Ankieta

Jaki portal spo

Facebook
Nasza-Klasa
Fotka
Inny (podaj w komentarzu)

Autor Wątek: Jaki portal społeczniościowy?  (Przeczytany 22057 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Czerwiec 2011, 20:32:45 »
Czy lastfm jest portalem społęcznościowym? Taki mój dylemat...
Po części tak. Zrzesza fanów muzyki, danych zespołów, artystów etc.

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lipiec 2011, 13:32:50 »
facebook <3 choć swego czasu jak sie nie zeszmaciło to wolałem grono.net które wg mnie było the best swego czasu ;p

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lipiec 2011, 13:32:50 »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lipiec 2011, 15:39:10 »
Odpowiadałem w tym temacie bodajże ponad rok temu i nastąpiły zmiany:
Teraz jedynym portalem społecznościowym, na którym siedzę jest facebook który utrzymuje dość dobry poziom, ale ostatnio zaczyna się z nim dziać coś niedobrego.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Lipiec 2011, 15:43:28 »
A gdzie opcja "żaden"?

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Lipiec 2011, 17:43:24 »
Nie wiem dlaczego dodano możliwość zagłosowania jako ''żaden'', głupotą było tego czynienie. Zrozumiała jest możliwość nie używania żadnego portalu społecznościowego. Temat ten koncentruje się jednak jedynie na poleceniu czy też wydania swojej opinii o portalu / portalach. Autor tego wątku wyraźnie zapytał się jaki portal społecznościowy warto polecić czy też gdzie konto założyliśmy, nie zaś czy w ogóle je posiadamy. Ale już nie zmniejszając do minimum roli tego tematu możliwe jest poinformowanie o nie posiadaniu konta na uprzednio wspomnianym portalu. Ale błędem jest umieszczenie w ankiecie opcji żaden. Temat ten skoncentrowany jest wyłącznie wokół posiadania konta a nie braku. Jak mniemam jeśli użytkownicy pragną rozpocząć dyskusję czy PS (pozwolę sobie skrócić) warto zakładać a następnie je krytykować a z drugiej strony popierać, niech założą nowy osobny temat. Swoją drogą była by to zapewniona gorąca dyskusja gdzie możliwe było by wylewanie swoich ''żalów'' przez hejterów.

Wracając do ankiety. Temat ankiety można porównać choćby do - najlepsze czasopismo

czasopismo 1
czasopismo 2
czasopismo 3
inne czasopismo (napisz w komentarzu)
żadne

Błędne jest umieszczanie opcji żaden, kiedy celem ankiety jest wybranie najlepszego czasopisma. Opcja żaden ankiety nie dotyczy. Dlaczego więc została umieszczona ? Podobnie w tej ankiecie. Niezrozumiałe jest jej umieszczenie.

ÂŚmieszy mnie jednak trwałe, bezsensowne krytykowanie Facebooku czy NK. Forum Tawerny również jest swego rodzaju portalem społecznościowym gdzie możliwe jest zamieszanie informacji charakterystycznych dla NK a mimo to wielu userów na nich przebywa będąc przeciwnikami wyżej wspomnianego FB.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Lipiec 2011, 17:50:06 »
Nie wiem dlaczego dodano możliwość zagłosowania jako ''żaden'', głupotą było tego czynienie. Zrozumiała jest możliwość nie używania żadnego portalu społecznościowego. Temat ten koncentruje się jednak jedynie na poleceniu czy też wydania swojej opinii o portalu / portalach. Autor tego wątku wyraźnie zapytał się jaki portal społecznościowy warto polecić czy też gdzie konto założyliśmy, nie zaś czy w ogóle je posiadamy. Ale już nie zmniejszając do minimum roli tego tematu możliwe jest poinformowanie o nie posiadaniu konta na uprzednio wspomnianym portalu. Ale błędem jest umieszczenie w ankiecie opcji żaden. Temat ten skoncentrowany jest wyłącznie wokół posiadania konta a nie braku. Jak mniemam jeśli użytkownicy pragną rozpocząć dyskusję czy PS (pozwolę sobie skrócić) warto zakładać a następnie je krytykować a z drugiej strony popierać, niech założą nowy osobny temat. Swoją drogą była by to zapewniona gorąca dyskusja gdzie możliwe było by wylewanie swoich ''żalów'' przez hejterów.

Wracając do ankiety. Temat ankiety można porównać choćby do - najlepsze czasopismo

czasopismo 1
czasopismo 2
czasopismo 3
inne czasopismo (napisz w komentarzu)
żadne

Błędne jest umieszczanie opcji żaden, kiedy celem ankiety jest wybranie najlepszego czasopisma. Opcja żaden ankiety nie dotyczy. Dlaczego więc została umieszczona ? Podobnie w tej ankiecie. Niezrozumiałe jest jej umieszczenie.

ÂŚmieszy mnie jednak trwałe, bezsensowne krytykowanie Facebooku czy NK. Forum Tawerny również jest swego rodzaju portalem społecznościowym gdzie możliwe jest zamieszanie informacji charakterystycznych dla NK a mimo to wielu userów na nich przebywa będąc przeciwnikami wyżej wspomnianego FB.

:o Ale pierdolisz ;]

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Lipiec 2011, 18:01:55 »
Ja tam lubię korzystać z fejsa. trochę na nim siedzę i moi znajomi twierdzą żem uzależniony. Ale mam inne zdanie na ten temat. Ten portal pozwala komunikować się z ludźmi na szerszą skale. Zamiast na gg umawiam się z innymi właśnie przez książkową twarz. W pewien sposób rozszerzam swoje choryzonty. Pamiętam jednak o realu bo wtedy najlepiej z innymi gadać.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Lipiec 2011, 18:56:57 »
:o Ale pierdolisz ;]

Może i napisał zawile, ale dobrze gada. Opcja żaden w takiej ankiecie byłaby równoznaczna z: jestem niewidomy i nie mogę przeczytać pytania.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Lipiec 2011, 21:40:41 »
Po usilnych proźbach kolegów tworzyłem konta na fotkach, enkach, fejsbogach. Egzystowałem tam około 2-4 dni, by zacząć wchodzi coraz rzadziej, aż po około 2 tygodniach zaprzestać jakiegokolwiek logowania. Chciałem pousuwać konta, ale na nk się nie dało :/ Cholera wi czemu. Fotce poszło dosyć łatwo, a facebok... ehhh... nie usunę. Wkurwia mnie tylko ta tablica. Muszę zrobić z nią porządek. Jakby interesowało  mnie do waca zmiana zdjęcia profilowego.


Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Lipiec 2011, 23:04:28 »
Na nk jest bardzo prosto usunąć konto. Wchodzisz w ustawienia profilu i gdzieś tam jest usuń.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lipiec 2011, 18:42:46 »
Nooo... ale mi wywaliło że się nie da O_O

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Lipiec 2011, 19:05:47 »
Da. Sam usunąłem dokładnie po odebraniu świadectw maturalnych;]

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Lipiec 2011, 19:20:06 »
Mój się bronił, skurwiel.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Lipiec 2011, 20:13:55 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Lipiec 2011, 20:21:54 »
Oj Godiu, nie musiałeś się trudzić. Nie wchodzę już na to tyle że mi wisi. Jak ktoś napisze wiadomość to ma problem. Chyba jest gdzieś napisane kiedy widziano ostatnio użytkownika co?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Lipiec 2011, 20:23:56 »
Raczej nie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Lipiec 2011, 20:27:46 »
Wyszli z założenia że nie opłaca się robić czegoś co będzie zwykle wypisywało: "5 minut temu"?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Lipiec 2011, 20:32:36 »
Wiesz może i takie coś jest, ale ja po prostu nie zwróciłem na to uwagi. Zresztą od momentu wprowadzenia śledzików, gier, etc. nk zaczęła mnie lekko drażnić, żeby nie powiedzieć... no. Trzymała mnie jednak klasa która na forum często ogłaszała coś. Teraz klasy nie ma więc...

got2

  • Gość
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Listopad 2011, 18:12:55 »
Dla mnie dobra jest NK.I zagłosowałem sumiennie.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Listopad 2011, 21:36:21 »
Got2 - ale żeś odkopał temat :)

NK - portal całkiem fajny, przyjazny i miły w użytkowaniu... aż do momentu jego sprzedaży przez autora, od tamtej pory to komercyjne gówno.
Fotka - sam portal może i nie aż taki zły, gdyby nie jego "pokemioniastosć". Mało tam wartościowych ludzi, większość stanowią puste głąby.
Facebook - ładny, inny = fajny. Przerzuciłem się nań, kiedy NK upadło i muszę przyznać, że mnie nieco wciągnął. Jednak są też i minusy, jak choćby zupełnie i bezkreśnie głupie aplikacje. Zbiera się tam też coraz więcej pokemonów, co tylko czekają, żeby wykazać więzi swych przyjaźni, poprzez dodanie swoich znajomych, do wirt. rodziny - kuzyn, brat, siostra, syn, córka. ;)

PS. Naprawdę dużo się tu zmieniło od mojej ostatniej obecności na forum ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaki portal społeczniościowy?
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Listopad 2011, 21:36:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything