Autor Wątek: Service Pack v1.4 dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!  (Przeczytany 149350 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Sierpień 2008, 17:51:55 »
To ja go u siebie osobiście nie zauważyłem. Jeśli po przemienieniu się np. w zębacza skoczę w przepaść, zabijam się.
A to przepraszam pewnie to tylko w niektórych przemianach działa i to nie jest pewnie bug...

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Sierpień 2008, 17:56:54 »
Z moich obserwacji, które właśnie przeprowadziłem, wynika, że przy upadku tylko polna bestia i owca są nieśmiertelne. Spróbujemy to naprawić.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2008, 18:11:04 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Sierpień 2008, 17:56:54 »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Sierpień 2008, 18:28:55 »
Z moich obserwacji, które właśnie przeprowadziłem, wynika, że przy upadku tylko polna bestia i owca są nieśmiertelne. Spróbujemy to naprawić.
Wiedziałem że z tą polną bestią coś nie tak...
A żeby nie spamować to moglibyście zrobić coś z tymi kamiennymi strażnikami, żeby nas wszystkie atakowały, albo żeby nie dawały exp, te które się nie ruszają bo można mieć exp po zabiciu bezbronnego strażnika kamiennego który nas nie atakuje, a poziom by troche wzrósł dzięki takiemu czemuś

Offline przemo0212

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Sierpień 2008, 19:28:12 »
Ja w Nocy Kruka zauważyłem coś dziwnego mianowicie w II bez dodatku można było na początku ominąć strażników  i przejść po górach od strony statku i wejść tak do miasta gdy szliśmy do Laresa ten wyskakuje nam z kwestią
-Jak się tu dostałeś, przypłynołeś tu haha to dobry sposób na ominięcie strażników przy bramie.
I bodajże 500 doświadczenia a w Nocy Kruka czegoś takiego nie ma przynajmniej u mnie a szkoda bo na początku bardzo się przydaje. Może można tą kwestie usprawnić bo gdy wejdziemy do miasta bokiem między strażnikami to ta kwestia jest.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Sierpień 2008, 19:29:13 »
To działa tylko wtedy, gdy nie przejdziesz przez bramę miasta. Występuje to także w Nocy Kruka.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Sierpień 2008, 20:44:22 »
Gdy ja gram w GII: Noc Kruka, to gdy chce podnieść jakiś przedmiot z ziemi (np. rośliny) i jednocześnie skręcam postacią w prawo (nie robie kroku, tylko skręcam na klawiaturze) to Bezimienny "kładzie się" po ten przedmiot.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Sierpień 2008, 20:44:58 »
Tego się nie da naprawić. Wina silnika.

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Sierpień 2008, 21:38:08 »
1.Błąd w obozie bandytów, napis kocioł jest źle umiejscowiony, tak jest też z innymi kotłami:
http://www.vpx.pl/zdjecie,kociol.html
2.Kiedy chcę kupić zbroje bandyty od Huna to od razu mam do kupienia ciężką zbroję bandytów, fajnie by było aby była najpierw do kupienia średnia zbroja, a potem ciężka(była by dostępna np. po wykonaniu zadaniach z paczka wytrychów, a potem jak zaliczysz misję z wytrychami dla Fiska, dzięki niemu Huno daje nam rabat zbroję i żeby dał rabat właśnie na ciężką zbroję.
3. Edgor może cię nauczyć wszystkiego o krwiopijcach, a więc jak uczy cię pozyskiwać wydzielinę z żądła to nie ma w dzienniku, że tę umiejętność posiadamy. Powinno być tak:
Teraz mogę:
---- pozyskiwać wydzielinę z żądła krwiopijcy
Aha i jeszcze jak nauczę się wszystkich umiejętności o krwiopijcach to nadal widnieje dialog dot. nauki, a powinno go już nie być.
4.A naprawicię to: Misja z zabójstwem Estebana, kiedy pytam Huna kto stoi za próba zabójstwa dochodzę do wyboru dwóch dialogów:
1."Jeśli stoisz za próbą zabójstwa, to zapłacisz za to!"
2.nie ważne co było
Jak daje ten pierwszy dialog to on mówi, że podlizuje się Estebanowi i takie tam. Chcę wyjść z dialogu ale on cały czas do mnie zagaduje z tekstem"czego jeszcze chcesz, spadaj z tąd" nawet nie mogę się ruszyć na bok, weźcie to sprawdźcie.
5. Fajnie, że naprawiliście ten błąd z Rodem.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2008, 21:46:59 wysłana przez Szkodnik_66 »

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Sierpień 2008, 21:47:25 »
1.Błąd w obozie bandytów, napis kocioł jest źle umiejscowiony, tak jest też z innymi kotłami:
http://www.vpx.pl/zdjecie,kociol.html
2.Kiedy chcę kupić zbroje bandyty od Huna to od razu mam do kupienia ciężką zbroję bandytów, fajnie by było aby była najpierw do kupienia średnia zbroja, a potem ciężka(była by dostępna np. po wykonaniu zadaniach z paczka wytrychów, a potem jak zaliczysz misję z wytrychami dla Fiska, dzięki niemu Huno daje nam rabat zbroję i żeby dał rabat właśnie na ciężką zbroję.


halo średnio zbroję dostajesz od piratów
co do łatek to jakoś dało by się zrobić żeby eremita (ten samotnik z jankendaru) nie atakował nas w stroju bandyty bo dużo osób zapomina o zdjęciu jej czasami zwłaszcza w jankendarze...

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Sierpień 2008, 21:51:23 »
Cytuj
co do łatek to jakoś dało by się zrobić żeby eremita (ten samotnik z jankendaru) nie atakował nas w stroju bandyty bo dużo osób zapomina o zdjęciu jej czasami zwłaszcza w jankendarze...
Dałoby się, ale po co? Tak ma być. Skąd Eremita niby ma wiedzieć, że gracz ma dobre zamiary?

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Sierpień 2008, 21:56:00 »
W sumie tak, ale jeśli nas atakują w stroju bandyty to i w pirata powinni... oraz powinna być jakaś kara za noszenie Zbroji wk po miejscach publicznych... chociaż nie powinno się tego robić

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Sierpień 2008, 21:57:51 »
Cytuj
oraz powinna być jakaś kara za noszenie Zbroji wk po miejscach publicznych

Niby jaka? Daj spokój, to już jest głupi pomysł.
Cytuj
W sumie tak, ale jeśli nas atakują w stroju bandyty to i w pirata powinni.
Tyle, że piraci nie zabijają ot tak ludzi.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2008, 22:52:21 wysłana przez Respev »

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Sierpień 2008, 22:58:46 »
Pracuję teraz nad usunięciem błędu powodującego blokowanie się demonów w przejściach. Demon jest za wysoki, przez to nie mieści się "w drzwiach". Zmniejszyłem jego wielkość o 1/4 i teraz ładnie przelatuje przez wszystkie przejścia. Niestety nie wiem, czy taka zmiana wielkości nie spowoduje oburzenia u graczy. Tutaj screen demona po zmniejszeniu:
http://images33.fotosik.pl/339/69fa4fda2808201e.jpg

Czy taka wielkość jest wg. Was do zniesienia?

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #33 dnia: 01 Sierpień 2008, 23:35:44 »
1.Błąd w obozie bandytów, napis kocioł jest źle umiejscowiony, tak jest też z innymi kotłami:
http://www.vpx.pl/zdjecie,kociol.html
2.Kiedy chcę kupić zbroje bandyty od Huna to od razu mam do kupienia ciężką zbrojębandytów, fajnie by było aby była najpierw do kupienia średnia zbroja, a potem ciężka(była by dostępna np. po wykonaniu zadaniach z paczka wytrychów, a potem jak zaliczysz misję z wytrychami dla Fiska, dzięki niemu Huno daje nam rabat zbroję i żeby dał rabat właśnie na ciężką zbroję.


halo średnio zbroję dostajesz od piratów
co do łatek to jakoś dało by się zrobić żeby eremita (ten samotnik z jankendaru) nie atakował nas w stroju bandyty bo dużo osób zapomina o zdjęciu jej czasami zwłaszcza w jankendarze...

Sorry myślałem, że od piaratów dostałem lekki strój

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Sierpień 2008, 08:03:35 »
Pracuję teraz nad usunięciem błędu powodującego blokowanie się demonów w przejściach. Demon jest za wysoki, przez to nie mieści się "w drzwiach". Zmniejszyłem jego wielkość o 1/4 i teraz ładnie przelatuje przez wszystkie przejścia. Niestety nie wiem, czy taka zmiana wielkości nie spowoduje oburzenia u graczy. Tutaj screen demona po zmniejszeniu:
http://images33.fotosik.pl/339/69fa4fda2808201e.jpg

Czy taka wielkość jest wg. Was do zniesienia?
heh... jaki śmieszny... ale niech  zostanie ten "kurdupel", bo mi pasuje... :)... aż mam chęci zobaczyć to w grze.

Offline Getar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Sierpień 2008, 10:38:29 »
Czy możecie naprawić ten błąd z samochodem nad biblioteką w Jarkendarze?

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Sierpień 2008, 10:38:55 »
A co z tych samochodem jest nie tak?

Offline Getar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Sierpień 2008, 10:51:04 »
Chodzi mi o to,że on w ogóle nie pasuje do gry,poza tym wydaje mi się,że to błąd autorów gry.

Respev

  • Gość
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Sierpień 2008, 10:52:02 »
Tak, masz rację. Błąd autorów gry. Chcesz mi wmówić, że autorzy gry specjalnie modelowali kilkadziesiąt minut model auta, a potem wsadzili go przypadkowo do gry i powiązali w skryptach?

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Sierpień 2008, 11:05:27 »
To chyba jak do tychczas będzie mój najlepszy pomysł na tym wątku... a mianowicie chodzi mi o to czy by dało się usunąć obcję nauki u większości ludzi (po ukączeniu nauk), bo jak już wszystkiego się na uczymy wyskakuje teks w stylu niemogę cię już więcej nauczyć czy coś... i wtedy u niektórych znika opcjia "naucz mnie" a u reszty niestety zostaje... a przecież postać wie ta i ta że się nie nauczy więcej...


Forum Tawerny Gothic

Odp: Service Pack 1.x dla Nocy Kruka już jest (nowy patch)!
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Sierpień 2008, 11:05:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top