Autor Wątek: Biff i Angar naprawde pomocni ?  (Przeczytany 6237 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Biff i Angar naprawde pomocni ?
« dnia: 30 Październik 2008, 22:26:31 »
Witam !

Czytałem o tym że warto brać Angara i Biffa ze sobą na Dwór Irdorath. Jako że nie gram w NK pierwszy raz a do tej pory jeszcze nigdy żadnego z nich nie zwerbowałem, postanowiłem zrobić to teraz. I jakiż zawód mnie spotkał gdy przybiłem do skał Dworu. Angar siedzi na statku narzekając na ból głowy a Bezimienny rozkazał Biff'owi pilnować statku :o

Czy prawdą jest że Biff i Angar pomogą nam w walce na Dworze ? Jak tak to w którym momencie będzie można wziąść/spotkać Angara bądź wynając Biffa ?

Aktualnie jestem w sali tronowej Orka Pułkownika

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Biff i Angar naprawde pomocni ?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2008, 22:48:22 »
Angara można zabrać ze sobą po pokonaniu orka-pułkownika, jednak on będzie wstanie z tobą pójść tylko do tego pierwszego smoka z jaszczuroczłekami (w tym momencie akurat zacznie go łeb boleć i nie będzie się dało z nim iść dalej), a resztę będziesz musiał radzić sobie sam. Natomiast Biffa chyba w ogóle nie można zabrać do pomocy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biff i Angar naprawde pomocni ?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Październik 2008, 22:48:22 »

McSloniu

  • Gość
Odp: Biff i Angar naprawde pomocni ?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad 2008, 11:48:41 »
Tak - nie można, trochę głupio. Ja jak grałem pierwszy raz. To  wziołem Diego, Gorna i reszte. I myśle że wszyscy idą ze mną, nomoże zostawiasz 2 osoby  do pilnowania staktu. A tu lipa. Ide sam...

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Biff i Angar naprawde pomocni ?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2008, 10:33:44 »
Tylko Angar będzie ci mógł w jakimś stopniu pomóc. Biff pomaga tylko (w dodatku za kase) w Górniczej Dolinie, później jest już bezużyteczny. Więc wniosek jest taki, że na Dwór weź Angara.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Biff i Angar naprawde pomocni ?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2008, 10:33:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top