Autor Wątek: Rodzeństwo  (Przeczytany 30139 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Luty 2008, 15:18:15 »
Rodzeństwo? A w życiu!  Nie mam rodzeństwa i nie chce mieć.

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Luty 2008, 15:26:04 »
janie mam rodzeństwa i niezastanawioałem się czy chce je mieć

Forum Tawerny Gothic

Rodzeństwo
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Luty 2008, 15:26:04 »

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Rodzeństwo
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Luty 2008, 15:31:11 »
Nie mam rodzeństwa i jestem z tego zadowolony, jak już ktoś mówił, brak kolejek do kibla i kompa.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Rodzeństwo
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Luty 2008, 01:47:50 »
Witam!
Hmm... Po krótkim zastanowieniu: Stwierdzam, że nabije sobie posta, w tym temacie...

Ja mam jednego brata:
Tomek - Bo tak ma na imię (z tego, co się orientuję), jest ode mnie młodszy, o pięć lat. Jak chyba każdy młodszy brat jest nie do wytrzymania, czyli nieźle wkurza... Ostatnio miałem spokój, jeśli chodzi o komputer, ale kiedy mój znajomy przywiózł GTA San Adreas, to nie mam spokoju. Powrócił koszmar, bowiem kiedyś była podobna sytuacja. Też z GTA San Andreas, ale powiedziałem, że mam za mało miejsca na dysku i usunąłem, a on dał mi spokój. Teraz jednak tego nie zrobię, w końcu miałem w poprzednim tygodniu system od nowa zrobiony.
A nie zważając na komputer: Nie ma dnia, żebyśmy się nie posprzeczali; jeden, drugiego uderzył; czy też się "trochę" powyzywali... No, ale tak to jest. Tylko on ma też w sobie jakieś przeciwieństwa, samego siebie: Raz, jak mu coś powiem, to pyskuję i drze się, a za innym razem, robi to, co ja chcę, czyli przynosi mi coś do żarcia, do picia, itp.
Jedynie teraz mam spokój. Jednak gorzej będzie, jak mama się obudzi... :)


Pozdrawiam, Medivth
----------
Drugi Post - Yeah
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 02:06:41 wysłana przez Medivth »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Rodzeństwo
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Marzec 2008, 21:23:02 »
No ja niestety (może nie niestety) zostalem przez Boga ukarany siostra.
Snadra ma 12 lat a co ciekawe jest ode mmnie 2 lata mlodsza ale dzien urodzin jest ten sam 11 lipca. Dość fajnie lecz czasem to przeszkadza

Cytat: Trivet
Siostra - 12 letnia psychopatyczna fanka zespołu US5, Simsów, małych słodkich kociaków(bleh!) i samobójczego różu. Ma na imie Ela i jej ulubionym zajęciem jest irytowanie  najmłodszego z jej starszych braci, czyli(fanfary) mnie. Jest wyjątkowo rozpieszczona przez ojca, więc żadne groźby słowne, lub fizyczne nie skutkują, gdyż słysze odwieczne "powiem tacie!"(a wiadomo, że z rodzicielem lepiej nie zaczynać zwłaszcza, że oceny jakie są, takie są). Wyimaginujcie sobie zbuntowaną trzynastolatke z lekką nadwagą, wygórowanym ego i blond włosami, a stwierdzicie, że to moja siostra.

PS. Ostatnio, gdy powiedziałem nowej znajomej, że mam tyle rodzeństwa zdziwiła się mocno. Powiedziała, iż tak naprawde wyglądam na...jedynaka.

Ja mam 1 siostre i widze, że jest jeszcze drugi taki model na świecie. Mianowicie siostra Triveta
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2008, 16:43:08 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Rodzeństwo
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Marzec 2008, 09:55:28 »
Ja mam dwóch starszych braci. Jeden ma na imię Marcin i jest ode mnie o 14 lat starszy(ma 27 lat). Mieszka ze mną i ogólnie jest bardzo wporządku. Pomaga mi w lekcjach, można z nim pogadać na każdy temat. Drugi jest o całe 20 lat starszy ode mnie, ma 33 lata i jest super bratem. Pomaga mi jak może i w czym się da, też można z nim na każdy temat pogadać. Ma żonę i małą 5 miesięczną córkę - bardzo słodką i kochaną, ma własne mieszkanie, a do nas nieraz przyjeżdża. Cieszę się że mam ich a nie innych braci.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Rodzeństwo
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Marzec 2008, 10:34:36 »
Ja mam dwóch:

-Maciek (Siwy) ma 10 lat. Zyje z nim w pokoju na razie.  

-Bartek ma 8 lat. Cieć jakich mało na świecie.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Rodzeństwo
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Marzec 2008, 12:01:43 »
Ja mam trzech starszych braci, którzy nie mieszkają już z rodzicami, czyli jest prawie tak jakbym był jedynakiem. Jednak cieszę się że ma rodzeństwo, a zwłaszcza starsze, ponieważ w razie potrzeby zawsze mnie mogą wesprzeć (finansowo  ). W każdym razie na pewno nie chciałbym być jedynakiem ;p

Offline Vomiro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Sierpień 2009, 14:26:33 »
Mam parę braci i sióstr.

Karolina 24 lata-na niej zawsze mogę liczyć,pomoże przy lekcjach i w ogóle.
Maciek 18 lat-odkąd skończył 18 lat stał się nadętym...a nieważne.
Patrycja 15 lat-nie dość że dzielę z nią pokój to jeszcze chrapie w nocy;/
Mateusz 7 lat-większej ofermy nie widziałem upierdliwy,papuguję za mną,okłada mnie pięściami w każdej wolnej chwili i siorba przy obiedzie :lol:

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Listopad 2009, 12:29:37 »
       To teraz ja

Mam siostre i brata  :'( młodszych ode mnie.
Siostra ma na imie Natalia ma 13 lat na szczeście ma własny pokój i kompa.
Ale mam też brata ma na imie Bartek ma 11 lat i tu już nie jest tak fajnie dzielimy pokój i kompa on też gra w Gothica ale nie tak dużo jak ja nie przeszedł jeszcze 1 a gra na kodach za każdym razem jak ma wejsć na Cmentarzysko Orków to sie boji i nie wchodzi.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Kwiecień 2010, 21:04:28 »
Hmm, nabiję sobie tutaj posta.

No, ja mam rodzeństwo - brata 24-letniego i siostrę 23-letnią, i nie powiem, żeby mnie to cieszyło. ;/
Wiadomo, że jest raźniej i czasami można liczyć na pomoc w jakiejś sprawie, ale czasami mnie doprowadzają do szału. A to muszę im dawać zadzwonić, bo nie mają nic na koncie. A to muszę dawać im posiedzieć przy komputerze, żeby na przykład mogli pogadać na skype (o głupotach). A to zawracają mi głowę jakimiś durnotami. Albo po prostu muszę wysłuchiwać ich nudnego gadania (zwłaszcza gdy nie mam czasu). Brat jeszcze może być, ale siostra jest strasznie uciążliwa (za czasów, kiedy chodziliśmy do jednej szkoły, gdy dostałem pałę, to od razu, jak się o tym dowiedziała, wyśpiewywała rodzicom i miałem przerąbane ;/). Obydwoje się jeszcze nie ożenili, ba, nawet nie wiem czy z kimkolwiek ,,chodzili'', choć w sumie to nic dziwnego, skoro w tych sprawach zachowują się jak dzieci.  :P
Na szczęście ani z jednym z nich nie dzielę pokoju, więc mam jaki taki spokój.  <_<

Offline Adanos.pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Babcia 27% osób to Gomez, twoja też?
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Maj 2010, 10:58:53 »
Ja mam siostrę.
Imie: Michalina
Data urodzenia: 2004 rok, listopad
Umiejętność wkurzania: 100%  :lol:
Nie gra ona na komputerze ale gdy ja gram to często muszę się na chwilę od tego oderwać żeby np. włączyć jej telewizor chociaż sama potrafi. Ma swój pokój co mnie bardzo cieszy, chociaż czasem kiedy śpię to ona wpada do mojego i np. śpiewa.

Offline Akijl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 41
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Kwiecień 2011, 08:41:26 »
Mam siostrę , bardzo wkurza  raz skasowała mi save z G 2 NK po polowaniu na smoki.

Offline MarVolO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy!
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Lipiec 2011, 16:29:34 »
ech... Szczęściarze... Moje rodzeństwo składa się z:
Ewa - 14 lat nie korzysta z kompa zbytnio, nie jest pomocna, sama jej oczekuje i potrafi być wredna. Potrafi dochować tajemnicy, pożyczy pieniędzy ale jest bardzo pazerna i chciwa jeśli chodzi o nie.
Kaśka -ma 12 lat zawsze grała w gothica 2 lub mroczne tajemnice na moim kompie do czasu. Ciągle wchodziła do mojego pokoju, więc zrobiłem formata i wyniosła się na starzy komp ( trochę boję się włączać gothica bo od razu się przyklei ). Lubi się kłócić, jest pyskata nie tylko względem mnie ale i też rodziców. Nie lubię jej.
Kamila - ma 8 lat lubi grać na kompie ale dobrze że nie moim. Jest uparta i nie za bardzo chce słuchać innych. Nie stwarza większych problemów.
Aneta - 4-latka a na kompie siedzi od najmłodszych lat, sama gra w gry internetowe czy jakieś prostsze. Nie lubi schodzić z kompa ale bardzo lubi na nim siedzieć...

Mieszkać z nimi to koszmar a musiałem z nimi dzielić kompa... Ale i na nie znalazłem sposób.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Lipiec 2011, 16:33:09 »
Ale i na nie znalazłem sposób.

Domyślam się po nicku co stało się z rodzeństwem...

got2

  • Gość
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Listopad 2011, 18:06:20 »
Mam 3 siostry i brata.Wszystko jest cacy,chociaż... rodzeństwo.
Siotry jedna 6 drug 4 trzecia 2.Jest ok nie kłócę się.
A brat kłotnie są ,jak to rodzina.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2011, 19:04:17 wysłana przez got2 »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Listopad 2011, 19:00:00 »
Mam 3 siostry i brata.Wszystko jest cacy,chociaż... rodzeństwo.
A co Ty chcesz od rodzeństwa? Ja swoje kocham, a też mam trójkę. :] Brata starszego, młodszego i najstarszą siostrę.
Ale to u mnie robimy imprezy. ^^

Po więcej informacji na pierwszą stronę tego tematu odsyłam. ;P Uwaga! Tamten post był pisany 5 lat temu. :D

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Listopad 2011, 22:58:31 »
Temat jakiś taki... dziwny, nijaki... Ale dobry, żeby sobie popisać.
Mam sobie siostrę, ochrzczono ją Agata, jakieś 25-24 lata temu. Mieszka, pracuje i żyje w Szczecinie, a jako, że ja jestem z Piły, to nie mogę narzekać, ażeby jakoś tam rzekomo ograniczała mą przestrzeń życiową ;) W przeciwieństwie do niektórych moich poprzedników nie uważam za istotne, co zazwyczaj robi przy komputerze, lub jakiej jest postury. Aktualnie stara się przejść jakoś z szalonego, studenckiego życia do naszej kochanej szarej, polskiej rzeczywistości i idzie jej to całkiem żwawo.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Kwiecień 2012, 22:28:25 »
Ja nie mam rodzeństwa, ale zawsze chciałem mieć. Już nie raz prosiłem mamę o rodzeństwo, ale z tego nic.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Czerwiec 2012, 18:29:18 »
Mam brata starszego ode mnie o 13 lat :D

Więc jak któryś z was mnie wnerwi to pamiętajcie, że naślę na was brata.  :-\
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2012, 18:46:17 wysłana przez Jagusiaa »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzeństwo
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Czerwiec 2012, 18:29:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything