Autor Wątek: Wasze Imiona  (Przeczytany 103007 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serafin_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:37:30 »
Moje pierwsze imię to Krzysztof, oznaczające "noszący w sobie Chrystusa" - podoba mi się to imię  Natomiast na drugie mam Lech - po moim tacie. Ogólnie może być

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Czerwiec 2007, 20:20:26 »
Moje imię (każdy się tego domyśla po nicku) to Kamil. Dość je lubię, oznacza ono ,,kompletny", ,,w całości" albo ,,idealny". Wiem też, że św. Kamil z Lellis jest patronem szpitali i chorych. Może dzięki temu mam takie szczęście w chorobach i urazach (a miałem ich wiele, oj wieele). Na przykład raz upadłem i przebiłem sobie nogę kołkiem wbitym w ziemię. Lekarze stwierdzili, że jakiś centymetr brakował, by mi przecięło żyłę. Albo dostałem metalowym prętem w nos pół centymetra od oka. Ale to już nie ten temat.

Forum Tawerny Gothic

Wasze Imiona
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Czerwiec 2007, 20:20:26 »

Offline Selene

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:04:33 »
Monika Aleksandra Klara. Ot, tak. po prostu. Nie wiem co znaczy każde z tych imion, gdyż najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje. Nie wierzę w magię imion i tym podobne zabobony.

Offline Owczaryszek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:24:46 »
Ja mam na imię Maciej. Lubię swoje imię, bo nie jest zbyt często spotykane.
Maciej - imię męskie, zgrecyzowana forma hebr. מתתיהו Matatjahu, oznaczające dar od Boga, dar Jahwe. Imię to nosił apostoł wybrany po samobójstwie Judasza.
Nie mam drugiego imienia, bo na chrzcie rodzice dali mi tylko jedno imię.U bierzmowania jeszcze nie byłem.

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Czerwiec 2007, 13:23:44 »
Ja mam na imię Darek/ Krzysztof moje imię jest dość popularne lubię je i nie mam do niego jakiś zastrzeżeń. Jest to imię pochodzenia staroperskiego oznaczające przynoszący dobro

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Wasze Imiona
« Odpowiedź #45 dnia: 27 Czerwiec 2007, 16:54:33 »
Mam na imię Przemek i imię mi się bardzo podoba.Nie jest takie pospolite i ładnie brzmi.O ile pamiętam to znaczy CZÂŁOWIEK ROZUMNY i cieszę się z tego xD.Drugie moje imię brzmi Tomasz [po tacie].Pospolitę imię ,ale ładniej brzmi niz naprzykład Adam.

Offline Marcivo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Czerwiec 2007, 03:35:20 »
Jak nie trudno się domyślić mam na imię Marcin.   Imię bardzo mi się podoba, ze względu na jego męskość, w gruncie rzeczy też taki jestem, więc do mnie pasuje.  

Przy okazji witam na forum.

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Lipiec 2007, 18:26:56 »
Paulina Maria Magdalena.  
W sumie moje imię nie jest tak popularne, jak Karolina czy Ania, przez co większość osób łatwiej mnie zapamiętuje. ^^ Mi osobiście podoba się to imię, jednakże, podobnie jak Selene, nie wierzę w magię imion.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Wasze Imiona
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Lipiec 2007, 11:28:13 »
Jak na razie mam tylko jedno imie Adrian nie jest ono super imieniem choć wole to od Henryka albo Zbigniewa. Nie mam przezwiska kumple mówią do mnie Adi (skrót) (na innego Adriana mówią Adek wg. mnie daremnie)
Znaczenia moich imion nie znam i nie poznam bo nie zależy mi a tym.
Jeżeli obraziłem jakiegoś Henia czy Zbyśa to przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 11:29:08 wysłana przez Elitarny Wojownik »

Hagen13

  • Gość
Wasze Imiona
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Lipiec 2007, 19:49:27 »
Ja mam na imię Piotr a na drugie Rafał.Mi te imiona się podobają,cieszę się,że nie mam jakiegoś "nietypowego" jak Wawrzyniec :P itp.W szkole mówią do mnie po ksywce,którą sami wymyślili ale jej tu nie przytoczę,bo się niezmiernie wstydzę  .

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze Imiona
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Lipiec 2007, 11:53:18 »
Ja mam na imię Krystian a na drugie Ryszard(po moim dziadku)Podoba mi się moje pierwsze imię-Krystian takie nietypowe.U mnie w szkole jest tylko dwóch Krystianów.Już wolę takie niż np.Bożydar  .
A drugie imię jest takie sobie ale przecież imion się nie wybiera:)

Offline Magoospl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Lipiec 2007, 17:46:16 »
Ja mam na imie Grzesiek, ale mówią na mnie Grechol (niewiedzieć czemu       )
Ja do swojego imienia podchodze neutralnie bo nie zbyt przypada mi do gustu....
No ale cóż:
"jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ! ! !"

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Wasze Imiona
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Lipiec 2007, 17:54:12 »
Na pierwsze mam Kacper, na drugie Nikodem, na trecie Dawid, a na czwarte Marek. :) A pseudo to Kipi.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Lipiec 2007, 18:13:12 »
ja mam na pierszy Jerzy jak kazdy w mojej rodzinie od 14 pokolen na drygie mam leszek banalne ale fajne ubie je  mam 3 ksywy na osiedlu szajba nie pytajcie dlaczego w szkole jureus bo kochamrzym w internecie jureus niezłe?

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Lipiec 2007, 18:36:05 »
Ja mam na imię Radek ( jak nietrudno się domyśleć po nicku ) i uważam, że moje imię jest przytulist*, bo jest bardzo mało Radków. Po prostu je lubię. Słynę też ze skromności   .

jakie przytuliste ( lol :| xD ). Napisałem z a j e b i s t *, a nie przytuliste, ehhh...ta cenzura  
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2007, 18:38:04 wysłana przez r4d00 »

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Lipiec 2007, 22:27:14 »
Na pierwsze mam na imię Przemek na drugie Andrzej ze chsztu a na Trzecie ÂŁukasz z bierzmowania to ostatnie wybrałem z dwóch powodów po pierwsze mówili na mnie ÂŁukasz, a po drukie to mam braciszka o imieniu ÂŁukasz pozdrawiam wszystkich z tawerny    

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Sierpień 2007, 10:14:46 »
Ja mam na imię Adam. Historia wiąże się z tym niesłychana, bo podobno był to pomysł mojej babci. Chciała, aby jej wnuczęta nazywały się kolejno "Adam i Ewa". No i chyba jej się udało...
Samo imię bardzo mi pasuje, nie jest zbyt często spotykane w erze Piotrków, Marcinów, pacynów i innych. Nie wyobrażam sobie, abym mógł mieć inne. Znajomi i rodzina raczej też.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Wasze Imiona
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Sierpień 2007, 19:15:03 »
Nie Michał, nie Mateusz, Roman tylko Dominik/Kamil/Maciej - Maciek mi się podoba, a na moje dwa pierwsze nie mam/miałem wpływu i nigdy nie pytałem
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2007, 12:28:24 wysłana przez Zhai »

Izrael

  • Gość
Wasze Imiona
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Sierpień 2007, 19:56:40 »
Ja na imię mam Kamil/Jakub. Trzeciego imienia nie mam bo nie miałem bierzmowania, a moje pierwsze imię bardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolony. Nie ma dużo Kamilów na świecie i dlatego wydaje mi się oryginalne. Jakub- To imię też mi sie podoba chociaż jest więcej osób noszących to imię, ale i tak mi się podoba.

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Wasze Imiona
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Październik 2007, 20:40:12 »
Ja mam na imię Kamil, a na drugie Sławek . Trzeciego nie mam, bo nie miałem jeszcze bierzmowania. Mam fajne imię, szczególnie dlatego że w mojej klasie jest 3 kamilów. Z jedneym siedzę w ławce, i gdy pani pyta do tablicy zawsze pytam się który kamil, czsami się upieczę, iwybiera tego drugiego
Moje przezwisko to Barek\ Barki\Barka
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2007, 20:44:52 wysłana przez XAR_DAS »

Forum Tawerny Gothic

Wasze Imiona
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Październik 2007, 20:40:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything