Autor Wątek: Czyjego zachowania nie tolerujesz  (Przeczytany 46671 razy)

Description:

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Czerwiec 2009, 16:22:55 »
Muszę to napisać, bo każdy nowy post na forum jest jego, i w 99% jest to necroposting i kopiowanie wypowiedzi innych użytkowników...

Chodzi oczywiście o multi95 który za punkt honoru postawił sobie odpowiedzieć na każdy post w każdym temacie nowszym niż rok 2007... mam prośbę, niech admini coś z tym zrobią, bo jak czyta się po raz 10 post, Tak, użytkownik XYZ ma racje, pozdrawiam, to krew nagła zalewa...
Nom jak ja patrze na jego posty w temacie to widzę, że nic nowego nie wnoszą a jedynie powtarzają wypowiedzi innych użytkowników to sobie myślę że ten pan tylko licznik nabija.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Czerwiec 2009, 17:20:49 »
Chodzi oczywiście o multi95 który za punkt honoru postawił sobie odpowiedzieć na każdy post w każdym temacie nowszym niż rok 2007... mam prośbę, niech admini coś z tym zrobią, bo jak czyta się po raz 10 post, Tak, użytkownik XYZ ma racje, pozdrawiam, to krew nagła zalewa...
Co jest w tym złego że multi95 wypowiada się na tematy nowsze niż 2007r może mu się podobają ,a jak cie to denerwuje to nie czytaj postów ,które 10 razy już czytałeś przecież nikt ci nie każe tego czytać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #121 dnia: 23 Czerwiec 2009, 17:20:49 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #122 dnia: 23 Czerwiec 2009, 18:55:05 »
Muszę to napisać, bo każdy nowy post na forum jest jego, i w 99% jest to necroposting i kopiowanie wypowiedzi innych użytkowników...

Chodzi oczywiście o multi95 który za punkt honoru postawił sobie odpowiedzieć na każdy post w każdym temacie nowszym niż rok 2007... mam prośbę, niech admini coś z tym zrobią, bo jak czyta się po raz 10 post, Tak, użytkownik XYZ ma racje, pozdrawiam, to krew nagła zalewa...
Nom jak ja patrze na jego posty w temacie to widzę, że nic nowego nie wnoszą a jedynie powtarzają wypowiedzi innych użytkowników to sobie myślę że ten pan tylko licznik nabija.
Nie rozumiem. Patrząc na jego posty nie zauważyłem, żeby łamały regulamin. Owy user został już upomniany za jeden jego post, który faktycznie nic nie wnosił do tematu. Ale reszta była w porządku. Podajcie linka do postów, które łamały regulamin, bo ja osobiście nic takiego nie zauważyłem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czyjego zachowania nie tolerujesz
« Odpowiedź #122 dnia: 23 Czerwiec 2009, 18:55:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything