Autor Wątek: Problemy z kilkoma zadaniami  (Przeczytany 11499 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Problemy z kilkoma zadaniami
« dnia: 07 Grudzień 2008, 16:59:41 »
Otóż:

1. Gdzie znajdę stado bizonów, które kazał mi wybić Boris.
2. Gdzie znajdę jaskinie pełzaczy, w której to niby znajduje się puchar Cor Caloma.
3. Komu mam dać zbroje i miecze od Somy? (Kanowi się nie da)
4. Od kogo mogę uzyskać informacje o Czarnym Magu, by zaspokoiły Inoga, bo zadanie ciągle jest aktywne.
5.  Spotkałem dwa razy Tajemniczego Wędrowca, kazał mi szukać czegoś w jaskini nie daleko Silden i w jaskini za świątynią w Trelis. Obszukałem chyba wszystkie jaskinie w pobliżu i niczego tam nie znalazłem, możecie mi powiedzieć o co w tym zadaniu chodzi?
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2008, 22:52:28 wysłana przez Dartam »

Offline ArtiStic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2008, 17:16:08 »
1. Idziesz prosto w strone Trelis i po lewej stronie masz stadko... to chyba te
2. Wychodzisz z Trelis przez brame przy arenie i idziesz prosto. Idziesz pod gorke i po lewej stronie bedziesz mial jaskinie (w poprzedniej czesci ukrywali sie w niej buntownicy)
3. Nie wiem ale chyba orkowi kolo mlyna w monterze... imie ma na K. ten sam co mu dawales bron i mikstury w poprzednim zadaniu
4. Rudolph, Silvester, Nicholas i Garan chy jakos tak... wszystcy sa w Trelis

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2008, 17:16:08 »

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2008, 18:06:46 »
1. Idziesz prosto w strone Trelis i po lewej stronie masz stadko... to chyba te
2. Wychodzisz z Trelis przez brame przy arenie i idziesz prosto. Idziesz pod gorke i po lewej stronie bedziesz mial jaskinie (w poprzedniej czesci ukrywali sie w niej buntownicy)
3. Nie wiem ale chyba orkowi kolo mlyna w monterze... imie ma na K. ten sam co mu dawales bron i mikstury w poprzednim zadaniu
4. Rudolph, Silvester, Nicholas i Garan chy jakos tak... wszystcy sa w Trelis

1. Po prawej stronie znalazłem jakieś, jednak to nie były te. A po lewej żadnych nie było.
2. Ok, znalazłem.
3. Kosar, ale to też nie u niego.
4. Dzięki, tylko u Nicholasa nie byłem, zadanie wypełnione.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2008, 18:09:22 wysłana przez Dartam »

Offline ArtiStic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2008, 21:21:17 »
Mowie ci ze sa po lewej stronie... Idziesz sobie z Geldern do Trelis i jak przejdziesz przez taki drewniany most to sa po lewej stronie

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2008, 22:51:14 »
Mowie ci ze sa po lewej stronie... Idziesz sobie z Geldern do Trelis i jak przejdziesz przez taki drewniany most to sa po lewej stronie

Rzeczywiście były tam i to te związane z zadaniem, szukałem po prostu przed mostem, dzięki.

A co do zadania nr 3, to przed chwilą sprawdziłem i w ekwipunku tych zbroi nie ma w ogóle, może mi ktoś powiedzieć  pod jaką one nazwą są. To poszukam i ich u różnych handlarzy, czy przypadkiem ich nie sprzedałem.

Aha i mam kolejne pytanie:
5.  Spotkałem dwa razy Tajemniczego Wędrowca, kazał mi szukać czegoś w jaskini nie daleko Silden i w jaskini za świątynią w Trelis. Obszukałem chyba wszystkie jaskinie w pobliżu i niczego tam nie znalazłem, możecie mi powiedzieć o co w tym zadaniu chodzi?

Offline ArtiStic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2008, 22:58:22 »
Te zbroje nazywaja sie "zbroja paladyna" tylko ze nie da sie ich ubrac i kasztuja 1 sztuke zlota. Mozna je kupic u handlarzy w Geldern.

Co do tego wedrowca to musisz szukac pakunkow wedrowca... ja znalazlem jeden w okarze kolo maga wody i jeszcze jeden w kopalni na drodze do Geldern. Co do teko w Trelis to jeszcze sie za nim nie rozgladalem

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:07:54 »
Te zbroje nazywaja sie "zbroja paladyna" tylko ze nie da sie ich ubrac i kasztuja 1 sztuke zlota. Mozna je kupic u handlarzy w Geldern.

Tak myślałem, że właśnie o te chodzi, miałem 3 sztuki i ani Kan ani Kosar nie chcę ich przyjąć.

Co do tego wedrowca to musisz szukac pakunkow wedrowca... ja znalazlem jeden w okarze kolo maga wody i jeszcze jeden w kopalni na drodze do Geldern. Co do teko w Trelis to jeszcze sie za nim nie rozgladalem

O którą kopalnie konkretniej chodzi?

Offline ArtiStic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:10:38 »
Kopalnia zlota... w G3 byly w niej pelzacze a obok niej na drodze stal golem

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:19:03 »
1. Pierwsza cześć znajduje się w Okarze koło maga wody
2. Druga cześć w jaskini pełzaczy za świątynia w Trelis
3. Trzecia cześć znajduje się w kopalni złota (pierwsza na lewo jeśli idziesz z Geldren do Silden)

Niestety quest jest zbugowany i znalezienie jednej części pancerzy jest niemożliwe (potwierdzone na forum jowoodu)
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2008, 19:41:35 wysłana przez Alfeim »

Offline ArtiStic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:32:23 »
Mowisz o tej jaskini gdzie byl ten amulet cor kaloma? nie ma tam nic takieg

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:39:37 »
Ok, znalazłem oby dwa pakunki, dzięki za informacje, a rzeczywiście tam gdzie jest amulet Cor Caloma niczego nie ma.

Aha, doczytałem z zadnia (nr 3), że Kan chcę 3 komplety zbroi i mieczy i to chyba w tym problem bo ja pewnie sprzedałem te miecze (:-X). Może mi ktoś podać nazwy tych mieczy?


Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Grudzień 2008, 23:43:55 »
Hm, możliwe że się pomyliłem i ta brakująca część znajduje się w jaskini, gdzie w G3 urzędował Ortega. . Ale wiele osób pisze że znalazło to w jaskini za świątynia w Trelis i wiele osób pisało że nie znalazło, więc może po prostu mamy kolejny irytujący bug jak ze znikającymi NPC. <- pomyłka.

Radze spróbować wrócić do Mystic Wardenera i spytać go gdzie znajduje się kolejna część. Czytałem że chodzi o jakieś miejsce związane z Ortegą, ale nie chce was wprowadzać w błąd.
  :-\
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2008, 00:19:44 wysłana przez Alfeim »

Offline robus_27

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Grudzień 2008, 16:12:34 »
Bestia znajduje się w Redock na najniższym poziomie tam gdzie kowal był w G3 :]
Ten cor kalom ta tak jakby ostatnia z tych paczek dla tajemniczego wędrowcy ??

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Grudzień 2008, 17:20:34 »
Cor Calom to quest dla Oscha, a nie dla tajemniczego wędrowca.

Offline masiq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:10:40 »
Radze spróbować wrócić do Mystic Wardenera i spytać go gdzie znajduje się kolejna część. Czytałem że chodzi o jakieś miejsce związane z Ortegą, ale nie chce was wprowadzać w błąd.
  :-\

Dokładnie mówi on "W Vengardzie gdzie mieszkał Ortega znajdziesz ostatnią część..." Ale nie mam pojęcia o jaką lokację chodzi. Na zagranicznym portalu wyczytałem że są tylko 3 części więc już sam nie wiem

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:19:00 »
Dokładnie mówi on "W Vengardzie gdzie mieszkał Ortega znajdziesz ostatnią część..." Ale nie mam pojęcia o jaką lokację chodzi. Na zagranicznym portalu wyczytałem że są tylko 3 części więc już sam nie wiem
Są tylko trzy, ale ta trzecia nie występuje w grze. Prawdopodobnie naprawią to w najnowszym patchu

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problemy z kilkoma zadaniami
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:19:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top