2009, 19:01:03 »
O co chodzi z tym kuciem broni? chciałem wykuć broń z magicznej rudy miałem wszystkie składniki ale pisało że mam za mało umiejętności czy jakoś tak, a jak chciałem wykuć własny dwuręczny miecz to nie pokazywało się nic żadnego napisu. Aha i jeszcze jedno: jak wykuwać uriziele?

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
Odp: kucie broni
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2009, 21:58:05 »
Kucia trzeba się nauczyć. Najlepiej robić to u kowala w NO (mieszka sobie i pracuje po drugiej stronie jeziora patrząc od karczmy). On da ci młotek i za odpowiednie "datki" nauczy cię kucia różnorakich broni. Nie wiem co masz na myśli pisząc "jak wykuć uriziele". Uriziel pozostał niezmiennie jeden i nie da rady wykuć takiego miecza.

Lord_Mud

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwiec 2009, 06:59:14 »
Uriziela da się przekuć za odpowiednią sumę u argorna w NO

Offline zdzisiu197Autor wątku

• Kret
  • *
  • zdzisiu197 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwiec 2009, 08:02:39 »
nauczyłem się wykuwać bronie (stopień mistrzowski) i je ostrzyć, a w poradniku było napisane:"Dzięki opanowaniu kowalstwa w stopniu Mistrzowskim będziemy mogli także przekuć urizile w miecz 1h (najpotężniejsze ostrze 1h zadaje aż 180 obrażeń!!) - potrzebujemy do tego jedynie 25000 bryłek rudy"

Offline Tensho

• Kopacz
  • **
  • Tensho nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2009, 14:14:02 »
Ja mam inny problem z kuciem broni w MT. Mam wszystkie składniki i chce wykuć np. długi miecz (mam stopień kowalstwa adept nauczył mnie Sand) gdy wybieram opcje wykucia przykładowego miecza pisze "Nie posiadasz wszystkich komponentów". Co z tym zrobić?

Offline Werewolf16

• Myśliwy
  • Werewolf16 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpień 2009, 09:26:17 »
Co dziwne w kowalstwie w MT nie tylko jest potrzebna siła, ale i zręczność. Chcesz wykuć miecz a nie możesz? Upewnij sie dobrze, czy masz wszystko i podnieś zręczność ;)

Offline Tensho

• Kopacz
  • **
  • Tensho nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2009, 14:32:33 »
To jakie trzeba mieć statystyki żeby wykuć chociaż ten długi miecz? Ja mam 30 zr. i 52 siły (z bonusami  i różnymi pierścionkami).

Offline przemo0212

• Kret
  • *
  • przemo0212 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Sierpień 2009, 19:51:19 »
A jaką najlepszą broń można wykuć. Opłaca się nauczyć kowalstwa?
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 19:54:07 wysłana przez przemo0212 »

Offline Werewolf16

• Myśliwy
  • Werewolf16 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #8 dnia: 09 Sierpień 2009, 23:13:28 »
Przemo: Tak opłaca się. Kupujesz kilka stali za 200 sztuk złota, robisz odpowiednie komponenty w kuźni, kujesz miecz za 1000 rudy i sprzedajesz

Multi: podnieś troche zreczność, tak o 25 pkt. Nie powinieneś miec problemow, bo mroczne tajemnice ułatwiają rozgrywkę ;)

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2011, 18:20:32 »
Mam problem z wykuwaniem broni. Mam stal, wyuczonego adepta. Siły i zręcznosci odpowiednio (zwiększyłem kodem bo nie wiedziałem czy było ich za mało). Mam trzy młotki... Ale nadal wywala mi napis że mam za mało komponentów. Czy czegoś tam. Z czego zrobić tą rękojeść? Może tu o nią chodzi?

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Maj 2011, 20:09:46 »
Każda broń wymaga określonej ilości stalowych prętów i rozgrzanych stalowych prętów, niektóra potrzebuje też magicznej rudy.

Weź spróbuj iść do tego kowala w NO, on mnie uczył i kuć potrafił bezio.

Offline Sandro de Vega

• Kret
  • *
  • Sandro de Vega nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #11 dnia: 04 Lipiec 2017, 00:32:48 »
Również mam problem z "brakiem komponentów". Mam w cholerę prętów, rozgrzanych prętów, ostrz i rozgrzanych ostrz. Siły i zręczności również, a nie mogę wykuć jednoręcznego topora.

Offline gewaha

• Kret
  • *
  • Reputacja: 2
  • gewaha nie ma żadnego wpływu.

• ogranicza wchłanianie tłuszczów
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Lipiec 2017, 14:35:01 »
To próbuj aż wykujesz :P Są nawet tuty na YT jak przeprowadzać całą kampanię.
znajdę Cię

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.