Autor Wątek: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna  (Przeczytany 8473 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hehe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« dnia: 18 Grudzień 2008, 21:53:37 »
   Witam,

 Czy misje odbicia Trelis otrzymuje się od kogoś??? Bo mam zadanie z Finleyem odbić Trelis. Gdy zabije wszystkich orków mam u niego tylko opcje, że Trelis jest wolne ale to zalicza tylko zadanie "Finley atakuje Trelis". A potem jak na niego klikam to on mówi, że jestem poszukiwany za kradzież. Potem dochodzi Tymler(czy jak mu tam) i znowu jest w/w, a po ponownym kliknięciu oskarża mnie on o morderstwo. Wszystkie misje wykonałem zostało tylko, że ten cały Kondrad chce swoją moc. Tą świątynie oczyściłem od orków. Mam 92 reputacje w mieście. Proszę o sensowną i szczegółową pomoc.

   Mam w eq 7 pił i nie mam opcji, żeby mu je oddać. Czy to bug???

Z góry thx ;D

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudzień 2008, 16:20:30 »
Dochodzisz z Finleyem i Tylerem do zamku Trelis, wydajesz im rozkaz, a oni zaczynają atakować (tym samym wykonujesz zadanie ''Finley atakuje Trelis).
Nie powinien jednak cię oskarżać o morderstwo. Może cię oskarża, bo zabiłeś podczas rewolucji niewolników. Zabijaj tylko orków i najemników.

A pił, to trzeba 15, nie 5 (jest źle zapisane w dzienniku i tyle).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudzień 2008, 16:20:30 »

Offline Hehe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudzień 2008, 22:05:42 »
 Ale Finley mówi coś o pomocy Tylera dopiero kiedy się włącza "Finley atakuje Trelis" wtedy wspomina coś o Tylerze. Ale jak już odbiję Trelis do u jednego i drugiego jest opcja "Trelis jest wolne. Vak nie żyje." Czy to tak ma być?? Bo jedynie paladyn i niewolnicy w mieście zostają, a muzyka dalej gra.


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudzień 2008, 23:07:58 »
Ale jak już odbiję Trelis do u jednego i drugiego jest opcja "Trelis jest wolne. Vak nie żyje." Czy to tak ma być?
Tak ma być.
Cytuj
Bo jedynie paladyn i niewolnicy w mieście zostają, a muzyka dalej gra.
Tak nie ma być. Muzyka bitewna nie powinna grać - być może masz buga. Popatrz, czy wszystkich orków i najemników udało ci się zabić w zamku albo spróbuj jeszcze raz wyzwolić Trelis.



Offline Hehe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2008, 16:24:46 »
Obleciałem cały zamek, żadnego orka nie było. To chyba bug. W Trelis nie ma dużo najemników jest tylko Thorus i chyba dwóch czy trzech. A czy w Nemorze u Russela powinna być opcja, że wyzwoliłem Trelis??

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudzień 2008, 16:27:13 »
Obleciałem cały zamek, żadnego orka nie było. To chyba bug. W Trelis nie ma dużo najemników jest tylko Thorus i chyba dwóch czy trzech. A czy w Nemorze u Russela powinna być opcja, że wyzwoliłem Trelis?
Jak ja tam byłem u Russlela to nie było, poprostu zakończone zadanie.

Offline Hehe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Grudzień 2008, 17:08:59 »
 W poradnikach znalazłem, że wyzwolenie Trelis nazywa się "Zdobądź zamek w Trelis" i dostaje się 5 respa u buntowników. Ale jeśli wystarczy pogadać z Finlym i Tylerem i wystarcza to, to Thx ;D

Edit: Sam zaatakowałem miasto i zaliczyło "Zdobądź zamek w Trelis" i zainkasowałem pięć pkt respa u bundowników ;D Do zamkniecia ;D;D
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2008, 21:43:35 wysłana przez Hehe »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rewolucja w Trelis i piły dla Vandorna
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Grudzień 2008, 17:08:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything