Autor Wątek: Muzyka/Filmy/Książki/Gry  (Przeczytany 2718 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« dnia: 08 Grudzień 2006, 19:48:13 »
Tutaj piszcie o Muzyce/Flmach/Książkach/Grach-które was rozczarowały.
Jak dla mnie to:
Film - Obcy kontra Predator - ilośc błędów w tym filmie była wysoka, co spowodowała tzw tandete za miast filmu.
Gra - GTA San Andreas zapowiadali hit nad hitem(znam pewnego wielkiego fana serii GTA i sam przyznał że w G SA nie jest tak wielkim hitem) - głw chodzi mi o samochody i zniszczenia ich - mogi by to zrobic lepiej a nie że wogóle nie jest skasowany.
Muzyka - BRAK.
Książki - mało czytam, a jeżeli czytam to nie znaduje zbyt nudnych książek... wszystkie są fajne i żadna nie jest tandetą.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:54:42 »
Film: "Kod Leonardo Da Vinciego" - wiadomo dlaczego... książka jest nawet fajnie napisana, ale film został tak beznadziejnie zrobiony, że aż żal go oglądać.
Książka: Zdecydowanie "Dziady" wszystkie części. Nie wiem czym ludzie zachwycają się tymi utowrami, ale mi się one nie podobają i nigdy nie polubię.
Muzyka: Manowar, ludzie tak chwalą ten zespół, a mnie się nie podoba ;P Wolę Iron Maiden lub Metallice.  Nie wiem czemu tego nie lubię tak naprawdę ;/
Gry: GOTHIC 3! Ludzie! Tak reklamowali grę, tak odkładali premierę tłumacząc się błędami, a tu proszę! Gra wyszła, a tu błędów od groma. Ludzie wyglądają jak lalki, a fabuła nie jest przedniej klasy. Ogólnie gra PB została sknocona i po raz kolejny wyszedł przeciętniak....

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 21:55:02 wysłana przez Crisis »

Forum Tawerny Gothic

Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:54:42 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2006, 22:27:12 »
Film: Tak powiem to...Piła 3 rozumiem to, że reżyser chciał zwiększyć poziom grozy ale bez przesady w trzeciej odsłonie piły krew to normalna kolej rzeczy nie ma ujęcia w której by jej nie było. Ale samymi morderstwami w filmie człowiek nie żyje, może i rusza to małe dzieci bądź przewrażliwione osoby ale mnie to mało zainteresuje nie będę również w jakiś sposób szczególnie tego przeżywał. Mogli przyłożyć się bardziej do głównego wątku i nieco ciekawiej go skonstruować ponieważ co by się nie wydarzyło w filmie ja już przewidywałem następną scenę...

Książka: Z racji tego iż ostatnio musiałem przeczytać lekturę pt. "Giaur" wymienię tu tą przeklętą księgę...nie rozumiem jak niektórzy mogą się tym dosłownie "jarać" jak dla mnie jest to bezsensowna poplątana w fakty opowieść.

Muzyka: Chyba nic się nie znajdzie zazwyczaj słucham to co mi się podoba więc rzeczy które nie spełniają moich oczekiwań po prostu się nie tykam...co z tego wynika nie mogą mnie rozczarować.

Gry: Oczywiście cóż innego mogę wymienić jak naszego kochanego Gothic'a 3, każdy z nas wie iż jest to jedna wielka pomyłka bądź wypadek przy pracy...miał być najlepszym (e)RP(e)G(iem) a jest przeciętniakiem naszpikowanym bugami.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2006, 22:36:09 »
Film: Myślę że Kod Leonarda da Vinci. Oglądało się fatalnia, fabuła jakaś wogóle niejasna, zero akcji. Tandetne badziewie. Książki co prawda nie czytałem, ale cóż z tego...film cienki.

Książka: Mało czytam. Jeżeli już muszę coś wymienić to np. Syzyfowe Prace. Jest to lektura którą teraz muszę przeczytać. Oczywiście wszystko sprowadzi się do tego że przeczytam streszczenie oraz charakterystki wszystkich głównych bohaterów, a i tak będę wiedział więcej niż większość ludzi w klasie. Nie wiem czemu szkoła nie może nam dawać normalnych, ciekawych książek do czytania...

Muzyka: Nie zastanawiam się nad tym. ÂŚciągam co popadnie, jakiś wykonawca obił mi się o uszy to ściągam i słucham - podoba mi się - zostawiam na dysku, nie podoba mi sie - wywalam.

Gra: Gothic 3. Piranha Bytes OGROMNIE mnie rozczarowała. Sprzęt mam bardzo dobry, ale cóż z tego, jak się wogóle nie da grać. Tyle czasu robiony, tyle razy premiera przekładana, tyle obietnic i innych pierdół, ale wyszedł straszny kicz. G3 nie zając, nie ucieknie. Jak za parę czy kilka lat będę miał superwypasiony sprzęt (jakbym dzisiaj go kupił za 10000 zł) to sobie pogram. Teraz jest bardzo wiele dobrych gier.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień 2006, 14:59:09 »
Szczerze powiedziawszy, moje typy nie będę się róźnić od moich poprzedników.

Filmy: Choć nie oglądam tak TV, to przyznam, że gdy ujrzałem ,,Kod Leonardo Da Vinci", to po pół godzinie chciałem po wyłaczyć (nie mogłem, bo kuzyn chciał oglądać do końca). Ten film im totalnie nie wyszedł, a mówili, że będzie taki dobry... Później w połowie zawiodłem się na ,,Zemście Sithów", bowiem środek (zaraz po lądowaniu okrętu na Coruscant) całego filmu był tak nudny, że jak go teraz oglądam, to przewijam do momentu, gdy Kenobi leci na Utapau.

Muzyka: Słucham tylko wybranym utworów, więc raczej nie powiem jaka... Jedyne, co mogę zarzucić, to beznadziejna muza, którą gra ,,Tokyo Hotel".

Książki: Także czytam tylko wybrane książki (najchętniej te, na których oparte były filmy). Nie mam co wytypować... No, może HP 6, a to dlatego, że był nawet krótszy od czwartej części.

Gry: Oczywiście, że Gothic 3. Wiedziałem od początku, że PB zkaszani sprawę. Po prostu w G3 nie czuć już tego klimatu, a bugów ma dwa razy więcej, niż G1, G2 i NK razem wzięte. Dodatkowo jeśli spojrzeć na sprzęt potrzebny do grania bez zacięć, to... można się za głowę złapać. Mogli popracować nad Gothiciem trochę dłużej, by ludzie, którzy mają gorsze kompy także z chęcią kupili tę grę ze świadomością, że będzie można normalnie zagrać.
Dalej to GTA SA. Po prostu myślałem, że będzie lepszy.  
A na końcu trochę już stary BiA (Brother in Arms). Pamiętam ochy i achy mojego kolegi, Michała, oraz jak się pienił, jak mówiłem mu, że ów gra jest do d*py (choć miała być tak za*ebista jak G3).

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień 2007, 18:34:41 »
Witam.

Książki: bardzo mnie rozczarowała książka '' Chłopcy z Placu Broni'', myślałem, że będzie lepsza.
Filmy: Terminator 3: uważałem, że będzie tak samo dobrym filmem, jak dwójka i jedynka, ale się myliłem. Nie ta atmosfera co wtedy...
Muzyka: Nic mnie nie rozczarowało, szczerze mówiąc.
Gry:Gothic3. Myślałem, że będzie tak samo dobry, jak poprzedniczki, a tutaj chała. Piękna grafika, ale słaby system walki. Jest jeszcze wiele wad, ale nie będę już wymieniał.


Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2007, 18:36:23 wysłana przez Rajca »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwiecień 2007, 21:36:54 »
Gry: NFS Carbon oczekiwałem czegoś nowego, po dobrym Most Wande'cie myślałem że dostane coś jeszcze lepszego i co figa z makiem to co dostałem ani to ładne (za dużo wodotrysków i innych bajerów) ani dające frajdę.Tak pozatym to NFS można rzucić w niepamięć mamy teraz Test Drive Unlimited które jest o wiele lepsze od Carbona.
Film:"Kod Leonarda Da Vinci" Książka wywołała skandal więc myślałem że film będzie przynajmniej dobry a tu co bida z nędzą dialogi drętwe a o akcji już nie wspomnie, jak zwykle miał być hit wyszedł kit no ale producent wyszedł na plus.
Książka:Nie czytam za dużo ale  "Kod Leonarda Da Vinci" mnie nie zaciekawił przeczytałem raz i goodbay no  nie podobała mi się i już.
Muzyka:BRAK

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2007, 13:47:28 »
Film: Sid & Nancy - W filmie legendarna koszulka Sida nie miała swastyki tylko sierp i młot (cenzura?). Gary Oldman grał Sida - mało sugestywnie, w ogóle wyglądał staro.
Gry: Soul Calibur II wersja na PS2. Rozwaliło mnie jak zobaczyłem Mishime blokującego rękami cios AsTaroth'a.
Książka: chyba nie czytałem ostatnio nic, co by mnie rozczarowało.
Muzyka: Kult - Kazelot - zdenerwowało mnie ukryte na tej płycia nagranie. Kochajmy Się ÂŁączmy Się W pary - DJ Aro rmx. Normalny, typowy hip-hop. Wyrzuciłbym tego singla za okno, gdyby nie to, że pozostałe utwory były świetne. Aaa i nowa płyta zespołu KoЯn. Davis śpiewa jakby się wazeliny nałykał. sam twierdzi, że odkąd jest ojcem, zrobił się łagodniejszy. Mi się wydaje, że chodzi jednak o odejście gitarzysty.

Forum Tawerny Gothic

Muzyka/Filmy/Książki/Gry
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2007, 13:47:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything