Ankieta

Jaki jest tw

Diccuric
36 (50.7%)
Die Bedrohung
3 (4.2%)
Dunkle Brut
0 (0%)
Gothic Strike
0 (0%)
Gothic: The Dark Project
5 (7%)
Liebenungen
0 (0%)
ShakeyCam
0 (0%)
Sturmbringer
0 (0%)
VisiGothic
2 (2.8%)
Inny
25 (35.2%)

Głosów w sumie: 66

Autor Wątek: Ulubiony Mod  (Przeczytany 23586 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ulubiony Mod
« dnia: 09 Kwiecień 2006, 11:01:39 »
Niech każdy wskaże swojego ulubionego moda do GI i GII&NK, oraz niech opisze dlaczego właśnie tego wybrał.


Gothic I - Diccuric
Największy mod do tej wersji gry, ciekawa fabuła, wiele nowych broni, zbroji i czarów.
Całkowicie nowy ciekawy świat. Oraz wiele nowych NPC.

Gothic II - Bumshak
Zawsze chciałem zagrać sobie orkiem, dzięki temu modowi wreszcie miałem okazje.
Jest ciekawy dla tego iż orkiem gra się inaczej niż zwykłym człowiekiem, widać to podczas prowadzenie postaci.
Do tego dochodzi jeszcze nowa fabuła i 6 rodziałów. Troche szkoda, że akcja rozgrywa się tylko w górniczej dolinie.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 21:48:58 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2006, 18:41:18 »
Gothic I - Diccuric
Mówią, że jest to największy i najlepszy mod do pierwszej części gry. Wg. mnie jest to cos na miare Nocy Kruka, choc cała akcja dzieje się w nowym swiecie a o kolinii jest tylko kilka nie istotnych wzmianek. Moda przeszedłem w całości. Urzekł mnie jego wielki świat całkowicie odbiegający od standardowej górniczej doliny (kolonii). Ogólnie modyfikacja jest ciekawa i starannie wykonana. Polecam wszystkim zwłaszcza, że jest to pierwszy mod, który został spolszczony.

Gothic I - Gothic Strike
Mała modyfikacja, która w większy sposób nie wpływa na rozgrywkę. Dodaje kilka nowych pancerzy, beret i bronie takie jak Ak47.

Gothic II - Bumshak
Mog w którym wcielamy się w orka. Nie pograłem długo ze względu na język użyty w modyfikacji, więc za dużo o tym modzie nie moge powiedzieć.

Gothic II- G2 Textures Pack
Jest to pierwsza polska modyfikacja przenosząca niektóre tekstury terenu z Gry Gothic II do gry Gothic I.

Noc Kruka - Piratenleben
Akcja toczy się w obozie piratów, pustynnym kanionie i "wielkiej dziury". Owe lokacje są odizolowane od reszty swiata. Również długo nie pograłem ze względu na język.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2013, 17:04:25 wysłana przez Nocturn »

Forum Tawerny Gothic

Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2006, 18:41:18 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2006, 13:12:02 »
Gothic I - Diccuric
Pierwszy, największy i najwspanialszy mod do Gothica. Ogromny jak na mod świat, ciekawa fabuła i wciagające questy. Sam mod mógłby być wydany jako dodatek do Gothica, bo jest tak duży. Przypadła mi do gustu w Diccuricu postać Ardarica, nowy świat i lokacje zupełnie nie powiązane z Gothickiem I.


Gothic I - VisiGothic
Krótka modyfikacja. Znajdujemy się w Nowym Obozie i jest on atakowany przez demony. Musimy rozdać kusze najemnikom i stoczyć walkę z potworami. Mod jest króciutki i nie wymaga zbytnio dużo myślenia i kombinowania, ale i tak przyjemnie się w niego grało.


Gothic II - Wspólnota ÂŚwitu
ÂŚredniej wielkości modyfikacja. Nowy świat i nowe zadania. Możemy dołączyć w nim do dwóch gildii: najemników i bandytów. Polecam szczególnie dlatego, że jest on bardzo klimatyczny i rozbudowany.


Gothic II: Noc Kruka - The Stranded
Akcja modu rozgrywa się na małej wysepce, na której swój obóz mają piraci. Jesteśmy rozbitkiem i musimy wydostać się z wyspy. Pomogą nam w tym piraci, jednak najpierw musimy wykonać szereg zadań i zostać przyjętym do ich obozu. Również krótki, aczkolwiek ciekawy mod.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 12:35:28 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2006, 19:56:45 »
Gothic I - Diccuric
Największy i najlepszy mod, jaki powstał do pierwszej części Gothica. Ogromny i ciekawy świat, wciągająca fabuła i zdumiewające i piękne, nowe lokacje. Nowy bohater i nowa przygoda. Czekam ze zniecierpliweniem na Diccuric II.


Gothic II - Die Gemeinschaft des Grauens(Wspólnota ÂŚwitu)
Nowa mała wyspa, zamieszkiwana przez dwie gildie.. Możemy dołączyć do najemników, bądź do bandytów, którzy razem żyją i zamieszkują pewną małą twierdzę. Krótki, aczkolwiek wciągający i interesujacy mod.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2006, 10:27:02 wysłana przez Arthas »

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Wrzesień 2006, 13:46:58 »
Die Bedrohung

Bardzo fajny mod do gothica .Doruwnuje Diccuricowi który też mi se podoba ale bardziej Bedrohung mi sie podoba.Wada:Po Niemiecku



Gothic 2:Noc Kruka:Die Sekte



W gothicu jedynce gralem raz sekta ale mi sie sniacy nie podobal.Ale tak Sekta jest lepsza!!!
Mozna do Guru sie przylaczyc i fajna fabula.Zadania sa inne od Guru i bardziej trudniejsze.Wada:Ta sam co w Bedrohungu nowy swiat powinien byc gdzie oni maja swoja siedzibe a nie u Bengara

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Styczeń 2007, 22:52:42 »
hmm ostatnio przeszedłem Diccuric. Heh fajne motywy tam są (np. statek kosmiczny, czy domek na drzewie) i ciekawa fabuła. Wcześniej przechodziłem mod Bumshack, The Den i Stranded. Ostatnio ściągnąłem sobie moda Piratenleben, ale nie miałem okazji go przetestować... może jutro ;]

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Styczeń 2007, 04:44:22 »
Diccuric Zacząłem grać w Diccuric;a od razu, kiedy tylko wsyszło polskie spolszczenie do tego mod'a. ciekawa fabuła, duży świat, nowe rozwiązania to zdecydowanie plusy tej modyfikacji. Grafika mi sie podoba, bo jest taka sama, jak w Gothic 1. Niestety grę często psuły błędy zewnętrzne( nagle bez powodu wywalała do Windows'a) jak i wewnętrzne (np: gdy kładłem się spać w śpiworze to nie bło go widać ;/). Ogólnie jesli ktoś nie grał w tego Moda, a chce zagrać w takiego zmodernizowanego Gothic'a 1 to poleacam. PzDrO :].

Offline MR. Nazgul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwiecień 2007, 22:24:00 »
1)Sturmbringer-
Nic ciekawego. Mamy nową broń miecz Sturmbringer i dwa zadania. Nie grałem zbyt długo.

2)Die Liebenungen
Nawet fajne. Tylko zbytni nie znam niemieckiego więc nie widziałem o co chodzi.xD

3) Blade
Wcielamy się w postać Blade'a. Mamy wyćwiczoną akrobatykę i  katanę.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Kwiecień 2007, 22:34:17 »
Gothic Mroczne tajemnice(G1)- Super modyfikacja. Ja odbieram ją jako swoisty dodatek to pierwszej części sagi. Nowe organizacje, mnóstwo misji no i nawiązania do następnych części gry- Super. Jednakże w tej chwili dubbing nie jest dostępny nad czym naprawde ubolewam.

Bumshak(G2NK)- Również bardzo fajna modyfikacja. Nie za długa, nie za krótka, w sam raz. Oglądanie świata z perspektywy orka, który ze zwykłego pomocnika staje się hetsztem jest naprawde przyjemne.

Mielizna(G2NK)- modyfikacja nawet ciekawa. Z początku fabuła do bólu liniowa lecz potem gdy nasz bohater zostaje(chwilowo) zombie fabuła się rozkręca. Jednakże wtedy gramy jeszcze ok.30 minut i mod się kończy.
Wniosek: nawet fajny mod lecz strasznie krótki.

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Maj 2007, 20:56:08 »
Gdzie można ściągnąć Diccurit? Na tej stronie link coś nie działa.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ulubiony Mod
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Maj 2007, 21:06:31 »
Wkrótce wrzucę go do downloadu od razu w wersji polskiej na razie jednak musisz sobie sam poradzić oto link do niemieckiej strony skąd pobierzesz modyfikacje: http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...p;release_id=95

canis

  • Gość
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Maj 2007, 21:48:20 »
Gothic I - Inny - Mroczne Tajemnice
Najlepszy mod w jaki w życiu grałem po prostu brawo PoziomkaZ, to jest o niebo leprze od jakichkolwiek innych modów w które grałem, a grałem w sporo różnych, różnorodnych ... to jest o ni8ebo leprze od dodatku do GII Nocy kruka, jest to o wiele ciekawsze od tamtej fabuły, i ciekawie są zmienione zadania (Chromanin)
Gothic II - Inny - Mielizna, fajny mod, również sadzę ze lepsiejszy od innych do tej części gry, lecz również sadze ze nie umywa się do Mrocznych Tajemnic

--------------------
PoziomkaZ Brawo, gratuluje pomysłu i dobrego wykonania

Pozdrawiam Canis  

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2007, 15:58:15 »
Jedyna modyfikacja w którą grałem to Diccuric'a. Jest to wspaniała modyfokacja. Chodzimy innym bohatrem po innym lądzie. Jednak ma wiele wspólnego z G1 ( nie mówia tu o grafice  ) naprzykład nasz "mentor" na początku gry, zupełnie prawie ta sama rola co Diego. Ten mod ma taki minus że misje sa piekielnie trudne, trzeba niźle nakombinować. To co mnie użekło w tym modzie to grafika, bagno, góry, rzeki i lasy, ogólnie cały świat jest świetnie zrobiony, tylko szkoda że twórcy nie pomyśleli na zrobieniem naturalnych granic gry, zamiat znaku  .


Offline buggeer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Maj 2007, 13:20:15 »
Gothic I - Mroczne Tajemnice
Ta modyfikacja mnie wręcz zachwyciła. Szczególne do gustu przypadł mi obóz strażników kopalni i latanie z bejzbolem rozpierduchy siekacza - odrzucanie to był doskonały pomysł. Przeszedłbym go, gdyby nie zniechęcanie, jakie wywołał obóz pradawnych. Za dużo biegania o wiele i ogólnie strasznie nudny jak dla mnie.

Gothic II - żaden.
Mój komp ledwo udźwignął GII i musiałem się nieźle naczekać aż obraz się odwiesi podczas gry, więc mody byłyby tylko torturą :P

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Czerwiec 2007, 19:34:10 »
Moje ulubione mody:
                                                     GOTHIC 1
 Diccuric
Ponieważ jest najbardziej rozbudowany i wciąga graczy. Najlepsze w nim są piękne, nowe lokacje. Nowy bohater i nowa przygoda. To lubie!!!

                                                     GOTHIC 2
 Gothic II - Die Gemeinschaft des Grauens(Wspólnota ÂŚwitu)
Ponieważ jest to mod którego fabuła toczy sie na nowej wyspie. Dosyć krótki ale wciąga!!!

Offline Ardiac

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Październik 2007, 17:01:49 »
gothic 2 nk:
Jaktyl - zupelnie nowy duzy swiat, glowne zadanie to zabicie czarnego maga
w drodze na myrtane prolog -dalsze losy naszego bohatera po opuszczeniu jarkendaru duzy minus to to ze umiejetnosci sa prawie takie same jak na poczatku gry
den - ciekawy lecz krotki modzik
piratenleben - ciekawy mod kierujemy piratem
volcano quest - dosyc fajne mozemy dolaczyc do najemnikow badz magoww
mod swiateczny - fajne. cukierki leza kolo luzka trzeba uciec z wiezienia
mielizna - jestesmy na malej wyspie, zdani tylko na siebie i piratow
wspolnota switu - sredni mod chociaz wciagajacy. warto zagrac
bumshak - fajne, mozna sobie pochodzic orkiem
fabryka klonow - smieszne chociaz krociutkie
63 - naprawde rozbudowane. trzeba rozegrac 63 walki chyba z dziesiecioma potwotami naraz. Mozna sobie wybrac postac
do gothic 1 .
Z tego co pamietam to :
diccuric - dobre ale zbyt duzo mega poszlo na waly. Powinna byc bardziej rozbudowana fabula niz np. zubelnie niepotrzebne pola ryzowe, czy bardzo rozlegle bagna.
Visigothic - walczymy z demonami. tak w ogole to byl pierwszy mod w ktorego gralem
czas zaplaty prolog - fajne ale bardzo bardzo krotkie
Twierdza arbuza - trzeba zabic arbuzaninow nie takie trudne bo masz do dyspozycji 4 paladynow. Najwazniejsza zasada z kodeksu paladynow: nigdy nie ufaj arbuzaninowi !!!
Mroczne tajemnice - po prostu super. wciagajaca fabula owiana tajemnicą. wszystko rozpoczyna sie od misji ,,dziwne poszukiwania ''
big foots in colony - tego jeszcze do konca nie przetestoalem ale i tak mi sie podoba
mission from xardas - tu za duzo nie napisze bo plik nie chce sie wypakowac  xD
rozprawa - mowia ze dobre ale mi sie nie podoba. latamy po koloni i zabijamy wrogow
przywolywacz burzy - obiecujaca nazwa kryje pod soba nieprzecietne gó....o
kolonia zywych trupow - jesli ktos marzyl o tym zeby byc zombim to polecam
magiczni wojownnicy - bardzo humorowy, dlugi mod. polecam
gothic strike - jedyna z modyfikacji w ktore gralem, ktora nie byla po polsku. po prostu jak zaczynamy gre to mamy pare karabinow i ciochow terrorysty

aha jeszcze bylo PTP ale to po angielsku

strony z korych sciagalem:
themodders.org
gothicmods.info
i oczywiscie gothic.gram.pl/download/

jesli znacie jeszcze jakies polskie wersje modow ktore nie zostaly tu zamieszczone to bardzo prosilbym o link do strony z ktorej moglbym je sciagnac    
 
oczywiscie chodzi mi o takie godne uwagi a nie takie cos jak np. avatar skin       Pozdro for all

gothic 2 nk:
Jaktyl - zupelnie nowy duzy swiat, glowne zadanie to zabicie czarnego maga
w drodze na myrtane prolog -dalsze losy naszego bohatera po opuszczeniu jarkendaru duzy minus to to ze umiejetnosci sa prawie takie same jak na poczatku gry
den - ciekawy lecz krotki modzik
piratenleben - ciekawy mod kierujemy piratem
volcano quest - dosyc fajne mozemy dolaczyc do najemnikow badz magoww
mod swiateczny - fajne. cukierki leza kolo luzka trzeba uciec z wiezienia
mielizna - jestesmy na malej wyspie, zdani tylko na siebie i piratow
wspolnota switu - sredni mod chociaz wciagajacy. warto zagrac
bumshak - fajne, mozna sobie pochodzic orkiem
fabryka klonow - smieszne chociaz krociutkie
63 - naprawde rozbudowane. trzeba rozegrac 63 walki chyba z dziesiecioma potwotami naraz. Mozna sobie wybrac postac
do gothic 1 .
Z tego co pamietam to :
diccuric - dobre ale zbyt duzo mega poszlo na waly. Powinna byc bardziej rozbudowana fabula niz np. zubelnie niepotrzebne pola ryzowe, czy bardzo rozlegle bagna.
Visigothic - walczymy z demonami. tak w ogole to byl pierwszy mod w ktorego gralem
czas zaplaty prolog - fajne ale bardzo bardzo krotkie
Twierdza arbuza - trzeba zabic arbuzaninow nie takie trudne bo masz do dyspozycji 4 paladynow. Najwazniejsza zasada z kodeksu paladynow: nigdy nie ufaj arbuzaninowi !!!
Mroczne tajemnice - po prostu super. wciagajaca fabula owiana tajemnicą. wszystko rozpoczyna sie od misji ,,dziwne poszukiwania ''
big foots in colony - tego jeszcze do konca nie przetestoalem ale i tak mi sie podoba
mission from xardas - tu za duzo nie napisze bo plik nie chce sie wypakowac  xD
rozprawa - mowia ze dobre ale mi sie nie podoba. latamy po koloni i zabijamy wrogow
przywolywacz burzy - obiecujaca nazwa kryje pod soba nieprzecietne gó....o
kolonia zywych trupow - jesli ktos marzyl o tym zeby byc zombim to polecam
magiczni wojownnicy - bardzo humorowy, dlugi mod. polecam
gothic strike - jedyna z modyfikacji w ktore gralem, ktora nie byla po polsku. po prostu jak zaczynamy gre to mamy pare karabinow i ciochow terrorysty

aha jeszcze bylo PTP ale to po angielsku

strony z korych sciagalem:
themodders.org
gothicmods.info
i oczywiscie gothic.gram.pl/download/

jesli znacie jeszcze jakies polskie wersje modow ktore nie zostaly tu zamieszczone to bardzo prosilbym o link do strony z ktorej moglbym je sciagnac    
 
oczywiscie chodzi mi o takie godne uwagi a nie takie cos jak np. avatar skin       Pozdro for all

nie wiem czemu ale wyslalo sie 2 razy
sory za bledy ale przy  duzym poscie to zdarzaja sie

Offline Arcanum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Październik 2007, 18:21:30 »
Grałem w takie modyfikacje:
Gothic: Mroczne Tajemnice, Diccuric, VisiGothic, G2MeshesAndTexturesPack, Bedrohung, Miranda, JohnMod, Twierdza Arbuza, Sturmbriger, Czas Zapłaty Prolog, Gothmoth.
Gothic II i NK: Die Sekte, Fabryka Klonów, Miranda G2, Khorana Prolog (wersja niem. i pol.), W drodze na Myrtane, BlackBak, Nacktpatch  , Zmod, Bumshak, Jaktyl, Mielizna, Piratenleben, The Den, The Vulcano Quest, Wspólnota ÂŚwitu, Blood Night (nie ma niestety po polsku), 63 i Wanderer
Dużo tego, ale przynajmniej miałem w co grać  Czekam na kolejne mody, mam nadzieje że będą jeszcze lepsze
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2007, 11:50:01 wysłana przez Arcanum »

Offline Kh-Garr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ulubiony Mod
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Marzec 2008, 14:08:28 »
Gothic I : Diccuric
Ponieważ gramy innym bohaterem a nie tylko Bezimiennym

Gothic II Noc Kruka : Bumshak
Zawsze chciałem być orkiem

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Czerwiec 2009, 14:04:26 »
Modów polskich, wbrew pozorom nie ma wcale tak dużo, więc jeśli grałeś w nie wszystkie, to nie możesz mówić, że jesteś doświadczonym testerem. Dopiero grając w mody produkcji polskiej, rosysjskiej i niemieckiej zdobędziesz tyle expa, żeby nazwać się doświadczonym. ;P

Gothic 1:


-Bigfoot in colony
-Magiczni wojownicy - porwanie króla
-Mission from Xardas
-Sturmbringer
-Przetrwanie
-Twierdza Arbuza
-The Trial
-VisiGothic
-Kolnia żywych trupów
-Bitwa mod
-Krwawy odwet
-Diccuric
-Assasin mod
-Czas Zapłaty Prolog
-Die bedrohung
-Rozbitkowie
-Liebenungen
-Jack - człowieczeństwo
-Rzeźnik
-Scavengers Season
-Mudball
-Bitwa o Varrant Prolog
-Mod Noworoczny
-The Mine
-Ostatnie Starcie
-Mroczne Tajemnice
Niektóre z nich były nudne, krótkie i niewarte zainteresowania, ale zdarzyły się perełki, np. "MT", "CZ", "Diccuric", "Die bedrohung", etc.

Noc Kruka:

-63
-Bumshack
-Das Mirandorf
-Der pak des Bosen
-Fabryka Kolnów
-Zemsta Beliara
-Dragons Tale
-Fight Contest
-Wspólnota ÂŚwitu
-Mielizna
-Hexenfeuermod
-Piratenleben
-Jaktyl
-Bitwa o Khorinis
-Khorana Prolog
-Nightmare
-Stonehenge
-The Den
-The Vulcano Quest
-Mod świąteczny
-W drodzę na Myrthanę
-Sumscavenger
-The Murders
-Negreth Prolog
-Biwa Mod 2
-Ministerium cz.1
-Ministerium cz.2
-GerranHeart
-Pirazstories
-Wanderer
-Zdarzenie na morzu
-Przeznaczenie (tech)
-Lirwa
-Battle of the kings
-Carraibean Midnight
-Gothic II Returning


Zle to ująłem. We wszystkie POLSKIE i wszystkie SPOLSZCZONE.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mody, w które gramy/graliśmy
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Czerwiec 2009, 14:04:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything