Autor Wątek: Kozlov show!  (Przeczytany 44596 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Maj 2009, 01:52:10 »
Jak tam przygotowania do kolejnego odcinka? Szczerze mówiąc, ciekawie się czyta te odcinki, czasami są, nędzne, czasami śmieszne... zależy z kim i jak przeprowadzone... zawsze jest inaczej, chętnie ujrzelibyśmy z pewnością wszyscy nowy odcinek.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Maj 2009, 15:07:02 »
Tak, z Canisem. Chętnie poczytam co tam ten mondry chłopczyk napisał :*

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Maj 2009, 15:07:02 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Maj 2009, 19:53:33 »
No właśnie, jak prace nad kolejnym odcinkiem? Poczytałbym se coś...

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Maj 2009, 08:56:29 »
To idź do kibla po gazetkę. :D

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Maj 2009, 14:32:58 »
Cytuj
To idź do kibla po gazetkę.
Grzyyyb to lama, kawał chuja, chama. xD
<w rytm jakiegoś tam psalmu>
A po drugie, to już wiem, kiedy będzie kolejny odcinek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Maj 2009, 16:38:30 »
A po drugie, to już wiem, kiedy będzie kolejny odcinek.

Przecież każdy wie kiedy Kozłow wróci z chorobowego i wypełni wszystkie pod biurkowe kwestie związane ze mną. Tak więc nie ma sie czym chwalić ;/

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Grudzień 2010, 00:43:49 »
KOZLOV SHOW!

Odcinek 6 - Nikolai

Kozlov: Dobri deń! Jest właśnie godzina 6:18 czasu przyszłego niedokonanego, 6 grudnia roku 2558, wg sposobu liczenia, narzuconego w Iranie przez Rezę Pahlawiego! Mikołajki, panowie i panie, a co za tym idzie - gościem będzie dzisiaj ktoś specjalnie dla tego dnia wybrany - o kogo chodzi? Oto on! Nikolai! Witam płucacznie!
Nikolai: Bry. <minuta ciszy> No dobra. Witam wszystkich ozięble z topniejącego Pomorza. Niech wam ziemia lekką będzie, nuż tępym a wódka niedobrą.
Kozlov: Prawda, że elokwencja czekoladowych imitacji poraża? Pane i panowe! Na czym polega nasz teleturniej, a więc - co za nim stoi, jaka jest jego organizacyjna struktura? 10 pytań, 10 odpowiedzi głównych, zaklętych przysięgą. I tutaj uwaga - w drugiej edycji naszego programu zmienił się obiekt naszej czci. Tym razem będzie to paczka papierosów "Popularne"! Nikolai’u, zali gotowym ty przysiąc, żeś rzekał będziesz prawdę li tylko prawdę?


Nikolai: Przysięgam na paczkę papierosów mówić prawdę i tylko prawdę (wzorem małych dzieci skrzyżował za plecami palce)
Kozlov: Owacja na leżąco! Ludu Dullock! Posłuchajmy teraz co Nikolai w 4 wyrazowym skrócie powie nam o sobie! ÂŻyciorys to niebagatelny, lecz czas goni nas! Nikolai’u - prosimy o przedstawienie swoich życiowych, jakże szalenie ciekawych, doświadczeń, mając na względzie limit wyrazowy.
Nikolai: 1 matko 2  boska 3  ja  4 pierdole.
Kozlov: Danke! Po formalnych wstępach czas rozpocząć nasz teleturniej! Nikolai’u, jesteś gotowy?
Nikolai: Zawsze, wszędzie
Kozlov: Oto więc pytanie numer pierwsze!
Kupiłeś kiedyś coś, bo zobaczyłeś reklamę w telewizji?
Nikolai: Nie, nigdy. Naszpikowane różnokolorowymi wodotryskami produkty nie zaciekawiają mojej uwagi (ale żem to napisał). To o kupuję wolę oprzeć na własnym przekonaniu czy dana rzecz jest dobra i czy mi jest potrzebna. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, milionerem nie jestem ;)
Kozlov: A czy wg ciebie reklamy nie są czasem pomocne, gdyż one bezpośrednio mówią nam, że coś się na rynku nowego pojawiło?
Nikolai: Oczywiście że są pomocne.
Kozlov: Z innej beczki - co kupiłeś sobie ostatnimi czasy za kwotę powyżej 100 zł?
Nikolai: Był to telefon komórkowy Nokia x3 i jestem z niej bardzo zadowolony ;]
Kozlov: Sprawdziwszy w rocznikach statystycznych telefon ten kosztuje 489 złotych. "Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto". Czy naprawdę nie było tańszych telefonów?
Nikolai: Mówiąc szczerze odkupiłem go od rodzica w ten sposób że rodzicowi kupowałem telefon za właśnie 100 złoty gorszej marki i modelu, a w zamian dostałem ten  nowiuśki prosto z salonu. Kończąc powiem że lubię też ubić dobry interes a nabyciu drogiego telefony za 4 krotnie mniejszą kwotę jest chyba dobrym interesem.
Kozlov: Przejdźmy do pytania drugiego!
Nikolai: ;p
Kozlov: Pedofilów należy kastrować?
Nikolai: Oczywiście, z całą stanowczością! Dla mnie największą zbrodnią jest gwałt, a jeśli dochodzi d tego gwałt na dziecku, to mogę szczerze powiedzieć że sam bym takiego ukamienował.
Kozlov: A czy nie jest ci bliska idea, że człowiek, nie ważne co zrobił i jaki - nie zasługuje na pozbawianie go "podstawowych funkcji życiowych" (lub też utrudnianie ich wykonywania)?
Nikolai: Owa idea jest mi tak odległa jak Australia, skoro osoba zrobiła coś go ugadza w sposób jaki określa się cywilizację ludzką czyli "władcą świata stworzonych przez bogów" to taka osoba według mnie nie powinna żyć.
Kozlov: Dlaczego nie postulujesz kastracji czy kary śmierci dla producentów twojej komórki? Materiały, z której ją wykonano pochodzą m.in. z Afryki - pracują i giną przy ich wydobyciu dzieci.
Nikolai: Prędzej z Chin ;] Zresztą różnie to bywa. Teraz wpadasz ze skrajności w skrajność. co innego pedofil zabójca a co innego burżuj z Chin płacący dzieciom 1 dolara tygodniowo.
Kozlov: Na płaszczyźnie ukarania człowieka za "działanie przeciwko ludziom" - to rzecz podobna, wręcz wściekłość w kierunku pedofilów powinna być mniejsza, zaszkodzili oni jednostkom, nie narodom.
Nikolai: Dlatego sądzę że pedofila trzeba kastrować, gwałt jest czymś co trzeba tępić bo nie można niewolić w ten sposób ludzi. Chińskie dzieci są oczywiście niewolone w pewien sposób, ale my nie jesteśmy tego w stanie zmienić. Natomiast wprowadzenie odpowiednich kar dla morderców i gwałcicieli mogło by w jakiś stopniu uzdrowić społeczeństwo.
Kozlov: Myślimy tylko, że nie jesteśmy w stanie tego zmienić, bo tak nam wygodnie, bo tak nam mówią. Przejdźmy do trzeciego pytania. 3.
Jezus, Maryja czy Bóg?
Nikolai: Bóg.
Kozlov: Dlaczego?
Nikolai: Pierwsze dwa są dla mnie jakąś abstrakcją, nie wiem czemu, bóg z tej trójki jest najbardziej realny, Jezus w tych czasach byłby śliniącym się od psychotropów kolejnym pacjentem oddziału zamkniętego a Maria jego zwykłą nadopiekuńczą matką.
Kozlov: A jesteś wierzący?
Nikolai: Wierzę że jest jakaś siła wyższa, a do Jezusa jego kamratów biblii kościoła odnoszę się jakoś sceptycznie. O ile sceptycyzm to to o co mi chodzi.
Kozlov: Grison will say: "sprawdź w wiki!". Pytanie 4.
Czy uważasz, że Jola Rutowicz jest seksowna?
Nikolai: O.o spojrzałem na klawiaturę i po chwili stwierdziłem że nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie.  Jola Rutowicz pod żadnym względem nie jest seksowna, ba, Jola i słowo sexowny można by nazwać oksymoronem ;]
Kozlov: Uważałeś na polskim! Brawo! Tylko... - to zły przykład. Jednak jak dobrzy chrześcijanie - wybaczmy sobie nawzajem! Czy nie uważasz, że "seksowność" jest w sporym stopniu względna?
Nikolai: Oksymoron to jest na przykład czarny śnieg albo seksowana Jolka. Co do "seksowności" - oczywiście, niektórych podniecają piękne jędrne piersi, a niektórych drzewo. Są gusta i guściki ;]
Kozlov: Więc skąd kategoryczność twierdzenia, że w żadnym wypadku Jola Rutowicz nie może być seksowna i że "seksowna Jola" to oksymoron?
Nikolai: Ponieważ zawsze ą wyjątki od reguły. Tutaj wyjątkiem jest nasza kochana Jolka. Podobno dwa razy nie można zrobić pierwszego wrażenia. Mój pierwszy kontakt z nią był gdy przeglądałem Demotywatory. Było tam jej zdjęcie. Naprawdę, czasami wystarczy jedno spojrzenie by stwierdzić czy coś jest ładne czy brzydki. Cała Polska podziela moje zdanie.
Kozlov: Wyjątek oznacza, że reguła nie istnieje. Pytanie 5.
Częściej odmawiasz pomocy czy zgadzasz się pomóc?
Nikolai: Dobre pytanie. W zaciszu domu rozmyślam sobie jakim to ja jestem samolubnym skurwielem i chamem. Ale jak przychodzi co do czego do nie ma chuja we wsi ale "muszę" pomóc. Dziwnę trochę.
Kozlov: Skąd więc u ciebie "automniemanie", że jesteś "samolubnym skurwielem", skoro pomagasz, skoro czujesz wewnętrzny przymus pomocy?
Nikolai: Bo czasami jest tak że po tym jak pomogę nie przynosi mi to żadnego zysku. Wręcz przeciwnie, czasem tracę. Wówczas to napadają mnie myśli że pomaganie jest chujowe i odtąd "lepiej" być chamem w niektórych sprawach. Ale jak sam mówiłem. Jak przychodzi co do czego..
Kozlov: ÂŻądasz zysku za pomoc? To takie egoistyczne...
Nikolai: Nie chodzi mi o czysty zysk. Raczej o to że nie wyjdę na zero. Przykład. Sąsiad pytał się czy mam ładowarkę do Nokii taką z małym wejściem. Zamiast skłamać i powiedzieć, że nie mam, bo wiadomo, pożyczy i zanim odda to sam będę musiał łazić, zamiast skłamać to mówię że mam i mu pożyczę.
Kozlov: Jednak istnieje na tym świecie dobro! W osobie altruisty pana Nikolai'a! Mogę umrzeć w spokojności duszy. Ale to po programie. Pytanie 6.
Czy tragedia smoleńska wzbudziła w tobie jakieś uczucia?
Nikolai: Najpierw był szok O.o w stylu "o kurwa to kto teraz steruje państwem, biada nam bo jesteśmy zgubieni!". Jednak po jakimś czasie przyszła moja ulubiona myśl. Ludzie umierają, ze starości, od chorób, w wypadkach, tak było, tak jest i tak będzie i jak dotąd tego nie byliśmy w stanie zmienić, więc czemu się temu dziwić i zamartwiać duszę?
Kozlov: Więc jesteś obojętny na śmierć ludzką tak samo jak na hmm deszcz? Deszcz też jest, był i będzie.
Nikolai: To też mnie w sobie zadziwia O.o Nie wiem czemu, ale niektóre śmierci mnie wprawiają w szok i zadumę, a niektóre spływają jak twój deszcz po kaczce :/
Kozlov: Robi nam się zbyt smętnie, nie uważasz?
Nikolai: tak. Dlaczego oczekuję radosnych pytań ;]
Kozlov: Oto więc radosne pytanie 7.
Widziałeś jak twoi starzy uprawiali seks?
Nikolai: Nie nigdy i mam nadzieję że nie zobaczę. A ty widziałeś? O.o
Nikolai: Ale to działa w dwie strony. Ani mnie jeszcze nigdy nie przyłapali na masturbacji.
Kozlov: Dlaczego masz nadzieję, że nigdy nie zobaczysz? Aż tak by Cię to brzydziło?
Nikolai: To by było bardzo dziwne. Zobaczyć seks własnych rodziców. Bardzo dziwne i nie wiem jakbym zareagował i jak ich później postrzegał. Sam nie wiem O.o
Kozlov: Czy odmawiasz im prawa do seksu? Czy to nienormalne, że postrzegałbyś ich inaczej? Zali to nie ludzie?
Nikolai: Nie odmawiam im niczego. No może na głópie pomysły ojca odmawiam. Ale to b było inne widzieć własnych rodzicieli.
Kozlov: Inne więc... jakie?
Nikolai: Noo... inne. "Inne" to jest dobre słowo by to określić.
Kozlov: Pytanie 8.
Robiłeś kiedykolwiek makijaż sobie lub innym?
Nikolai: O matko. Sobie nigdy. Innym? Oczywiście. Wiadomo, czas nieprzespanych wycieczek szkolnych w podstawówce i gimnazjum ;]
Kozlov: Mężczyznom pewnie? :D
Nikolai: ;D Taka akcja zielona szkoła. Jechało się do lasu gdzie był taki hotel dla uczniów, zajęcia z ekologii, chodzenie po lesie (jakbym mało po nim chodził mieszkając w nim od 19 lat). Kradło się takie różne dziewczynom, farbki, pasta do zębów.
Kozlov: Fajne zabawy mieliście z chłopakami. Z pastą do zębów - hu hu. Ale my jesteśmy w programie tolerancyjni. Nie akceptujemy tylko żydków, pedałów, czarnuchów, muzułmanów, szwabów, Rusków, lesbijek, ateistów, katolików, prawosławnych, Chińczyków i Wietnamczyków. Pytanie 9. Pożyczasz często pieniądze i nie oddajesz?
Nikolai: Nigdy nie pożyczam pieniędzy. No może tam ze trzy razy mi się w całym życiu zdarzyło, ale oddałem na drugi dzień albo nawet tego samego. Nie lubię mieć długu. Jakiegokolwiek. To ogranicza. Wolę sobie odłożyć jakąś kwotę, a później gdy potrzebuję dyszki niespodziewanie to po prostu wyciągam ze skarbonki. Wolę być do przodu niż do tyłu ;]
Kozlov: A co gdy akurat zapomnisz portfela?
Nikolai: Prawdę mówiąc nigdy mi się tak nie zdarzyło, by potrzebować pieniędzy i nie posiadać portfela przy sobie. Mieszkam parę kilometrów od miasta. Przebywając w nim zawsze mam portfel i miasto to miejsce gdzie wydaję pieniądze. Natomiast w najbliższej okolicy nie ma nawet sposobu by zdefraudować gotówkę. Portfel leży wygodnie na biurku. No chyba żeby kupić piwo we wioskowym sklepie. Wówczas obchodzę się smakiem. Chociaż przypomniała mi się sytuacja że gdy chcę pożyczyć na piwo jakoś tak nikt nagle nie ma pieniędzy O.o
Kozlov: Ale hipotetycznie sytuacja raz na 100 miliardów może się zdarzyć. Pytanie 10 i niestety już ostatnie...
Czemu jesteś zoofilem?
Nikolai: O.o Jola tak chciała ;D
Kozlov: Przyznał się! Przyznał się!
Nikolai: I? Hmmm...
Kozlov: Dziwne, bo to miał być żart, a okazało się, że...  <hę>
Nikolai: Ale to był żart. Nie zdradziłbym mojego mentosqa, co to to nie.
Kozlov:  <facepalm> No nic! Czas zakończyć nasze teologie! Dziękujemy za wywiad Nikolai'owi! Nieczułemu na śmierć, bawiącemu się pastą do zębów z chłopcami, naiwnemu, egoistycznemu, samolubnemu skurwielowi! (ty to powiedziałeś!). ÂŻegnamy się z państwem! Gdyby ktoś z państwa chciał porozmawiać z Nikolai'em osobiście, zapraszam serdecznie na zooparty na stacji Metro Marymont, już w najbliższą niedzielę. Dobranoc!
<- Kamera? - Wyłączona!>
Nikolai: Dobranoc?
Kozlov: Już zeszliśmy z wizji, możesz pan iść do domu, och pardon, do kartonu. Alkohol wydadzą panu przy wyjściu. ÂŻegnam.

***

Post showum

Errata błędów pana Nikolai’a:
- różno kolorowe
- porzyczy
- sąsiadł
- portwel
- wyżucać
- kupywałem
- komurkowy
- wieżę
- spojżałem
- naprzykład

Kozlov: (Tak btw. - staraj się nie robić błędów w pisowni, bo mi długo się zejdzie na poprawianiu)
I nie mówcie, że nie uprzedzałem!!!
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2010, 00:50:29 wysłana przez Kozłow »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Grudzień 2010, 11:02:10 »
Ale komuszek Cie wrobił w pedofilie i Jole. Wstyd Edziu. <lol>

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Grudzień 2010, 16:43:23 »
To są pomówienia :o , czekaj aż Ciebie weźmie w swe łapki.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Grudzień 2010, 17:09:54 »
Przecież go już brał :P

A tak poza tym, to ciesze się że wziąłeś do serca sobie moje słowa i robisz drugi sezon. Dobre to to.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Grudzień 2010, 18:06:27 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Grudzień 2010, 18:25:58 »
Drogi czerwony prowadzący. Zgubiłeś w swoim szoł, coś co mnie zawsze urzekało. Mianowicie nie zamieszczasz jednozdaniowego kilkuprzymiotnikowego podsumowania danej osoby. Zawsze ten moment lubiłem bardzo..

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Grudzień 2010, 18:37:03 »
A bo Edziu taki był nieokreślony.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Grudzień 2010, 19:11:11 »
 :D

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Grudzień 2010, 20:19:33 »
To jest genialne! Ciekaw jestem kto będzie następnym celem  <lol>

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Grudzień 2010, 20:56:32 »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Grudzień 2010, 20:59:06 »
Edziu po przeczytaniu tego nie wiedział co zrobić, więc walnął głupiego uśmieszka, mając nadzieję, że zbije tym innych użytkowników z tropu.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:17:11 »
Kto następny komuszku?

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:18:14 »
Jak to słodko brzmi - "komuszku". Kozłow, powinieneś sie przemianować ;p. Cóż mnie też ciekawi kogo tym razem Kozłow udupi ;p

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kozlov show!
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Grudzień 2010, 21:18:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top