Autor Wątek: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.  (Przeczytany 5075 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mamrot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« dnia: 29 Sierpień 2008, 20:15:18 »

Znów mam kilka problemów z grą.

1. Alchemik dał mi już listę składników odpowiadających eliksirom, które będzie dla mnie warzył. Mam też jednak wykonać dla niego misję związaną z nasionami. Mam już nasienie czerwonego buku, ale nie mogę znaleźć nasienia wysokiego dębu. Mam małą roślinkę zwaną wysokim dębem, ale nie wiem, gdzie nasionko... Powiedzcie mi, gdzie to jest?

2. Gilbert zdradził mi, że w kopalni jest nielegalny przemyt rudy. Zgodnie z solucją idę do Drake'a. Nie ma żadnych nowych opcji. Aleph nie mówi mi nic o przemycie, nawet jeśli płacę mu rudą. Quentin nic o tym nie mówi. Jak mam wykonać to zadanie?

Z góry bardzo dziękuję.

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:03:44 »
1.Nie wiem
2.Najpierw musisz dostac zadanie od thangora

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:03:44 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:44:46 »
O ile się nie mylę to nasienie wysokiego dębu(albo na kamieniu po lewej stronie w drodze do obozu Bractwa -jaszczury tam chodzą) jest na zawalonym drzewie w prawo(w stronę ścierwojadów) od myśliwych Draxa i tego drugiego nie pamiętam imienia a to drugie to tak jak wspomniał mój poprzednik.

Offline mamrot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpień 2008, 13:19:53 »
A propos tych nasion, to owszem, przy pniu znalazłem nasienie, ale czerwonego buku. Nie wiem, gdzie mam szukać tego drugiego...
A jesli chodzi o zadanie z przemytem rudy - kiedy ma mi je zlecić Thangor?

Bardzo proszę o odpowiedzi, dziękuję też za chęć pomocy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2008, 13:44:46 »
Nasienie wysokiego dębu znajdziesz na wyspie Uriziela - gdzieś tam w trawie będą leżeć, ale w którym konkretnie miejscu, to nie wiem. A co do przemytu rudy... Thangor zleci ci zadanie, byś udał się do bandytów i zaniósł im towary. Kiedy to zrobisz, wtedy właśnie otrzymasz zadanie z przemytem rudy.

@Orc - nasienie wysokiego dębu jest tylko na wyspie Uriziela, a w miejscach, które ty podałes jest tylko nasienie czerwonego buka.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2008, 00:35:54 wysłana przez Roben »

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień 2008, 15:45:40 »
Roben nie powiedziales nic nowego.A poza tym to nasiona:
1.Wyskiego debu - jest po drodze do bractwa.
2.Czerwonego buku - niedaleko ratforda i draxa.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpień 2008, 18:05:39 »
Zadanie z przemytem zaczyna się już wtedy gdy Monk zleci ci znalezienie chyba Gliberta (siedzi w jaskini na skałach). Potem musisz porozmawiać z Ratwordem lub Draxem o przemycie on dopiero powie ci o machlojkach w kopalni.

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Wrzesień 2008, 10:51:20 »
nieeeeee z ratfordem mozna pogadac tylko wtedy gdy dostalismy zadanie od thangora i po tym jak zabijemy qentina

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2008, 16:16:35 »
Po rozmowie z Gilbertem wiemy już, że za przemytem stoi jedne z kupców w kopalni. Po wejściu do kopalni powinniśmy (jak sugerował Gilbert) porozmawiać z Drakiem. Informację o przemycie możemy kupić od Alepha, który sprzedaje różne wartościowe wiadomości. Dowiadujemy się, że to Wąż wytapia na lewo rudę. Wąż zdradzi nam imię kupca, jeżeli załatwimy sprawę z kopaczami (wystarczy mieć przy sobie jajo z leża królowej). Teraz dowiemy się, że za całym interesem stoi Alberto, kupiec z kopalni, stoi zaraz koło Iana. Teraz mamy kilka możliwości:

- idziemy do Thangora, kasujemy nagrodę (Zbroja Przemytników + ich dozgonna wdzięczność, czyli więcej zadań, np. Serwin po wykonaniu pewnego zadania z mieczem, może dla nas wykonać wspaniały łuk – najlepszy w grze);

- mówimy Ianaowi o procederze w jego kopalni, ale Wąż i Alberto już  lubić nie będą (czyli nic nam nie sprzedadzą). Dostawy też się skończą, ale jak pogadamy z Thangorem to stwierdzi, że i tak ma już wystarczający zapas rudy i zaliczy to zadanie;

- rozmawiamy z Cronosem i sprzedajemy rudę Magom Wody (nagroda to dobra zbroja i pierścień, ale tracimy zaufanie Przemytników).
W każdym razie wybór należy do gracza.

Offline Felmad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Grudzień 2008, 18:16:18 »
Oj ludzie.

Nasienie czerwonego buka znajdziemy przy Draxie i Ratfordzie i na kamieniu koło drogi do OB.
Nasienie wysokiego dębu NIE TYLKO znajdziemy n wyspie Uriziela. Niedaleko Areny Innosa przy trollach znajdziemy AÂŻ 3 szuki.

Ciekawostka. Przy trollach, a dokładnie przy młodym, jest drzewo a na nim jabłka. Zmyślne   :lol:

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Grudzień 2008, 18:43:32 »
Jest tam też jagoda trolla czyli oryginalny pierwszo-gothicowy trollest któregy zdobyć możemy tylko poprzez kody.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z przemytem rudy i zielami dla alchemika.
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Grudzień 2008, 18:43:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top