Autor Wątek: Patch 1.7 zapowiedziany!  (Przeczytany 33545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mingo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #60 dnia: 05 Marzec 2009, 17:07:35 »
Oświetlenie jaskini na plus. Mnie denerwowała ta wszechobecna ciemność, a jeśli miało to budować klimat IMO nie wyszło. SofAA rzeczywiście prezentuje się całkiem nieźle choć zmiany są raczej niewielkie. Widać, że prace trwają i jest na co czekać.

Offline ww3pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Marzec 2009, 14:10:59 »
Taka krótka dygresja panowie.
Szkodnik napisał, przy okazji premiery 'recenzji' gameplaya:
"Więc Little BiG BloG kłamie."
Materiał również dostaliśmy 15 lutego. Z tego co wiem, jako pierwsi. Z tego co wiedzą wszyscy, tekst został umieszczony wcześniej, niż na stronie gothic.gram.pl.
To tyle, nie chciałem pozostawiać sprawy niewyjaśnionej ;-)
Skąd się tu w ogóle wziąłem? A, zobaczyłem, że ktoś wchodził na stronę z tego forum ;-)
Pozdrawiam,
ww3pl.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Marzec 2009, 14:10:59 »

Respev

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Marzec 2009, 15:02:58 »
Cytuj
Z tego co wiedzą wszyscy, tekst został umieszczony wcześniej, niż na stronie gothic.gram.pl.
Tak, wasz tekst jest taki górnolotny, że praktycznie nie nawiązuje do prezentacji, a jedynie do informacji podanych na blogu RobeNa. Widzieliśmy ten sam gameplay, a jednak nasze serwisy mają dwie oddzielne opinie nt. EE. Nie wspomnę już o tym, że to, coście spisali, było wiadome już od dawna, na dodatek pialiście z rozkoszy, jak kurtyzana z wizytą u bogatego kupca na jarmarku, zachwalając EE ze wszystkich stron. Zresztą... co z tego, że pierwsi, skoro w waszym artykule nie powiało świeżością, a jedynie wazeliną i obornikiem?

Cytuj
Materiał również dostaliśmy 15 lutego. Z tego co wiem, jako pierwsi.
To źle wiesz, o czym niejednokrotnie zapewniał nas RobeN. Docelowym odbiorcą byliśmy my. Chyba, że myślisz, że twój zapyziały blog hostowany przez wordpress.com jest ważniejszym miejscem do publikowania takich rzeczy, niż oficjalny polski serwis. Utwierdza nas to tylko w fakcie, że pisząc, iż jako pierwsi w Polsce otrzymaliście materiał wideo, zrobiliście z siebie, jak to by powiedzieć, zadufanych w sobie bufonów i jeszcze macie czelność się kłócić, że dostaliście to pierwsi? Ekskluzywne grafiki pewnie też dostaliście?
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 15:17:48 wysłana przez Respev »

Offline ww3pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #63 dnia: 14 Marzec 2009, 17:10:57 »
Aż dziwi mnie, że pomimo Twojego doświadczenia wciąż nie masz świadomości, iż w tym interesie jest różnie. Nawet jeżeli docelowym odbiorcą był serwis gothic.gram.pl nie musiało to wcale oznaczać, iż materiał dostaniecie jako pierwsi. Jeżeli zamierzasz trzymać się swojej wersji, bardzo proszę - może dalej będę bawił się w, jak to ująłeś, bufona, mimo to jednak wciąż będę w pełni świadomych pisanych przeze mnie słów. Smuci też nieco fakt, iż "Pierwsze wrażenia" zostały przez Ciebie odebrane w taki właśnie sposób - jak już mówiłem, są to wrażenia - moje własne, prywatne odczucia. Jako, że wiążę ogromne nadzieję z tą łatką, wydaje mi się, iż miałem prawo przedstawić całość w różowych barwach.
Co do drugiej części posta... nie skomentuję.
Szczerze? Spodziewałem się po Twojej osobie nieco więcej.
Niestety, srogo się zawiodłem.

Respev

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #64 dnia: 14 Marzec 2009, 17:40:51 »
Cytuj
Nawet jeżeli docelowym odbiorcą był serwis gothic.gram.pl nie musiało to wcale oznaczać, iż materiał dostaniecie jako pierwsi
RobeN wyraźnie napisał - otrzymaliśmy go pierwsi, także bezczelną rzeczą wydaje się (jest?) pisanie, iż to wy dostaliście materiał pierwszy. Po drugie, skąd ta pewność, że rzeczywiście pierwsi? Wyrocznia powiedziała, czy może trzeba było chwytliwego tytułu, żeby na pusty blog zleciało się stado ludzi? Tak, twoje odczucia... napisane ręką RobeNa, tylko zamienione synonimami. Dalej - śmieszy mnie fakt, iż gameplay nie pokazał nic szczególnego od strony pozytywnej (w kwestii optymalizacji jest nieco inaczej), a twoje wrażenia zostały spisane na podstawie blogu RobeNa. Pisząc zapowiedź/recenzję, nie należy wprowadzać czytelnika w błąd tudzież nie wpychać bezmyślnej papki, która na waszym serwisie zabrzmiała tak, jak wideo zapowiedź "Zmierzchu Bogów" wykonana przez CD Projekt, którą można zobaczyć tutaj:

Powtarzam, nie ma podstaw do twierdzenia, kto pierwszy dostał film. Jest to o tyle idiotyczne, że film został przez RobeNa przesłany na rapidshare.com. Sugerujesz, że RobeN przesłał wam linki do filmu kilka godzin wcześniej, a nam specjalnie chciał zajść za skórę i odnośniki dostaliśmy dopiero kilka godzin po sytuacji? Ciekawe. Jest to dziecinna kłótnia, wynikająca z twojej inicjatywy. Jeśli chcesz dalej pisać takie głupoty i wyliczać, czy ty otrzymałeś materiał o minutę wcześniej od nas i vice versa, to rób to na swoim blogu. To jest porządne forum, a nie teatr. Chcesz wyreżyserować swój spektakl? Droga wolna - idź na swój blog i pisz co chcesz. Show must go on.

Cytuj
Szczerze? Spodziewałem się po Twojej osobie nieco więcej.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 17:46:20 wysłana przez Respev »

Offline ww3pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #65 dnia: 14 Marzec 2009, 17:51:04 »
JEDYNE, co zostało wzięte (nie spisane. Wzięte. Różnica jest spora) z blogu RobeNa, to informacje o dźwięku. Wypraszam sobie jakiekolwiek oskarżenia o przepisywanie. Wrażenia są moje - tylko i wyłącznie.
Nic więcej. Sądzisz inaczej? Twój problem.
Mamy podobny styl? Przeznaczenie? Bóg? Zamiana biegunów magnetycznych Ziemi? Nie wiem.

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej."
Wydaje mi się, że to ja powinienem użyć tego stwierdzenia ;-)

Kłótnia z mojej inicjatywy, powiadasz? Chciałem jedynie rzucić nieco światła na sprawę - nie mam zamiaru być wyzywanym od kłamców, a już szczególnie przez ludzi, którzy sami nie mają stuprocentowej pewności jak było naprawdę - natomiast to Twoja, żeby nie powiedzieć szanowna osoba, ciągnie sprawę w sposób konfliktowy, starając się co rusz dawać pstryczki w nos. "Przyszedł do nas? A co, niech ma!".

"Pisząc zapowiedź/recenzję"
Hm. "Pierwsze wrażenia" nie są pełnoprawnym przedstawicielem ani pierwszego, ani drugiego. Co do tytułu - nie miał być chwytliwy. Był taki, jaki nakazywała rzeczywistość.
Rozmawiając z ludźmi z innych serwisów zachowujesz się niczym przysłowiowy pies ogrodnika (i nie jest to tylko moje zdanie) - nie chciałbym, żeby skończyło się to dla Ciebie przykrościami. W końcu, każdy ma swoją redakcję, którą reprezentuje - czasem lepiej, a czasem gorzej.
EDIT
"Show must go on"
Pisząc posty, starałem się przyjmować postawę jak najbardziej uniżoną - nie prowadzącą do konfliktu, nie wyzywającą, nie ubliżającą. Natomiast Ty, po wszystkich tych słowach adresowanych do mojej osoby, masz czelność pisać coś takiego? //Brak słów
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 18:38:01 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #66 dnia: 14 Marzec 2009, 18:04:10 »
Cytuj
Rozmawiając z ludźmi z innych serwisów zachowujesz się niczym przysłowiowy pies ogrodnika (i nie jest to tylko moje zdanie)
Tak. Moje sąsiadki emerytki też tak uważają. Ciekaw tylko jestem tego, że jeszcze nigdy nie rozmawiałem z ludźmi z innych serwisów dot. gier, bo takie sprawy załatwia Isentor. No, ale zawsze trzeba zasiać ziarno zła, by wykiełkowało w coś, co się nazywa wmawianie sobie, że umowa to pojęcie względne, nie uznające prawd wyższych i nie wiążące ludzi (w obowiązkach w niej spisanych), którzy ją zawarli (patrz: regulamin Kolektywu).

Cytuj
"Pisząc zapowiedź/recenzję"
Hm. "Pierwsze wrażenia" nie są pełnoprawnym przedstawicielem ani pierwszego, ani drugiego.
Dlatego nie podałem konkretnego określenia, chyba jest to jasne?

Cytuj
JEDYNE, co zostało wzięte (nie spisane. Wzięte. Różnica jest spora) z blogu RobeNa, to informacje o dźwięku. Wypraszam sobie jakiekolwiek oskarżenia o przepisywanie. Wrażenia są moje - tylko i wyłącznie.
Proszę, powiedz, gdzie ja użyłem słowa "przepisanie". Chodzi o to, że to co zaserwowałeś, to nic świeżego, wszystko to było na blogu RobeNa. Dwa, komu wierzyć - przedstawicielowi CD Projekt, który napisał, że wysłał wam wideo 17 lutego (myślał, że nie chcemy napisać relacji z tego wideo, które wysłał nam piętnastego) i w ten sam dzień napisaliście reportaż czy Bóg wie jak to nazwać, czy tobie, który udziela się na forum gram.pl, ma swój serwis a'la grrr.pl czy polygamia.pl, a blog twój nie dotyczy bezpośrednio Gothica. Nadal nie rozumiesz. Poproś kogoś z gram.pl o przedstawienie regulaminu stron, które są pod ich patronatem. Jako jedna z najstarszych stron w Kolektywie, wiadomości od wydawcy (także nieoficjalne) dostajemy zawsze jako pierwsi i tak jest napisane w swego rodzaju "kontrakcie".

Cytuj
Pisząc posty, starałem się przyjmować postawę jak najbardziej uniżoną
Wątpię. Raczej wyniosłą. To, że ktoś próbuje udawać elokwentnego, nie znaczy, że wszyscy pójdą za nim sznurem.

Cytuj
Kłótnia z mojej inicjatywy, powiadasz?
Nie, w końcu to normalne wchodzić na forum i prostować rzeczy, które są prawdziwe i podburzać czyjś autorytet.

Domagam się więc sprostowania i zmazania plamy na honorze, jaką zadano naszej strony:
1) Skąd Ci wiadomo, że dostałeś ten materiał pierwszy i dlaczego wszędzie o tym rozpowiadasz?
2) Po jaką cholerę, że się tak wyrażę, piszesz, że napisaliście artykuł tydzień wcześniej? Cóż z tego, skoro jest 5 razy krótszy niż nasz i całkowicie nierzetelny?


I wreszcie - mam okazywać dowody? Korespondencję? To nasze prywatne emaile, nie mam zamiaru ich publikować, nie w takim miejscu. Ty wojujesz szabelką przytaczając głupi argument, że napisaliśmy to później... a może wystarczy pomyśleć, że niektórzy mają studia, a w tym czasie sesje?

Cytuj
Natomiast Ty, po wszystkich tych słowach adresowanych do mojej osoby, masz czelność pisać coś takiego?
Wszystkich? Przepraszam. Przepraszam za to, że stwierdziłem fakty dot. twojego blogu oraz zawartych na nim "rzetelnych" informacji.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 18:32:49 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #67 dnia: 14 Marzec 2009, 23:09:18 »
2 lutego ÂŁukasz zaproponował mi, że przygotuje materiał video na wyłączność do wglądu tylko naszej redakcji. Plik otrzymałem 15 lutego. Miało być wcześniej ale coś mu wypadło. Respev zabrał się za przygotowanie porządnej relacji. Nie jakiś tam kilku pustych zdań. Oczywiście spytałem się ÂŁukasza kto jeszcze otrzymał materiał i jak mi wyjaśnił, był to serwis LBB. Redakcja LBB otrzymała plik 48h po nas ze względu na to, że ÂŁukasz nie był pewny czy mamy zamiar opisać gameplay. Jednak gdy już mu to potwierdziłem ów serwis otrzymał plik.

Tak więc daruj sobie taki ton oraz oszczerstwa skierowane w naszą stronę skoro nie masz najmniejszego pojęcia o losach nagrania.
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2009, 08:30:33 wysłana przez Respev »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #68 dnia: 20 Marzec 2009, 20:54:24 »
Uwaga ludzie! Na gram.pl pojawiła się informacja jakoby patch 1.7 muiałby pojawić się już jutro! Oto cytat:
Cytuj
Nowy nieoficjalny patch dla gry Gothic 3 - o numerze 1.7 - zadebiutuje najprawdopodobniej już jutro rano. Będzie naprawdę, naprawdę rozbudowany i każdy, komu trójka nie jest jeszcze obojętna, powinien choć zerknąć, jakie zmiany zaoferuje.

Wydany w listopadzie 2006 Gothic 3 był w momencie premiery uważany przez większość fanów serii za grę piękną, rozbudowaną oraz... niesamowicie zabugowaną i niedopracowaną. Wsparcie studia Piranha Bytes nie trwało długo, więc do pracy zabrała się co bardziej aktywna część społeczności graczy, dzięki której - oraz firmie Spellbound - na początku zeszłego roku światło dzienne ujrzał patch 1.6. Teraz przyszedł czas na kolejny, dużo większy krok w stronę uczynienia z trzeciego Gothica kompletnego produktu. Community patch 1.7 nadchodzi!

Poprawek i zmian będzie w nim tak dużo (około 1200!), że twórcy pozwolili sobie na dodanie do zaktualizowanej wersji gry podtytułu Enchanced Edition. Wśród najważniejszych są dwie nowe opcje - Alternatywny Balans i Alternatywna SI. Pierwsza to kompletna zmiana balansu gry (umiejętności, właściwości przedmiotów itp.) opracowana z myślą o większej równowadze i kończąca z uniwersalnymi, "przepakowanymi" postaciami. Druga to ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników, dzięki której walki (zwłaszcza w zwarciu) mają być bardziej interesujące. Zawiera ona również zmiany w systemie blokowania ciosów i wprowadza możliwość podejmowania błędnych decyzji przez wrogów (zależnych od poziomu trudności).

Alternatywny Balans można aktywować tylko przed rozpoczęciem nowej gry, w jej trakcie taka możliwość nie jest dostępna. Alternatywną SI można z kolei włączać/wyłączać w dowolnym momencie.

Gothic 3: Enchanced Edition w wydaniu "międzynarodowym", czyli m.in. dla polskiej wersji językowej, powinien pojawić się jutro rano. Kiedy tylko trafi na serwer gramu, damy znać w aktualizacji. Do pobrania będzie niecałe 900 MB danych. Przed zaaplikowaniem patcha zalecana jest reinstalacja gry.
Tak więc cieszmy się ;)

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #69 dnia: 21 Marzec 2009, 14:30:10 »
Najczarniejsze myśli się spełniły - patch wyjdzie najwcześniej w poniedziałek.
Cytuj
Smutna wiadomość dla wszystkich czekających na patcha: niestety, sprawdził się czarny scenariusz i ostatnie szlify się przedłużają. Nie pojawi się on jutro, lecz na początku przyszłego tygodnia. Te świeże instalacje Gothica 3 będą musiały poczekać nieco dłużej na dyskach twardych, ale zapewne będzie warto.
                   
ÂŹródło:gram.pl

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #70 dnia: 21 Marzec 2009, 16:33:40 »
Nie wiem, czy wy już wiecie, ale patch dostępny jest już od godziny  ;).
http://forum.jowood.de/showthread.php?t=161917

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #71 dnia: 21 Marzec 2009, 16:40:27 »
Nie wiem, czy wy już wiecie, ale patch dostępny jest już od godziny  ;).
http://forum.jowood.de/showthread.php?t=161917

Pozostaje czekać na polską wersje...

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Marzec 2009, 16:48:31 »
Emmm... To jestwersja International. Polska też tam jest. Ja już patcha mam i powiem, że to zupełnie nowa gra!

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #73 dnia: 21 Marzec 2009, 16:57:25 »
Już działa? Na pewno po polsku? Można pobierać? ;]

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #74 dnia: 21 Marzec 2009, 16:59:12 »
To ciekawe bo ja tylko widzę Niemiecką i Angielską.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Marzec 2009, 17:07:57 »
Patch dzaiła. Walka to nie jest już zaklikiwanie przeciwnika. Co do powyższego. Patrzysz na changelogi. Sam patch jest niżej, pod napisem mirror.

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Marzec 2009, 17:20:10 »
A czy opisy przedmiotów są w języku polskim?

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #77 dnia: 21 Marzec 2009, 17:22:33 »
Mam nadzieje, że ściąganie pliku przez 3 godziny i oczekiwanie na ten patch przez tyle czasu będzie warte zachodu. Pewnie coś dodam od siebie jak zainstaluje patcha i chwile pobawię się z grą.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #78 dnia: 21 Marzec 2009, 17:42:21 »
Większość odpowiedzi tu. >http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=314&n=30&k=832#km
Polecam Phirania Bytes Club (czy jakoś tak). Ja byłem jednym z pierwszych, co tam ściągali/ją.

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Marzec 2009, 18:03:18 »
Chodzi ci o to?
------ Mirrors ------

4Players download
PiranhaClub Download

Forum Tawerny Gothic

Odp: Patch 1.7 zapowiedziany!
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Marzec 2009, 18:03:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything