Autor Wątek: Na jaki gry czekacie najbardziej?  (Przeczytany 7611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bemol05Autor wątku

• Kopacz
  • **
  • Reputacja: 0
  • bemol05 nie ma żadnego wpływu.

Na jaki gry czekacie najbardziej?
« dnia: 26 Sierpień 2008, 09:28:31 »
Pytanie jak w temacie, jakich gier wyczekujecie (chodzi o konkretne tytuły). Ja czekam obecnie na dodatek do Gothica 3 , Gothic 4 : Arcania ( bo jestem fanem Gothica ), Risen (bo jestem ciekawy, co pokaże PB w swojej nowej grze) i Dragon Age (bo to ma być stary, dobry, klasyczny RPG ;D).

Offline Mantos

• Weteran
  • Reputacja: 5
  • Mantos nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Odp: Na jaki gry czekacie najbardziej?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2008, 09:33:40 »
Heh, na Gothic 3: Zapomniani Bogowie nie ma co czekać. No chyba że nie przeszkadzały ci bugi w G3

Ja czekam na Devil May Cry 4 na PC, premiera już 3 września więc, GTA IV (wszyscy wiedzą dlaczego) i Call of Duty 5, bo interesuje mnie tryb co-op

Offline Dante

• Obywatel
  • Dante nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień 2008, 09:41:09 »
Stalker:Clear Sky, Gothic 4 i Gothic 3:FG i jeszcze na kontynuacje Mass Effecta ( według mnie jeden z najlepszych RPG ostatnich lat ).

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2008, 09:44:06 »
Hmm ja czekam na Devil May Cry 4 na PC (chyba kupię konsolę), S.T.A.L.K.E.R. czyste niebo i Gothic 4 (jak kto woli Arcania a Gothic Tale)
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Pawel Najemnik z Farmy

• Magnat
  • Pawel Najemnik z Farmy nie ma zbyt dobrej opinii.

• Precyl
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień 2008, 10:22:31 »
Ja czekam na G3: ZB, G4 A, Risen, Fifa 09 (mam nadzieje że polepszą grę na PC) i za Empire Earth 3.
Piszę poprawnie po polsku />http://img375.imageshack.us/my.php?image=beztytuuxj5.png<br

Modlitwy na antenie RM: - Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa? - Ja bym chci

Offline Czaroxxx

• Magnat
  • Czaroxxx nie ma zbyt dobrej opinii.

• http://hendelcp.deviantart.com/
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2008, 11:12:33 »
Gears of War 2, troszke fallout 3 i ciekawi mnie jaki będzie wyglądać Risen. No i oczywiście Diablo 3 !

Paweł I

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2008, 11:16:41 »
Ja czekam na Diablo 3,Gothic 3 Zapomniani Bogowie,Gothic 4,GTA4,Gear of War 2,Fallout 3,Call of Duty World AT WAR,Need for Speed Undercover i jeszcze BioShock 2(ma być trylogia),Empire Earth III
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 16:17:39 wysłana przez Paweł I »

Offline MooN

• Magnat
  • MooN nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2008, 13:32:29 »
Ja zaś czekam na: Diablo 3 (dwójka bardzo mi się podobała, a trójka ma być ponoć lepsza, już nie mogę doczekać się "Nekromancenia"), Wiedźmin ER (jestem ciekawy, jak będzie wyglądać po tych poprawkach, albo czy ciekawa będzie ta truga oficjalna przygoda), Gothic 3: FG (mam nadzieję, że będzie miało lepszą fabułę niż G3). No i to chyba wszystkie tytuły.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Offline Rodney164

• Kopacz
  • **
  • Rodney164 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:02:15 »
Ja czekam na takie gierki:
- Hitman 5
- Gothic 4: Arcania
- Gothic 3: FG
- GTA IV PC
- Risen
- Dalsze części Assassin's Creeda (planowana jest trylogia)

Gyngysz

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:04:18 »
A ja czekam na GTA 4. Seria GTA bardzo mi się podobała, jej 4 część jest wychwalana w necie, tak więc i mi się pewnie spodoba ;).

Poza tym to chętnie zagram (gdy już wyjdą) w te gry: Gothic 3: FG, Mafia 2, Far Cry 2, Crysis: Warhead, Call of duty 5 (nie wiem jaki jest podtytuł, więc napisałem "5"), no i Lord of the Rings: Conquest. To chyba tyle, na Gothic 4 jakoś nie czekam, nie ciągnie mnie do niego. Aha, miałem olać dodatek do Gothica 3, ale zmieniłem zdanie. :D

Offline Sado

• Weteran
  • Reputacja: 43
  • Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.

• Manga Soul Eater
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:09:53 »
Na pewno na Edycje Rozszerzoną Wiedźmina. Nowe wersje fanowskiej gry ntsd. Arcanie, dodatek do G3 (Trzeba będzie chociaż wypróbować), Risem, bo dość ciekawie się zapowiada. W Stalkera: Czyste Niebo, także bym sobie pograł. Jak starczy kasiorki to DMC4 To tyle.

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

Offline Robben

• Magnat
  • Reputacja: 1
  • Robben nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2008, 15:08:19 »
To ja czekam na te gry:

- Wiedźmin: ER: będzie wnosiła dużo poprawek, nowe animacje, czy fabułę, więc warto zagrać.
- Gothic 3: ZB: może wielkiej furory nie zrobi, ale powinien się podobać, więc także na niego czekam.
- GTA IV: no kurna znowu będziemy śmigać po mieście, zatem nie mogę się już doczekać.
- S.T.A.L.K.E.R: Czyste niebo: bardzo dobra strzelanka, która pewnie już weszła
- Test Drive Unlimited 2: na pewno wejdzie, bo była o tym już wzmianka. ,,Jedynka'' była świetna i uważana jest za najlepszą samochodówkę (choć nie dawno Race Driver: Grid wszedł, ale wątpię, żeby był lepszy), więc ,,dwójka'', to dopiero będzie!!!
- Assassin's Creed 2: nie wiem, czy wejdzie, ale gra jest znakomita, więc kontynuacja by się przydała.
- Risen: zapowiada się świetnie, dlatego na tą grę także czekam.
- Gothic 4: Arcania: komentarz chyba zbędny...

To w sumie tyle...

« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 15:09:44 wysłana przez Roben »

Paweł I

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpień 2008, 16:08:27 »
Też lubie Hitmana a szczególnie Hitman 4 Blood Money.A twórcy Hitmana mówili że nie będe kontynuować Hitmana :( i że 5 odsłoną Hitmana jest Kena & Lunch.Mylisz się Rodney164 bo niestety nie będzie Hitmana tylko może wyjść Kena & Lunch 2.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 16:08:54 wysłana przez Paweł I »

Offline Grison

• Weteran
  • Reputacja: 46
  • Grison zasłużył na uznanie.Grison zasłużył na uznanie.Grison zasłużył na uznanie.Grison zasłużył na uznanie.Grison zasłużył na uznanie.

• Karta postaci

• Sw33t Brokacik forum ;**
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Sierpień 2008, 17:52:52 »
Ja czekam na Edycję Rozszerzoną do Wiedźmina, która zostanie mi wręczona przez Listonosza Andrzeja za kilka dni ;] Do tego interesuje mnie co tym razem skopie PB robiąc Zapomnianych Bogów. Oprócz tego rzecz jasna czekam z utęsknieniem na Arcanie w nadziei, że będzie lepsza niż ostatni nie do końca świetny produkt PB ;] Skoro przy PB się kręcimy to warto by też wspomnieć o Risen, którym jestem zaciekawiony bardziej niż Arcanią. Co jeszcze... na pewno będę zadowolony z posiekania kilku Szarańczy w Gears of War 2 no i z podbicia kilku nowych lądów w Empire: Total War. To by było na tyle.

Offline Julian

• Patron
  • Reputacja: 133
  • Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.Julian budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Święta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Sierpień 2008, 18:14:41 »
call of duty 5,G3 zapomniani Bogowie G4 Risen
Chwała pradawnym Bogom!

Offline Kirgo32

• Myśliwy
  • Kirgo32 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień 2008, 19:17:40 »
Ze wszystkich tytułów, które mają się pojawić w sklepach najbardziej czekam na Risen. Moim zdaniem będzie to najlepsze cRPG w jakie zagram (mam nadzieję, że zagram, ponieważ nic o wymaganiach nie wiem). Oczekuję też GTA 4 i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Czekam też na Call of Duty 5. Po CoD4 myślę, że piątka będzie jeszcze lepsza.

A poza tymi grami jestem ciekaw co wyjdzie z Need For Speed Undercower, ale aż tak bardzo na niego nie czekam.

"Ja jestem bogiem w mojej historii
 Mistrzem gry [...]"

Paweł I

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sierpień 2008, 22:05:58 »
o czywiście że wyjdzie Need for Speed Undercover

Respev

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sierpień 2008, 18:45:13 »
- Golden Axe: Beast Rider
- Fable 2
- Gothic 4
- Far Cry 2
- Tom Clancy's EndWar
- Call of Duty 5
- Star Wars: The force unleashed
- Brothers in Arms: Hell's highway
- Fallout 3
- Halo Wars
- Just Cause 2

No, chyba tyle.

Offline PLShayloPL

• Myśliwy
  • PLShayloPL nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #18 dnia: 28 Sierpień 2008, 19:07:07 »
Pytanie jak w temacie, jakich gier wyczekujecie (chodzi o konkretne tytuły). Ja czekam obecnie na dodatek do Gothica 3 , Gothic 4 : Arcania ( bo jestem fanem Gothica ), Risen (bo jestem ciekawy, co pokaże PB w swojej nowej grze) i Dragon Age (bo to ma być stary, dobry, klasyczny RPG ;D).

No chyba jak prawie wszyscy na forum ;p

A co do mnie to czekam Call of Duty World War czy jakoś tak, co od innych tytułów gier to nie mam recenzji.
Chcesz o czymś pogadać ?? Pisz na gg 476201 ;p<br /><br />Byle nie o romansach ;p.<br /><br />Pozdro ludziska!

wojtekgalecki

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2008, 12:59:07 »
Diablo 3(mam nadzieję, że będzie tak samo mroczne jak poprzedniczki) i Starcraft 2. Blizzard rulez :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.