Autor Wątek: Wasz strach  (Przeczytany 17200 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Wasz strach
« dnia: 31 Grudzień 2008, 23:07:59 »
Nie znalazłem nigdzie takiego tematu więc zaczne czego się boicie ja się boje:
-pająków
-TYLKO jadowitych węży
-czasem mojego brata :laugh:
-Do tego wstyd przy wszystkich mi się przyznać ale czasem się ciemności boję :(
-śmierci

 to chyba na tyle mojego lęku

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń 2009, 12:45:13 »
Może ktoś uzna mnie za debila, ale ja uwielbiam pająki, gady i wszelkie inne wielkie stworzenia, których wszyscy się boją, ale nie cierpię i boję się koników polnych :lol:. Tak, tych które są ładne, zielone, niegroźne i kicają sobie po polach i drogach. Czemu się ich boję? Sam nie wiem czemu...wydają mi się dość obrzydliwe. Po za zielonymi stworzonkami raczej przed niczym już nie czuję lęku, ale nie obiecuję, że jak by banda dresów złapała mnie w ciemnej uliczce to zachowałbym zimną krew.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń 2009, 12:45:13 »

Gyngysz

  • Gość
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Styczeń 2009, 13:25:36 »
Podobnie jak autor tematu boję się śmierci. Tak mojej, jak i bliskiej mi osoby.
Poza tym boję się, że ktoś mnie napadnie, bo ostatnio często zdarza mi się chodzić po wsi wieczorem. Z innych spraw, to boję się... no, może nie tyle boję, co okropnie brzydzę robali, chrabąszczy i takich innych. Boję się także, że wkroczą sataniści i zjedzą mi kota. xD

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń 2009, 13:40:25 »
Masz racje z tymi satanistami ja też się tego boję tylko że wejdą chinczycy i zjedzą mi psa:P

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Styczeń 2009, 15:07:06 »
Szukałeś oby na pewno ??

Był już taki temat założony przeze mnie

http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17277.0.html

Może nie porusza wszystkich rodzai strachów ale jak strach to strach

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Styczeń 2009, 16:00:12 »
mt17 twój temat traktuje o tym czy boisz się śmierci (i tylko niej więc odpowiedź będzie tak lub nie i rozwinięcie) a tutaj jest pytanie czego najbardziej się boisz. Czyli dwa różne tematy. Ty czytaj dokładniej.

Dobra to sobie pogadałem a teraz czego ja się boję...hmm...nie wiem boję się podejmowania jakichś trudnych decyzji i wyzwań które mogą mnie przeróść no chyba tyle. Pająki, węże i inne strach raczej się nie boję gdyż zwierzętami się interesuję a inne dziwne "straszne" rzeczy, zjawiska próbuję po prostu zrozumieć. To tyle:)

Offline MoRTyL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • MoRTyL
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Styczeń 2009, 18:07:42 »
Ja jak większość boje się śmierci . Pozatym zabardzo nic .

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Styczeń 2009, 18:22:14 »
Ja też boje się śmierci mojej lub bliskiej mi osoby. A tak to raczej niczego.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Styczeń 2009, 20:21:12 »
Czegóż ja sie boje? A panicznie boję sie pająków, od dłuższego czasu mam arachnofobię i potrafię wpaść w prawdziwą histerię. Boję się strasznych horrorów, jak mam oglądać sama, bo jak się jest do kogo przytulić to lubię horrory ;) Czasem boję sie sama siebie... bywam przerażająca, serio. Boję się też samotności, nie przeżyłabym długo sama, bez innych ludzi. Logiczne jest też, że boję sie sama chodzić nocą po mieście, ale to jest przecież całkowicie racjonalny lęk ;) no i chyba to wszystko, w sumie jak jestem zła to ciężko mnie wystraszyć, a jak mam doła to boję się wszystkiego...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Styczeń 2009, 20:32:32 »
Przede wszystkim boje się, że Metztli pewnego pięknego dnia się potnie, bo to emo.

A tak poza tym to boję się podobnie jak Kirgo koników polnych ^^. Sam nie wiem czemu. Pająków ani niczego innego raczej nie, ale nie potrafię przebywać w pobliżu konika polnego w zamkniętym pomieszczeniu, bo w każdej chwili może na mnie skoczyć a nienawidzę jak coś na mnie siedzi. Śmierci raczej się nie boję. Nie boję się ciemności, ani kiedy jestem sam w domu że ktoś na mnie napadnie. Nawet jakby ktoś na mnie napadł, włamał mi się do domu to wiem, że bym się nie przestraszył, że mnie zabije czy cuś... Miałem kilka takich sytuacji że mi się wydawało że ktoś mi włazi przez okno czy coś, a to się okazywało że to siostra. Ale jakoś straszno mi nie było. Wolałbym zginąć od kuli, szybko, niż się męczyć jako stary dziadek, aczkolwiek też nie śpieszno mi do śmierci. Boję się niektórych popieprzonych horrorów. Czasami jak idę po ulicy i widzę jakichś ciemnych typów to się boję że mi wpie*dol spuszczą :). To chyba tyle moich strachów.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2009, 20:35:33 wysłana przez Peanut »

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Styczeń 2009, 20:36:53 »
Racja,Racja U nie codziennie wieczorem siedzi koło trzepaka około 10 dresów i jak wychodzę z psem to się boje że do mnie któregoś razu podejdą i powiedzą"Masz kasę K***A BO JAK NIE TO WPIE****

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Styczeń 2009, 01:15:40 »
Własnego cienia... Nie, no, tak naprawdę boje się robali, choć wiem, że są niegroźne. Po prostu nie znoszę tych stworzonek, bo są obrzydliwe :(. Wysokości się też boję, bo mam chyba lęk. Również burzy się lękam, ale tylko wtedy, gdy mnie gdzieś zastanie w drodze idąc na piechotę (np. do domu). To by było w sumie na tyle. Ciemności się nie boję, gdyż niejednokrotnie chodzę po lasach, drogach i bezdrożach, jak jest już całkiem ciemno. Przyzwyczaiłem się już do tego. Jeśli chodzi o dresów i innych awanturników... Gdyby podeszli do mnie i zażądali kasy lub czegoś innego, to raczej bym odmówił i się bronił w szczególności, gdyby było to w miejscu publicznym albo gdybym był z kumplem. Ewentualnie próbowałbym uciekać, jakby była taka możliwość i gdybym widział, że nie mam z nimi żadnych szans. Nie przeszedłbym też obojętnie, gdyby kogoś innego zaczepiali. W takiej sytuacji musiałbym się wtrącić. Oczywiście, gdyby mi dali porządny wycisk, to wcześniej czy później wyrównałbym z nimi rachunki. W ogóle wkurzają mnie tacy idioci i inne cwaniaczki z ich pokroju. Nic im człowiek nie robi, a oni zaczynają się rzucać >:(. Myślą, że są nie wiadomo kim, a tak naprawdę są ch*ja warci.
 

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Styczeń 2009, 09:34:19 »
Ja się boję dementorów...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:13:00 »
A ja muminków

Respev

  • Gość
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:21:09 »
à propos posta Peanuta - ja się boję Buki!

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:23:39 »
à propos posta Peanuta - ja się boję Buki!

To nie ściema też się boje Buki

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:29:25 »
a ja teletubisiów:D

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:58:48 »
Owszem ja tez teletubisiow sie boje szczegolnie thinki whinkiego! Jest straszny i nie chcial bym go spotkac w nocy!

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Styczeń 2009, 17:47:02 »
Prawda ja  nie chciał bym spotkać wszystkich teletubisiów.Wyobraź sobie sytuacje:Wchodzą do ciebie teletubisie biorą cię w ręce i niosą cię do swojej pracowni podłaczają cię do swojego wysysacza mózgów(odkurzacz teletubisiów)i wysysają ci mózg a na koniec wchrzaniają w ciebie serię z karabinu maszynowego M1919A6 kaliber 0,30 cala :D:P

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń 2009, 17:51:44 »
Jak byłem mały to się bałem Muminków i tego dziecka na opakowaniu Pampersów. :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasz strach
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Styczeń 2009, 17:51:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top