Autor Wątek: Jacy jesteśmy  (Przeczytany 5654 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Jacy jesteśmy
« dnia: 08 Sierpień 2008, 02:23:19 »
Założyłem ten temat, ponieważ chciałbym rozkręcić to forum. Schodzi ono na psy...

Jacy jesteście? Jaki jest wasz styl? Jak się ubieracie? Jakie macie fryzury?

Ubieram się lekko "niechlujnie". Podarte dżinsy, trampeczki, glaniki, łańcuchy, "chaotyczne" koszulki. Jeśli można by mnie było przypisać do jakiejś subkultury to nazwałbym ją: rockowcy(jeśli taka w ogóle istnieje. Mieszanina punków i metali może. Z naciskiem na może...). Jeśli chodzi o fryzure to można ją porównać do fryzury Tyler'a Durden'a z filmu "Fight Club" z tymże szczegółem, że stawiam sobie włosy również i z tyłu. Określiłbym to jako szeroki irokez. Jeśli chodzi o to jaki jestem... Hmmm... Z natury pokojowo nastowiony do nowo-poznałych ludzi lecz jeśli jakiś podpadnie to bronić się jak i atakować umiem. Często w trakcie jakichkolwiek bujek,(dziwne... napisałem przez "ó", lecz zapisało z "u") pod wpływem nerwów nie widze żadnych konsekwencji w tym co robie. To jest moja wada. Lecz zawsze staram się by nie dochodziło do jakiegokolwiek starcia gdyż to jest dla mnie bez sensu. Niestety jednak czasami trzeba... Zwłaszcza w dzisiejszym świecie. Trzeba umieć się bronić żeby inni nie pozwalali sobie kopać cie w dupe.

To tak w skrócie. Te osoby którym pozwalam mnie poznać, znają mnie. Reszta jak myśli, że mnie zna to niech nie próbuje się ze mną dogadać. A ci co nie znają, niech nie próbują poznać :D Oczywiście żartuje... (tak napisałem jeśliby ktoś nie wychaczył dowcipu)
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2008, 16:38:16 wysłana przez Grison »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2008, 03:29:59 »
Ja mam taką fryzure jaka ułoży mi się rano, jakoś mało zajmuje sie włosami, praktycznie to nic z nimi nie robie, tak sobie po prostu rosną, za długich nie mam, mniej więcej do brwi. Można powiedzieć, że jestem po części skatem, tzn. nosze te "szeroke spodnie", chociaż nie zawsze. Lubie ubierać w w miare jasne/ ciepłe barwy.To czy ktoś jest metalem, skatem, czy jeszcze kimś innym nie robi mi różnicy, nie mam uprzedzeń do innych subkultur. Jeżdże na BMX'ie, ale ostatnio mam dłuższą przerwe, lubie pograć na komputerze, ale bez przesady. Uwielbiam filmy, szczególnie kryminały, gangsterskie, dramaty, komedie i przygodowe. Jaki mam charakter? Z pewnością jestem troche leniwy, rzadko wykonuje jakieś domowe obowiązki, typu sprzątanie, czy tam wynoszenie śmieci. Jestem otwarty na nowe znajomości (jakbym pisał do biura matrymonialnego xP). Nie nawidze dwulicowości. I to w zasadzie by było wszystko co mam do powiedzenia.
bujek  - chciałem sprawdzić xP
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 03:34:13 wysłana przez Don Corleone »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2008, 03:29:59 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:03:11 »
Jak się ubieram? To co widać to zwykle jakieś dżinsy, czarne koszulki z potworkami, lub napisami typu "Iron Maiden" itp.
Jaką mam fryzurę? Długie, czarno - brązowe włosy, zwykle staram się, żeby były proste, lecz nie zawsze się to udaje.
Jaki jestem? Różnie to bywa, chodź zwykle jestem nawet spokojny. Lubię se pożartować, lecz zwykle robie to z kogoś, lub z siebie. Jeśli gadam z kolegą, to tak jak mówiłem, lubię się pośmiać, chodź czasami robie z siebie, jak to się mówi "siarę". Jeśli gadam z koleżanką, to zazwyczaj jestem "men", jak żartuje to z nikogo, no chyba że ona go nie lubi. Jeśli "gadam" z kimś kogo nie lubię, to zwykle dostaje masę mych genialnych tekstów, po których grozi mi, że mnie pobije, a jak się spotykamy to nie chce się do mnie odezwać ;D Jestem  nieufny i nikomu nie wyjawię mych niecnych sekretów.
Jaki mam charakter? Napisałem trochę tego wcześniej, ale zwykle jestem przyjaźnie nastawiony, no chyba że gadam z dresem. Miewam różne humory, dlatego nie można mnie osądzać, po jednej rozmowie. 
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 15:03:51 wysłana przez Doman »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:47:53 »
Dobra, kolej na mnie.
Ubrania. Jeans, ciemnobiebieski, czarny nie. T-shirt długie, nawet bardzo. Zazwyczaj ciemne, chociaż lubię jasne kolorki, a najbardziej żółty. Ślicznie na mnie wyglądają. Na miasto zawsze czarna czapka z daszkiem. Teraz mam własną, ale spłowiała od słońca.
Włosy mam jasnobrązowe, długawe. Zawsze czyste. Myję je codzennie. Lubię je. Mam je nie takie bardzo długie, ale i tak wszyscy mówią, że powinienem je sciąć.
Moja skromna osoba. Nieufny do granic możliwości. Nigdy nie ufam, nikomu. Chyba, że udowodni, że ma dobre zamiary. Trzeba czasu, żeby mnie poznać. Rozmawiając z kolegą, nei śmieje się z neigo lub wydarzeń, które opowiedział. Chyba, że mówi to właśnie dla śmiechu. Nie jestem nastawiony przyjaźnie w pierwszej rozmowie. Z koleżanką rozmawiam jakoś. Miło, nei obrażam jej, nie robię przykrości. Miły jestem dla nich. Właściwie nietykalny z powodu mojej... powłoki zewnętrznej. No, wyglądam słodko. Słyszę to, kiedy idę, np. po chodniku.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 19:26:44 wysłana przez Nifrenithil »

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:21:01 »
Dobra, teraz i ja coś o sobie napiszę.
Ubranie. Nie przywiązuję do niego jakiejś większej uwagi, zwykle noszę jeansy i do tego jakaś bluza z kapturem. Włosy mam dość krótkie, brązowe. Staram sie je myć ok. 2-3 razy w tygodniu, fryzura - o ile to tak można nazwać, zazwyczaj staram się tylko o to aby włosy były w miarę proste i mi w niczym nie przeszkadzały, dobre samopoczucie przede wszystkim. Jaki jestem? To zależy głównie od sytuacji i miejsca w którym się znajduję, zazwyczaj staram się być spokojny i opanowany, chociaż jak ktoś mnie zdenerwuje lub obrazi to różnie to bywa... Lubię się pośmiać, chociaż w granicach zdrowego rozsądku. Interesuję się komputerami i wszystkim co z nimi związane, jestem fanem Formuły 1 a jako hobby traktuję militaria II wojny światowej. Z natury jestem dość leniwy, chyba że mam dobry dzień to trochę sie to zmienia. Zawsze mam dużo ciekawych pomysłów z których realizacją bywa różnie. Jak rozmawiam z jakąś koleżanką staram się być miły i pomocny a gadając z kolegami to różnie to bywa :D.
To chyba, to co najważniejsze na mój temat.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2008, 18:03:09 »
Strój... amerykańskie markowe janesy, buty made in Cropp, koszulka z 3 paskami albo znaczkiem przypominającym jaskółkę namalowaną przez 5 letnie dziecko ( te na "N" co ma 4 litery ;P ). Włosy krótkie, ale nie jeżyk, obowiązkowo żel i fryzura Olivera James'a oraz jakiś łańcuszek srebrny na szyi, a tajże jakieś świecidełko, najczęściej też jakiś pseudo łańcuszek u boku janes'ów. Blond rozjaśnione włosy i kolczyk w skroni.
Najbliżej mi do "subkultury " freestyle'owej, na dodatek na codzień tańczę break dance i taniec nowoczensny. Jestem impulsywny, gdy kogoś nie lubię chamski i wulgarny na wyrost. Nie lubię pieprzenia trzy po trzy, często zachowuję się nierozważnie i głupio... taki już jestem. Ale żeby nie zrobić z siebie zuego do szpiku kości to dodam to, co słyszę najczęściej, czyli: Miły, ambitny, zdecydowany, konsekwentny, przyjazny dla otoczenia ( jak te nowe torby w biedronce ) oraz... słodki i nie zawsze skromny, ale wg mnie jest to zaleta. Lubię dobre, liczne towarzystwo. Imprezy, wydarzenia na mieście, jestem wszędzie gdzie coś się dzieję. Lubię poznawać nowych ludzi, rozmawiać z nimi, jedyne co nie podoba mi się we współczesnej młodzieży, to częsta lekkomyślność w działaniu mimo, że sam tak robię i to często... to chyba tyle
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 18:05:48 wysłana przez Tidus »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2008, 18:28:27 »
Fryzurę zawsze na jeżyka, jestem szatynem. Strój... Krótkie firmowe spodenki, najczęściej 3/4 kupowane na allegro.pl, podkoszulka również krótka, przewiewna takie najbardziej lubię. We krwi mam, że jak wychodzę z domu zawsze sięgam po jakieś perfumy, taki nawyk chyba dobry. Włosy zawsze stawiam na jeżyka po prysznicu codziennie, a jak po nocy się popsują to jeszcze raz je myję :P.
Jestem typem człowieka żyjącego w stadach nie nawidzę ludzi ponurych zamkniętych w sobie po za paroma wyjątkami. Jestem rozrywkowy lubię chodzić na dyskoteki i to na tyle.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2008, 19:09:40 »
Tak więc:

Blond włosy raczej krótkie co nie znaczy, że nosze na czaszce "jeżyka". Fryzura... obowiązkowo irokez w różnych wydaniach, że się tak wyrażę.
Jeśli chodzi o ubrania to szczególnie lubię T-shirty. Czarne, białe lub w paski (J'm not emo.) z jakimś wzorkiem. Szczególnie cenię sobie takie "artystyczne bazgroły" na przestrzeni do wyeksponowania żeby nie było widać marki ciuchu. Na dole ^_^ to najbardziej lubię nosić jeans'owe spodnie, krótkie lub długie. Buty to obowiązkowo adidasy. Ostatnio się lubuję w mych białych "Reembołokach" ;p
Gdybym miał określić subkulturę, do której pasuję to byłby to nie lada wyczyn, bo po prostu nie czuję bliskości z żadną z nich ;]
Jaki jestem? Niektórzy ludzie z forum znają mnie takim jakim na prawdę jestem ;]. Ponad wszystko lubię sobie pożartować na wszelakie tematy. Co oczywiście nie znaczy, że nie potrafię zachować się poważnie w nie jednej sprawie. Jestem raczej spokojny. W życiu codziennym wolę uśmiechnąć się do agresora i odwrócić na pięcie zamiast używać ozora i górnych kończyn ;]. Najbardziej wyprowadza mnie z równowagi gdy ktoś "mondry" chce uchodzić za mądrego przez co uracza mnie swym intelektem i elokwencją.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 19:10:54 wysłana przez Grison »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2008, 19:47:49 »
Hm... no to może ja coś skrobnę o sobie.
Z wyglądu nie jestem jednolity, każdy zna mnie jaką inną osobę. Wszystko zależy w jakim towarzystwie się w tej chwili obracam. Ale na co dzień jak nie ma żadnych imprez to ubieram się na skata, albo jak najmodniej jak można. Zawsze złote lub srebrne łańcuchy. Włosy mam blond, zazwyczaj tylko tak, aby nie było "kogutów", na imprach lub, gdy mam randkę, albo ważne spotkanie. To robię wtedy irokeza (takiego niskiego, ponieważ mam krótko-średnie włosy jak można tak powiedzieć), ale te sytuacje zdarzają się tylko wieczorami, soboty i niedziele. Czyli można powiedzieć, że mam włosy uczesane częściej niż nie. Mój charakter. Jestem osobą szczerą, powiem każdemu co o nim myślę prosto w oczy, a nie przez kogoś lub np. gg (uważam coś takiego za tchórzostwo). Ludzie, którzy mnie znają zazwyczaj mnie lubią. Jak kogoś poznam od razu mam o nich swoje zdanie, wystarczy że nie spodoba mi się czyjaś gęba, to od razu ma minusa. Jestem osobą nie ufną, jeśli ktoś wie coś o mnie to, albo ominąłem wiele szczegółów lub się wygadałem. Grupa zaufanych osób jest bardzo wąska można to jedynie zobaczyć przy naszych spotkaniach np. na ogniskach. W Tej grupie zachodzą także kłótnie, ale jestem pewny, że jeden za drugiego poszedłby w ogień, tylko w ostatnich latach trochę się skruszyły nasze więzy. Nikt mnie jeszcze nie poznał do końca, oprócz 1 osoby. Jak ktoś mnie zna tylko z gg to znaczy, że mnie w ogóle nie zna, ponieważ na gg jestem inną osobą, którą nie obchodzi co pisze druga osoba na mój temat, jeżeli ktoś coś na mnie pisze, gada lub coś, ale nie prosto w oczy jest tchórzem i niewyrośniętym bachorem, na którego nie marnuje czasu, chyba że chcę. A co do bójek to tylko w tedy, gdy ktoś obrazi mnie lub kogoś z moich przyjaciół prosto w oczy, w tedy potrafił bym nawet zabić, a jak ktoś powie coś za moimi placami lub np. na gg komuś to ja się taką gnidą nie przejmuję i tak niedługo stanie się za odważna i dostanie, a jak nie to ktoś inny się nią zajmie, co nie :). A co do mojego humoru jestem poważny, naprawdę śmieję się tylko wtedy kiedy mi się chce lub ktoś mnie naprawdę "powali". Osobiście zawsze jak opowiadam kawał to wszystkich śmieszy, bo zawsze spalę, a jak już opowiem to naprawdę porządnie. Oczywiście u mnie kawał jest sporadyczny :).

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:10:30 »
Bela.. Dżizas, nie umiem mówić o sobie, co ja mam niby mówić?
Połowa mojej garderoby to ciuchy w paski - poziome ofc. Ale nie stronię też od ciuchów ogólnie uznawanych za jednokolorowe z jakimś tam bzdetem na cyckach. Lubię chodzić w dżinsach, hawajkach, dżinsowych spodenkach, generalnie staram się biec za duchem czasu i być na bieżąco z powszechnie obowiązującą modą, za trendem, który aktualnie panuje. Nie mniej jednak nie jestem pozerem, jestem zwykłym kolesiem lubiącym dziewczynki, który nie należy do żadnej extremalnej subkultury. Grupa, do której najprędzej możnaby mnie było przypisać to discoboye xD lubię imprezki i lubię w rytmach housu i techna brylować po parkietach, nie lubię jednak hardstyle'u i jumpstyle'u - bezsensowna rąbanka. Fryzura to obowiązkowo irokez, tak już jest od paru lat. Jaki jestem? Z natury nieufny, ze swoimi zasadami, mam swoje poglądy i pod niczyim wpływem nie zmieniam swoich przekonań. Moją dewizą jest cięty język, lubię dogryzać ludziom, jak mi podpadną oczywiście. Człek ze mnie nerwowy, nie daję się łatwo zastraszyć, dziewczyn nie biję, I love RHCP, i takie tam duperele.. Lubię prowadzić dyskusję na kontrowersyjne tematy, z kontrowersyjnymi ludźmi - rozmowa staje się ciekawsza, dużo lepsza niż schematyczne pogaduchy ludzi owiec, którzy nie wiedzą co to asertywność, własne zdanie, wolność słowa i takie tam. Lubię Grisona, dużo się śmieję, ulubiony napój to piwo Corona. Co do poruszanych tu bójek i agresji - generalnie pokojowy ze mnie człowiek, ale czasami to mam ochotę zabić, oj k*rwa.. zabić i to takj żeby nic nie zostało - ale to się tyczy tylko kilku osób.
W kontakcie ze mną dużo robi pierwsze wrażenie, po pierwszej rozmowie możesz człeku przepaść, albo żyć ze mną w zgodzie. Reszta o mnie? kto mnie zna niech się wypowie bo ja sam nie wiem..

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2008, 23:11:35 »
Jeśli chodzi o moją osobę:

Mam krótkie blond włosy. Nie lubię długich, zbytnio nie dbam o fryzurę - jak wstanę, taką mam. Zawsze lubię nosić garnitur - fakt, jest to dość dziwne w moim wieku, jednak że czuję sie w tedy poważnie. Rzecz jasna chodzę w garniturze tylko okazyjnie, lecz każda rzecz jaka ubiorę musi być obowiązkowo wyprana i wyprasowana. Nie lubię nosić bluz takich, jakie nosi pewna część młodzieży - jakieś zabawne napisy, czaszki etc. Nie lubię nosić sandałów. Zazwyczaj wiec chodzę w czarnych firmowych adidasach. Mój gust, jest dla wielu osób bardzo dziwny jeśli chodzi o ubiór. Jestem człowiekiem spokojnym, który bardzo nie lubi kłótni, oraz innych sporów. Trzymam się zasady "głupszym się ustępuje". Zawsze staram się być opanowany. Mam własne zdanie, które mogą zmienić jedynie słuszne argumenty. Jestem stanowczy. Potrafię się mścić psychicznie, zarówno jak i psuć reputację, więc jak jakaś osoba mi zbytnio podpadnie - biada jej. Moją największą wadą jest chyba to, ze chwilami nie potrafię nad sobą zapanować. Nienawidzę kłamstwa. Każdego człowieka traktuję i oceniam na innej zasadzie.  Na forum jestem naprawdę inny niż w świecie realnym. Lubię się śmiać. Zawsze przestrzegam zasad kultury - rzecz jasna takich, że okazuję szacunek do osób starszych, etc. Nienawidzę ludzi z manią wyższości. Jaki jestem w oczach innych? Tego to nie wiem, bowiem każdy może mówić, a myśleć inaczej.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2008, 23:28:57 »
Dobra....z nudów i ja coś napiszę o sobie...xD

Mam dość krótkie blond włosy. Nie czesze ich w nie wiadomo jakim stylu, ale poprostu tak, żeby nie wyglądały niechlujnie. Ubieram się w to w czym mi jest wygodnie i nie gonię za modą.  Nienawidzę ubrań, w których jest wielki napis na całą koszulkę/spodnie/bluzę lub jakieś bazgroły, które nie wiadomo co oznaczają. Wolę ubrania proste, w których jest ewentualnie jakiś mały znaczek firmy lub inny. Dla mnie ciuch musi być czysty i wyprasowany (poprostu nienawidzę wyglądać niechlujnie).
Nie należę do żadnej subkultury. Jestem normalnym chłopakiem lubiącym dobre i normalne towarzystwo. Z natury jestem uczciwy, nieufny i mający swoje własne zasady. Jestem BARDZO nerwowy, ale cierpliwy. Potrafię i lubię komuś dogryźć, jeżeli mi ta osoba podpadła, ale jeżeli gadam z normalnym człowiekiem to rozmowa potrafi się kleić przez długie godziny. Za dyskotekami i innymi tego typu rzeczami nie przepadam. Wolę mniej huczne spotkania sam na sam z dziewczyną, lub z kilkoma kolegami. Nieraz mam tak zwane "odpały. Wtedy zachowuję się lekko inaczej (lubię robić głupie rzeczy), ale zdarza się to rzadko.
Na forum jestem taki jak w życiu realnym (najczęściej), czyli ogólnie mówiąc spokojny, z poczuciem humoru, piszący i mówiący normalnie, starający się pomóc innym, niekiedy piszący inaczej przez moje "odpały".
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 23:29:23 wysłana przez Kirgo32 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Sierpień 2008, 14:39:24 »
Jaki jestem? No to już mówię:

Lubię się ubierać w oryginalne (Adidas, Fischer, Puma itd) ciuchy, takie jak: sportowe buty, dżinsowe spodnie oraz swetry, bluzy, kamizelki i koszulki, ale i też w zwykłych ubraniach też chodzę. Nigdy nie chodziłem i nie będę chodził w klapkach i półbutach, bo takie obuwie mi się w ogóle nie podobają. Nie lubię też ubierać się w garniturki, ponieważ strasznie głupio się w nich czuję. W spodenkach prawie w ogóle nie chodzę, ale jeśli już, to wolę dłuższe niż krótsze. Co do mojej fryzury... jestem brunetem o krótkich włosach, ale długie też lubię mieć. Nie używam grzebienia, bo nie lubię być wyczesany, a poza tym, lepiej wyglądam, jak nie jestem wyczesany. Moja fryzurę zostawiam taką jaka jest, więc ich nie żeluję, nie robię irokeza ani też nie farbuję. Jestem całkiem wysoki i szczupły.
Dziewczyny mnie interesują, ale nie na tyle, żeby umówić się z nimi na randkę (a może jestem do tego za wstydliwy). Lubię się pośmiać, pożartować, pogadać na różne tematy (chociaż do gadatliwych nie należę), ale nie wdawać się nie potrzebnie w kłopotliwe sytuacje - zazwyczaj staram się ich unikać, ale nie zawsze się udaje. Jeśli też ktoś ma pierwsze o mnie złe zdanie, a później udaje dobrego/dobrą kolegę/koleżankę, to już mu/jej nie ufam i trzymam od niego/niej pewien dystans  Nie lubię ludzi, którzy za bardzo szpanują przed innymi i się wywyższają oraz obgadują za plecami. Do ludzi dużo starszych ode mnie mam szacunek, więc nie przeklinam przy nich (co mi się bardzo często zdarza), ani nie używam w stosunku do nich mocnych słów, nawet jeśli mnie sprowokują.

Cóż... to by było na tyle, ale dodam jeszcze, że na forum jestem taki sam, jak w rzeczywistości ;).

« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2009, 13:10:36 wysłana przez Robben »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:31:48 »
Włosy? Szczególnie się nimi nie przejmuję, czasem mam długie, czasem je obetnę na krótkie, szczerze mówiąc - nie interesuję się nimi. Ubrania? Dżinsy, koszulka (akurat mam gdzieś, jaka), po prostu koszulka, T-Shirt, czasem jakaś koszula, buty (też nie zwracam uwagi, jakie) i tyle. Na lato krótkie spodenki, jakaś fajna koszula i tyle. No i opalenizna ; ]. Tyle, ubieram się jak chcę, czasem inaczej, czasem normalnie, tak to już mam ; d.

Co do charakteru, jestem jak każdy inny 13 latek, ale może troszeczkę mniej zdegenerowany Blogiem 27, Tokio Hotel i US5 oraz szpanerskimi komórkami.
A i lubię bułki i monte : ).
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2008, 14:33:05 wysłana przez Anmarius »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Październik 2008, 21:58:58 »
Zacznę od góry, czyli od mojej przeboskiej fryzurki, albo są to niesforne loczki, zaczesane do tyłu i ogarnięte opaską, albo po prostu zbieram je w mały kucyk, ograniczam opaską i spinkami. Kiedyś nosiłam grzywkę, ale uznałam że lepiej mi bez niej.
A co do ubranaka, oj tu ciężko określić jakikolwiek styl. W mojej szafie znajdziecie wszystko: lekkie, zwiewne sukienki, mini spódniczki, rurki, masę jeansów (kocham jeansy, innych zwykle nie nosze) krótkich, długich i półdługich, kolorowe koszulki, czarne bluzy,nieco dziecinne i takie zue z czachami, trupa, eleganckie koszule i sweterki, `małą czarną` też mam, nawet dwie, jakoś się tak zebrało, gorset a`la goth też jest i obowiązkowo bluza z Myszką Miki i koszulka z Różową Panterą. Ogólnie w szafie przeważa czerń, na drugim miejscu jest róż. Bo to są moje ulubione kolory.  szfce z butami też znajdzie się coś różnych stylów, adidki, glany (z różowymi sznurówkami) filigranowe, koronkowe balerinki, trampki, sandały na koturnie, kozaczki do kolan na obcasie, botki i takie tam.
Jednym słowem mieszanka wybuchowa. Czasem wyglądam dziecinnie, czasem jak metal, czasem jak punkówa, ale czasem lubię też wyglądać kobieco ;)
Z dodatkami jest podobnie, obok pieszczoch z kolcami leżą leciutkie, cieniutkie, metalowe bransoletki które tak fajnie brzęczą przy każdym ruchu i są też plastikowe różowe. Uwielbiam też kolczyki, małe srebrne symbole, kolorowe i śmieszne, albo wielkie koła (mogę je na rękę założyć ;) )
Ogólnie, do ubioru i wyglądu zewnętrznego przywiązuję dużo uwagi. I nie myślcie że wydaję fortunę na zakupach, o nie. Mam niewiele ubrań z oryginalnych sklepów, dlatego że tam kupują wszyscy, a ja nie znoszę jak ktoś wygląda tak jak ja. Lubię raczej buszować po małych sklepikach i targach.
Co o mnie? W sumie podobnie jak z ubraniem, jednego dnia uroczy, mały słodki kociak, a drugiego dnia drapieżna pantera. Jestem bardzo towarzyska i zwykle nie lubię siedzieć sama, zwłaszcza w weekendy bo mnie nosi ;) Wśród znajomych uchodze za słodkiego wariatka z którym można się pośmiać. Lubię poznawać nowych ludzi i nie mam oporu aby się do kogoś uśmiechnąć na ulicy. Bywa że jestem dość złośliwa, ale moi znajomi już się zdążyli przyzwyczaić, jak jak ktoś jest mniej znajomy to zawsze słychać taki tekst od mojej psiapsiółki `nie przejmuj się, ona tak zawsze` do tego jestem osobą dość kłótliwą, ale tego co ja mówię to raczej nie warto sobie brać do serca. Jestem przyjacielska i łatwo się przywiązuje do ludzi, co nie przeszkadza mi mówić ciągle `nie lubię cię` ale kto by się tym przejmował ;) no, ale jak już mówię `nienawidze` to nigdy w żartach... Jak już ktoś mnie zawiedzie, to ciężko odzyskać moją ufność, bo jestem cholernie pamiętliwa...
« Ostatnia zmiana: 31 Październik 2008, 22:07:29 wysłana przez Metztli »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Listopad 2008, 12:00:33 »
Ciekawy temat.

Jeżeli o mnie chodzi włosy krótkie bez żelu. Bluza z kapturem, czasem bez. Spodnie to głównie jeasny, czasem zdarzy się dres. Nie nosze żadnych łańcuszków i zegarków. Szkoda mi na to pieniędzy, można je lepiej zagospodarować.

Dla przyjaciół: miły, dobry, spokojny, opanowany, cierpliwy.
Dla kolegów: raz dobry, a innym razem cham.
Dla wrogów: najgorszy z najgorszych. Niszczę psychicznie nie fizycznie.

Zachowanie to wszystko zależy od tego gdzie jestem. Jeżeli w domu to szacuneczek do wszystkich, bo to rodzina. Tak samo dla przyjaciół. Jednak gdy w szkole to czasem mnie ponosi.

Coś jeszcze ?


Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Listopad 2008, 16:28:46 »
No to i ja się wypowiem.

Jako że moja dziewczyna nienawidzi niedbalstwa i niechlujstwa, staram się ubierać jak najlepiej. Noszę zawsze ciemnoniebieskie szerokie jeansy, biało-czarne buty i czarną bluzę(z tym że bluza nie jest w stylu "kapturowców"). Włosy mam krótkie. Ludzie mówią mi że ładniej mi długich no ale jakoś tak za długimi nie przepadam.

Z charakteru jestem trochę "inny" od wszystkich(tak przynajmniej mówią mi ludzie). Zawsze lubię sobie pofilozofować i pomyśleć nad ukrytymi sensami(ma to jakiś sens?).  Z natury jestem raczej spokojny jednak gdy przychodzi co do czego to się rozkręcam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jacy jesteśmy
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Listopad 2008, 16:28:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything