Autor Wątek: Bandyci czy Piraci?  (Przeczytany 27935 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Bandyci czy Piraci?
« dnia: 12 Sierpień 2008, 19:27:28 »
Która gildia lepsza bandyci czy piraci i do kogo byście się przyłączyli?
Ja bym się przyłączył do piratów, dlatego że tam jest fajniej i nie ma takiego klimatu jak na bagnach, chociaż waham się kto by wygrał, bo bandyci mają przewagę liczebną, a piraci są całkiem silni, ale myślę że wygrali, by bandyci, bo nawet jakby piraci byli silni to i tak bandytów jest więcej. A wy jakie macie zdanie?
Nie wiem czy był taki temat, a jak był to przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2009, 21:21:25 wysłana przez Demonical Monk »

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2008, 22:31:00 »
Ja bym się przyłączył do piratów bo u nich jest super atmosfer i są dobrze zorganizowani.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2008, 22:31:00 »

Offline Hagen1995

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Honor Wojownika jest jego jedyną Tarczą a odwaga..
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:16:10 »
Ja bym sie przyłączył do piratów bo można robić tam co chcesz i dają łatwiejszą zadania i piraci są bardzo zorganizowani jak to powiedział Reyden.

Offline Grad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:30:40 »
ja wole piratow bo maja fajnie zorganizowana baze na plazy i w koncu by mozna bylo plywac statkami

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2008, 21:25:19 »
Ja bym dołączył do piratów, bo z bandytami zawsze były by jakieś kłopoty i na pewno długo bym tam nie pożył. Tam nikomu nie można ufać, a piraci są o wiele bardziej w porządku i nie są źli, więc z pewnością do nich bym się przyłączył. Poza tym, obóz piratów mi się o wiele bardziej podoba niż obóz bandytów. Jeśli chodzi o walkę... no cóż, bandyci mają o wiele większą przewagę liczebną i tego idiotę Kruka, ale nie sądzę, żeby mu szpon Beliara pomógł w walce. Jednak, przewaga liczebna by wystarczyła do pokonania piratów, ale oczywiście ja bym nie brał w niej udziału i i uciekł do magów wody, bo poco się bić, skoro są zerowe szanse na wygraną.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2008, 21:26:17 wysłana przez Roben »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Sierpień 2008, 09:59:07 »
Ja bym dołączył do piratów.Jest ich mniej ale nie robią awantury za to że się ich obudziło:p.Poza tym panuje tam fajny klimat i jest dużo grogu:]

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Sierpień 2008, 14:41:47 »
No dobra, nie będę oryginalny jak powiem, że dołączył bym do piratów. W ich obozie jest fajny klimat, blisko woda, plaża oraz mnóstwo rumu, grogu i czego tam jeszcze dusza zapragnie... Do tego dochodzi to, że moim zdaniem piraci są lepszymi wojownikami i są do nas dość dobrze nastawieni. Jeśli chodzi o to kto by wygrał to myślę, że jednak bandyci - po prostu jest ich więcej, dużo więcej.

Offline Biały Najemnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Sierpień 2008, 19:03:13 »
Ja na setkę piratów, poniewarz kasa, Samuel i lubie Henrego. Co do walki to obstawiał bym bandytów : liczebność i złoto za które mogą kupić rzeczy do walki.

Offline Sarkasmus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cóż może zmienić naturę człowieka?
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Sierpień 2008, 10:37:58 »
Ja przyłączyłbym się do piratów, chociaż oczywistym jest, że znaczną przewagę mają bandyci nad piratami. Wybrałbym piratów, ponieważ mają fajny klimat.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Sierpień 2008, 11:56:22 »
Ja przyłączyłbym się do piratów,bo są mili a nie jak bandyci którzy są hamscy,jest lepsza atmosfera no może chociaż jest trochę bezpiecznie ale nie tak bardzo,i są dobrze zorganizowani.

Paweł I

  • Gość
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpień 2008, 18:22:58 »
Ja przyłączyłbym się do Piratów dlatego że mają fajny klimat,są fajni i się nie awanturują jak Bandyci.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień 2008, 11:09:10 »
A wolePiratów ponieważ są przyjaźnie do ciebie nastawieni,i nie nawalają cię jak wejdziesz na ich teryorium.A piraci mają własną gorzelni i nie są uzależnieni od nikogo.

Offline nowy xard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień 2008, 20:50:06 »
Ja wybieram piratów,bo:
-mają rum,grog i szybkie śledzie
-mają ładniejsze stroje i lepsze bronie
-ich szef to lis nad lisami
-są lepiej zorganizowani

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Wrzesień 2008, 11:22:29 »
Oczywiście że piraci:p Przede wszystkim ciekawe zbroje, są dobrze zaopatrzenie w alkohol (szybki śledź na pierwszym miejscu) no i pomagają nam kiedy trzeba walczyc z wrogiem:D

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Wrzesień 2008, 13:22:50 »
Osobiście pewnie wybrałbym piratów, spokojni ludzie którzy tylko od czasu do czasu rabują a tak siedzą na plaży i piją rum. Ale osobiście dużo bardziej interesuje mnie baza bandytów, jest fajnie ukryta na bagnie. <chociaż bagna osobiście nie lubię> W środku obozu jest całkiem przyzwoicie i jest kobieta nawet jedna ^^ Co zachęca do pobytu tam, z resztą po przejęciu obozu przez Thorusa powinno być tam spokojnie i miło. W końcu nie wszyscy bandyci są źli, część z nich jest w tam gdyż nie mogą już wrócić do społeczności po tym jak uciekli za bariery. Szkoda mi ich.

Offline Qz4i

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Wrzesień 2008, 14:02:53 »
Szczerze to naszemu beziowi pewnie trudno jest się oprzeć wyśmienitemu trunkowi piratów... xD Ale sądzę, że bagiennym zielem też by nie pogardził.

Osobiście wolę piratów.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Październik 2008, 17:13:13 »
Osobiście wole piratów ze względu na nastawienie zawsze (prawie) są przyjaźni nie trzeba nikogo pobić żeby coś dostać. Jednak z drugiej strony burdy u bandytów tez mi się podobały.

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Październik 2008, 20:14:49 »
Oczywiście piraci są bezkonkurencyjni. W ich obozie jest naprawdę rewelacyjny klimat i atmosfera. Tak naprawdę są od nikogo nie zależni, mogą podróżować do znanej części  wyspy. Natomiast obóz bandytów jest ulokowany w najgorszym miejscu z możliwych: po pierwsze klimat bagien jest chorobotwórczy, po drugie są zdani na łaskę piratów albo Magów Wody, żeby móc handlować i wymieniać się towarami. Po trzecie czy może być coś lepszego niż popijanie rumu przy zachodzącym słońcu nad morzem.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Październik 2008, 21:52:59 »
A ja bym wybrał bandytów. ;D Na początku byłoby oczywiście ciężko - byłbym pachołkiem Franka, Ramona, czy tam innego kolesia, akurat piastującego stanowisko przywódcy myśliwych. No ale jeśliby mi się udało przetrwać i dostać się do obozu właściwego (tzn. dawnej fortecy kasty wojowników) to byłoby już tylko łatwiej. Wpaść w odpowiednie towarzystwo, przyłasić się do jakiejś szychy pokroju Estebana, ewentualnie Fiska i można mieć całkiem niezłą posadkę. Ewentualnie zostałbym pomocnikiem Huna albo Snafa (ponoć żadna praca nie hańbi...). Zostanie kopaczem w kopalni złota też jeszcze byłoby do zaakceptowania (jak było widać, kopacze mają o wiele lepiej niż niewolnicy). A wieczorami posiedzieć sobie w gospodzie i może nawet poznać bliżej Lucię... :D Ogólnie pobyt u bandytów wydaje mi się bardziej ciekawy niż siedzenie bezczynnie i popijanie rumu u piratów. Dlatego też właśnie wybieram rozbójników.

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Październik 2008, 13:51:33 »
No pewnie że Piraci. Siedzą sobie na słonecznej plaży i popijają rum ;D. Są to prawdziwi kumple którzy zawsze pomogą w przeciwieństwie do Bandytów. Oni zabijają swoich, kradną swoim i siedzą na przegniłych bagnach. Piraci roztaczają tą atmosferę wolności. W walce Piraci nie mieli by szans chociaż lepiej walczą od Bandytów, ale tamci mają przewagę liczebną. Piraci za to umieją pływać statkami. No i jest jeszcze Samuel ze swoim "Szybkim ÂŚledziem". Piraci mają ten klimat 8).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bandyni czy Piraci?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Październik 2008, 13:51:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything