Autor Wątek: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield  (Przeczytany 4917 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline perox

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« dnia: 08 Luty 2009, 16:11:52 »
Już wcześniej miałem ten problem, tyle że użyłem save'a z tej strony i ominąłem tą misję z listem dla Diego. Teraz jest misja z pełzaczami w II rozdziale i gdy wchodzę do kopalni, gra zaczyna się wczytywać, a po chwili wychodzi do windows i pojawia się błąd Assertion Faield.  Czy to może mieć związek z nieoryginalnym systemem windows (windows wgrałem w pewnym(kiepskim) sklepie komputerowym, a teraz już tego sklepu nie ma)? Czy ktoś byłby tak miły i przeszedł by ten moment, w którym trzeba wejść do kopalni? Ew. czy jest jakiś sposób, aby ominąć ten moment przy pomocy kodów?

savegame1.rar
Może niech ktoś spróbuje wejść do kopalni i Zapisze grę i wrzuci save'a


edit

Mniej więcej tak to wygląda
http://img186.imageshack.us/img186/6128/errorg1yp6.jpg

link z innego tematu

edit 2
O kurde

A nie wiesz przypadkiem, czemu tak się stało? Miałem też problem z misją kamienia dla Guru i musiałem użyć kodu, bo nie było tego nowicjusza. A może to od tego, że zabiłem kilku strażników i innych ludzi?

« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 16:44:41 wysłana przez perox »

Offline Rodriquez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2009, 16:28:12 »
Hmm... poczekaj, postaram się... jeżeli wyskoczy mi ten sam błąd, to nie wiadomo co się stało*

Chyba musisz zacząć grę od nowa... mi też nie poszło wejście do kopalni... jest błąd, tylko że inny. Prawdopodobnie musisz zacząć grę od nowa, bo niestety narazie nie ma innego rozwiązania. Przykro mi.
 Edytuj posty.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 17:03:07 wysłana przez momo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2009, 16:28:12 »

Offline perox

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2009, 16:45:10 »
A nie wiesz przypadkiem, czemu tak się stało? Miałem też problem z misją kamienia dla Guru i musiałem użyć kodu, bo nie było tego nowicjusza. A może to od tego, że zabiłem kilku strażników i innych ludzi.

Offline Rodriquez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2009, 17:52:16 »
Niestety nie wiem... a jeżeli chodzi o to, że nie ma nowicjusza, to może być pare powodów, ale najogólniejsze to taki, że zabiłeś Nyrasa zanim wykonywałeś misję z kamieniem. Jeżeli go nie zabiłeś, to może musisz przeinstalować grę, bo możliwe że nie wszystkie składniki zainstalowały się prawidłowo, chodź niczego nie sugeruje... to mogą być setki powodów, a ja jestem znawcą samej gry, nie jej "budowy". Może popytaj paru moderatorów, oni mają obcykane te sprawy z kombinowaniem po konfiguracjach itd.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2009, 17:53:12 »
Wpisz kod insert sh, a pojawi się sobowtór Bezimiennego, przy pomocy którego wybierzesz rozdział, który ci pasuje (przeskocz do 3) i powinno być ok. Ale później trzeba będzie odwiedzić kolejne lokacje (Wolną Kopalnię, Cmentarzysko orków, ÂŚwiątynię ÂŚniącego) i pewnie również nie będzie się wczytywało. A co do tego błędu to sprawdzałem na tym seyv'ie i u mnie też wychodzi do pulpitu, kiedy wchodzę do tej kopalni. Nie wiem czemu. Możesz też spróbować grać od nowa, ale najlepiej na samym początku popatrz, czy możesz do tej kopalni wejść, bo jeśli nie, to nie ma sensu grać.

Offline Rodriquez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2009, 17:55:37 »
Zgadzam się z Robbenem. Prawdopodobnie to może być błąd w grze... Jeżeli story helper(sh) nic nie pomoże, to rozpocznij od nowa grę. Jeżeli to też nie pomoże, to przeinstaluj grę i zacznij od nowa. A jak nadal nic nie zadziała, to może poszukaj jakichś patchy czy innych tego typu programów

Offline Kolya

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2009, 21:07:11 »
przeskakujesz niepotrzebnie do następnych rozdziałów i gra się tak miesza że komp nie wie gdzie skończył i wyskakuje ci błąd to normalne

Musisz zacząć jeszcze raz bo jak użyjesz kody sh to jeszcze bardziej namieszasz

Offline perox

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Luty 2009, 14:09:26 »
Dobra, już wiem o co biega. Wcześniej wpisałem kod na kamień ogniskujący, bo nie mogłem znaleźć tego Nyrasa/na, więc to pewnie było przyczyną błędu. Teraz już jestem w III rozdziale

Forum Tawerny Gothic

Odp: Stara kopalnia - błąd Assertion Faield
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Luty 2009, 14:09:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top