Autor Wątek: Internet się wyłącza  (Przeczytany 3496 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 0
  • mUa
Internet się wyłącza
« dnia: 29 Wrzesień 2008, 19:33:55 »
Mam taki dość ciekawy problem. Zacznę od początku. Jeszcze do niedawna miałem radiówkę, jednak teraz zmieniłem na Chello, ale to później. Jeszcze jak miałem radiówkę, parę miesięcy temu, to wszystko było dobrze, wszystko ładnie chodziło. Jednak tak około trzy miesiące temu zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Miałem system Windows XP Special Edition z Service Packiem 3.  Wszystko było ładnie przez tydzień, ale w końcu zaczęło się. Internet pewnego dnia po pół godziny chodzenia wyłączył się. To było dziwne, bo pingi na bramę i na antenę szły, ale wszystkie przeglądarki nie chciały otwierać stron. Odświeżałem i starałem połączyć się z innymi stronami, ale nie mijała sekunda, a wyskakiwał błąd jakby nie było w danym momencie internetu, a przecież pingi były i to jednocyfrowe! Po uruchomieniu ponownie komputera wszystko było ładnie, ale po półgodzinnym chodzeniu znowu wszystko się za przeproszeniem pieprzyło. W końcu po paru dniach zrobiłem format i położyłem system. Ten sam co poprzednio. Po trzech dniach spokoju znowu się ten problem pojawił. Znowu zrobiłem format i dałem starego windowsa XP. Miałem dwa tygodnie spokoju i znowu zaczęło się dziać to samo. W końcu zrobiłem skan avastem - nic nie wykrył. Dałem pandę - nic nie wykrył. Dałem Kasperskiego - nic nie wykrył. Dałem Nortona i w końcu znalazł trojana i ad-ware, których poprzednie skany nie wykryły. Kasowałem wszystko co skany wykryły, cracki nawet. No i wszystko zaczęło być normalnie, jednak zgadnijcie co po około tygodniu się pojawiło? Tak, znowu ten cholerny problem. W końcu zainstalowałem Linuxa, na nim jest było ok. W końcu sformatowałem cały dysk, wymieniłem kartę sieciową, a dalej ten problem był. Zmienili mi radio w radiówce, nadal to samo. W końcu w piątek dali mi Chello i co? Na windowsie nadal dzieje się to samo, po uruchomieniu jest spokój, a potem się wyłącza.

Czy ktoś wie co się dzieje z moim kompem? :(

Bywajcie.
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 16:22:36 wysłana przez Arthas »

Respev

  • Gość

Forum Tawerny Gothic

Odp: Internet się wyłącza.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrzesień 2008, 20:24:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top