Autor Wątek: Samochody  (Przeczytany 12290 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samochody
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Grudzień 2008, 14:22:52 »
HA Ha. Wreszcie temat w którym mam dużo do mówienia.
Lubię:
Audi - pożądne samochody (niemieckie), rzadko się psują, są ładne i sobie kiedyś kupię A4
Mercedes - to już każdy wie dlaczego, trochę luksusu w S-klasie czy 300 na godzinę w SLR
VW - najbardziej popularne, można się na nie natknąć wszędzie i z kupnem nie będzie problemów bo jest ich mnóstwo i tylko wybierać
Wszystkie niemieckie samochody oprócz Forda (oczywiście wersja niemiecka np Mondeo bo Amerykańskie Fordy są dobre), jak wiadomo Ford gówno wort i jego brat Fiat
Amerykańskie auta - każdy lubi muscle cars np Dodge Charger z Szybkcy i Wściekli, Ford Mustang czy Chevrolet Camaro
Oczywiście nasze polskie mięśniaki też dobre np. taki potworny K-shell czyli 126p, czy 125p, syrenka i wiele innych
A z samochodów których raczej nie kupie bo nie mam wolnych 5mln to np. Zonda F, Koenigsegg CCX, Lambo Gallardo, Reventon, Murcielago, Bugatti Veyron, Merc SLR, Carrera GT i tak by można wymieniać w nieskończoność!

Nie lubię:
Francuskich samochodów, strasznie elektryki nawalone i jakieś dziwne klucze do nie których modeli
Koreańskich i ogólnie z Azji oprócz hondy bo nie które modele naprawdę dobre i trwałe np. Civic, Prelude czy sportowe NSX a koreańskie bo wiadomo co z ciebie zostanie po wypadku, tylko miazga, albo ci podłoga utnie nogi.
Nie lubie jeszcze Saaba bo albo kosztuje do 5 tys. albo od 50 tys.
Oraz BMW 3 nie lubie bo ma opinię auta dla dresiarzy czyli jest dresowozem!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2009, 17:45:17 wysłana przez Miszcz »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Samochody
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:25:49 »
Ha! Temat dla mnie. No ja przede wszystkim kocham:
-Audi, pokochałem gdy ujrzałem Audi R8. Ogólnie reszta aut z tej stajni ma ciekawą stylistykę, oraz luksusowe wyposażenie, może ceny nowych egzemplarzy są dość wysokie, ale... W przyszłości to chciałbym posiąść może Audi A5 lub S5.
Poza Audi uwielbiam:
-Lamborghini, włoskie auta zawsze miały dla mnie to coś w sobie, szczególnie podoba mi się model Lamborghini Gallardo LP540.
Poza nimi może już nie jako markę a jako sam jeden model to:
-Mitsubishi Lancer X(Evo najlepiej).
To chyba tyle.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Samochody
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:25:49 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Samochody
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Czerwiec 2009, 22:15:51 »
Ulubione samochody pochodzą z ulubionych mark czyli Lamborghini,Porsche,Ferrari podobają mi się ich samochody,są piękne i szybkie.

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samochody
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Czerwiec 2009, 23:45:40 »
Hmmm... Moim zdaniem Porsche Cayenne jest ok. ma dobre wyposażenie choć twarde zawieszenie robi swoje na rzecz pasażerów siedzących z tyłu. To auto na pierwszy rzut oka budzi we mnie dreszcze i chętnie w nim zasiadam. Ma głośny silnik jak na porsche przystało brzmi po prostu rasowo. Ma 2 mankamenty. 1 to rozmiary przez które można mieć problem z zaparkowaniem, a 2 to spalanie o którym lepiej nie wspominać. Jednakże gdy ktoś kupuje takie auto liczy się z dużymi kosztami i pozostaje dla tych osób idealne :)


Pozdrawiam wszystkich driverów oraz fanów aut. Szerokości !!!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Samochody
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Czerwiec 2009, 23:45:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top