Autor Wątek: Walka z Krukiem  (Przeczytany 11887 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Walka z Krukiem
« dnia: 13 Grudzień 2008, 18:46:04 »
Witam ponownie , mam kolejny problem ... Tym razem z Krukiem. Macie na niego jakiś sposób ? Bo w walce wręcz nie mam szans , nie dość że mało mu obrażeń zadaje , to jeszcze gdy w niego uderzam , obrywam błyskawicą , a skończył mi się mikstury ... Mam 12 lvl , mam nadzieję że to nie za mały lvl ... Macie jakiś ciekawy sposób na tego drania ? Byłbym wdzięczny.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:20:34 »
A przed Wyprawą do Jarkendaru byłeś w Górniczej Dolinie?Ja bym Ci radził( na 2 raz, bo teraz to za późno) żebyś poszedł do GD, a potem do Jarkendaru.Co do sposobu to sorry, ale nie pamiętam, bo dawno w NK nie grałem.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:20:34 »

Offline Jacko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 21:40:47 »
Ja jak szedłem na Kruka miałem chyba 26 level - po I Rozdziale 18, potem całe Jarkendar i zabiłem go na sam koniec Jarkendar - łukiem bez problemu - padł po 3 strzałach i nawet nie zdążył do mnie dojść.

Może i ten level masz za mały - wróć na chwilę do Korinis i nabij parę poziomów, potem całe Jarkendar i będzie bez problemów.

Nie pamiętam jaki wtedy miałem łuk, ale wszystko pakuję w łuk i dex i jest bardzo łatwo.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2008, 22:36:17 »
@Jacko
Szkielety i trolle też dajesz radę zabić tylko z łuku? :o

@topic
Oj cienki lvl. Podbij go robiąc questy od różnych ludzi. Co do zabicia Kruka możesz użyć (dość cennego w NK) zwoju Przyzwania Demona i zrobi to za ciebie bez problemu. Ew. możesz go zamrozić i tłuc go ile wlezie.

Respev

  • Gość
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2008, 23:00:24 »
Cytuj
Mam 12 lvl , mam nadzieję że to nie za mały lvl ... Macie jakiś ciekawy sposób na tego drania ? Byłbym wdzięczny.
Z takim poziomem to powinno się dopiero wejść do Jarkendaru. Co do sposobu - albo czar "Wezwanie Demona" albo "Deszcz ognia".

Offline Titanium

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Grudzień 2008, 15:42:49 »
A może sprobuj użyć magicznej kuszy? Z tego co pamietam zabiera 200. Ja właśnie tak go pokonałem a mialem ok. 15 lvl

Offline Bezinek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Grudzień 2008, 16:34:29 »
Najlepiej się podexp tam gdzie dasz rady.
Jak chcesz go teraz zabic to zamroz go i nawalaj albo uzyj dobrego czaru lub zmien sie w mocnego potwora

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Grudzień 2008, 19:21:13 »
Trochę się pomęczyłem i wkońcu go pokonałem , bez żadnych zwojów itp . Wystarczyło blok/prawo/blok/lewo/blok/prawo , i co jakiś czas uciekać. A w ogóle , strasznie łatwo jest jak się przyzwie szkieleta ... Sam go załatwi. I thx za rady ;)

Temat do zamknięcia

Forum Tawerny Gothic

Odp: Walka z Krukiem
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Grudzień 2008, 19:21:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top