Autor Wątek: Czy to jest możliwe ?  (Przeczytany 9503 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Czy to jest możliwe ?
« dnia: 11 Listopad 2008, 14:19:32 »
Witam. Od kilku dni znowu gram w Gothic 3, doszedłem do Montery i pojawił się następujący problem. Chciałem wykonać zadania związane z niewolnikami ( Kelvin, Leon ), które miał mi zlecić Bradly. Jednak za szybko nacisnąłem przycisk i dałem "Zrób to sam" w zwiazku z czym misja ta została anulowana. Jak ja wznowić ? Klikam na Bradley'a i nic, a musze je zrobić bo brakuje mi reputacji - 19 pkt
 ;D
Kolejna rzecz jest obecność bandytów, która kradnie pszenice ... Nigdzie ich nie ma, doszedłem już do Gothy, zabiłem orka, kilku wargów a tam nic nie ma... Może wiecie gdzie mam podążać, żeby ich znaleść?

Dzięki za info. Pozdrawiam !  :)

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2008, 14:30:06 »
1. Niestety nie można cofnąć tego, reputacje można zrobić też na wiele innych sposobów.
2. Idąc w stronę Gothy skręć w lewo. Znajdziesz się w małym lasku, w okół jest kilka zębaczy. Trzymaj się blisko ściany skalnej i znajdziesz ich bez problemu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2008, 14:30:06 »

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2008, 15:01:25 »
A mógłbyś powiedzieć jak mam zdobyć te reputajce ? Jak zabije bandytów, ze zbożem i przyniose przenice to mi jeszcze moze troche brakowac.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2008, 15:11:13 »
Oto lista:
Cytuj
    * +7 Defeat Dan in the arena
    * +7 Defeat Fedor in the arena
    * +7 Defeat Goose in the arena
    * +7 Defeat Ugo in the arena
    * +10 Defeat the champion Ashton in the arena
    * +2 Return the stolen slave list to Bradley
    * +4 Dennis wants Bradley to go easy on the slaves
    * +7 The grain thieves must go
    * +4 Find the stray wolves and kill them
    * +4 Marik wants Bradley's slave list
    * +2 Report to the leader of the orcs' mercenaries in Montera
    * +2 Milk for the warehouse keeper
    * +2 Wheat for the warehouse keeper
    * +4 Tell Dennis that Bradley needs a new slave
    * +4 Change of shift in the slave camp
    * +2 The slave Leon is working in the temple again
    * +2 Kelvin goes back to work in the temple
    * +6 Collect the rent for Domenik's farm
    * +4 Thorek wants magic ore for his smithy
    * +4 Let the mercenary Trano know his pay has been cut
    * +5 How loyal are the orcs' mercenaries?


Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopad 2008, 16:16:51 »
Więc złodziei zboża pokonałem, rzeczywiśćie tam byli. Z tej listy, która mi podałeś odpadają wszystkie z niewolnikami - a to juz bym miał 75 %. Jeszcze moge zrobić przenicę, pójść na farmę Domenik'a i to wszystko... Jak mam zrobić te zadanie dla Thoreka ;> Magiczna ruda dla jego kuźni ? Nie moge też dokonczyc watku o donosach do Marikach o jego pracownikach bo nie moge oskrazyc Astona - brak zadania z niewolnikami ( jeden z nich miał powiedziec o jego kradzieżach )

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2008, 16:33:26 »
Jak mam zrobić te zadanie dla Thoreka ;> Magiczna ruda dla jego kuźni ?
Musisz przynieść mu 5 sztuk magicznej rudy w przeciągu 2 dni.

Cytuj
Nie moge też dokonczyc watku o donosach do Marikach o jego pracownikach bo nie moge oskrazyc Astona - brak zadania z niewolnikami ( jeden z nich miał powiedziec o jego kradzieżach )
Ashtona nie trzeba oskarżać, musisz porozmawiać z tymi najemnikami: Sanford, Elber, Ugo, Fedor, Goose, Dan, Bradley, Domenik, Leon, Trano. Zadanie zakończysz w tedy, kiedy dowiesz się że to Sanford jest buntownikiem w Monterze i doniesiesz o tym Marikowi.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2008, 16:39:22 wysłana przez Alfeim »

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Listopad 2008, 20:14:17 »
Witam. Więc brakuje mi niecałe 9-10 punktów, żeby miec 75 % reputacji u orków. Zadanie "Co do najemników..." nie moze zostac skonczone bo nie rozmawiałem z niewolnikiem Leonem - nie mogę z powodu anulowania misji z niewolniakmi. Zabiłem bandytów przy północnym wejściu do Montery - czy za to nie ma zadnych punktów ?

Poradzcie co ma mteraz zrobić. Dzięki za odpowiedźi ;-)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad 2008, 22:34:15 »
Witam. Więc brakuje mi niecałe 9-10 punktów, żeby miec 75 % reputacji u orków. Zadanie "Co do najemników..." nie moze zostac skonczone bo nie rozmawiałem z niewolnikiem Leonem - nie mogę z powodu anulowania misji z niewolniakmi. Zabiłem bandytów przy północnym wejściu do Montery - czy za to nie ma zadnych punktów ?

Poradzcie co ma mteraz zrobić. Dzięki za odpowiedźi ;-)
W sumie 89% reputacji można zdobyć w Monterze, a za zadanie ,,Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' można zdobyć 10%, więc bez tego zadania można się obejść. Jednak ty pozostałych zadań też nie wykonałeś, więc już możesz zapomnieć, chociaż sprawdź jeszcze, czy dasz radę jakąś misję jeszcze wykonać. Za zabicie Sanforda (tego pewnie jeszcze nie zrobiłeś, a nie będzie to miało negatywnych konsekwencji, nawet jeśli współpracujesz z buntownikami) można zdobyć 4% reputacji, ale niestety to nadal będzie za  mało. W ostateczności pozostaje ci rebelia (to dla buntowników) lub po prostu ominięcie tego miasta (jeśli trzymasz z orkami). Montera nie jest do niczego potrzebna.

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Listopad 2008, 22:38:47 »
Nie, nie ! Teraz dokończyłem misję i okazało się, że mam 71 % więc te 4 pkt z Sanforda by wystarczyły. Tylko napewno to nic nie zmieni jesli współpracuje z buntownikami ? Mam go po prostu zabić ? Bo nikt nie zlecił mi zadania "Zabij szpiega ... "

Pozdro !

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad 2008, 23:07:07 »
Otóż zabiłem Sanforda, wyskoczył taki komunikat :Zadanie wypłenionione, reputacja U ORKÓW +3 - reputacja w Monterze sie nie zmieniła. Nikomu nie moge o tym powiedzieć, co robić ?

Jest jeszcze jedno zadanie, którego nie zrobiłem - Thorek wants magic ore for his smithy za 4 pkt, ale :

1. Skad mam wziąć magiczne rudy - mam 1 naraize
2. Jak klikam na Thork'a to nie ma tam takiego zadania.

Pozdro

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopad 2008, 23:25:17 »
Otóż zabiłem Sanforda, wyskoczył taki komunikat :Zadanie wypłenionione, reputacja U ORKÓW +3 - reputacja w Monterze sie nie zmieniła. Nikomu nie moge o tym powiedzieć, co robić ?

Jest jeszcze jedno zadanie, którego nie zrobiłem - Thorek wants magic ore for his smithy za 4 pkt, ale :

1. Skad mam wziąć magiczne rudy - mam 1 naraize
2. Jak klikam na Thork'a to nie ma tam takiego zadania.

Pozdro
1. Przeczytaj list znajdujący się w ekwipunku Sanforda i porozmawiaj z Marikiem.
2. Thorek będzie wymagał 5 bryłek rudy po zabraniu i oddaniu jego niewolnika pewnemu assasinowi w mieście. Kruszec można znaleźć w skrzyniach i kupić w Varancie, a także szukać złóż.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Listopad 2008, 23:36:54 »
No więc z Sanfordem, to musi zlecić Marik jego zabicie, żebyś dostał reputację w Monterze, więc już nieważne. Z Thorekiem też już jest nieważne, bo wykonując zadanie ,,Sobota chce z powrotem niewolnika Thoreka'' pewnie mu zapłaciłeś za niewolnika. Gdybyś mu powiedział, że nie masz złota, to wtedy to zadanie by ci się aktywowało, a tak to już po sprawie. Poza tym, za magiczną rudą musisz się rozglądać w skrzyniach lub wykopać sobie w jakiejś kopalni (jedna taka jest niedaleko Okary), tylko że tej misji i tak już nie wykonasz.

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2008, 21:20:18 »
Jednak przyznano mi reptuacje w Monterze, mam teraz równe 75 % i mogę wejść do zamku. Nie wiem jak mam pokonac orkow, bo w Cape Dun był oczywisty komunikat do Wenzela "ÂŻróbmy to teraz, pokonajmny urków". W Monterze, na dziedzincu i w Zamku jest ich mnóstwo i nie wiem do kogo mam się odezwać, żeby pokonac ich w tym mieście ?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Listopad 2008, 01:06:30 »
A w Monterze masz sam zaatakować orków/najemników i nikogo nie masz się pytać o pozwolenie. Jeśli przekonałeś do pomocy Sanforda (ale pewnie go zabiłeś), to ci on pomoże oraz niewolnicy.

Offline paw_el

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Listopad 2008, 06:38:27 »
Już wszystko OK. Montera wyzwolona, teraz ruszam do Gothy ;-)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy to jest możliwe ?
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Listopad 2008, 06:38:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top