Autor Wątek: kod na jedną rzecz  (Przeczytany 2084 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 2marcin2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
kod na jedną rzecz
« dnia: 19 Listopad 2008, 18:35:41 »
proszę o podanie kodu na nasienie wysokiego dębu, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2008, 18:58:01 »
wpisz sobie insert undeadrockefeler [i ud] -tak pisz wyskoczy ci szaman orków zabij i ma w sobie wszystkie roślinki jakie są dostępne w grze. A szukałeś poza tym wszędzie tych nasion? Jak nie ma ich koło Draxa lub w drodze do Bractwa to są na pewno na wyspie Uriziela.

Forum Tawerny Gothic

Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2008, 18:58:01 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2008, 20:50:30 »
Ew. jeśli chcesz je znaleźć nie używając kodów, któreś z tych nasion jest niedaleko starożytnej areny w pobliżu trollów (bodajże czarnego i zwykłego). Leżą gdzieś na ziemi, wystarczy konsekwentnie ich poszukać. ;)

Edit. Jest to forum dyskusyjne i każdy ma prawo szukać pomocy - czy to w starych tematach, czy też zakładając nowy topic. Tak czy siak nawet jeśli byśmy szli za Twoim pomysłem, sytuacja dalej by była taka sama. Ludziom po prostu nie chce się zazwyczaj szukać i od razu tworzą nowy temat, w którym oczekują na pomoc.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2008, 21:02:05 wysłana przez Boba Fett »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2008, 20:55:48 »
Wiesz Boba ja też tak mówię wystarczy sobie z telekinezą po lesie połazić i się znajdzie ale jak się nie chce to co mi szkodzi tego kodu wpisać? Każdy gra jak chce. Poza tym uważam że takie tematy powinny być zamknięte i zamiast tego zrobiony powinien być jeden temat gdzie wszyscy wpisują kody jakie tylko znają i byłoby lepiej. Nie wiem może jest już taki temat odnośnie G3 na pewno ale czy modów nie wiem nie szukałem. Myślę że zmniejszyła by się o połowę liczba zakładanych wątków tego typu: "Kod na jedną rzecz".

Offline 2marcin2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2008, 21:14:35 »
ok dzięki kod nie był potrzebny :) bo znalazłem te nasiona właśnie kolo trolli jak napisał Boba Fett

Forum Tawerny Gothic

Odp: kod na jedną rzecz
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2008, 21:14:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top