Autor Wątek: Problem z „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' i nie tylko ...  (Przeczytany 8236 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0

czesc mam problem wykonałem całą liste tego jedynie zbilem  elbera ale wczesniej sie spytalem go i powiedzialem marikowi co o nim mysli ale juz nie powiem elberowi o złodziejach zboża bo go zabilem chyba ze dacie mi kod zeby elber ożył :P , wykonałem misje „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' ono isnieje  w misji bieżącej ale marik juz sie nie pyta onich i kurde niewiem co zrobic tak samo jak Stanfordem bo jestem z buntownikami i niewiem czy mam go wykapować u marika czy co bo chce zająć miasto i niewiem teraz co zrobic zeby nie zepsuć bo lubi wyrzynać wszystkich orków i najemników a pozniej problemy są i jeszcze 1 problem z mieczem czy jak pisze ,,zużyty'' da sie go naprawić ? zeby niepisalo zużyty  tylko normalnie zeby był , poradźcie mi coś !!

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' i nie tylko ...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2008, 19:42:29 »
Tu jest o tym zadaniu temat: http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17370.0.html

A jeśli chodzi o bronie, to nie da się z ,,zużytych'' zrobić ,,nieużyte''
A jeśli chodzi o Elbera, to jeżeli chcesz go przywołać wpisz kod ,,spawn Elber'', (pojawi się przed tobą) lub ,,goto Elber'' (przeniesie cię do niego, ale w tym wypadku nic to nie da, skoro on nie żyje).
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2008, 20:13:45 wysłana przez Robben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' i nie tylko ...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2008, 19:42:29 »

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' i nie tylko ...
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Październik 2008, 22:16:31 »
znaczy sie na broni pisze zużyte ... a ja chce zeby była normalna ,,zdrowa'' broń a nie złom :P ale chyba nie da sie w kuźni itp naprawić to nie diablo 2 :( szkoda , co do eldera obejde sie ;) mam inne misje wiec ta pojdzie wzapomnienie ,zdobende Montare a orki posmakują stali czy prędzej czy później , Robben dzieki ! 8)
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2008, 22:23:22 wysłana przez torno »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z „Jak lojalni są wobec orków ich najemnicy'' i nie tylko ...
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Październik 2008, 22:16:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top