Autor Wątek: Korea Północna  (Przeczytany 21929 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oktawian August

  • Gość
Korea Północna
« dnia: 09 Czerwiec 2009, 12:22:22 »
Każdy z was ogląda wiadomości i każdy wie co Kim Dzong II przywódca Korei Północnej wyprawia.Testuje swoje bronie jądrowe,rakiety.Co myślicie na ten temat??.

Moim zdaniem Korea Północna usiłuje przestraszyć świat ze może wypowiedzieć wojnę.Jak było porównanie wojsk Korei Północnej do Południowej to Północna ma większa armie i lepiej uzbrojoną.Rosja zaczyna się zbroić bo obawia się że Korea Północna wypowie wojnę.Nikt nie wie czy tak naprawdę Kim Dzong II jeszcze żyje czy też nie.Może mieć sobowtóra bo władza utrzymuję w tajemnicy.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 11:22:15 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Korea
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:01:08 »
Cytuj
Moim zdaniem Korea Północna usiłuje przestraszyć świat ze może wypowiedzieć wojnę
Zimna wojna XXi wieku, Korea Północna chce przekonać się, na ile mogą sobie pozwolić.
Cytuj
Jak było porównanie wojsk Korei Północnej do Południowej to Północna ma większa armie i lepiej uzbrojoną.
Zgadza się, jednak w Korei Południowej nadal stacjonują żołnierze amerykańscy i gdyby zaistniała potrzeba, myślę że wojska sojuszu północnoatlantyckiego zainterweniowałyby na półwyspie koreańskim. Mimo to, armia północnej Korei jest tak potężna, że próba zwyciężenia jej jest ogromnym wyzwaniem.
Cytuj
Rosja zaczyna się zbroić bo obawia się że Korea Północna wypowie wojnę
Ech, każdy pretekst jest dobry. Z kolei wątpię, że w razie konfliktu Korea Północna wypowie wojnę Rosji, jeśli już to Rosjanie będzie się przypatrywali przebiegowi zdarzeń w Korei nie włączając się do konfliktu.
Cytuj
Nikt nie wie czy tak naprawdę Kim Dzong II jeszcze żyje czy też nie.
A wiesz, czy Fidel Castro żyje? To jest ta sama sytuacja. ;]
Cytuj
Może mieć sobowtóra bo władza utrzymuję w tajemnicy
Niezbadane są wyroki rządzących...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Korea
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:01:08 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Korea
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:19:08 »
Zgadza się, jednak w Korei Południowej nadal stacjonują żołnierze amerykańscy i gdyby zaistniała potrzeba, myślę że wojska sojuszu północnoatlantyckiego zainterweniowałyby na półwyspie koreańskim. Mimo to, armia północnej Korei jest tak potężna, że próba zwyciężenia jej jest ogromnym wyzwaniem.

Jakby wybuchła wojna to na pewno wojska sojuszu północnoatlantyckiego by pomogły.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2009, 15:59:48 »
Cytuj
Moim zdaniem Korea Północna usiłuje przestraszyć świat ze może wypowiedzieć wojnę.
USA przez ostatnie 10 lat wywołała 3 wojny - czemu akurat macie pretensje do Korei?

Cytuj
ak było porównanie wojsk Korei Północnej do Południowej to Północna ma większa armie i lepiej uzbrojoną
Bo - to niesamowite - bycie w strefie zagrożenia molochem amerykańskim, (która jakby miała w Korei Płn. interesy, to Koreę by rozjebała w dwa dni góra) wymaga bardzo znacznego się dozbrojenia.

Cytuj
Nikt nie wie czy tak naprawdę Kim Dzong II jeszcze żyje czy też nie.Może mieć sobowtóra bo władza utrzymuję w tajemnicy.
A Tusk żyje? Może ma sobowtóra? A tajemnica jest lepsza akurat, zwłaszcza weźmy przykład Fidela - na którego CIA uskuteczniała niezliczoną ilość zamachów.

Cytuj
Mimo to, armia północnej Korei jest tak potężna, że próba zwyciężenia jej jest ogromnym wyzwaniem.
Oj nie znajesz ty US Army.

Zresztą jedna rzecz - czy ktoś z was był w Korei Północnej?


Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2009, 16:11:44 »
USA przez ostatnie 10 lat wywołała 3 wojny - czemu akurat macie pretensje do Korei?
A czy ktoś z nas ma pretensje jakieś do Korei Północnej bo jak wyraźnie pisałem chciałem się dowiedzieć co o niej myślicie.A to że USA wywołały 3 wojny to zasługa Buscha ,który był podjudzany przez ÂŻydów do wypowiedzenia wojny.I dobrze że prezydentem USA jest Barack Obama bo kieruje politykę pokojową ,wycofuje swoje wojska z Iraku i nie jest podjudzany przez ÂŻydów.

Oj nie znajesz ty US Army.
Ale byłem w USA i będę się tam wybierał z powrotem do rodziny.Więc wiem więcej od ciebie jeżeli chodzi o USA.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 16:14:54 wysłana przez Pabloo »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2009, 16:21:53 »
Cytuj
Ale byłem w USA i będę się tam wybierał z powrotem do rodziny.Więc wiem więcej od ciebie jeżeli chodzi o USA.

Szkoda, że nawet sami amerykanie niewiele wiedzą o swoim kraju ^^

Cytuj
A czy ktoś z nas ma pretensje jakieś do Korei Północnej bo jak wyraźnie pisałem chciałem się dowiedzieć co o niej myślicie.

Ale demonizujesz Koreę.

Cytuj
A to że USA wywołały 3 wojny to zasługa Buscha ,który był podjudzany przez ÂŻydów do wypowiedzenia wojny.
Jeśli ÂŻydami nazywać szefów korporacji - to tak, racja.

Cytuj
I dobrze że prezydentem USA jest Barack Obama bo kieruje politykę pokojową ,wycofuje swoje wojska z Iraku i nie jest podjudzany przez ÂŻydów.
Wojska miały być wyprowadzone w ciągu 3 miesięcy, potem zwiększono termin do miesięcy 18, a teraz termin wynosi miesięcy 25. Miło? Zresztą "wycofujemy" z Iraku, a zaczynamy nagonkę na Irak (coraz to więcej newsów) i przerzucamy do Afganistanu (ostatnie natężanie walk, które z TV zaobserwowaliśmy). Kochamy Barracka!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec 2009, 16:22:13 »
Ale byłem w USA i będę się tam wybierał z powrotem do rodziny zobaczyć wujka,ciotkę,kuzynkę,kuzyna itd więc wiem więcej od ciebie jeżeli chodzi o USA.

Tak to że byłeś w Ameryce u cioci i wujka to jest najważniejsze i jesteś już >aster of... i wiesz o Ameryce wszystko. To takie głupie gadanie jakbym mówił że wiem wszystko o np Wenecji bo byłem tam raz na wycieczce:/

A co do Korei. Myślę, że prędzej czy później wybuchnie tam wojna. Nie sądzę jednak iż Korea posiada broń jądrową bo z tego co czytałem ostatnio w kilku źródłach Korea nie posiada jakiegoś wielkiego zaplecza laboratoryjnego w którym mogłaby uzdatniać pierwiastki używane do tych celów. A co do tych prób jądrowych o których informują nas ostatnio media to takie same efekty można uzyskać np poprzez wybuch odpowiedniej ilości trotylu. To samo tyczy się rakiet które mogły by przenosić ładunki jądrowe. Z informacji, które wyszukałem jasno wynika iż Korea ich nie posiada.

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2009, 17:37:31 »
Szkoda, że nawet sami amerykanie niewiele wiedzą o swoim kraju ^^
Ale mam Przyjaciół mieszkających w USA wiedzą dużo o USA i się od nich dowiedziałem no i od rodziny też.

Tak to że byłeś w Ameryce u cioci i wujka to jest najważniejsze i jesteś już >aster of... i wiesz o Ameryce wszystko. To takie głupie gadanie jakbym mówił że wiem wszystko o np Wenecji bo byłem tam raz na wycieczce:/
Czy ja napisałem że wiem o USA wszystko nie wiec czemu zmyślasz ,a to że wiem co się dzieje w USA to dowiedziałem się od Rodziny i od Przyjaciół.

Nie sądzę jednak iż Korea posiada broń jądrową bo z tego co czytałem ostatnio w kilku źródłach Korea nie posiada jakiegoś wielkiego zaplecza laboratoryjnego w którym mogłaby uzdatniać pierwiastki używane do tych celów.
To widać nie oglądasz Wiadomości.Korea Północna testują bronie i można powiedzieć że zbroi się na wojnę.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 17:39:52 wysłana przez Pabloo »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lipiec 2009, 17:45:22 »
Ale napisałeś że wiesz o Ameryce więcej od Kozłowa. Czyli wychodzi na to że jak ktoś gdzieś był to już wie na ten temat wszystko a już na pewno więcej od innych. To że byłeś gdzieś nie oznacza że jesteś już znawcą.

Cytuj
To widać nie oglądasz Wiadomości.Korea Północna testują bronie i można powiedzieć że zbroi się na wojnę.

Czy ja zaprzeczam temu iż Korea się zbroi? Ja tylko poddaje wątpliwości posiadanie przez nią broni jądrowej i rakiet, które mogłyby przenosić tą broń.

A na przyszłość radzę czytać uważnie i ze zrozumieniem a jakl nie wystarczy raz to powtórzyć żeby później nie pisać głupot:/

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec 2009, 17:55:33 »
Ale napisałeś że wiesz o Ameryce więcej od Kozłowa. Czyli wychodzi na to że jak ktoś gdzieś był to już wie na ten temat wszystko a już na pewno więcej od innych. To że byłeś gdzieś nie oznacza że jesteś już znawcą.
Tak wiem o USA więcej o Kozłowa ale to nie znaczy że wszystko wiem bo ja sam wszystkiego nie wiem ale mam jakieś tam wiadomości o USA.I to prawda że gdzieś już ktoś był to nie oznacza że już wiem wszystko ale jednak tam byłem długo i mam jakieś tam wiadomości.
  
A na przyszłość radzę czytać uważnie i ze zrozumieniem a jakl nie wystarczy raz to powtórzyć żeby później nie pisać głupot:/
Tak Gordian czytać uważnie radze bo napisałeś "że wiem wszystko o USA" jak to nie prawda ,tylko jakąś tam wiedzę o USA mam.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 17:57:53 wysłana przez Pabloo »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec 2009, 19:27:43 »
Cytuj
Zresztą jedna rzecz - czy ktoś z was był w Korei Północnej?
A ty byłeś? ^^
Cytuj
USA przez ostatnie 10 lat wywołała 3 wojny - czemu akurat macie pretensje do Korei?
Mam między innymi pretensje do Korei Płn. nie tylko do niej, imć Koziu. ;P
Cytuj
A czy ktoś z nas ma pretensje jakieś do Korei Północnej bo jak wyraźnie pisałem chciałem się dowiedzieć co o niej myślicie.A to że USA wywołały 3 wojny to zasługa Buscha ,który był podjudzany przez ÂŻydów do wypowiedzenia wojny.I dobrze że prezydentem USA jest Barack Obama bo kieruje politykę pokojową ,wycofuje swoje wojska z Iraku i nie jest podjudzany przez ÂŻydów.
WTF? Bush, był podjudzany przez żydów? No ja pierdole... Zaraz napisze na forum paranormalne.pl bo ta teoria jest jeszcze bardziej zajebista niż ta, która głosiła iż Titanica zatopili Jezuici chcący w ten sposób pozbyć się masoństwa i żydów...
Cytuj
Ale byłem w USA i będę się tam wybierał z powrotem do rodziny.Więc wiem więcej od ciebie jeżeli chodzi o USA.
Aha, w trakcie wyjazdu do rodziny inflitrowałeś struktury amerykańskiej armii? xDD
Cytuj
A co do Korei. Myślę, że prędzej czy później wybuchnie tam wojna.
Obecnie sytuacja się uspokoiła, co zapewne większość z was zauważyła.
Cytuj
Z informacji, które wyszukałem jasno wynika iż Korea ich nie posiada.
Mógłbyś podać linki? bo chętnie bym sobie poczytał.
Cytuj
Ale mam Przyjaciół mieszkających w USA wiedzą dużo o USA i się od nich dowiedziałem no i od rodziny też.
I rozumiem, że rozmawialiście o sposobach działania US Army?
Cytuj
To widać nie oglądasz Wiadomości.Korea Północna testują bronie i można powiedzieć że zbroi się na wojnę.
Telewizja kłamie. :D

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec 2009, 19:43:37 »
WTF? Bush, był podjudzany przez żydów?
To ty o tym nie wiedziałeś o_0 <hahaha>.Przecież jak Bush miał kadencje to w Biały domu dużo było ludzi z ÂŻydowskimi korzeniami to go podjudzali.

Aha, w trakcie wyjazdu do rodziny inflitrowałeś struktury amerykańskiej armii? xDD
Coś tam wiem o US Army ale nie dużo ,chodziło mi o Politykę jaka się kieruję USA i jak tam jest.

Obecnie sytuacja się uspokoiła, co zapewne większość z was zauważyła
No tak ,ale nie jesteśmy wstanie powiedzieć co tam się teraz dzieje.

I rozumiem, że rozmawialiście o sposobach działania US Army?
O wszystkim rozmawialiśmy wypytywałem się to i owo.Ale wtedy co wyżej pisałem chodziło mi o Politykę jaka się kieruję USA i jak tam jest.

Telewizja kłamie.
Nawet wiadomości?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2009, 19:47:23 »
Cytuj
To ty o tym nie wiedziałeś o_0 <hahaha>.Przecież jak Bush miał kadencje to w Biały domu dużo było ludzi z ÂŻydowskimi korzeniami to go podjudzany.
O_o
Cytuj
Coś tam wiem o US Army ale nie dużo ,chodziło mi o Politykę jaka się kieruję USA i jak tam jest.
Zmiana gabinetu politycznego powoduję zmianę kierunku, w którym porusza się dany kraj. Nie wiemy jeszcze, jakie jest stanowisko Obamy w kilku bardzo ważnych sprawach, bo pamiętać należy że to co sie mówi, a to co się robi to dwie różne sprawy.
Cytuj
Nawet wiadomości?
Zwłaszcza. :D

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:02:44 »
Zmiana gabinetu politycznego powoduję zmianę kierunku, w którym porusza się dany kraj. Nie wiemy jeszcze, jakie jest stanowisko Obamy w kilku bardzo ważnych sprawach, bo pamiętać należy że to co sie mówi, a to co się robi to dwie różne sprawy.
Większość Amerykanów ,którzy poparli Obame są zadowoleni bo mimo że jak na razie nic takiego w USA nie zrobił.Bardziej są zadowoleni z Obamy niż z Buscha.

Zwłaszcza.
Jakby w wiadomościach kłamali to byśmy się niczego nie dowiedzieli.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:12:30 »
Cytuj
Większość Amerykanów ,którzy poparli Obame są zadowoleni bo mimo że jak na razie nic takiego w USA nie zrobił.Bardziej są zadowoleni z Obamy niż z Buscha.
Bo nie da się być mniej zadowolonym z kogos, niż z Busha :D:D
Cytuj
Jakby w wiadomościach kłamali to byśmy się niczego nie dowiedzieli.
A może dowiadujemy się nie tego co trzeba?

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:22:03 »
Bo nie da się być mniej zadowolonym z kogos, niż z Busha
No fakt.Obama w USA cieszy się wielkim szacunkiem.

A może dowiadujemy się nie tego co trzeba?
Co masz na myśli?

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:24:12 »
Obama to był największy lans w historii ludzkości. Nigdy jeszcze media tak prosto i łatwo nie wyniosły kogoś do władzy.

Cytuj
A może dowiadujemy się nie tego co trzeba?
"Mamy wiele kłopotów! Bo wy ludzie i 62 miliony innych amerykanów słuchają mnie właśnie teraz ponieważ mniej niż 3% z was czyta książki. Bo mniej niż 15% z was czyta gazety. Bo jedyna prawda, jaką znacie, pochodzi z telewizji. Teraz jest całe pokolenie, które nigdy nie znało niczego innego niż to, co widzi w telewizji. Telewizja jest ewangelią - ostatecznym  objawieniem. Telewizja może stworzyć lub zniszczyć  prezydentów, papieży, premierów. Telewizja jest największą cholerną siłą na całym bezbożnym świecie. A co jeśli wpadła w niepowołane ręce? I jeśli największa korporacja na świecie kontroluje największą tubę propagandową, kto wie jakie gówno będzie rozpowszechniane jako prawda. Słuchajcie! Telewizja nie jest prawdą! Telewizja jest cholernym parkiem rozrywki. Telewizja to cyrk, karnawał, grupa akrobatów, gawędziarze, tancerze, śpiewacy, świry, porąbańcy i piłkarze! Ale wy ludzie siedzicie tu dzień w dzień, noc w noc, każdej rasy, wieku i wyznania... wszyscy. Zaczynacie wierzyć w iluzję, którą tu nakręcamy, że telewizja jest prawdziwym światem a wasze życie jest iluzją. Robicie wszystko, co wam TV każe. Ubieracie się jak w TV, jecie jak w TV, wychowujecie dzieci jak telewizja, nawet myślicie jak telewizja! To zbiorowe szaleństwo, wy maniacy! Na boga, to wy ludzie jesteście prawdziwi, a my jesteśmy iluzją!!!"

Przemówienie pewnego gościa, przytaczane w filmie "Zeitgeist".

Pabloo

  • Gość
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:31:27 »
Obama to był największy lans w historii ludzkości. Nigdy jeszcze media tak prosto i łatwo nie wyniosły kogoś do władzy.
HAHAHA twierdzisz że Obama jest lansem?.Ty tyle wiesz o Obamie jak "człowiek odcięty od świata mieszkający na pustyni".Tylko że ludzie jak wybierali Obame to nie pod wpływem mediów.Bo media się nim zainteresowały jak już zdobył zaufanie Amerykanów.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 20:34:06 wysłana przez Pabloo »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:37:07 »
Cytuj
HAHAHA twierdzisz że Obama jest lansem?.Ty tyle wiesz o Obamie jak "człowiek odcięty od świata mieszkający na pustyni".Tylko że ludzie jak wybierali Obame to nie pod wpływem mediów.Bo media się nim zainteresowały jak już zdobył zaufanie Amerykanów.

^^^^^^^^^^^^

Nigdy wcześniej nie znany polityk nagle wychodzi i zwycięża. Hilary Clinton - żonka Clintona - znana jak nie wiem - nie wygrała.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:47:17 »
Cytuj
Telewizja to cyrk, karnawał, grupa akrobatów, gawędziarze, tancerze, śpiewacy, świry, porąbańcy i piłkarze!

Ale co mu piłkarze zrobili? O.o

Wtrącę słówko ode mnie. Wojny żadnej nie będzie. Nawet jakby Korea Płn.Wystrzeliła jakąkolwiek rakietę, to Ameryka, tudzież Rosja, z którymi ten kraj nie ma żadnych sojuszy, zajęli i rozbroili by ja w przeciągu dwóch tygodni. A US i Rosja byli, są i będą militarnymi mocarstwami, bo jak wiadomo nikt pierwszy nie zaatakuje gdy wie że może zostać pobity przez "silnych łobuzów" którzy wprawdzie trochę się panoszą, trochę mordę oklepią, ale przynajmniej trzymają idiotów z wygórowanymi ambicjami w ryzach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Korea Północna
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Lipiec 2009, 20:47:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything