Autor Wątek: Rodzeństwo  (Przeczytany 30162 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Rodzeństwo
« dnia: 08 Grudzień 2006, 19:27:52 »
W tym temacie dowiemy się czy macie: siostrę, brata, a może jesteście jedynakami/jedynaczkami.

Ja mam brata ma na imie ÂŁukasz - wiek 19 lat. No i nie jestem z niego zachwycony, ale nie jest taki zły.
Jeśli chodzi o kompa to z tym nie ma problemu on ma swój ja mam swój, tak samo z pokojem. Czasami mi dokucza, ale wtedy tego żałuje . Cóż trenuje: Boks tajski, walki w parterze - że tak powiem jest fanem sportu. Lubi grać w Gothic tylko że z ograniczeniem - nie to co ja.
Dodam że zna bardzo dobrze angielski, niemiecki, trochę francuski, hiszpański - trochę tego jest .

I nie mam do niego żadnych uwag, choć czasem mam go dosyć .

pozdro.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 20:48:43 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Rodzeństwo
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:39:50 »
Ja posiadam tylko jedną siostrę, ma na imię Dorota i ma 29 lat. Kiedyś trenowała karate ale przestała :P Leń :P
Jestem z niej zachwycony, jest pomocna, w sytuacjach trudnych wysłucha i dopomoże radą. Czasem są miedzy nami sprzeczki ale baardzo rzadko. Z kompem nie mam problemów, ona ma swój, ja swój i jest git :).
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 20:49:03 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Rodzeństwo
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:39:50 »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Rodzeństwo
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:52:58 »
Mam siostrę, która ma 4 lata. Jej imię to Oliwia. Ją mogę określić w jednym zdaniu  

Im starsza tym gorsza  

Jest strasznie upierdliwa i zadziorna  Z komputerem nie mam problemów, ponieważ jest jeszcze na niego za mała. ma swoje gry więc jak ma ochotę zagrać to po prostu jej włączam.  Ostatnio poduczyłem ją trochę samoobrony to teraz chodzi i mnie leje   Ogólnie to kocham swoją siostrę i nie oddałbym jej za żadne skarby świata xD

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Rodzeństwo
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:06:59 »
Cóż, niestety a być może "stety", nie posiadam rodzeństwa. Jestem jedynakiem i żyje mi się z tym, jak dotąd bardzo dobrze. Zapewne z tego powodu, iż nie muszę się z nikim niczym dzielić i to wszystko do mnie trafia, mając rodzeństwo rodzice musieliby nas traktować równorzędnie, a przez to ja bym stracił. Nie wiem, jak to jest mieć brata bądź siostrę, nie przejmuję się tym, że nie mam nikogo tak "bliskiego", choć wiele osób mówi mi, że w przyszłości, gdy będę dorosły, rodzeństwo odegrałoby dużą i znaczącą rolę, zawsze by pomogło itd.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Rodzeństwo
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:14:28 »
Mam siostrą, jedna i o jedną za dużo. Ma na imie Aniela i ma 13 lat.
Prawde mówiąc nie zabardzo się lubimy, sprzeczmy sie co chwile,
nawet w tej chwili jesteśmy pokłuceni  , no ale jakbyscie pożyli
z nia kilka lat, to byście mnieli z nią takie same kontakty co ja  
Sprzeczka o komputer to norma, ale jest tak głupia że nie potrafi sama sobie załatwić
gry, lub kupić, więc przewarznie siedzi w necie.
Myśle że nie byłoby miedzy nami takich sporów gdyby była odemnie starsza  .

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Rodzeństwo
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:33:56 »
Ja mam dwóch kochanych braci... Starszy, Grzesiek ma 33 lata, jest informatykiem. Pracuje w jakiejś firmie, ale nie pamiętam nazwy. Ma żonę i dwie córeczki, 4letnią i 2letnią. Jest świetnym bratem zawsze mi pomaga, przy kompie, w nauce.. jest kochany. A drugi brat ma na imię Michał ma 27 lat, jest kucharzem i też ma żonę, dziecko będzie miał za miesiąc...Massakra, bo mieszkają z nami... Jest świetny, dowcipny, zawsze skołuje mi jakąś grę lub film... Mogę z nim pogadać na niemalże każdy temat. Walki o kompa nimi nie mam, bo Grzesiek nie mieszka z nami, a Michał pracuje do późna...

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Rodzeństwo
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:40:55 »
ja mam trzech braci
Damian 22 lata
Dominik 20 lat
Ja mam 18 lat
Szymon 12 lat

i dotego jeszcze mam siostrę najukochańszą w świecie Wiktorie 3 lata

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Rodzeństwo
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:43:38 »
Ja mam rodzeństwo. Są to:
- jeden brat starszy o 2 lata, nazywa się Rafał i ma 2 metry wzrostu :P Jesteśmy różni z wyglądu, ale z charakteru jesteśmy praktycznie jednakowi. Nie biliśmy się od DZIESIÊCIU lat i dobrze nam z tym. Ja lubię przyrodę on też. Interesujemy się oboje nauką. Jesteśmy bardzo zgranymi braćmi.
- Brat młodszy o 10 lat :P My to jesteśmy jak Dobro i zło, a on jest tym złem. Jest on dość niesfornym dzieciakiem i powiem, że moja starsza go bardzo rozpuściła. Jest przyzwyczajony, że wszystko dostaje. Jednak niedawno ja i Rafał wciągnęliśmy go w wir nauki i przynajmniej trochę się uspokoił, ale nadal jest dość niebezpieczny i boimy się o niego żeby nie wyrósł na kogoś złego. Czarna owca w rodzinie to jest :P Ma na imię Marcin
- siostra, jest ona starsza  ode mnie o...  JEDENAÂŚCIE! lat i ma już męża i jedno dziecko. Ma na imię Ola, a jej córeczka Dominika. Jest ona brunetką o dość niezłej figurze przyznam, ale wolę swoją małą chrześniaczkę  Dominikę :P Mieszka we Wrocławiu razem z mężem i tam też pracuje. Na święta przyjeżdża do mnie bowiem u mnie robimy święta ponieważ mam największy dom :P

To jest moje rodzeństwo... Dwóch braci i siostra. Mała grupka nas jest, ale mi to nie przeszkadza :]

Pozdrawiam

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:43:09 »
Ja w przeciwieństwie do większości userów jestem jedynakiem. Szczerze mówiąc, to dobrze mi z tym. Oczywiście czasami doskwiera nuda, ale jeśli człowiek potrafi znaleźć sobie znajomych i zajęcie, nie stanowi to większego problemu. Przynajmniej nie muszę się użerać z jakimś pierdakiem, albo starszym rodzeństwem, które zwykło moralizować wszystkich w koło.
Chociaż w sumie nie przeszkadzałoby mi, gdybym miał brata w wieku 20-25 lat. Zawsze to jakieś wsparcie, jeżeli nie psychiczne, to finansowe.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Rodzeństwo
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Grudzień 2006, 17:58:18 »
Cóż, można powiedzieć panu Athasowi tylko jedno: ,,witaj w klubie".
I ja jestem w tym wypadku jedynakiem.  
Szczerze powiedziawszy, kiedyś bardzo chciałem, by rodzice zrobili mi brata (  ), ale niestety, nic z tego nie wyszło.
A teraz się bardzo cieszę, że jestem tym jedynakiem.
Nie muszę znosić jego płaczu, jak by był mały.
Potem nie musiałbym odstępować mu kompa (choć jak teraz siedzę góra 2 godziny dzinnie, to w tym wypadku nie miałbym o co toczyć codziennie wojny).
Pewnie musiałbym się dzielić moim CDA.   Wara mi od niego.  

Cóż, choć za młodu może w domu być trochę nudno (ja akurat miałem troje kuzynowstwa mniej wiecej w moim wieku, więc miałem co robić), to potem się cieszy, że jest się samemu.  

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Rodzeństwo
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:05:57 »
Ja też jestem jedynakiem i się z tego nie cieszę. Przecież mówienie, że bycie samemu jest powodem do radości jest zaprzeczaniem samemu sobie. Chciałbym mieć straszego brata, któregu mógłbym sprzedać kopniaka albo blache.   Powiem więcej, gdybym miał brata, który interesuje się konsolami do gier byłbym wniebowzięty   . No ale tak nie jest i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :P.

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:09:27 »
Ja mam siostre :D ma 11 lat i tylko czasami sie dogadujemy tak naprawde to jest to taki malz demon :D zadziorny no ale ja sie jej takze odwdzieczam

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Rodzeństwo
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:40:37 »
No widzicie. A ja mam siostre i brata. Siostra - Ma na imie Greta (XD... wszystkim się myli z "Kreta" :P) w październiku spończyła 18 lat. zachowuje się jakby była pępkiem świata i myśli, że jak skończyła 18 lat to teraz jest najlepsza na świecie, ale za cholere sie nie daje... kompa nie dostanie  .
Brat - Patryk, ma trzy lata. Jest przeokropnie, makabrycznie upierdliwy. Nieustannie mnie bije jakimis idiotycznymi zabawkami, a gdy go wyrzucam za drzwi mojego pokoju, oczywiście idzie do matki mówiąc, że go bije... żal. Zakała rodziny.. :/.
Szczerze mówiąc żałuję, że nie jestem jedynakiem, ponieważ bez tych cholernych "ludzi" (??) miałbym o połowe mniej ograniczeń. Ehh... za jakie grzechy oni są moim rodzeństwem? :/

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Rodzeństwo
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Grudzień 2006, 07:10:15 »
Ja osobiście posiadam brata który jest odemnie 3 lata młodszy i ma 11 lat .
Na imię nosi Kuba czy jak kto woli Jakub. No cóż jak na jego wiek troche się mu dziwie gdyż nic nie robi i na mnie all spada a to ja mam to zrobić a on nic.
Czasami poprostu chciałbym być jedynakiem i nie mieć takiego brata

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Rodzeństwo
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Grudzień 2006, 11:12:29 »
Ja mam 2 braci i siostre z czego ja jestem 3 z kolejności. Tak naprawde każda osoba w mojej rodzinie jest indywidualnością. Mamy różne poglądy na wiele spraw i to nas często różnie, ale jednak mamy do siebi wzajemny szacunek.

Najstarszy brat, ÂŁukasz ma 24 lata i oczywiście jest już usamodzielniony(aczkolwiek często się widujemy). Jest on człowiekiem wyjątkowo impulsywnym, hipokrytycznym, leniwym i to on jest głównym czynnikiem w procesie mojej demoralizacji społecznej(pierwszy browar itp.). Przedstawiłem same jego wady, ale nie wymieniłem, że ma również zalety. Czasem przejawia się w nim dobra natura(zakochał się, czy co?) i jest skory do pomocy. Jemu również zawdzięczam fascynacje rockiem(wiecie...pokolenie Nirvany, Metallici itp.). Nasze stosunki jednak znacznie się polepszyły, gdy już nie musze prowadzić z nim codziennych bojów, a jedynie pogadać po bratersku dwa razy w tygodniu. Najlepszym określeniem na mój stosunek do niego jest braterska miłość. Przekonałem się bowiem jak ważnym jest dla mnie człowiekiem, gdy miał wypadek samochodowy i nie wiedziałem jak źle z nim jest. "Szczęśliwie" wyszedł z tego dość dobrze(do dziś jak patrze na zdjęcia zmasakrowanego samochodu, zastanawiam się jak to się stało, że już po 2 miesiącach powrócił do zdrowia). Często słysze opinie, iż jestem do niego podobny z charakteru. Ja się z tym nie zgadzam.

Drugi brat, Robert w wieku lat 19(starszy ode mnie o 2 lata) jest już zgoła odmienny. Interesuje się inną muzyką(DJ Tiesto itp.) i jest na pierwszy rzut oka człowiekiem bardzo spokojnym(choć to tak naprawde jedynie nieprawdziwy pogląd). Od jakiegoś czasu przybrał postawe moralizatorską i non stop próbuje sugerować mi co powinnem robić, a czego nie. Oczywiście nie potrafi zauważyć tego, iż nie jestem już dzieckiem i umiem decydować już o dwojej egzystencji. Często się więc z tego powodu spieramy, ale w gruncie rzeczy wiem, że robi to z czystej troski o mnie. Chce mnie uchronić przed niektórymi błędami jakie w swoim życiu popełnił mój najstarszy brat. Ech...taka już rola starszego rodzeństwa.

Siostra - 12 letnia psychopatyczna fanka zespołu US5, Simsów, małych słodkich kociaków(bleh!) i samobójczego różu. Ma na imie Ela i jej ulubionym zajęciem jest irytowanie  najmłodszego z jej starszych braci, czyli(fanfary) mnie. Jest wyjątkowo rozpieszczona przez ojca, więc żadne groźby słowne, lub fizyczne nie skutkują, gdyż słysze odwieczne "powiem tacie!"(a wiadomo, że z rodzicielem lepiej nie zaczynać zwłaszcza, że oceny jakie są, takie są). Wyimaginujcie sobie zbuntowaną trzynastolatke z lekką nadwagą, wygórowanym ego i blond włosami, a stwierdzicie, że to moja siostra.

PS. Ostatnio, gdy powiedziałem nowej znajomej, że mam tyle rodzeństwa zdziwiła sie mocno. Powiedziała, iż tak naprawde wyglądam na...jedynaka.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Rodzeństwo
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Grudzień 2006, 14:23:29 »
Ja na szczęście i powtarzałam na szczęście jestem jedynakiem. I mówię wszystkim zgromadzonym, że bardzo się z tego cieszę. Kiedyś kiedy byłem jeszcze bardzo młody chciałem mieć rodzeństwo (ale wtedy byłem jeszcze mały i głupi) Teraz widze, że gdybym miał rodzeństwo to by było trochę dla mnie nieciekawie, a mianowicie walki o kompa, o płyty,o gazety o telewizje itp.
Tak wyobrażam sobie życie z rodzeństwem. No cóż oprócz tego odstrasza mnie również to, że mam kuzynów co prawda starszych blisko mojego wieku i już mam namiastkę tego co by mnie spotkało.
Aczkolwiek podobnie jak ktoś już wcześniej zauważył rodzeństwo może pomóc w dalszym dorosłym życiu i zawsze byłoby z kim porozmawiać... I tu pozostaje trochę rozdarty na dwie strony

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2006, 17:12:07 wysłana przez DODO »

Offline CKO$C@R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Styczeń 2007, 22:02:49 »
A ja jestem jedynakiem ohhhhhhh spokój własny pokój komp nikt mi nie przeszkadza cisza spokój choć niekiedy nie mam z kim pogadać, ale przeważnie się ciesze, że jestem jedynakiem. Kiedyś chciałem mieć brata STARSZEGO ale nie wiedziałem, dlaczego nie mogę mieć starszego brata ....
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2007, 23:09:56 wysłana przez DODO »

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Luty 2007, 10:42:40 »
Mam brata 7 lat wielki frajer  , wystarczy że nie dam mu zagrać na kompie to biegnie z kszykiem, łzami w oczach do mamusi i mówi cytuje "mamo olek nie chce dać mi zagrać na komputerze" wtedy woła mnie mama i koniec, zakaz, przeproś braciszka i idż do swojego pokoju tego już zawiele      

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Rodzeństwo
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Luty 2007, 19:35:52 »
Muszę się pochwalić, że mam jednką kochaną (:p) siostrzyczkę. Jest ona odemnie starsza o sześć (6) lat, czyli chodzi do drugiej LO. Przeważnie jesteśmy skłuceni. Najgorsze są bitwy o komputer ( ). Nikt z nas nie daje za wygraną. Każdy chce grać! Oczywiście czasem sobie pomagamy, albo ja jej coś kupię, albo ona mi, ale to "czasem".  Lepsze to niż nic. Nie chciałbym być jedynakie. Brakowałoby mi brata, czy siostry... Ale muszę przyznać że Wiola, bo tak się ona zwie, popadła w nałóg czatowy. Gdy tylko usiądzie przed komputerem, wchodzi na Interię, następnie na chat, i pisze tak z 5 godzin . Nie wiem jak tak można... Pamiętam jak uczyłem ją pisać na różnych forach! Normalnie sie uśmiałem jak zobaczyłem co tam wypisywała ( ) rotfl!


PS. aleks194 zmniejsz sygnę, bo patrz jak rozszerzyłeś forum!

Pozdro.

Offline Lord Londius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Marzec 2007, 12:43:13 »
No to tak :
Ja mam na imię - Piotr  14 - niedługo 15 lat
Mój brat nr 1 który tu jest zarejestrowany  - Krzychu  tyle samo bo w tym samym dniu ( ale niejesteśmy bliźniakami )
Mój brat nr 2 jeszcze niezarejestrowany ale niedługo - Michał   13 lat
Mój brat nr 3 który dopiero GOTHICa poznaje bo cały czas grał w Call of Duty 2 - Michał 15 lat [od jakiegoś czasu ( czterech miesięcy )]
Moja ( jedyna ) siostra - Asia 16 / 17 lat ( bo w kwietniu uro. ma) .
no i to wszystko co do rodzeństwa
[ A mam jeszcze zwierzaki :
Psa - Barego
Kota - Kube
Szczurka - Czipi ( samiczka )
Szczurka - Dejlin ( też samiczka )]

         
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 12:45:48 wysłana przez Lord Londius »

Forum Tawerny Gothic

Rodzeństwo
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Marzec 2007, 12:43:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top