Autor Wątek: Nauka oraz Misje  (Przeczytany 54850 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marzec 2007, 10:48:40 »
W poradniku jest napisane, że tej umiejętności uczy jeden z kowali z Klanu Młota. Sam, osobiście grając próbowałem różnych sposobów, by jej się nauczyć i wykonałem wszystkie zadania dla tego Klanu i kowali, niestety to nie przyniosło rezultatu. Niedawno natknąłem się na informację o tym, że umiejętność jest zabugowana i nie da się jej nauczyć, to chyba prawda.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Kwiecień 2007, 13:20:32 »
Mam problem z nuka umiejętności ??? bo ne moge nigdzie znaleść nauczyciela oszukalem cała myrtane w zdluż i w szeż nordmar i Varant i lipa nikogo nie znalazłem kto mogłby mnie tego nauczyć a przeszedlem gre z 5 razy
PoZdRo

Forum Tawerny Gothic

Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Kwiecień 2007, 13:20:32 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Kwiecień 2007, 13:54:46 »
Cytat: Markus
Mam problem z nuka umiejętności ??? bo ne moge nigdzie znaleść nauczyciela oszukalem cała myrtane
I nie znajdziesz ten wątek był już wiele razy poruszany tej umiejętności po prostu nie ma w ostatniej chwili została wycofana, nie nauczysz się jej u nikogo.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Kwiecień 2007, 15:14:12 »
Kupiłem tą grę oryginalną i tam jest tak samo wszystko opisane jak ty to napisałeś, ale w klanie młota nikt nie nauczy cię ulepszania pancerza, kiedyś próbowałem, ale dałem sobie z tym spokój, bo tej umiejętności się nie da nauczyć.

Offline hektor105

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Maj 2007, 10:25:19 »
Cze. mam problem ze znalezieniem kowala z klanu wilka by móc wykuwać bronie z rudy. I nie mogę znaleźć białego rozpruwacza.Jakby co to proszę pisać na maila hektor105@wp.pl albo na gg 2516864. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi przesłał mapkę z zanaczonymi tymi miejscami mniej więcej.thx

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Lipiec 2007, 21:41:24 »
Gdzie można się nauczyć zaklęcia otwierania zamków ale bez zwoju??
Niby jest to zaklęcie w księdze ale niewiem kto go uczy tak samo jak bąbla czasowego. Z góry dzięki.

PZDR

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Lipiec 2007, 20:07:08 »
Co do Mistrza Walki Dwoma Broniami- nie opłaca się tego uczyć, nauczcie sie podstawowego, a tą umiejętność daje pewien mieczyk ze skrzyń, nie wiem dokładnie która to, poszukajcie na googlach.

Offline Rapeed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Lipiec 2007, 01:31:50 »
Cytat: szczotex
Gdzie można się nauczyć zaklęcia otwierania zamków ale bez zwoju??
Niby jest to zaklęcie w księdze ale niewiem kto go uczy tak samo jak bąbla czasowego. Z góry dzięki.

PZDR
Tych zaklęć nie nauczysz się zanim nie przystaniesz do wyznawców Adanosa. Jednym słowem, musisz artefakty Adanosa dostarczyć bodajże Xardasowi, a on ci powie co z nimi zrobić. Co do Xardasa nie jestem pewien, ale ogólnie nie możesz "dać" tych przedmiotów ani Innosowi ani Beliarowi.

Offline xavier90

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Sierpień 2007, 16:41:33 »
Jestem nowy więc jeśli takie pytanie już było to nie bądźcie zbyt surowi.

Mam problem z Masilem w Mora Sul :/ chodzi o ognisty puchar... mam zaprowadzić Orkaroka na wykopaliska, znajduje tego gościa do którego mam go zaprowadzić a on wysyła mnie do jeszcze innego i w tym problem: przeszukałem całe ruiny i go nie znalazłem :( gdzie on może być?!

Offline Meterosexual

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Sierpień 2007, 14:38:38 »
Jest niedaleko ruin chyba w namiocie jak z nim pogadasz zagadaj jeszcze z Orkarokiem i koniec

Offline Vacuum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Wrzesień 2007, 16:23:32 »
A czy nikt z Was nie miał problemu z nauczeniem się wyrobu trucizn???
Uczy tego koleś z Ben Erai, wiem, ale mi to nie działa!
To znaczy daję mu kasę, on mi tam gada swoje, że niby mnie nauczył, a nic się nie zmienia, umiejętności dalej nie ma, a temat dalej jest w rozmowie. Można tak kilka razy, aż do wyczerpania złota... Czy to kolejny błąd w grze, czy też tylko mi się tak robi? Pzdr.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Październik 2007, 14:57:37 »
Mam pytanko: Dlaczego nie mogłem nauczyć sie regeneracji u Rhobara a wybralem droge Innosa? Moze dlatego ze bylem u niego dopiero raz kiedy zlecil mi odnalezienie Xardasa. Wiem ze jeszcze moge sie tego nauczyc u Kana - jakie wymagania nalezy spełniac i ile zaplacic zeby moc sie tego nauczyc?

Offline kakarott

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Październik 2007, 20:00:50 »
a ja mam pytanie gdzie dokładnie est ten 9 ognisty pychar na granicy Varantu w obozie bandytów ale gdzie dokłądnie



z poważaniem kakarott

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Październik 2007, 20:16:42 »
Jeśli dobrze pamiętam to ten puchar ma paladyn renegat Kurt, siedzi ze swoimi bandytami na przełęczy, jeśli chcesz może cię tam zaprowadzić paladyn Karlen.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Październik 2007, 15:10:05 »
Ja mam 2 pytania, z czego to 1sze jest ważniejsze!

1. W misji od Nemroka w Geldern, muszę mu przynieść 50 złotych samorodków, ale z tego co znalazłem i wykopałem w kopalni którą oswobodziłem na polecenie Samuela znalazłem tylko 39 samorodków z czego potrzeba mi 50!

2. Ile muszę mieć kradzieży aby nauczyć się obalania wrogów na ziemie z ukrycia oraz otwierania trudnych zamków?

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Październik 2007, 17:49:46 »
Odpowiedzi:

1. Powiedz Samuelowi, że w kopalni na którą napadł Ivan potrzeba ludzi, wtedy on pójdzie tam wraz z najemnikami, a gdy wrócisz do kopalni będą tam leżały złote samorodki.

2. W oknie ze zdolnościami, najedź na odpowiednią umiejętność i pokaże ci sie jakie są jej wymagania.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Październik 2007, 16:09:46 »
Mam problem w misji w której muszę rozszyfrować okradającego orków Hamila.
Tak więc... po 1 rozmowie z owym Hamilem poszedłem do Nemroka i powedziałem mu o tym, że Hamil okrada jego braci, ale ork odpowiedział ze to płotka a za wszystkim stoi jeden z miejskich alchemików. Najbardziej prawdopodobny wydał mi się mag ognia Marius jednak po rozmowie z nim dostrzegłem że jest czysty. Następny w kolejności był szaman Grimboll ale tak jak się spodziewałem nie okradałby swoich braci. Aż wkońcu moje podejrzenia padły na starego alchemika Renwika ale niestety w rozmowie z tym dziadem nie było nic o okradaniu orków dla Hamila. Od Hamila też nie da się nic wydusić. I tu jest moje pytanie jak mam wypełnić tą misje? Czy są w Geldern jeszcze jacyś inni alchemicy czy może chodzi o kogoś spoza miasta? Proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2007, 16:11:31 wysłana przez Sanford11 »

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Październik 2007, 16:49:20 »
O ile dobrze pamiętam jest to ten alchemik , który rezyduje nad chatą tego handlarza artefaktami (ten budynek stoi naprzeciw Nemroka). Wchodzisz po schodach i tam jest Twój alchemik

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Listopad 2007, 22:35:35 »
Mistrz złodziejstwa to osobna umiejętność. Polega na tym, że możemy niepostrzeżenie podkraść się do kogoś od tyłu i poprostu okraść go ze wszystkiego mając do dyspozycji jego ekwipunek.
Ja też dołączam sie do pytania-kto tego uczy?

Offline kacper422

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Listopad 2007, 07:51:40 »
Taki jeden Gościu mam nadzieje z Cape Dun nie pamiętam imienia kręci sie on kolo wejścia na górę na arenę walk xD  

Forum Tawerny Gothic

Nauka oraz Misje
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Listopad 2007, 07:51:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top